forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ---HAJDUK ŽIVI VJEČNO---
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 610

Tonka24
Advanced Member



14709 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 02/08/2013 : 00:02:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Ne brini zlotvore sad ce doletiti tvoje musterije kojima lizes guzicu da me baniraju... strpi se jos samo malo
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46701 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/08/2013 : 00:06:52  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Zlotvor

Barem nisan licemjerna šupčina.
Kao, navijan za Hajduk u Europi... a poslije skakanje i onaniranje.
Ma odjebi imecilu.


šupčina te jutros obukao smrade smrdljivi a imebcil te umio ako se uopće umivaš.
A za hajduk se nadam da ce proci samo radi koeficijenta.
I da ovo su ti kamate:
puši kurac i duboko dilagorički diši.



baš lip rječnik .
krasan štaviše.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla. Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u život
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46701 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/08/2013 : 00:07:43  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Hajduk nastavlja sramotiti Hrvatsku. Shelbourne, Debrecen, Zilina, Dila Gori, neznas ko je gori:) Ovi gruzijski konobari izgledaju kao Bayern.






depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla. Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u život
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14709 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 02/08/2013 : 00:08:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Zlotvor

Barem nisan licemjerna šupčina.
Kao, navijan za Hajduk u Europi... a poslije skakanje i onaniranje.
Ma odjebi imecilu.


šupčina te jutros obukao smrade smrdljivi a imebcil te umio ako se uopće umivaš.
A za hajduk se nadam da ce proci samo radi koeficijenta.
I da ovo su ti kamate:
puši kurac i duboko dilagorički diši.



baš lip rječnik .
krasan štaviše.


Ugledao sam se na tvog neciviliziranog prijatelja... znao sam ja jos od prije da je šumar, ali da je toliki nisam znao.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14709 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 02/08/2013 : 00:10:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Tonka24

Hajduk nastavlja sramotiti Hrvatsku. Shelbourne, Debrecen, Zilina, Dila Gori, neznas ko je gori:) Ovi gruzijski konobari izgledaju kao Bayern.








Sta smijes se od koga ste sve izgubili?
Ne brini jos malo i postat ce vam konkurencija klubovi iz malte, andore, san marina, farskih otoka... nadodao bi jos luksemburga, ali ne vjerujem da bi izbacili bilo koji klub iz luksemburga koji je ove godine igrao u europi, i igra.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46701 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/08/2013 : 00:11:10  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Zlotvor

Barem nisan licemjerna šupčina.
Kao, navijan za Hajduk u Europi... a poslije skakanje i onaniranje.
Ma odjebi imecilu.


šupčina te jutros obukao smrade smrdljivi a imebcil te umio ako se uopće umivaš.
A za hajduk se nadam da ce proci samo radi koeficijenta.
I da ovo su ti kamate:
puši kurac i duboko dilagorički diši.



baš lip rječnik .
krasan štaviše.


Ugledao sam se na tvog neciviliziranog prijatelja... znao sam ja jos od prije da je šumar, ali da je toliki nisam znao.



a izvini koji q ti radiš na topicu o Hajduku?
koliko znan nisi ni navijač ni simpatizer

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla. Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u život
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46701 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/08/2013 : 00:11:46  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Tonka24

Hajduk nastavlja sramotiti Hrvatsku. Shelbourne, Debrecen, Zilina, Dila Gori, neznas ko je gori:) Ovi gruzijski konobari izgledaju kao Bayern.








Sta smijes se od koga ste sve izgubili?
Ne brini jos malo i postat ce vam konkurencija klubovi iz malte, andore, san marina, farskih otoka... nadodao bi jos luksemburga, ali ne vjerujem da bi izbacili bilo koji klub iz luksemburga koji je ove godine igrao u europi, i igra.



naporan si s tin naci sranjima

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla. Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u život
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10149 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 02/08/2013 : 00:17:46  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Zlotvor

Barem nisan licemjerna šupčina.
Kao, navijan za Hajduk u Europi... a poslije skakanje i onaniranje.
Ma odjebi imecilu.


šupčina te jutros obukao smrade smrdljivi a imebcil te umio ako se uopće umivaš.
A za hajduk se nadam da ce proci samo radi koeficijenta.
I da ovo su ti kamate:
puši kurac i duboko dilagorički diši.



baš lip rječnik .
krasan štaviše.


Ugledao sam se na tvog neciviliziranog prijatelja... znao sam ja jos od prije da je šumar, ali da je toliki nisam znao.



a izvini koji q ti radiš na topicu o Hajduku?
koliko znan nisi ni navijač ni simpatizer


Ni ja ne razumin njegove motive za dolazak ovde.
Provocira na izrazito glup način pa ne razumin Zlotvora zašto mu dozvoljava da ga isprovocira.
Da san moderator uredno bi ga oladija 7 dana.

Inače, ovo danas je najgora utakmica Hajduka ove sezone.
Po meni kriv Tudor.
Od igrača je zvižduke saslužija jedino Sušić, i Jozo ne zbog igre nego izrazito glupog poteza.
Gruzijci su bezvezni i može ih se dobit u drugoj utakmici.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 02/08/2013 00:24:55
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46701 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/08/2013 : 00:20:53  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
neman pojma al puna mi ih je kita da ti buden iskren .
još jedan post od tonke ili krugija,predlažen da svaki iduči poraz dinama zaseremo potpuno njihov topic.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla. Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u život
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14709 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 02/08/2013 : 00:23:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Zlotvor

Barem nisan licemjerna šupčina.
Kao, navijan za Hajduk u Europi... a poslije skakanje i onaniranje.
Ma odjebi imecilu.


šupčina te jutros obukao smrade smrdljivi a imebcil te umio ako se uopće umivaš.
A za hajduk se nadam da ce proci samo radi koeficijenta.
I da ovo su ti kamate:
puši kurac i duboko dilagorički diši.



baš lip rječnik .
krasan štaviše.


Ugledao sam se na tvog neciviliziranog prijatelja... znao sam ja jos od prije da je šumar, ali da je toliki nisam znao.



a izvini koji q ti radiš na topicu o Hajduku?
koliko znan nisi ni navijač ni simpatizer


Ni ja ne razumin njegove motive za dolazak ovde.
Provocira na izrazito glup način pa ne razumin Zlotvora zašto mu dozvoljava da ga isprovocira.
Da san moderator uredno bi ga oladija 7 dana.


Radim isto sto je globinjo radio na dinamovom topicu, kad je dinamo igrao ligu prvaka... zao mi je hajduka iskreno.
Ali drago mi je zbog jako puno ljudi ovdje koji su isfrustrirani da ne mogu biti isfrustraniji DINAMOM!
Ako ste zaboravili divljanje na dinamovom topicu kad se igrala liga prvaka e pa ja nisam...
Lagodni vam bili snovi sa dilagoriskim secerom
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46701 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/08/2013 : 00:28:58  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
dinamo? to je onaj klubič šta je ima najgori skor u povijesti lige prvaka?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla. Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u život
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10149 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 02/08/2013 : 00:31:57  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

neman pojma al puna mi ih je kita da ti buden iskren .
još jedan post od tonke ili krugija,predlažen da svaki iduči poraz dinama zaseremo potpuno njihov topic.


Nema smisla.
Mene interesira samo Hajduk, a njihovi upisi me ne diraju.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46701 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/08/2013 : 00:33:38  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
čisto iz dišpeta

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla. Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u život
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26233 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 02/08/2013 : 00:38:45  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Jebiga,večeras nas nije ništa išlo a i kad smo stvorili neku šansu upropastili smo je.Momci su se borili i to je to.Treba u uzvratu pokušati a ako nas krene kao što su oni iz prve akcije traljavo zabili izbacujemo ih.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4395 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 02/08/2013 : 10:11:11  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
U UZVratu će igrat Anđelković i Kuasi, pa će možda s njima bit bolja igra. NIje mi jasno kako su ovi gruzijci prošli aalborg s ovakvom igrom.
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 02/08/2013 : 11:54:39  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Svima govorin da je Hajduk slučajno tuka Splita, ovima nije igra glavni igrač i to je to. Nakon toga ste svi pomislili kako je Hajduk jak ali nije on je jednako jak kao i prije. Igrači se trude, zaista da, tukli su slabi Zadar pa zbog Rebiča i Split, ali mogli ste vidit protiv onih Makedonaca da tu nešto ne štima. Ta momčad (dali školska ili iz nekog lokala ili reprezentacija iz manje zgrade...neznan kako bi ih nazva), je skoro izborila produžetke. Tu ste mogli vidit da Hajduk baš nije nešto jak, što su ovi (ovi su nešto jači, činu se kao reprezentacija iz 5-6 portuna) dokazali. Dakle pazite, Hajduk još nije ispa, on može proč dali na penale ili..., ali prestanite fantazirat da je momčad odlična. Za sve je kriv Rebič sa svojim isključenjem u zadnjoj minuti zbog prigovora, pa ste nakon 3:0 pomislili da ste neznan ko. Da je igra Rebič skor bi bija drugačiji, i onda bi ovaj rezultat sa gruzijcima bija drugačiji jer bi se momčad drugačije postavila, nebi im glava bila u oblacima. Dakle još nije gotovo, Hajduk može proč, ali prestanite fantazirat o nekoj moči to je ipak samo niži prosjek. Još bi spomenija onaj travnjak, zar UEFA dozvoljava igru na nečem takvom ?
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4395 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 02/08/2013 : 13:05:12  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
meni se jedino jučer svidilo šta su stvarno pokušavali igrati po zemlji bez nabijanja, ali kvalitetom bi se današnji hajduk smjestio u gornju polovicu druge jugo lige.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26233 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 02/08/2013 : 13:57:16  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MSBlueberry

Svima govorin da je Hajduk slučajno tuka Splita, ovima nije igra glavni igrač i to je to. Nakon toga ste svi pomislili kako je Hajduk jak ali nije on je jednako jak kao i prije. Igrači se trude, zaista da, tukli su slabi Zadar pa zbog Rebiča i Split, ali mogli ste vidit protiv onih Makedonaca da tu nešto ne štima. Ta momčad (dali školska ili iz nekog lokala ili reprezentacija iz manje zgrade...neznan kako bi ih nazva), je skoro izborila produžetke. Tu ste mogli vidit da Hajduk baš nije nešto jak, što su ovi (ovi su nešto jači, činu se kao reprezentacija iz 5-6 portuna) dokazali. Dakle pazite, Hajduk još nije ispa, on može proč dali na penale ili..., ali prestanite fantazirat da je momčad odlična. Za sve je kriv Rebič sa svojim isključenjem u zadnjoj minuti zbog prigovora, pa ste nakon 3:0 pomislili da ste neznan ko. Da je igra Rebič skor bi bija drugačiji, i onda bi ovaj rezultat sa gruzijcima bija drugačiji jer bi se momčad drugačije postavila, nebi im glava bila u oblacima. Dakle još nije gotovo, Hajduk može proč, ali prestanite fantazirat o nekoj moči to je ipak samo niži prosjek. Još bi spomenija onaj travnjak, zar UEFA dozvoljava igru na nečem takvom ?


Ovdje jedini koji fantazira si ti.
Koliko znam nitko od nas navijača Hajduka nije ni rekao da smo nešto jaki i da sigurno izbacujemo dilu gori.To je samo plod tvoje potrebe da bi gadija ovakvog Hajduka.
Jesi li ti petar pan?Ako jesi,onda da ti ponovim-ti si budala.Ako nisi,drži se ti samo Splita.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 02/08/2013 : 14:10:45  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
I cemu ode doc ista pisat..aj dok je bija ovi Tonka samo nekako..navikli smo na njega..ali kad tu pribrojis Krugija i ovog kompleksasa berija jednostavno vise nemas snage ista pisat i objasnjavat..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 02/08/2013 14:11:03
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4395 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 02/08/2013 : 14:58:09  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
cijeli je naš klupski nogomet šaka jada, tako da se nemaju oni šta rugat hajduku. I Rijeka, dinamo i Split su 3. europski razred.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 02/08/2013 : 17:31:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
zlotvor i tonka-out...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 02/08/2013 : 17:35:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Da san moderator uredno bi ga oladija 7 dana.


ipak mu je 10 put...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 02/08/2013 : 17:37:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Radim isto sto je globinjo radio na dinamovom topicu, kad je dinamo igrao ligu prvaka...


SIGURNO TADA NISAM PISAO OVO:

šupčina te jutros obukao smrade smrdljivi a imebcil te umio ako se uopće umivaš.
A za hajduk se nadam da ce proci samo radi koeficijenta.
I da ovo su ti kamate:
puši kurac i duboko dilagorički diši.

a pošto ti je deseti put da si izbačen,aj ti lipo oladi na dva mjeseca...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29583 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 02/08/2013 : 18:09:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
ma ja razumijem tonku u neku ruku
i ja navijam za hajduk kad dodju ta europska natjecanja i mislim si kako ce ove godine napraviti nesto
a cesto me i drugi klubovi svojim dobrim rezultatima u prvim kolima potaknu da se ponadam boljim rezultatima hajduka
a onda k****! popuse dok si rekao keks
i onda se osjetis glupo i frustrirajuće, jer se svake godine ponavlja ista priča :(
i "puknes" na forumu od jada i frustracije......
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 02/08/2013 : 18:12:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
tra la la naprijed Gruzija:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page
Page: of 610 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.09 seconds. Snitz Forums 2000