forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ---HAJDUK ŽIVI VJEČNO---
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 609

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 02/08/2013 : 18:19:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

tra la la naprijed Gruzija:)


mamlaze,opet ločeš
odi nanati

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 02/08/2013 : 18:20:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

ma ja razumijem tonku u neku ruku
i ja navijam za hajduk kad dodju ta europska natjecanja i mislim si kako ce ove godine napraviti nesto
a cesto me i drugi klubovi svojim dobrim rezultatima u prvim kolima potaknu da se ponadam boljim rezultatima hajduka
a onda k****! popuse dok si rekao keks
i onda se osjetis glupo i frustrirajuće, jer se svake godine ponavlja ista priča :(
i "puknes" na forumu od jada i frustracije......


da,stvarno,baš mi ga je žao...šta bih ja trebao svako ljeto onda...skršit pola foruma,hebat svima sve po spisku i pisat ovakve idiotarije...što te ne ubije,to te ojača

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29572 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 02/08/2013 : 18:26:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
ma ne kazem da je tonka u pravu,
dapače, daleko od toga
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 02/08/2013 : 18:27:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

ma ne kazem da je tonka u pravu,
dapače, daleko od toga


ne kažem ni ja

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 02/08/2013 : 18:36:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
Neki igrači Hajduka nemaju pravo nazivat se nogometašima....lomit se 5 sekundi da primiš loptu
Ne znam šta oni rade po cijeli dan,neki od njih imaju viška kila.

Valjda se nekako mogu iskoprcati u Gruziji...Hajduk je slaba momčad ali ipak kvalitetnija i uz malo sreće mogu proći.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

roby05
Advanced Member



Croatia
3004 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 02/08/2013 : 18:46:29  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Kad netko kaze da je Hajduk osramotio Hrvatsku,onda ili je glup ili je tup,ili i jedno i drugo.Hajduk nikada i nikoga nije osramotio u svojoj dugoj povijesti,za razliku od nekih drugih klubova.A ti neki klubovi su sami od sebe sramota,tako da svako usporedjivanje bilo kojeg kluba sa Hajdukom u Hrvatskoj nema apsolutno nikakvog smisla,to vi takozvani navijaci nekih drugih klubova dobro znaju.Cinjenica jest da je Hajduk izgubio,ali za razliku od drugih klubova Hajduk se ima s kime i radovati i tugovati.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29572 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 02/08/2013 : 18:54:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
onda sam ja glup i tup jer smatram da su hajdukovi europski rezultati sramocenje hrvatskog nogometa
Go to Top of Page

roby05
Advanced Member



Croatia
3004 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 02/08/2013 : 20:16:53  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Ne znam zasto je to sramota,izgubilo se izgubilo,idemo dalje,uostalom,jos nije sve izgubljeno ma koliko to sad realno ili nerealno bilo.Oni su svoje sanse iskoristili,mi nismo i nema povratka.Svjedoci smo zadnjih godina da svak svakoga moze dobiti ili bar jednom dobiti.Htio sam reci da se ovdje zalijece sa nezdravim glupostima u svakom pogledu.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 02/08/2013 : 20:26:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

onda sam ja glup i tup jer smatram da su hajdukovi europski rezultati sramocenje hrvatskog nogometa


ti se ne javljaj
kakve ti veze imaš s hr nogometom
nije sramota izgubit ako si se trudio...a momci se jesu trudili...
kad dinamo jedva prođe protiv panj ekipa,onda je to super...ja samo čekam nova sramoćenja najkatoličkijeg kluba...jer ono što su oni prikazali zadnje dvije godine u europi neće nitko nikad nadmašit...i nemojte mi floskulat sa koeficijentima,domoljubljem i ostalim preseransima...što se mene tiče,volio bih da dinamo uđe u lp...ali samo zato da mogu gledat sramotnu igru "velikog" kluba...i nove rekorde

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

roby05
Advanced Member



Croatia
3004 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 02/08/2013 : 20:40:51  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by supermark

onda sam ja glup i tup jer smatram da su hajdukovi europski rezultati sramocenje hrvatskog nogometa


ti se ne javljaj
kakve ti veze imaš s hr nogometom
nije sramota izgubit ako si se trudio...a momci se jesu trudili...
kad dinamo jedva prođe protiv panj ekipa,onda je to super...ja samo čekam nova sramoćenja najkatoličkijeg kluba...jer ono što su oni prikazali zadnje dvije godine u europi neće nitko nikad nadmašit...i nemojte mi floskulat sa koeficijentima,domoljubljem i ostalim preseransima...što se mene tiče,volio bih da dinamo uđe u lp...ali samo zato da mogu gledat sramotnu igru "velikog" kluba...i nove rekorde

Legendo!!!!!

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16903 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 02/08/2013 : 20:41:49  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Eto, sad kao taj Tonka (koji mi je inače simpa lik) govori o nekakvom sramoćenju Hrvatske s rezultatima Hajduka, a imam blagi dojam da jedva čeka da Hajduk izgubi da može ovako lijepo pisati po forumu...
Ja to ne kužim, valjda više nisam dijete što se kurči po tribinama jer nigdje drugdje ne može, pa navijam za sve naše klubove u euro natjecanjima...
Ne kužim ni pokapanje Hajduka nakon ovog poraza, jer su Gruzijci lošija momčad i vjerujem čvrsto da će ih Hajduk razbucati na njihovom terenu.
A navijanje, što reći... Svaka čast. Nakon poraza se plješće samo u Splitu, barem ako o Hrvatskoj govorimo.
Go to Top of Page

roby05
Advanced Member



Croatia
3004 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 02/08/2013 : 21:06:27  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Eto, sad kao taj Tonka (koji mi je inače simpa lik) govori o nekakvom sramoćenju Hrvatske s rezultatima Hajduka, a imam blagi dojam da jedva čeka da Hajduk izgubi da može ovako lijepo pisati po forumu...
Ja to ne kužim, valjda više nisam dijete što se kurči po tribinama jer nigdje drugdje ne može, pa navijam za sve naše klubove u euro natjecanjima...
Ne kužim ni pokapanje Hajduka nakon ovog poraza, jer su Gruzijci lošija momčad i vjerujem čvrsto da će ih Hajduk razbucati na njihovom terenu.
A navijanje, što reći... Svaka čast. Nakon poraza se plješće samo u Splitu, barem ako o Hrvatskoj govorimo.

Lijepo receno...To bi dobro trebali znati i navijaci Rijeke kada im je pun Poljud pljeskao nakon pobjede.Oni znaju o kojoj utakmici govorim,ali neki drugi potezi u tom kolu,su im ispisali povijest debelim slovima.Cak vecim nego pobjeda protiv Real Madrida i sramotna utakmica u Madridu.Samo da se zna tko koga sramoti u HR nogometu.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46700 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/08/2013 : 22:19:33  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

Kad netko kaze da je Hajduk osramotio Hrvatsku,onda ili je glup ili je tup,ili i jedno i drugo.Hajduk nikada i nikoga nije osramotio u svojoj dugoj povijesti,za razliku od nekih drugih klubova.A ti neki klubovi su sami od sebe sramota,tako da svako usporedjivanje bilo kojeg kluba sa Hajdukom u Hrvatskoj nema apsolutno nikakvog smisla,to vi takozvani navijaci nekih drugih klubova dobro znaju.Cinjenica jest da je Hajduk izgubio,ali za razliku od drugih klubova Hajduk se ima s kime i radovati i tugovati.



pa to njima i smeta. zato i vise ovde ka da dilimo besplatni alkohol

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla. Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u život
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46700 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/08/2013 : 22:21:43  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by supermark

onda sam ja glup i tup jer smatram da su hajdukovi europski rezultati sramocenje hrvatskog nogometa


ti se ne javljaj
kakve ti veze imaš s hr nogometom
nije sramota izgubit ako si se trudio...a momci se jesu trudili...
kad dinamo jedva prođe protiv panj ekipa,onda je to super...ja samo čekam nova sramoćenja najkatoličkijeg kluba...jer ono što su oni prikazali zadnje dvije godine u europi neće nitko nikad nadmašit...i nemojte mi floskulat sa koeficijentima,domoljubljem i ostalim preseransima...što se mene tiče,volio bih da dinamo uđe u lp...ali samo zato da mogu gledat sramotnu igru "velikog" kluba...i nove rekorde



ovo je kruna njihovih nastranih gluparija

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla. Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u život
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16903 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 02/08/2013 : 22:27:16  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Pravi Zagrepčani i pravi navijači Dinama se sigurno sramote tih fraza koje se lijepe uz njihov klub, a koje ZNA SE od koga su potekle...
Ja ipak vjerujem da se ovaj Dinamo (pod uvjetom da uđe u skupinu LP što neće biti lako) neće sramotiti kao prethodne dvije godine...
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10145 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 02/08/2013 : 23:15:40  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Da san moderator uredno bi ga oladija 7 dana.


ipak mu je 10 put...


Ma pošteno.
7 dana bi mu da za za provociranje.
Za ovo šta je izgovorija je dobija taman šta je zaslužija.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 03/08/2013 : 11:42:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

Kad netko kaze da je Hajduk osramotio Hrvatsku,onda ili je glup ili je tup,ili i jedno i drugo.Hajduk nikada i nikoga nije osramotio u svojoj dugoj povijesti,za razliku od nekih drugih klubova.A ti neki klubovi su sami od sebe sramota,tako da svako usporedjivanje bilo kojeg kluba sa Hajdukom u Hrvatskoj nema apsolutno nikakvog smisla,to vi takozvani navijaci nekih drugih klubova dobro znaju.Cinjenica jest da je Hajduk izgubio,ali za razliku od drugih klubova Hajduk se ima s kime i radovati i tugovati.



Ma da, herojski otpor gigantima Shelbourneu i Debrecenu će se u nogometnim udžbenicima pripovjedati k'o onomad Neretva i Sutjeska.

Potpis.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26206 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 03/08/2013 : 11:45:08  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Šut nesrićo.Taman sam bija počeja zaboravljat te uspjehe.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

roby05
Advanced Member



Croatia
3004 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 03/08/2013 : 12:20:45  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Heyoka

[quote]Originally posted by roby05

Kad netko kaze da je Hajduk osramotio Hrvatsku,onda ili je glup ili je tup,ili i jedno i drugo.Hajduk nikada i nikoga nije osramotio u svojoj dugoj povijesti,za razliku od nekih drugih klubova.A ti neki klubovi su sami od sebe sramota,tako da svako usporedjivanje bilo kojeg kluba sa Hajdukom u Hrvatskoj nema apsolutno nikakvog smisla,to vi takozvani navijaci nekih drugih klubova dobro znaju.Cinjenica jest da je Hajduk izgubio,ali za razliku od drugih klubova Hajduk se ima s kime i radovati i tugovati.



Ma da, herojski otpor gigantima Shelbourneu i Debrecenu će se u nogometnim udžbenicima pripovjedati k'o onomad Neretva i Sutjeska.
[/quote Haha...dobar si...

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29572 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 03/08/2013 : 15:14:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Heyoka

quote:
Originally posted by roby05

Kad netko kaze da je Hajduk osramotio Hrvatsku,onda ili je glup ili je tup,ili i jedno i drugo.Hajduk nikada i nikoga nije osramotio u svojoj dugoj povijesti,za razliku od nekih drugih klubova.A ti neki klubovi su sami od sebe sramota,tako da svako usporedjivanje bilo kojeg kluba sa Hajdukom u Hrvatskoj nema apsolutno nikakvog smisla,to vi takozvani navijaci nekih drugih klubova dobro znaju.Cinjenica jest da je Hajduk izgubio,ali za razliku od drugih klubova Hajduk se ima s kime i radovati i tugovati.



Ma da, herojski otpor gigantima Shelbourneu i Debrecenu će se u nogometnim udžbenicima pripovjedati k'o onomad Neretva i Sutjeska.



Go to Top of Page

roby05
Advanced Member



Croatia
3004 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 03/08/2013 : 19:17:51  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Nema vas vise?Steta...E ovako,kad ste vec spomenuli Neretvu i Sutjesku,moram reci da su cak i ti filmovi snimani postenije nego sto je Dinamo osvajao neka prvenstva,tj.ondasnja demagogija je go kurac za Dinamovu i voljenog predsjednika i to pocasnog.Crvena zvezda i Partizan u Yu ligi su go kurac u odnosu na taj tzv.GNK ili kako ga vec zovete,niste u medjuvremenu mijenjali ime?Da ista znate i mislite trebali bi se najprije pogledati u ogledalo,naravno ako ste sposobni za to.O tome sto vas nema ne treba trositi rijeci,vidi se i ovdje i na stadionima.E ovdje ste isto go kurac,ali za nas koji navijamo za Hajduk.Najkatolickiji klub na svijetu nije bio nijednom kod Pape,a Hajduk dva puta.Uvijek SAM tvrdio,a sto vrijeme ide i postao siguran...niste vi bili predodredjeni za dvije noge,nego za cetiri.Ako treba jos cinjenica nije nikakav problem,za vas mi nece biti tesko.Hvala lijepa,dodjite nam opet.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 03/08/2013 : 19:30:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
trala la la Gruzija Gruzija:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 03/08/2013 : 19:35:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
I naravno Livorno:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29572 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 03/08/2013 : 20:29:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

Nema vas vise?Steta...E ovako,kad ste vec spomenuli Neretvu i Sutjesku,moram reci da su cak i ti filmovi snimani postenije nego sto je Dinamo osvajao neka prvenstva,tj.ondasnja demagogija je go kurac za Dinamovu i voljenog predsjednika i to pocasnog.Crvena zvezda i Partizan u Yu ligi su go kurac u odnosu na taj tzv.GNK ili kako ga vec zovete,niste u medjuvremenu mijenjali ime?Da ista znate i mislite trebali bi se najprije pogledati u ogledalo,naravno ako ste sposobni za to.O tome sto vas nema ne treba trositi rijeci,vidi se i ovdje i na stadionima.E ovdje ste isto go kurac,ali za nas koji navijamo za Hajduk.Najkatolickiji klub na svijetu nije bio nijednom kod Pape,a Hajduk dva puta.Uvijek SAM tvrdio,a sto vrijeme ide i postao siguran...niste vi bili predodredjeni za dvije noge,nego za cetiri.Ako treba jos cinjenica nije nikakav problem,za vas mi nece biti tesko.Hvala lijepa,dodjite nam opet.



hmmm...
kakve veze ima dinamo sa icim?
zar nije ovo topic o hajduku (i njegovoj sramoti)?
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 03/08/2013 : 20:38:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
jel robi moze reci sta voli od stripova?

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page
Page: of 609 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.14 seconds. Snitz Forums 2000