forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Nickovi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Markos
Webmaster



Croatia
29257 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 24/04/2006 : 14:23:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
zato sto su smotani i sto su mislili da pod Nickname moraju upisati svoj login koji im je dao HT za pristup ADSL-u (ne bih se cudio ni da im je password isti, sreca pa je u forumu kriptiran pa se ne moze isceprkati). Nisu ni prvi ni zadnji...
Nema mijenjanja nicka jer bi me onda svaki dan netko pitao da mu se promijeni nick, a i zatim bi bilo tesko pratiti tko je tko nakon nekog vremena.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 24/04/2006 : 15:10:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SSTOSIC5@htnet-dsl

quote:
Originally posted by Obi-wan

Nemojte se sad izvlačiti! Znam da bi potajno htjeli biti jedi vitezovi... Ajde priznajte.

Obi-wan-kenobi@inet.hr



priznajem



"When you have to shoot-shoot,don't talk!!!!!" -Tuco Ramirez




U tom slučaju proglašavam te jedi vitezom Stošićem od htnetdsl-a.
May the force be with you!

Obi-wan-kenobi@inet.hr
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15550 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 24/04/2006 : 15:16:57  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote


- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leđa --
Go to Top of Page

STOSIC
Senior Member

Sao Tome and Principe
1754 Posts

Member since 23/02/2006

Posted - 24/04/2006 : 15:41:24  Show Profile Show Extended Profile  Send STOSIC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

zato sto su smotani i sto su mislili da pod Nickname moraju upisati svoj login koji im je dao HT za pristup ADSL-u (ne bih se cudio ni da im je password isti, sreca pa je u forumu kriptiran pa se ne moze isceprkati). Nisu ni prvi ni zadnji...
Nema mijenjanja nicka jer bi me onda svaki dan netko pitao da mu se promijeni nick, a i zatim bi bilo tesko pratiti tko je tko nakon nekog vremena.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



nije istina-ali se dobro sjećam da je na početku pisalo upiši USER NAME a ne NICKNAME--nešto sam tu radio pored kompa pa sam se zajebao-ipak...nisam toliko glup da zapišem šifru



"When you have to shoot-shoot,don't talk!!!!!" -Tuco Ramirez

Go to Top of Page

STOSIC
Senior Member

Sao Tome and Principe
1754 Posts

Member since 23/02/2006

Posted - 24/04/2006 : 15:42:49  Show Profile Show Extended Profile  Send STOSIC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by SSTOSIC5@htnet-dsl

quote:
Originally posted by Obi-wan

Nemojte se sad izvlačiti! Znam da bi potajno htjeli biti jedi vitezovi... Ajde priznajte.

Obi-wan-kenobi@inet.hr



priznajem



"When you have to shoot-shoot,don't talk!!!!!" -Tuco Ramirez




U tom slučaju proglašavam te jedi vitezom Stošićem od htnetdsl-a.
May the force be with you!

Obi-wan-kenobi@inet.hr



kakva čast
skromno prihvaćam titulu!!!!!


"When you have to shoot-shoot,don't talk!!!!!" -Tuco Ramirez

Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 24/04/2006 : 15:56:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Bolje priznaj da želiš nešto kompenzirati dugim nickom.
A ti Obi-wan, ne možeš samo tako dodijeliti titulu viteza jedija padawanu koji nema veliki svjetleći...

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 24/04/2006 : 16:24:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
gle ti markosa kak oštro po stošiću
polako, markos, pa čovjek voli horore:) to ti je odmah opovrgavanje tvojih insinuacija

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29257 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 24/04/2006 : 16:37:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SSTOSIC5@htnet-dsl

quote:
Originally posted by Markos

zato sto su smotani i sto su mislili da pod Nickname moraju upisati svoj login koji im je dao HT za pristup ADSL-u (ne bih se cudio ni da im je password isti, sreca pa je u forumu kriptiran pa se ne moze isceprkati). Nisu ni prvi ni zadnji...
Nema mijenjanja nicka jer bi me onda svaki dan netko pitao da mu se promijeni nick, a i zatim bi bilo tesko pratiti tko je tko nakon nekog vremena.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



nije istina-ali se dobro sjećam da je na početku pisalo upiši USER NAME a ne NICKNAME--nešto sam tu radio pored kompa pa sam se zajebao-ipak...nisam toliko glup da zapišem šifru


Nisam rekao da jesi, samo sam rekao da se ne bih cudio.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 24/04/2006 : 16:38:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message  Reply with Quote
meni je puno jače kad mu ekipa u replici napiše pun nick sa svim dodacima - da nebi bilo zabune
zamislite koji je to trud
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29257 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 24/04/2006 : 16:44:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

gle ti markosa kak oštro po stošiću
polako, markos, pa čovjek voli horore:) to ti je odmah opovrgavanje tvojih insinuacija

Tako je govorio Zagortustra.


Ma nisam ja to po njemu, ima takvih koliko hoces na forumu, samo sa ne tako uocljivim usernameom.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29257 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 24/04/2006 : 16:47:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

gle ti markosa kak oštro po stošiću
polako, markos, pa čovjek voli horore:) to ti je odmah opovrgavanje tvojih insinuacija

Tako je govorio Zagortustra.


Ma nisam ja to po njemu, ima takvih koliko hoces na forumu, samo sa ne tako uocljivim usernameom.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 24/04/2006 : 19:23:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Bolje priznaj da želiš nešto kompenzirati dugim nickom.
A ti Obi-wan, ne možeš samo tako dodijeliti titulu viteza jedija padawanu koji nema veliki svjetleći...

Wealth beyond measure, outlander...


Kompenzirati što ?
Veliki svjetleći što ?
Koliko god razbijao glavu, ne mogu shvatiti što insinuiraš...

Obi-wan-kenobi@inet.hr
Go to Top of Page

STOSIC
Senior Member

Sao Tome and Principe
1754 Posts

Member since 23/02/2006

Posted - 24/04/2006 : 19:47:57  Show Profile Show Extended Profile  Send STOSIC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by SSTOSIC5@htnet-dsl

quote:
Originally posted by Markos

zato sto su smotani i sto su mislili da pod Nickname moraju upisati svoj login koji im je dao HT za pristup ADSL-u (ne bih se cudio ni da im je password isti, sreca pa je u forumu kriptiran pa se ne moze isceprkati). Nisu ni prvi ni zadnji...
Nema mijenjanja nicka jer bi me onda svaki dan netko pitao da mu se promijeni nick, a i zatim bi bilo tesko pratiti tko je tko nakon nekog vremena.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



nije istina-ali se dobro sjećam da je na početku pisalo upiši USER NAME a ne NICKNAME--nešto sam tu radio pored kompa pa sam se zajebao-ipak...nisam toliko glup da zapišem šifru


Nisam rekao da jesi, samo sam rekao da se ne bih cudio.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



kao to ne znači isto
"ne bi se čudio"-jer predpostavljaš da sam ja neki glupan prije nego si me pitao šta se uopće desilo,je tako?


"When you have to shoot-shoot,don't talk!!!!!" -Tuco Ramirez

Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29257 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 24/04/2006 : 22:35:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SSTOSIC5@htnet-dsl

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by SSTOSIC5@htnet-dsl

quote:
Originally posted by Markos

zato sto su smotani i sto su mislili da pod Nickname moraju upisati svoj login koji im je dao HT za pristup ADSL-u (ne bih se cudio ni da im je password isti, sreca pa je u forumu kriptiran pa se ne moze isceprkati). Nisu ni prvi ni zadnji...
Nema mijenjanja nicka jer bi me onda svaki dan netko pitao da mu se promijeni nick, a i zatim bi bilo tesko pratiti tko je tko nakon nekog vremena.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



nije istina-ali se dobro sjećam da je na početku pisalo upiši USER NAME a ne NICKNAME--nešto sam tu radio pored kompa pa sam se zajebao-ipak...nisam toliko glup da zapišem šifru


Nisam rekao da jesi, samo sam rekao da se ne bih cudio.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



kao to ne znači isto
"ne bi se čudio"-jer predpostavljaš da sam ja neki glupan prije nego si me pitao šta se uopće desilo,je tako?


Govorio sam u mnozini.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

zizanon
Senior Member



Croatia
1523 Posts

Member since 21/11/2003

Posted - 24/04/2006 : 23:18:46  Show Profile Show Extended Profile  Send zizanon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

e stinky, neshto sam sa Dekaretinom razgovarao o tvom imenu i bash me zanima odakle je tebi palo na pamet da se bash tako nazovesh??? je l ti tek onako bila interesantna engleska rjecca , ili si bash negdje prochitao/pogledao pa skontao??


ja sam na prvi pogled bio uvjeren da iza stinky-evog nicka stoji hate, ali uvjerenje nije potrajalo
druga asocijacija je bila kona(stinky)


motel, money, murder, madness
let's change the mood from glad to sadness
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 25/04/2006 : 00:16:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
hrmf, nishta onda, moj prijevod stoji. Ajde, imali ko tu da zna u kojem stripu ima lik po imenu Stinky???
al ja znam mjesta gdje treba staviti spoilere.

-------
Kad nemas sta pametno za reci, drzi jezik za zubima.\\\http://r2cu.co.nr/ ///
Go to Top of Page

STOSIC
Senior Member

Sao Tome and Principe
1754 Posts

Member since 23/02/2006

Posted - 25/04/2006 : 00:33:49  Show Profile Show Extended Profile  Send STOSIC a Private Message  Reply with Quote

ako krenem ispočetka,tj.ako mi markos zaključa ovaj nick,šta onda moram mijenjat i e-mail adresu kada krenem ispočetka????


"When you have to shoot-shoot,don't talk!!!!!" -Tuco Ramirez

Go to Top of Page

zizanon
Senior Member



Croatia
1523 Posts

Member since 21/11/2003

Posted - 25/04/2006 : 00:45:32  Show Profile Show Extended Profile  Send zizanon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic
Ajde, imali ko tu da zna u kojem stripu ima lik po imenu Stinky???


i like
HATE
and i hate
everything
else!


motel, money, murder, madness
let's change the mood from glad to sadness
Go to Top of Page

STOSIC
Senior Member

Sao Tome and Principe
1754 Posts

Member since 23/02/2006

Posted - 25/04/2006 : 00:45:38  Show Profile Show Extended Profile  Send STOSIC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Bolje priznaj da želiš nešto kompenzirati dugim nickom.
A ti Obi-wan, ne možeš samo tako dodijeliti titulu viteza jedija padawanu koji nema veliki svjetleći...

Wealth beyond measure, outlander...



pa možda ti želiš nešto sakriti bježeći iza kul nadimka-ono klasični bijeg od stvarnosti;to je moj svijet gdje sam ja faca jel imam hebeni nadimak,žišku??
pa se usput i vadiš na druge


"When you have to shoot-shoot,don't talk!!!!!" -Tuco Ramirez

Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 25/04/2006 : 02:18:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zizanon
i like
HATE
and i hate
everything
else!


eno sad, pa dobro, ne moras mrziti sve ostalo, ovaj mislim, voljeti mrznju i nije bas lijepo, je li, ovaj...
zizanon, imash besplatan primjerak od mene kad izadje, pa kad god to bilo.

-------
Kad nemas sta pametno za reci, drzi jezik za zubima.\\\http://r2cu.co.nr/ ///
Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 25/04/2006 : 07:21:30  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

zato sto su smotani i sto su mislili da pod Nickname moraju upisati svoj login koji im je dao HT za pristup ADSL-u (ne bih se cudio ni da im je password isti, sreca pa je u forumu kriptiran pa se ne moze isceprkati). Nisu ni prvi ni zadnji...
Nema mijenjanja nicka jer bi me onda svaki dan netko pitao da mu se promijeni nick, a i zatim bi bilo tesko pratiti tko je tko nakon nekog vremena.


hm, da...tako sam i ja bio zmotan

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know. He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."

Edited by - alanmaras on 25/04/2006 07:21:55
Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 25/04/2006 : 07:23:34  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Veliki svjetleći što ?


pa NOS!!!

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know. He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 25/04/2006 : 10:50:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alanmaras

quote:
Originally posted by Markos

zato sto su smotani i sto su mislili da pod Nickname moraju upisati svoj login koji im je dao HT za pristup ADSL-u (ne bih se cudio ni da im je password isti, sreca pa je u forumu kriptiran pa se ne moze isceprkati). Nisu ni prvi ni zadnji...
Nema mijenjanja nicka jer bi me onda svaki dan netko pitao da mu se promijeni nick, a i zatim bi bilo tesko pratiti tko je tko nakon nekog vremena.


hm, da...tako sam i ja bio zmotan

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know. He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."


Kada sam dobio komp prije 2.5 godine, logirao sam se na neki forum (ne ovaj) i tražilo mi user name i password. Napišem ja user name za globalnet i prijavim se kao gost. Na kraju sam ipak izmislio user name i password i logirao se. Morao sam dobro razmisliti pa sam zaključio da je pametnije ne odavati šifru za internet i da sigurno ne traže to. Ipak , malo je falilo da se logiram sa globalnetovim šiframa...

Obi-wan-kenobi@inet.hr
Go to Top of Page

Betty Page
Senior Member



Croatia
1472 Posts

Member since 24/07/2003

Posted - 26/04/2006 : 11:27:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Betty Page's Homepage  Send Betty Page a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

zato sto su smotani i sto su mislili da pod Nickname moraju upisati svoj login koji im je dao HT za pristup ADSL-u (ne bih se cudio ni da im je password isti, sreca pa je u forumu kriptiran pa se ne moze isceprkati). Nisu ni prvi ni zadnji...




:lol:


Je suis contre ce que vous dites,mais je me battrai de toutes mes forces pour que vous puissiez le dire.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000