forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 SAVAGE SWORD OF CONAN U ESENCIJALU
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 12/01/2008 : 14:55:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message  Reply with Quote
Ala sta su me sad rastuzili ovi komentari. A na tog Conana cekam vec dugo...

Go to Top of Page

beli luk
Average Member



Serbia
795 Posts

Member since 18/06/2006

Posted - 12/01/2008 : 23:28:47  Show Profile Show Extended Profile  Send beli luk a Private Message  Reply with Quote
Da, komentari na amazon-u su bas katastrofalni.
Ja sam se zaleteo da narucim, ali kada sam procitao da su smanjili originalni format i to ponegde seckali crteze, iskulirao sam.
Bacene pare, prema ljudima koji su vec kupili.
Taj Dark Horse u dobroj meri postaje kuca za izbegavanje...

...and they won`t have to burn the books! when no one reads them anyway...
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26452 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 13/01/2008 : 03:58:40  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Prvo vidimo pa onda eventualno pljujmo!na amazonu ima svakakvih pacijenata koji izgade neko izdanje a kad ga ja dobijem sav u strahu šta ću ugledati,a ono normalan strip.i zato čekam prvi esential i onda ću procijeniti.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

zlatkob
Average Member

Croatia
633 Posts

Member since 24/02/2006

Posted - 13/01/2008 : 16:30:07  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatkob a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Prvo vidimo pa onda eventualno pljujmo!na amazonu ima svakakvih pacijenata koji izgade neko izdanje a kad ga ja dobijem sav u strahu šta ću ugledati,a ono normalan strip.i zato čekam prvi esential i onda ću procijeniti.



Tako je. Zabole me nešto za tuđe komentare i još brže prihvaćanje istih od strane raje bez direktnog iskustva. A i direktna su iskustva upitna, posebno u situaciji kad je već došlo do kontaminacije od strane najglasnijih picajzli

Kosovo i Metohija = Srbija
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 14/01/2008 : 03:51:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message  Reply with Quote
A cujes, nije baz pizdjenje u vezi boje omota i sl. gluposti. Ako su rezali crteze to je teze sranje. Mada mene i format boli.

Go to Top of Page

Raymond
Senior Member



USA
1023 Posts

Member since 05/05/2006

Posted - 15/01/2008 : 13:22:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Raymond a Private Message  Reply with Quote
kad malo razgledam ovu knjigu i nije tako lose, ali bi trebalo biti puno bolje...nadam se da ce raditi jednog dana malo bolja, luksuznija izdanja kao sto je jedna urednica iz DH nagovjestila mi [izmedju redova da ja to izvadim]...ko zna. Za one koji nemaju SSoC magazine ili im je tesko naci kopije i skupo itd onda je ova knjiga stvarno dobra...sta ces.
Go to Top of Page

zlatkob
Average Member

Croatia
633 Posts

Member since 24/02/2006

Posted - 15/01/2008 : 14:28:40  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatkob a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Maximuss

A cujes, nije baz pizdjenje u vezi boje omota i sl. gluposti. Ako su rezali crteze to je teze sranje. Mada mene i format boli.



Pa meni je jedino to rezanje crteža problem, AKO je to istina. Treba priložiti činjenice i prikazati ovdje obje verzije radi usporedbe.

Kosovo i Metohija = Srbija
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 15/01/2008 : 15:57:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message  Reply with Quote
Dobro, naravno, i ja bih volio vidjeti na svoje oci, jer ne bi bilo prvi put da se neki silno zgrazaju, a da meni bude ok.

Go to Top of Page

Raymond
Senior Member



USA
1023 Posts

Member since 05/05/2006

Posted - 15/01/2008 : 20:03:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Raymond a Private Message  Reply with Quote
nema rezanja crteza nego zato sto su originalni crtezi stvoreni za A4 format a ne onaj standardni americki comic onda kad su smanjili proprcije nekih stranica sa puno pendzera [panels] onda je to vrlo zgusnusto itd. Crtezi sa nekoliko pendzera su OK i vide se dobro...isto tako cijela tabla je skroz do hrbata [jel se kaze hrbat za inside spine?] ok, nema rezanja crteza cak su i neke naslovnice ubacili, smanjeno i naravno c/b...trebalo je biti puuuuno bolje kad se ulazi u Conan reprintu ali sta ces, mozda izdaju neko bolje izdanje jednog dana..
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26452 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 16/01/2008 : 07:51:23  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
na putu..

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 24/01/2008 : 07:51:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raymond

nema rezanja crteza nego zato sto su originalni crtezi stvoreni za A4 format a ne onaj standardni americki comic onda kad su smanjili proprcije nekih stranica sa puno pendzera [panels] onda je to vrlo zgusnusto itd. Crtezi sa nekoliko pendzera su OK i vide se dobro...isto tako cijela tabla je skroz do hrbata [jel se kaze hrbat za inside spine?] ok, nema rezanja crteza cak su i neke naslovnice ubacili, smanjeno i naravno c/b...trebalo je biti puuuuno bolje kad se ulazi u Conan reprintu ali sta ces, mozda izdaju neko bolje izdanje jednog dana..

ipak podlegao i narucio prvi broj, sad moram vidjeti kako to izgleda. ako nista drugo, mienjam za zagora.

the bird is the word
http://www.youtube.com/watch?v=ZieSsxPkMwk
Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 27/01/2008 : 16:20:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message  Reply with Quote
nasla se i slika u bespucima www-a. pa i nije tako lose. magazinski papir, da se savijati bolje od ludensa bez raspadanja.

the bird is the word
http://www.youtube.com/watch?v=ZieSsxPkMwk
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9590 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 27/01/2008 : 16:59:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
Liči na ESSENTIAL Marvel izdanja. Nadam se samo da papir neće smrdeti isto!

Šalu na stranu.... nije ni to loše izdanje, mada jeste malo loše što se tiče papira.... Al, dobro, ko hoće za male pare....

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
2016 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 28/01/2008 : 14:34:46  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
stiglo mi maloprije :))

pa, kažem samo: osobe koje su na Amazonu pljuvale očigledno nisu vidjele stripove kakvi su izlazili na području bivše države:)
papir je (čini mi se, nemam nijedan kod sebe za usporedbu) kvalitetniji od Essential izdanja i ni blizu toliko loš kako se tvrdi; crtež se vidi kompletan, bez (previše) nasilnog otvaranja stranica.
sve u svemu - za te pare, thumbs up!

bacam se na čitanje :)

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26452 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 28/01/2008 : 16:41:21  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
kako svima doša a meni nije?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
2016 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 28/01/2008 : 20:33:16  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
nemam pojma; naručen još prije nove godine, a krenuo 17.1., dok su neke stvari poslane početkom godine još na putu. tko će ih znati.
iako, dobro mi dođe ta prisilna pauza u čitanju - da stignu odjednom spičio bih sve u dva dana, ovako mogu polako guštati :)

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

jgoran5
Senior Member

Croatia
1923 Posts

Member since 07/07/2002

Posted - 28/01/2008 : 21:21:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit jgoran5's Homepage  Send jgoran5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fler

stiglo mi maloprije :))

pa, kažem samo: osobe koje su na Amazonu pljuvale očigledno nisu vidjele stripove kakvi su izlazili na području bivše države:)
papir je (čini mi se, nemam nijedan kod sebe za usporedbu) kvalitetniji od Essential izdanja i ni blizu toliko loš kako se tvrdi; crtež se vidi kompletan, bez (previše) nasilnog otvaranja stranica.
sve u svemu - za te pare, thumbs up!

bacam se na čitanje :)



samo jedna zamjerka ovom izdanju.
steta sto nema red sonje i kula unutra i eseja i clanaka.
nisam kupio ali sam vidio i ipak su mi drazi moji magazini ssoc..
inace izdanje za sve ljubitelje conana je best buy

-------------
carpe diem...
-------------
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
2016 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 28/01/2008 : 22:53:01  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
ma znam, to i meni smeta - oduvijek sam htio pročitati i te dodatne stvari u originalu.
zasad će poslužiti trejd, a čim (ako) se ukaže prilika nabavljam magazine :)

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26452 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 29/01/2008 : 03:04:44  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
skenovi za čitanje članaka i back up stripa.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 29/01/2008 : 09:40:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message  Reply with Quote
Meni se svidja ovaj sken, odoh ja narucit. :)

Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 29/01/2008 : 10:16:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message  Reply with Quote
E, da pitam, koliko toga ce oni ponovit u ovim TPBovima, a sto je vec objavljeno u The Chronicles Of Conan?

Go to Top of Page

torca
Average Member



744 Posts

Member since 24/03/2003

Posted - 29/01/2008 : 10:40:12  Show Profile Show Extended Profile  Send torca a Private Message  Reply with Quote
nista, to su 2 razlicita serijala (COC reprintira conana the barbariana). poklapa se samo par brojeva.
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 29/01/2008 : 10:58:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message  Reply with Quote
Malo me zbunilo kad sam na DH stranicama vidio mali review od 4 strane i na te 4 strane je epizoda iz volumea 2 Chroniclesa. :/

Go to Top of Page

Raymond
Senior Member



USA
1023 Posts

Member since 05/05/2006

Posted - 29/01/2008 : 11:37:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Raymond a Private Message  Reply with Quote
za male pare nije lose samo i nije bas lako to citat jer je strip smanjen itd....tako ako nemas magazine naravno da je ovo OK i zato cese i prodavati dobro ali kvalitet je za 2 [od 1 do 5] moje misljenje. Da su ostavili isti format kao sto je bilo u magazinu onda bi mozda dao 3,5 zbog jeftine produckvije. Citatelji su ovamo u usa podijeljeni na 50/50%, neki vole valjda zbog nostalgije i jeftino itd a drugi kao ja koji vole da ako radis nesto onda barem uradi sto bolji posao komplenisu....s;ab papir, format smanjen, nije HC, puno stranice nije dobro izaslo itd...

Ja se nadam da ce oni jednog dana uraditi dobre HC, ako ne sve onda barem neke najbolje epizode/price itd...imam osjecaj da ce biti tako jer puno citatelja hoce to.

Price su sve iz SSoC i neke iz Savage Tales,,,ima nekoliko stranica ponovljeno od jedno crtaca koji crta Conana kao zensko sa velikim trepavicama [Barry Smith cini mi se]...

Mozda pricekas narudzbu jer cini mi se sledeci mjesec ide volumen 2 tako mozes od jednom naruciti...trebalo bi da postaarina bude jeftinija sto vise narucis.
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 29/01/2008 : 11:58:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message  Reply with Quote
Ma to sam nekako i mislio, izlazi oko 20tog 2., ali malo mi se ne da cekat do tad, a ne znam jel kakva usteda kad se napravi preorder. Vjerojatno samo neki sitni postoci koji su ionako beznacajni u odnosu na postarinu.

Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000