forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 smijesne aukcije (?)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 106

goran split
Junior Member



Croatia
388 Posts

Member since 21/09/2010

Posted - 01/10/2014 : 22:05:15  Show Profile Show Extended Profile  Send goran split a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by goran split

prosle godine sam kod kolege naletia na par zagora sta ih je narucia cisto da vidi o cemu se radi.. iz aviona se vidi da su kopije,ali po mom misljenju su skroz kvalitetno napravljeni.


tija si reć;kvalitetne kopije nekvalitetnih originala.


istina

stršljen spašen
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 20/10/2014 : 08:44:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
http://www.stripovi.com/index.asp?page=auctions-list

bacite pogled na prvu stranicu aukcija
20ak aukcija d.d.-a ističe za dvadesetak sati, a nitko nije ponudio ni kunu
zato se i pitam, koji je smisao stavljati početnu cijenu od 1kn ako je rezervna cijena u nebu?
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2327 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 25/10/2014 : 09:14:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
http://www.njuskalo.hr/stripovi/zagor-nasilje-darkvudu-zlatna-serija-br-13-kao-oglas-12256580

da bit će prodano najboljem ponuđaču
Go to Top of Page

elva
Junior Member

391 Posts

Member since 22/01/2006

Posted - 25/10/2014 : 12:57:04  Show Profile Show Extended Profile  Send elva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivan_micic

http://www.njuskalo.hr/stripovi/zagor-nasilje-darkvudu-zlatna-serija-br-13-kao-oglas-12256580

da bit će prodano najboljem ponuđaču


Tip je muljator,nebi se čudio da je strip pirat.

Ja ili drugi,razlike su to posrijedi.
Pa ti kontaj sada,šta je sve to šta nas djeli.
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2327 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 25/10/2014 : 15:06:16  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
pretpostavljam da je neka muljaža, ali smiješno mi je da će prodati naj bideru. mislio sam fore radi i nazvati
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 26/10/2014 : 19:23:33  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
majke vam kakve su ovo aukcije MM giganta i NN giganta 599 i 499 kuna početne

pa zar je dotle došlo?

jel iko to kupuje po tim cijenama???

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/10/2014 : 22:14:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ako si mislio na ove onda se baš ne tuku za te aukcije jer nema ponuda.

http://www.stripovi.com/aukcije/nathan-never-libellus-gigant-1-dvostruka-buducnost/9234185/
http://www.stripovi.com/aukcije/nathan-never-libellus-gigant-2-odiseja-u-buducnosti/9234186/
http://www.stripovi.com/aukcije/martin-mystere-gigant-libellus-3-ljudi-u-crnom/9286278/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 26/10/2014 : 23:00:15  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
ma tako nekako...
ne znam kako pojednostaiti
ali taj papir ne vrijedi toliko
točka

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

drablj
New Member

Serbia
233 Posts

Member since 06/06/2007

Posted - 27/10/2014 : 02:08:07  Show Profile Show Extended Profile  Send drablj a Private Message  Reply with Quote
1. preprodavci kupe dosta primeraka stripa sa malim tirazom da se on sto pre rasproda.
2. ???
3. profit
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 27/10/2014 : 09:24:28  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
da ne kažem kome mogu to prosipatii proturati

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 27/10/2014 : 12:17:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

majke vam kakve su ovo aukcije MM giganta i NN giganta 599 i 499 kuna početne

pa zar je dotle došlo?

jel iko to kupuje po tim cijenama???


Eh, je da su cijene ovih stripova velike,ali sigurno nisu smiješne...ja recimo svoja prva tri Nathanova giganta ne bih prodao niti da mi netko ponudi ovakve novce odmah na ruke, mada moram priznati da ni ja ne bih dao ovoliko novaca za njih.
Dostupnost i mogučnost čitanja ovih stripova u svakom trenutku je za mene neprocjenjiva;)
...inače, ako se ne varam, prvi Nathanov gigant se znao prodati i za po 750kn,no možda su tada bila neka bolja vremena, a i zašto bi zamjerali nekome tko je u mogućnosti da daje tolike novce ako mu to ne predstavlja nikakav problem u životu.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 27/10/2014 : 12:59:44  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
imam al ne dam i točka
niti vrijedi toliko

naravno da ne bih prodao svoje brojeve za istu cijenu kad bi mi nudili
ali ne bih dao vise od onoga sto sam i dao a to je 35 -40 maraka ne sjecam se
znam da je uvjet bio da kupim svih 10 giganata u kontinuitetu

sto se MMa tice tek me sad poceo privlaciti ali nemam namjeru davati vise od 30-40 maruni za knjigu

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 30/10/2014 : 19:51:32  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
S obzirom da su par puta MM giganti 3 i 4 otišli i preko 1100 kn za očekivati je ovakve početne cijene. Druga stvar je što je kriza i ljudi nemaju novca.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 30/10/2014 : 19:52:35  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elva

quote:
Originally posted by ivan_micic

http://www.njuskalo.hr/stripovi/zagor-nasilje-darkvudu-zlatna-serija-br-13-kao-oglas-12256580

da bit će prodano najboljem ponuđaču


Tip je muljator,nebi se čudio da je strip pirat.



Sova? Zaobilaziti u najširem luku. Tko je njega upoznao ni pakao mu neće teško pasti.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 30/10/2014 : 20:01:19  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Sudeći po tome koliko oglasa ima sigurno ga je mnogo ljudi upoznalo.
S njuškala inače i nije poželjno kupovati jer su se neki zajebali, eventualno ako je u pitanju pouzdani trgovac.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 30/10/2014 : 20:12:14  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=39417
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 30/10/2014 : 20:41:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Ovdi san se s rame uz rame s wolfom boria protiv "osovine Zla".

Dobra vrimena

Trljam ruke.
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 31/10/2014 : 14:46:17  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by elva

quote:
Originally posted by ivan_micic

http://www.njuskalo.hr/stripovi/zagor-nasilje-darkvudu-zlatna-serija-br-13-kao-oglas-12256580

da bit će prodano najboljem ponuđaču


Tip je muljator,nebi se čudio da je strip pirat.



Sova? Zaobilaziti u najširem luku. Tko je njega upoznao ni pakao mu neće teško pasti.


pretpostavljam da je to isti sova koji ima aukcije na kolekcionar eu?
kupio sam od njega dva zagora dok sam čekao na registraciju na ovim aukcijama.
uplatio ja njemu lovu za stripove i poštarinu na račun,čovjek mi uredno dofuro stripove doma.i sad ja pitam njega ko je tu lud a ko normalan u ovom svemu,da ja platim poštarinu a ti mi stripove doma dofuraš?čovjek se počeo ispričavat da nije mogao poštom poslat,nije uhvatio vremena pa dofuro osobno.ostavio sam mu tih desetak kuna,mislim si ajd kad si već autom iz gorice potegao za dva stripa..ostalo mi u sjećanju da lik dobru makinu vozi,mislim da je bio peugeot 407 ili takvi neki kurac-palac.

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 31/10/2014 : 14:50:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
nije mi jasno
platio si postarinu i covjek ti dostavio stripove, zar je vazno kako?
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 31/10/2014 : 15:08:15  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

nije mi jasno
platio si postarinu i covjek ti dostavio stripove, zar je vazno kako?


da ti nacrtam?

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25899 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 31/10/2014 : 16:03:53  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
nacrtaj.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 31/10/2014 : 18:17:02  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
ma zajebavam se...ne znam ni sam šta da kažem,uplatio sam mu 56 kn(za dva stripa 36kn i 20kn za poštarinu????)bio sam mlad i neiskusan,nisam znao kak se cijene poštarina kreću.i čekam jedno mjesec dana da mi pošalje te stripove i na svaki upit sad ću,samo što nisam...i onda mi jednog dana bane pred vrata i dofura stripove.
čitao sam po forumima i ljudi ga žešće pljuju.
uostalom,platio sam poštarinu,a ne njegov benzin

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 31/10/2014 : 18:17:27  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

nije mi jasno
platio si postarinu i covjek ti dostavio stripove, zar je vazno kako?



Ja ću ti objasniti pa možda bude jasnije.
Lik je inače svaštar, dakle uz stripove prodaje svašta drugoga. Baza mu je na aukcije.hr (gdje ga inače pokrivaju tako što bi brisali sve negativne komentare koje je dotičnio dobivao za svoje muljaže). Uz taj portal aktivan je i na Kolekcionaru, Njuškalu, a čuo sam da se regao i po nekim slovenskim aukcijskim portalima. Sad prati pozorno daljni tekst pa ćeš skužiti kvaku. Dakle, na aukcijama 30 ili više ljudi osvoje neke stvari. On im uredno naplati poštarinu koja je obavezno veća nego treba biti, jer on tu računa i 'manipulativne troškove' tipa put busom do pošte (iako živi stotinjak metara od pošte), pa troškove pakiranja (ako se komad kutije cipela oblijepljen smeđom ljepljivom trakom može tako zvati) i svašta još nešto. A onda tih 30 ili više ljudi dobije to osobno od njega. Sad pomnoži to sve puta poštarina i dođeš do lijepog dodatnog iznosa na kojem u biti besramno vara ljude.
Većina se pasivno postavi pa se ne žali, ali onih par koji su se žalili na kraju bi im ovi na aukcije.hr brisali komentare. U slučaju da nekome pošalje škart a taj se pobuni slijedili bi prvo provokacije i vrijeđanja (uz obavezne konstrukcije tipa 'što se žališ, pa dobio si to još i jeftino'; ej, aukcije, bidanja???) pa bi prešao na prijetnje policijom i odvjetnikom. I tu su mnogi posustali. A onda je došao ovdje. Tu se oformila koalicija (kako reče zlotvor - protiv osovine zla ), svih onih koje je varao i ovdje i drugdje. Na kraju je išao i do toga da je čak i Markosa nazivao ljubomornim na njegovo poslovno carstvo, pa je konačno odletio.

Uostalom, ako ti ovaj sažetak nije dovoljan samo dobro proanaliziraj topic koji sam gore postao.

Nije on išao do Igora, nego mu je Igor bio usput, kao i mnogi drugi. Vjerojatno je išao do Bosne do svojih igrača, od kojih su mu neki i kompanjoni na aukcije.hr gdje mu dižu cijene (o tome je Barney detaljno pisao).
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 31/10/2014 : 18:40:29  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by supermark

nije mi jasno
platio si postarinu i covjek ti dostavio stripove, zar je vazno kako?



Ja ću ti objasniti pa možda bude jasnije.
Lik je inače svaštar, dakle uz stripove prodaje svašta drugoga. Baza mu je na aukcije.hr (gdje ga inače pokrivaju tako što bi brisali sve negativne komentare koje je dotičnio dobivao za svoje muljaže). Uz taj portal aktivan je i na Kolekcionaru, Njuškalu, a čuo sam da se regao i po nekim slovenskim aukcijskim portalima. Sad prati pozorno daljni tekst pa ćeš skužiti kvaku. Dakle, na aukcijama 30 ili više ljudi osvoje neke stvari. On im uredno naplati poštarinu koja je obavezno veća nego treba biti, jer on tu računa i 'manipulativne troškove' tipa put busom do pošte (iako živi stotinjak metara od pošte), pa troškove pakiranja (ako se komad kutije cipela oblijepljen smeđom ljepljivom trakom može tako zvati) i svašta još nešto. A onda tih 30 ili više ljudi dobije to osobno od njega. Sad pomnoži to sve puta poštarina i dođeš do lijepog dodatnog iznosa na kojem u biti besramno vara ljude.
Većina se pasivno postavi pa se ne žali, ali onih par koji su se žalili na kraju bi im ovi na aukcije.hr brisali komentare. U slučaju da nekome pošalje škart a taj se pobuni slijedili bi prvo provokacije i vrijeđanja (uz obavezne konstrukcije tipa 'što se žališ, pa dobio si to još i jeftino'; ej, aukcije, bidanja???) pa bi prešao na prijetnje policijom i odvjetnikom. I tu su mnogi posustali. A onda je došao ovdje. Tu se oformila koalicija (kako reče zlotvor - protiv osovine zla ), svih onih koje je varao i ovdje i drugdje. Na kraju je išao i do toga da je čak i Markosa nazivao ljubomornim na njegovo poslovno carstvo, pa je konačno odletio.

Uostalom, ako ti ovaj sažetak nije dovoljan samo dobro proanaliziraj topic koji sam gore postao.

Nije on išao do Igora, nego mu je Igor bio usput
, kao i mnogi drugi. Vjerojatno je išao do Bosne do svojih igrača, od kojih su mu neki i kompanjoni na aukcije.hr gdje mu dižu cijene (o tome je Barney detaljno pisao).


to je to wolfe,frišku figu bi on meni dofurao dva stripa da nije neku računicu imao.kažem ti,ja sam njemu uplatio 20kn poštarine za dva stripa.i pitam ti ja njega zašto sam poštarinu platio kad si mi osobno dostavio,a on počeo nešto trkeljat i kaže:vratim ti tih 20kn ali nemam sitno,imam samo 500kn u komadu.nije mi se dalo dalje natezat sa njim ali nikad više nisam ni kupio stripove od njega.

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 31/10/2014 : 20:37:46  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Čovjek ima svoj sistem koji se pokazuje isplativim, o istom trošku vrši osobnu dostavu ljudima koji se nalaze na približno istom području ili na toj ruti kojom on prolazi.
Nešto slično rade mnoge trgovine kada kupiš recimo namještaj, peć ili nekakav materijal, naplate dostavu i onda čekaš da ti to dovezu. To vrlo vjerojatno neće biti odmah nego čekaju da napune kamion pa da isti dan dovezu robu za više kupaca... naravno, od svakog zasebno su naplatili iznos troškova dostave.
Prevara ili ne..? Na svakome je da to osobno shvati onako kako smatra da je ispravno.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 106  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000