forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Torpedo, Kraken, Custer
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

mike
Senior Member

Slovenia
2803 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 16/10/2006 : 09:09:31  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message  Reply with Quote
Kraken govori o porucniku Dante-u koji sa svojom paramilitantnom grupom nadzire 13.000 km dug kanalizacijski sistem. Ovdje ima svega mogucega, izmedju ostalog i Krakena - velikog cudovista. Iako je malo mjesta za erotiku, sex se naravno pojavlja, ali vise u perverznom obliku, recimo nasilje ili sadizam .

Sta reci nego, Bernet majstore :).

Jack the Black.
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2803 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 16/10/2006 : 09:22:48  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message  Reply with Quote
Custer je naravno zena koja prihvata posao neke TV stanice gdje se njen zivot snima kamerom. Nasa curica ne zna gdje se kamera nalazi :).

Prica ima izgleda i dubinu, te naravno ne fali erotike, koja dobija cak bitnu ulogu .

Majstore Bernet, klanjam ti se :).

Jack the Black.

Edited by - mike on 16/10/2006 10:21:20
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 16/10/2006 : 16:21:51  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

ima sisa, znači prodavat će se...

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?


Ima istine,ima istine
A Klara?Kako ona ide?I tamo ima sisa....
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6027 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 16/10/2006 : 18:30:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
mike,vidim da si dobro nastudirao onu knjigu o Bernetu;-)

Od ova 3 albuma nekako me najviše zanima Custer(nije teško pogoditi zašto).Bernet je car i od njega treba objaviti što je više moguće.

A i to što kaže Toninho je živa istina.Kako čovjek crta sise,to je milina za gledati;-))

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2803 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 16/10/2006 : 19:06:20  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message  Reply with Quote
Hehe Aco, veseli me da je imas i ti :). Meni se jako svidja!

Jack the Black.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 16/10/2006 : 21:56:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mike

Custer je naravno zena koja prihvata posao neke TV stanice gdje se njen zivot snima kamerom. Nasa curica ne zna gdje se kamera nalazi :).

Prica ima izgleda i dubinu, te naravno ne fali erotike, koja dobija cak bitnu ulogu .

Majstore Bernet, klanjam ti se :).


Dobro sad, mislim da bi hvala za priče ipak trebala ići Seguri i Trillu. :)

________________________
You are already dead.
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2803 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 16/10/2006 : 22:35:08  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message  Reply with Quote
Ko sta koji ? Segura, Trillo nikad cuo :). BERNET .

Imas pravo naravno.

Jack the Black.
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 18/10/2006 : 19:39:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message  Reply with Quote
Vrhunski! Jedva cekam ovo uzeti u ruke! Bravo Berni!

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10969 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 18/10/2006 : 19:54:46  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message  Reply with Quote
neka mi neko razjasni par stvari: ovaj Kraken integral je sve u jednoj knjizi? ili ima još nastavka? važi isto i za Custer.
Torpedo je ovih zaključen?
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 18/10/2006 : 21:08:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jang

neka mi neko razjasni par stvari: ovaj Kraken integral je sve u jednoj knjizi? ili ima još nastavka? važi isto i za Custer.
Torpedo je ovih zaključen?



Da. Da. Mislim da da.

mcn

Pogledajte http://qstrip.blog.hr ! Moj dnevnik čitanja na http://mcn.blog.hr *** Q STRIP 12 na svim kioscima! *** Arhiva SERGEJA na www.zmcomics.co.yu *** Arhiva MARTINE MJESEC na www.stripovi.com/martinamjesec.asp !
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10969 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 18/10/2006 : 21:13:00  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message  Reply with Quote
hvala 3X!
Go to Top of Page

nemira city boy
Starting Member

15 Posts

Member since 13/10/2006

Posted - 19/10/2006 : 20:23:58  Show Profile Show Extended Profile  Send nemira city boy a Private Message  Reply with Quote
Torpeda uzimam sigurno za ova dva ću vidit
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 21/10/2006 : 09:42:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message  Reply with Quote
pročito custer
+3

sise...17
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 21/10/2006 : 13:31:07  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
Dobio sva tri....
Neloše,neloše.....
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 22/10/2006 : 22:44:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kico

Dobio sva tri....
Neloše,neloše.....


DA,PREPORUČAM SVA TRI

...BEZ PINEZI I RIŠPETA RODILO SE DITE PUKA,IZ JUBAVI IZ DIŠPETA...
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove će čitat' naše...
...KONTRA MRAKU KONTRA SILI,NARESLO JE KA IZ VODE I TRKALO DO SLOBODE...
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 27/10/2006 : 13:53:04  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Kupija sva tri,Custera, i Krakena nisan još pročita,ali onako na prvi pogled djeluju prva liga, međutim Torpedo koji mi je inače u top 5 stripova me još jedan put potpuno razočara.Prije svega, bar meni, Torpedo u formi albuma apsolutno ne paše, puno mi je efektniji u formi kratkih priča(Cuba kao još jedan loš primjer).Pa kad je već album da je bar priča OK, nego još i priča totalno tupava-panduri koji se boje otvorit prtljažnik, mali zabije olovku Luci u obraz,mali padne sa osmog kata i ostane živ-meni malo too much za strip ka šta je Torpedo.Ni c od karakterističnog Lucinog crno-sarkastičnog humora,većina likova nacrtana ka karikature(ka da crta Claru a ne Torpeda),a na 48 strana sve skupa upuca samo jednoga lika.Sve u svemu meni totalna katastrofa, i bačena lova.

I da, stvarno zna nacrtat sisu.
Go to Top of Page

deangelis
Junior Member

Croatia
374 Posts

Member since 04/12/2005

Posted - 29/10/2006 : 19:10:30  Show Profile Show Extended Profile  Send deangelis a Private Message  Reply with Quote
[quote]Originally posted by NESVRSTANI

Kupija sva tri,Custera, i Krakena nisan još pročita,ali onako na prvi pogled djeluju prva liga, međutim Torpedo koji mi je inače u top 5 stripova me još jedan put potpuno razočara.Prije svega, bar meni, Torpedo u formi albuma apsolutno ne paše, puno mi je efektniji u formi kratkih priča(Cuba kao još jedan loš primjer).Pa kad je već album da je bar priča OK, nego još i priča totalno tupava-panduri koji se boje otvorit prtljažnik, mali zabije olovku Luci u obraz,mali padne sa osmog kata i ostane živ-meni malo too much za strip ka šta je Torpedo.Ni c od karakterističnog Lucinog crno-sarkastičnog humora,većina likova nacrtana ka karikature(ka da crta Claru a ne Torpeda),a na 48 strana sve skupa upuca samo jednoga lika.Sve u svemu meni totalna katastrofa, i bačena lova.
---------------------------------------------------------------------
Slažem se sa SVRSTANIM. Torpedo br.15 je najlošiji od svih izdatih. Previše je DARK, nastran, i pun bolesnih ideja. Ali ipak je to Bernet. KRAKENA upravo čitam. Jednostavno FANTASTIČNO. Prve dvije epizode su onako bez veze, ali sve koje poslje sljede, sve jedna bolja od druge. Genijalan strip. BERNET JE ZAKON. Moja preporuka: kupiti obavezno.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/10/2006 : 20:16:36  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by globinjo

pa o čemu se radi:))))))))))

...BEZ PINEZI I RIŠPETA RODILO SE DITE PUKA,IZ JUBAVI IZ DIŠPETA...
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove će čitat' naše...
...KONTRA MRAKU KONTRA SILI,NARESLO JE KA IZ VODE I TRKALO DO SLOBODE...


ne mogu se sada dobro sitit.uglavnom kraken je istraživao(detektiv?)pojavu fetusa u kanalizaciji,koja su dolazila iz ilegalne klinike za pobačaje.i povalija je zgodnu žensku,koja je na kraju tragično završila(također u kanalizaciji).mračno!



znači svakodnevne priče

inner fear your worst enemy
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 29/10/2006 : 20:37:23  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message  Reply with Quote
Pročitao sam danas Custer. U stilu Bogija (vidi -> Stripoteke). Reality show nastao prije BB-a i sličnih sranja za djevojčice. I zanima me ima li gdje za kupiti CD one grupe ANNABELLINI RAŠČETVORITELJI? Sick fucks.

Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 31/10/2006 : 07:40:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message  Reply with Quote
Torpedo prosječan, Custer i Kraken sam samo prelistao, crtež je genijalan o priči još ništa ne mogu reći, ali jedan je car BERNET!

Aman jada kad' akšam ovlada, u minute kad' bulbuli šute, kad' bol sanja kraj đulova granja, a dert guši i suze osuši!
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 31/10/2006 : 14:04:01  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
A Kraken je naprosto izvanredan.
Preporučavam ovo izdanje apsolutno svakome.
Ovo se imati MORA!
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3052 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 31/10/2006 : 14:24:39  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message  Reply with Quote
Torpedo me malo razočarao - pedofilija?!.....hm. Custer, solidan....sad se bacam na Krakena i tu se nadam nećem boljem od ovo dvoje....

"...I only dream in black and white..."
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 31/10/2006 : 17:24:17  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
Kraken i jest najbolje od ovo troje
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 13/11/2006 : 23:05:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
Proccitao Torpeda. Mozzda zato ssto ga ne ccitam bass redovito (odnosno jako davno nisam), meni je bio posve zabavan.

I naravno da me karikatura ne smeta nego veseli. To je svrhunac crtezza.:)

mcn

Pogledajte http://qstrip.blog.hr ! Moj dnevnik čitanja na http://mcn.blog.hr *** Q STRIP 12 na svim kioscima! *** Arhiva SERGEJA na www.zmcomics.co.yu *** Arhiva MARTINE MJESEC na www.stripovi.com/martinamjesec.asp !
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 14/11/2006 : 18:15:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
procitao sve

torpedo ok

custer - smece

kraken jos vece smece
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000