forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 VICEVI !!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 645

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 06/09/2006 : 14:10:01  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message  Reply with Quote
nigde nisam nasao ovakav topik i bas me zanima zasto ga do sad nije bilo..
danas sam na stripovi org procitao jedan vixc, malo je dugacak,ali nisam se toliko smijao,ko zna od kada :))
............

Jednog dana upoznala sam jednog divnog gospodina I zaljubila se. Kada je postalo jasno da cemo se uzeti, odlucila sam da prestanem da jedem pasulj.
Nekoliko meseci kasnije, na moj rodjendan, pokvario mi se auto dok sam se vracala kuci s posla. S obzirom da sam zivela na selu, pozvala sam muza i rekla mu da cu kasniti, jer sam morala da odpesacim kuci. Iduci tako, uz put sam naisla na jednu malu krcmu iz koje se sirio miris
pasulja i ja jednostavno nisam mogla da odolim. Posto sam imala pred sobom da prepesacim jos milje i milje, predpostavila sam da cu se putem osloboditi svih nuspojava dok ne stignem kuci. Usla sam u krcmu i za cas posla sam ''sredila'' tri porcije pasulja. Kada sam nastavila da
pesacim, potrudila sam se da oslobodim sav gas.
Kada sam stigla, moj muz je bio radostan sto me vidi i veselo je rekao:
''Draga, imam iznenadjenje za veceru!''
Zatim mi je stavio povez preko ociju i odveo me do stolice za stolom za veceravanje. Sela sam, i bas kad je hteo da mi skine povez, zazvonio je telefon. Naterao me je da mu obecam da necu dirati povez dok se ne vrati, i otisao da se javi.
Pasulj koji sam pojela je jos uvek radio i pritisak je postao nepodnosljiv, tako da sam iskoristila priliku dok se moj muz ne vrati, nagla se na jednu stranu i 'pustila' jedan. Ne samo da je bio glasan, nego je i smrdeo kao kada kamion s djubrivom, prolazeci pored pilane, pregazi tvora. Uzela sam salvetu s krila i zustro oduvala smrad. Zatim sam se nagla na drugu stranu i odvalila jos tri. Smrad je bio gori od kuvanja kupusa. Naculivsi usi na telefonski razgovor u susednoj sobi, nastavila sam ovako da nizem narednih nekoliko minuta. Zadovoljstvo je bilo neopisivo. Kada je pozdravljanje preko telefona oznacilo kraj moje slobode, ucinila sam jos nekoliko brzih kruznih pokreta salvetom da razduvam sve, vratila salvetu na krilo i uz osecaj zadovoljstva i olaksanja, spustila ruke na krilo.
Lice mi je sigurno odavalo najneviniji moguc izraz kada se moj muz vratio i izvinuo sto se tako dugo zadrzao. Pitao me jesam li virila a ja sam ga uverila da nisam. U tom trenutku, skinuo mi je povez i dvanaest gostiju koji su sedeli za stolom u glas je uzviknulo: ''Srecan rodjendan!!!'' Pala sam u nesvest.



ZIVELA STRIPOSLAVIJA

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 06/09/2006 : 14:21:20  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message  Reply with Quote
Trebalo bi to ekranizirati.

Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 06/09/2006 : 14:29:22  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message  Reply with Quote
ima kod nas jedni humoristi sto rade skecevi( K-15).i bas cu im poslati ovo na mail :))

ZIVELA STRIPOSLAVIJA
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 06/09/2006 : 14:50:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
E baš ludi skeč... Baš sam se juče najeo graha...

Tell me Homes, at what sort of school did you learn to be a detective?
Elementary, my dear Watkins...
Go to Top of Page

Genij
New Member

Slovenia
195 Posts

Member since 31/08/2004

Posted - 06/09/2006 : 15:56:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Genij a Private Message  Reply with Quote
hahaha,stvarno ludnica ali ja sam to več čuo,odnosno ovaj je kao priređen po jednome u kojem se ide da ima jedan tip neki direktor rođendan pa ga tajnica pozove u svoj sprat a on več malo pijan naopako protumačio tu njenu ljubaznost i kad je ona otišla da se osveži,to je značilo da če ona dati znak njegovoj ženi i prijateljima da ga svi skupa presenetijo sa tortom tip se umeđuvremenu svukao do golog kad ono SURPRISE!!!!!!!!!!!!! svi izađu iz kuhinje a on sam go ko od majke rođen usred sobe
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 06/09/2006 : 16:05:11  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Ili ko u "Riba zvana Wanda" Curtisova sredi onog montypythonovca da ispadne gol pred familijom koja se vraća kući...

Tell me Homes, at what sort of school did you learn to be a detective?
Elementary, my dear Watkins...
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 06/09/2006 : 18:01:56  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message  Reply with Quote
DeeCay evo malo q&a za tvoj signature :-).

"Elementary, my dear Watson." — Sherlock Holmes [C]

* The complete phrase "Elementary, my dear Watson" does not appear in any of the 60 Holmes stories written by Doyle. It does appear at the very end of the 1929 film, The Return of Sherlock Holmes.

Source: http://en.wikipedia.org/wiki/Famous_non-quotation


"Here's my opinion on gun control. If there's a gun around, I'd better be in control."

Edited by - seinfeld on 06/09/2006 18:02:37
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 07/09/2006 : 09:57:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by seinfeld

DeeCay evo malo q&a za tvoj signature :-).

"Elementary, my dear Watson." — Sherlock Holmes [C]

* The complete phrase "Elementary, my dear Watson" does not appear in any of the 60 Holmes stories written by Doyle. It does appear at the very end of the 1929 film, The Return of Sherlock Holmes.
Source: http://en.wikipedia.org/wiki/Famous_non-quotation


Interesting indeed... Mada neću mijenjati sig radi nekih tamo naklapanja neke tamo wikipedie Sig je inače iz Duffy Ducka i Looney Toonsa...


Tell me Homes, at what sort of school did you learn to be a detective?
Elementary, my dear Watkins...
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2168 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 08/09/2006 : 08:02:25  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message  Reply with Quote
Cool!!!
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10969 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 08/09/2006 : 14:56:15  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message  Reply with Quote
Ušao Crnogorac u ženski WC da se ispiški, kad ulazi jedna žena i kaže:
• Životinjo!
A na to će Crnogorac:
• Ne brinite se, gospođo, držim ga za glavu.


Društvo ljubiteljev stripa STRIPOHOLIK Slovenija uradno ustanovljeno!
Go to Top of Page

GTI_TURBO
Advanced Member



3854 Posts

Member since 28/07/2004

Posted - 09/09/2006 : 11:37:25  Show Profile Show Extended Profile  Send GTI_TURBO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jang

Ušao Crnogorac u ženski WC da se ispiški, kad ulazi jedna žena i kaže:
• Životinjo!
A na to će Crnogorac:
• Ne brinite se, gospođo, držim ga za glavu.


Društvo ljubiteljev stripa STRIPOHOLIK Slovenija uradno ustanovljeno!




Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6219 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 12/09/2006 : 00:07:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jang
• Ne brinite se, gospođo, držim ga za glavu.


De si čuo nekad crnogorca da kaže "gospođo". Korektan tekst vica je "Ne boj se, držim ga." sa adekvatnim naglaskom.

A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim!
||| Fuck Censorship! ||| http://r2cu.wordpress.com/lavirint-comics-magazine/ ||| Recite NE cenzuri! ||| O ljudima se da mnogo zakljuciti citajuci izmedju redova.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15019 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 13/09/2006 : 13:03:32  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
sad su samostalni pa su se profinili :-)))

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leđa --
Go to Top of Page

Daniel
Advanced Member



Croatia
4084 Posts

Member since 03/07/2004

Posted - 17/09/2006 : 01:10:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Daniel's Homepage  Send Daniel a Private Message  Reply with Quote
Ivica pita baku: "Bako de mi malo sisu da se igram",a baka kaže "Evo Ivice samo nemoj ići daleko".

Disleksičar odlučio opljačkati banku.Uđe u banku i vikne: ZRAK U RUKE,PLJAČKA VAM MATERINA,OVO JE P...A !!!

Kako policajci beru gljive?
Nađu jednu, pa je toliko tuku dok ne kaže gdje su ostale!


Vani zima i snijeg.
Teta u vrtiću pomaže djetetu obuti čizme.
Čizme su malo tijesne, muka živa, on je gurao, ona vukla,
a čizme nikako na noge. Kad su obje čizme nekako bile
navučene teta sva u znoju odahne a mali kaže:
- "Teta, čizme su na krivim nogama"
I stvarno, lijeva na desnoj, desna na lijevoj.
Nije bilo lako skinuti čizme, a kamoli ponovno ih navući.
No, na koncu čizme su bile svaka na pravoj nozi.
Mali tada objavi:
- "Teta, to nisu moje čizme".
Teta se ugrize za jezik da ne bi zavrištala.
- "Zašto to nisi prije rekao?".
I uz napor mu ponovno izuje čizme.
Tada mali nastavi:
- "Čizme su od mog brata. Mama ih je dala meni."
Teta nije znala da li da plače ili se smije...
Nakon ponovnog navlačenja čizama teta upita malog:
- "A gdje su ti rukavice?"
Dječak odgovori:
- "Pa u čizmama"


Priča Haso s jednim Japancem kad Japanac će njemu:
- Haso ajde da ti pokažem nešto tradicionalno iz Japana.
- Ajde može, Haso će njemu, a Japanac uhvati Hasu i prebije ga te ovaj završi u bolnici.
Oporavi se Haso od frke pa upita Japanca:
- Nego čovječe šta to bi?, a Japanac će njemu:
- To ti je bila tradicionalna japanska jiu-jitsa.
I tako nakon par dana dođe Japanac ponovo kod Hase i upita ga hoće li da mu pokaže još nešto iz Japana.
- Ma može, kaže njemu Haso, a Japanac ga opet isprebija.
Oporavi se Haso i od toga pa ga upita:
- Pa šta sad to bi?
- To ti je bio kung-fu, a Haso će:
- Ajde da ja tebi pokažem nešto tradicionalno japansko!
- Ajde Haso, boga ti, da vidim šta ti meni japansko možeš pokazat.
Kad budi se Japanac iz kome nakon mjesec dana i sav u čudu pita Hasu:
- Haso pa šta to bi?
- E vidiš, to ti je bila poluosovina od Toyote.


Tip dolazi doma i pod prozorom vidi mrtvog konja.Nazove veterinariju i kaže:
-Doooo oo bar dan. Jaa sam sad d doooma došo i viiii idim mrtvog kooo oonja pod ppproo oo zorooom.
-Nema problema - veli veterinat - recite samo u kojoj ulici i doći ćemo po njega.
-u šššššš
-u Šubićevoj?
-Ne! odgovori tip i poklopi da se malo sabere.
Pa nazove ponovo i opet:
-Doooo oo bar dan. Jaa sam sad d doooma došo i viiii idim mrtvog kooo oonja pod ppproo oo zorooom.
-Nema problema - veli veterinat - recite samo u kojoj ulici i doći ćemo po njega.
-u šššššš
-u Šubićevoj?
-Ne! odgovori tip i poklopi da se malo sabere.
I treći put nazove i kaže:
-Doooo oo bar dan. jaa sam sad d doooma došo i viiii idim mrtvog kooo oonja pod ppproo oo zorooom.
-Nema problema - veli veterinat - recite samo u kojoj ulici i doći ćemo po njega.
-u šššššš
-u Šubićevoj?
-Da!
-Pa kako sad u Šubićevoj, a malo prije ste rekli da niste tamo?!
-Pa dooo oo vuko sam gaa piiiiizda ti maaaaaterina!!!!!



Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15019 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 17/09/2006 : 09:09:56  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote


- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leđa --
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3484 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 17/09/2006 : 10:03:53  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message  Reply with Quote


Homo homini lupus
Honores mutant mores
Actum ne agas
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2168 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 18/09/2006 : 13:26:39  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message  Reply with Quote
Zamolio Medo Zeku da mu pricuva gorilu
dok je Medo na godisnjem.
-Slusaj Zeko, za dorucak mu daj banane, za rucak banane i za veceru banane.
I to je sve sto trebas raditi. Ali ni slucajno, ni za zivu glavu nemoj da
ga diras. Jesi cuo!?
-OK, ok - kaze Zeko
I tako ga Zeko hranio par dana, i sve je bilo u redu.
Treci dan ne da vrag mira Zeki i on odluci pipnuti gorilu.
Prikrao mu se s ledja i lagano ga takne po ramenu.
Gorila se naglo ustane i okrene s razjapljenim ustima.
Zeko se u panici da u trk, a gorila za njim.
I trci Zeko preko polja i potoka, kroz sume i sumarke, preko brda i dolina,
a gorila mu stalno za petama. Trajalo je to cijei dan i Zeko se vec umorio,
mutilo mu se pred ocima, a i nije vise poznavao kraj koliko su daleko
otisli. A gorila ne odustaje i sve je blize.
I u jednom trenutku zeko se spotakne preko neke grane, padne i ostane
lezati na ledjima tesko disuci.
Gorila ga dostigne, prijeteci se nadvije nad Zekom, sirokih nosnica i jos
sireg osmjeha pokazujuci ocnjake. Ispruzi ruku takne Zeku i kaze:

-TI lovis !


Go to Top of Page

Daniel
Advanced Member



Croatia
4084 Posts

Member since 03/07/2004

Posted - 20/09/2006 : 00:07:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Daniel's Homepage  Send Daniel a Private Message  Reply with Quote


Koja je razlika između europskog i etiopijskog lifta?
Na europskom piše: "Max. 700 kg, 6 osoba"
Na etiopijskom piše: "Max 700 osoba, 6 kg".

Stariji gospodin u autobusu gleda mladog punkera sa kosom u različitim bojama. Mladić skuži da starac bulji u njega, pa pita: "Što je stari, zar nikad nisi učinio nešto ludo kad si bio mlad?", a starac će: "-Aha, jednom sam jebo papigu, pa se pitam jesi li mi sin."

Go to Top of Page

Boyan.P
Senior Member



Croatia
2773 Posts

Member since 13/06/2004

Posted - 20/09/2006 : 16:06:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Boyan.P a Private Message  Reply with Quote
A man dies and goes to hell. There he finds that there is a different hell for each country.

He goes to the German hell and asks, "What do they do here?" He told,"First they put you in an electric chair for An hour. Then they lay you on a bed of nails for another hour.

Then The German devil comes in and beats you for the rest of the day."

The man does not like the sound of that at all,so he moves on. He checks
out the USA hell as well as the Russian hell and many more.

He discovers that they are all more or less the same as the German hell.

Then he comes to the Indian hell and finds that there is a long line of people waiting to get in.

Amazed, he asks, "What do they do here?" He told, "First they put you in an electric chair for an hour.

Then they lay you on a bed of nails for another hour.

Then the Indian devil comes in and beats you for the rest of the day." "But that is exactly the same as all the other hells - why are there so many people waiting to get in?"








"Because maintenance is so bad that the electric chair does not work,someone has stolen all the nails from the bed, and the devil is a former Govt servant, so he comes in, signs the register and then goes to the canteen!!!!!!


Strip je zakon
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 20/09/2006 : 19:42:32  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

sad su samostalni pa su se profinili :-)))

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leđa --





Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 20/09/2006 : 19:51:54  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Došao prijatelj iz Kine kod Lale i sad Lala ga doveo kući, a kod kuće su bile žena, svastika i tašta ( punica ). I sad Lala upoznaje Kineza sa rodbinom, pokaza na ženu i reče :" NJU SAM ", onda dodje na red svastika, Lala reče :" NJU BI ", i na kraju upozna Kineza i sa taštom rekavši :" NJU TI " !

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 20/09/2006 : 21:42:37  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Daniel



Koja je razlika između europskog i etiopijskog lifta?
Na europskom piše: "Max. 700 kg, 6 osoba"
Na etiopijskom piše: "Max 700 osoba, 6 kg".

Stariji gospodin u autobusu gleda mladog punkera sa kosom u različitim bojama. Mladić skuži da starac bulji u njega, pa pita: "Što je stari, zar nikad nisi učinio nešto ludo kad si bio mlad?", a starac će: "-Aha, jednom sam jebo papigu, pa se pitam jesi li mi sin."




Go to Top of Page

Daniel
Advanced Member



Croatia
4084 Posts

Member since 03/07/2004

Posted - 21/09/2006 : 00:34:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Daniel's Homepage  Send Daniel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Boyan.P

A man dies and goes to hell. There he finds that there is a different hell for each country.

He goes to the German hell and asks, "What do they do here?" He told,"First they put you in an electric chair for An hour. Then they lay you on a bed of nails for another hour.

Then The German devil comes in and beats you for the rest of the day."

The man does not like the sound of that at all,so he moves on. He checks
out the USA hell as well as the Russian hell and many more.

He discovers that they are all more or less the same as the German hell.

Then he comes to the Indian hell and finds that there is a long line of people waiting to get in.

Amazed, he asks, "What do they do here?" He told, "First they put you in an electric chair for an hour.

Then they lay you on a bed of nails for another hour.

Then the Indian devil comes in and beats you for the rest of the day." "But that is exactly the same as all the other hells - why are there so many people waiting to get in?"








"Because maintenance is so bad that the electric chair does not work,someone has stolen all the nails from the bed, and the devil is a former Govt servant, so he comes in, signs the register and then goes to the canteen!!!!!!


Strip je zakon

Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2168 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 21/09/2006 : 10:50:26  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message  Reply with Quote
Mladic, izgubljen u sumi, luta okolo i na kraju nailazi na jednu kucicu.
Vrata mu otvara jedan stari Kinez sa dugom bradom.

"Izgubio sam se", rece mladic. "Mogu li prespavati kod vas?"


"Naravno", rece Kinez, "ali pod jednim uvjetom. Ako makar taknes moju
kcerku, primijenit cu na tebi tri najstrasnije metode kineskog mucenja."


"U redu", rece mladic, i ude unutra.


Malo prije vecere, starceva kcerka je sisla niz stepenice. Bila je mlada i
vrlo lijepa. Ocigledno joj se mladic svidio, jer nije mogla oka skinuti s
njega za vrijeme jela. Medutim, sjetivsi se sto je starac rekao, mladic ju
je ignorirao i otisao poslije vecere u krevet.


Ipak, nije mogao izdrzati i te noci se usuljao u njenu sobu i proveli su
noc zajedno. U zoru, vratio se u svoju sobu, izmoren ali sretan. Probudivsi
se, osjetio je pritisak na grudima. Otvorio je oci i vidio ogromnu stijenu
na grudima. Na plafonu je bila poruka: "Kinesko mucenje #1: Velika stijena
na grudima."


"Jako mi mucenje", pomisli mladic. "Ako je to najbolje sto starac moze
smisliti, nema problema."


Podigao je stijenu, otisao do prozora i bacio je van. Na zidu pored
prozora ugledao je drugu poruku: "Kinesko mucenje #2: Stijena vezana za
lijevo jaje."


U panici, mladic pogleda dolje i shvati da se konopac skoro zategao.
Misleci da je bolje imati nekoliko slomljenih kostiju neko biti kastriran,
on skoci kroz prozor za stijenom.


Dok je padao, na zemlji ispred kuce ugleda trecu poruku: "Kinesko mucenje
#3: Desno jaje vezano za nogu od kreveta."


:-)


Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 21/09/2006 : 10:55:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
ULAZI MUJO U BANKU I S VRATA SE POČNE DERATI:

"JEL' OVDJE MOGU OTVORIT’ JEBENI DEVIZNI RAČUN!"

SLUŽBENICA SA ŠALTERA MU KAŽE:
- "MOLIM VAS GOSPODINE PAZITE KAKO SE IZRAŽAVATE, OVO JE JAVNA USTANOVA I MI NE MOŽEMO TOLERIRATI TAKVO PONAŠANJE!"

MUJO I DALJE BAHAT TE NASTAVI VIKATI:
- "MA BOLI ME KURAC ZA JAVNU USTANOVU, RECI TI MENI JEL’ JA OVDJE MOGU OTVORITI JEBENI DEVIZNI RAČUN!"

SLUŽBENICA SVA POCRVENILA PA MU OŠTRIM GLASOM KAŽE:
- "AKO NE OBRATITE PAŽNJU NA NAČIN IZRAŽAVANJA, JA ĆU POZVATI DIREKTORA BANKE."

- "PUCA MENI KARA ZA NAČIN IZRAŽAVANJA, JEL’ JA OVDJE
MOGU OTVORITI JEBENI DEVIZNI RAČUN ILI NE?!"

SLUŽBENICA LJUTITA ODE I DOVEDE DIREKTORA.

DIREKTOR PITA MUJU:
- "OPROSTITE GOSPODINE, KAKVE VI PROBLEME STVARATE?"

- "AMAN", KAŽE MUJO: "OSVOJIO SAM TRIDESET MILIONA EURA NA
LOTU I DOŠ’O SAM PITATI JEL’ OVDJE MOGU OTVORIT’ JEBENI DEVIZNI RAČUN?!"

A NA TO ĆE DIREKTOR POKAZUJUĆI NA SLUŽBENICU:
- "AMA, JEL' TI OVA GLUPA PIČKA STVARA PROBLEME, MATERE TI?"

Tell me Homes, at what sort of school did you learn to be a detective?
Elementary, my dear Watkins...
Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 21/09/2006 : 12:09:45  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message  Reply with Quote


"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know. He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Go to Top of Page
Page: of 645 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.82 seconds. Snitz Forums 2000