forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ---HAJDUK ŽIVI VJEČNO---
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 609

roby05
Advanced Member



Croatia
3004 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 03/08/2013 : 20:44:16  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Vidi,vidi imas cak i zapazanja.Jesi to vjezbao ili si prirodno nadaren?Primijetio si da si na Hajdukovom topicu,svaka cast!!!Ako te nitko nije naucio pisati,imena institucija se pisu velikim slovima.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16903 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 03/08/2013 : 20:50:05  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Heyoka

quote:
Originally posted by roby05

Kad netko kaze da je Hajduk osramotio Hrvatsku,onda ili je glup ili je tup,ili i jedno i drugo.Hajduk nikada i nikoga nije osramotio u svojoj dugoj povijesti,za razliku od nekih drugih klubova.A ti neki klubovi su sami od sebe sramota,tako da svako usporedjivanje bilo kojeg kluba sa Hajdukom u Hrvatskoj nema apsolutno nikakvog smisla,to vi takozvani navijaci nekih drugih klubova dobro znaju.Cinjenica jest da je Hajduk izgubio,ali za razliku od drugih klubova Hajduk se ima s kime i radovati i tugovati.



Ma da, herojski otpor gigantima Shelbourneu i Debrecenu će se u nogometnim udžbenicima pripovjedati k'o onomad Neretva i Sutjeska.



Način na koji je Hajduk ispao od Debrecena je strašan, ali nije sramota ispasti od njih... Shelbourne je amaterska ekipa, ali jbg... Ako ćemo čeprkati po porazima naših klubova, možemo se smijati do sutra.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29572 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 03/08/2013 : 20:58:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

Vidi,vidi imas cak i zapazanja.Jesi to vjezbao ili si prirodno nadaren?Primijetio si da si na Hajdukovom topicu,svaka cast!!!Ako te nitko nije naucio pisati,imena institucija se pisu velikim slovima.




totalno si ispao pametan
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 03/08/2013 : 20:58:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

Vidi,vidi imas cak i zapazanja.Jesi to vjezbao ili si prirodno nadaren?Primijetio si da si na Hajdukovom topicu,svaka cast!!!Ako te nitko nije naucio pisati,imena institucija se pisu velikim slovima.


neodgojen si i bezobrazan. i to nicim izazvan. zasto? bar kazi koji ti je pravi nick na forumu.

Mrzim mrznju!

Edited by - mamlaz on 03/08/2013 21:00:19
Go to Top of Page

roby05
Advanced Member



Croatia
3004 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 03/08/2013 : 21:37:04  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by Heyoka

quote:
Originally posted by roby05

Kad netko kaze da je Hajduk osramotio Hrvatsku,onda ili je glup ili je tup,ili i jedno i drugo.Hajduk nikada i nikoga nije osramotio u svojoj dugoj povijesti,za razliku od nekih drugih klubova.A ti neki klubovi su sami od sebe sramota,tako da svako usporedjivanje bilo kojeg kluba sa Hajdukom u Hrvatskoj nema apsolutno nikakvog smisla,to vi takozvani navijaci nekih drugih klubova dobro znaju.Cinjenica jest da je Hajduk izgubio,ali za razliku od drugih klubova Hajduk se ima s kime i radovati i tugovati.



Ma da, herojski otpor gigantima Shelbourneu i Debrecenu će se u nogometnim udžbenicima pripovjedati k'o onomad Neretva i Sutjeska.



Način na koji je Hajduk ispao od Debrecena je strašan, ali nije sramota ispasti od njih... Shelbourne je amaterska ekipa, ali jbg... Ako ćemo čeprkati po porazima naših klubova, možemo se smijati do sutra.


Svaka cast na ovim rijecima!

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10143 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 03/08/2013 : 21:37:42  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by Heyoka

quote:
Originally posted by roby05

Kad netko kaze da je Hajduk osramotio Hrvatsku,onda ili je glup ili je tup,ili i jedno i drugo.Hajduk nikada i nikoga nije osramotio u svojoj dugoj povijesti,za razliku od nekih drugih klubova.A ti neki klubovi su sami od sebe sramota,tako da svako usporedjivanje bilo kojeg kluba sa Hajdukom u Hrvatskoj nema apsolutno nikakvog smisla,to vi takozvani navijaci nekih drugih klubova dobro znaju.Cinjenica jest da je Hajduk izgubio,ali za razliku od drugih klubova Hajduk se ima s kime i radovati i tugovati.



Ma da, herojski otpor gigantima Shelbourneu i Debrecenu će se u nogometnim udžbenicima pripovjedati k'o onomad Neretva i Sutjeska.



Način na koji je Hajduk ispao od Debrecena je strašan, ali nije sramota ispasti od njih... Shelbourne je amaterska ekipa, ali jbg... Ako ćemo čeprkati po porazima naših klubova, možemo se smijati do sutra.


Ne triba se lagat.
Hajdukovi rezultati u evropi iz toga vrimena su sramota.
Nemožeš imat u ekipi igrače koji koštaju 200-300k eura misečno i blamirat se protiv ovakvih ekipa.
Najveća hajdukova sramota su bivše uprave, i likovi poput Štimca, Ćire, Svaguše, i da ne nabrajan dalje.

Ako ekipa u kojoj recimo Mijo Caktaš igra za 6000 Kn koje u konačnici i ne prima ispadne od gruzijaca, ja to ne vidin ka veliku sramotu.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10143 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 03/08/2013 : 21:39:51  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by Heyoka

quote:
Originally posted by roby05

Kad netko kaze da je Hajduk osramotio Hrvatsku,onda ili je glup ili je tup,ili i jedno i drugo.Hajduk nikada i nikoga nije osramotio u svojoj dugoj povijesti,za razliku od nekih drugih klubova.A ti neki klubovi su sami od sebe sramota,tako da svako usporedjivanje bilo kojeg kluba sa Hajdukom u Hrvatskoj nema apsolutno nikakvog smisla,to vi takozvani navijaci nekih drugih klubova dobro znaju.Cinjenica jest da je Hajduk izgubio,ali za razliku od drugih klubova Hajduk se ima s kime i radovati i tugovati.



Ma da, herojski otpor gigantima Shelbourneu i Debrecenu će se u nogometnim udžbenicima pripovjedati k'o onomad Neretva i Sutjeska.



Način na koji je Hajduk ispao od Debrecena je strašan, ali nije sramota ispasti od njih... Shelbourne je amaterska ekipa, ali jbg... Ako ćemo čeprkati po porazima naših klubova, možemo se smijati do sutra.


Svaka cast na ovim rijecima!


Inače, Robi mislin da si upa u krivi film.
Svađaš se sa navijačima Inkera, Rijeke, Livorna, Osijeka

Pusti priču o GNK, ko ih j...

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

roby05
Advanced Member



Croatia
3004 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 03/08/2013 : 22:00:00  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by roby05

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by Heyoka

quote:
Originally posted by roby05

Kad netko kaze da je Hajduk osramotio Hrvatsku,onda ili je glup ili je tup,ili i jedno i drugo.Hajduk nikada i nikoga nije osramotio u svojoj dugoj povijesti,za razliku od nekih drugih klubova.A ti neki klubovi su sami od sebe sramota,tako da svako usporedjivanje bilo kojeg kluba sa Hajdukom u Hrvatskoj nema apsolutno nikakvog smisla,to vi takozvani navijaci nekih drugih klubova dobro znaju.Cinjenica jest da je Hajduk izgubio,ali za razliku od drugih klubova Hajduk se ima s kime i radovati i tugovati.



Ma da, herojski otpor gigantima Shelbourneu i Debrecenu će se u nogometnim udžbenicima pripovjedati k'o onomad Neretva i Sutjeska.



Način na koji je Hajduk ispao od Debrecena je strašan, ali nije sramota ispasti od njih... Shelbourne je amaterska ekipa, ali jbg... Ako ćemo čeprkati po porazima naših klubova, možemo se smijati do sutra.


Svaka cast na ovim rijecima!


Inače, Robi mislin da si upa u krivi film.
Svađaš se sa navijačima Inkera, Rijeke, Livorna, Osijeka

Pusti priču o GNK, ko ih j...


Ok,neka oproste oni koji su se uvrijedili,ja jesam malo pretjerao u rijecniku,priznam.Nije mi apsolutno namjera bila uopce nikoga ovdje uvrijediti na bili koji nacin.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

roby05
Advanced Member



Croatia
3004 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 03/08/2013 : 22:01:08  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by roby05

Vidi,vidi imas cak i zapazanja.Jesi to vjezbao ili si prirodno nadaren?Primijetio si da si na Hajdukovom topicu,svaka cast!!!Ako te nitko nije naucio pisati,imena institucija se pisu velikim slovima.


neodgojen si i bezobrazan. i to nicim izazvan. zasto? bar kazi koji ti je pravi nick na forumu.


Cemu to???

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 03/08/2013 : 22:29:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Heyoka

quote:
Originally posted by roby05

Kad netko kaze da je Hajduk osramotio Hrvatsku,onda ili je glup ili je tup,ili i jedno i drugo.Hajduk nikada i nikoga nije osramotio u svojoj dugoj povijesti,za razliku od nekih drugih klubova.A ti neki klubovi su sami od sebe sramota,tako da svako usporedjivanje bilo kojeg kluba sa Hajdukom u Hrvatskoj nema apsolutno nikakvog smisla,to vi takozvani navijaci nekih drugih klubova dobro znaju.Cinjenica jest da je Hajduk izgubio,ali za razliku od drugih klubova Hajduk se ima s kime i radovati i tugovati.



Ma da, herojski otpor gigantima Shelbourneu i Debrecenu će se u nogometnim udžbenicima pripovjedati k'o onomad Neretva i Sutjeska.


Pizdunu

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 03/08/2013 : 22:32:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by roby05

Vidi,vidi imas cak i zapazanja.Jesi to vjezbao ili si prirodno nadaren?Primijetio si da si na Hajdukovom topicu,svaka cast!!!Ako te nitko nije naucio pisati,imena institucija se pisu velikim slovima.


neodgojen si i bezobrazan. i to nicim izazvan. zasto? bar kazi koji ti je pravi nick na forumu.


Cemu to???


Ma pusti mamlaza,opet je cugnuo previse

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

roby05
Advanced Member



Croatia
3004 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 03/08/2013 : 22:49:21  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Sve ok,samo bi tija da mi objasni,posto nisam njemu nista reka.Ali ako voli cugnit,neka dodje da ga pocastim,mislim,ako moze.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 03/08/2013 : 22:57:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
Ne zovi ga,doci ce brzinom metka

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

roby05
Advanced Member



Croatia
3004 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 03/08/2013 : 23:00:39  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Haha...a dobro,eto izgleda da i ne moze.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 04/08/2013 : 16:50:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

Sve ok,samo bi tija da mi objasni,posto nisam njemu nista reka.Ali ako voli cugnit,neka dodje da ga pocastim,mislim,ako moze.


malo mi se bilo cinilo da si reagirao prezestoko pa sam tako reagirai. izvini i ti meni i prva cuga je na mene kada dodjes do Rijeke. pozdrav

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 04/08/2013 : 16:52:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by roby05

quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by roby05

Vidi,vidi imas cak i zapazanja.Jesi to vjezbao ili si prirodno nadaren?Primijetio si da si na Hajdukovom topicu,svaka cast!!!Ako te nitko nije naucio pisati,imena institucija se pisu velikim slovima.


neodgojen si i bezobrazan. i to nicim izazvan. zasto? bar kazi koji ti je pravi nick na forumu.


Cemu to???


Ma pusti mamlaza,opet je cugnuo previse

purgerinjerosu i navijacu rnk splita:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

roby05
Advanced Member



Croatia
3004 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 04/08/2013 : 19:07:46  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by roby05

Sve ok,samo bi tija da mi objasni,posto nisam njemu nista reka.Ali ako voli cugnit,neka dodje da ga pocastim,mislim,ako moze.


malo mi se bilo cinilo da si reagirao prezestoko pa sam tako reagirai. izvini i ti meni i prva cuga je na mene kada dodjes do Rijeke. pozdrav


Sve ok,ja sam malo pretjerao u nacinu prema njemu,nisam bas tebi nista mislio lose,kao ni njemu,ali eto ispalo je nespretno.Prihvacam poziv,ili ako bude bilo gdje...!

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 04/08/2013 : 19:21:55  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message  Reply with Quote
Koplja se uvijek 'lome', pa tako i nakon ove utakmice :)

U pravilu sve je stvar kako si tko postavi kriterije u glavi. Uvijek me smetalo što se evo sad u Hajdukovom slučaju govori 'mlada, neiskusna momčad, neka samo daju sve od sebe" i slične fraze, a onda kad se izgubi kao protiv ovih onda je to opet 'loše, sramota' i slično. Uvijek tako...

Najbolje je kad svatko zna procijeniti koliko je tko dao od sebe i slično, izbjegavam ulazit u to, ali nevezano koliko je tko dao Hajduk je odigrao ok utakmicu i nisu bez šansi tamo na gostovanju, možda će tim momcima biti lakše sad kad se ne očekuje previše od njih. Inače, dugo me nije bilo pa bih još samo nadodao kako mi se uopće nije svidjela smjena Krstičevića, iz moje perspektive mi se to činio kao loš potez za Hajduk, ali mora se priznati kako Tudor zasad radi dobar posao, vidjet ćemo je li to kratkoročne ili dugoročne prirode. Poznato je kako uvijek nekako ide do 9. mjeseca nakon čega počinje lagani pad...

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

roby05
Advanced Member



Croatia
3004 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 04/08/2013 : 22:10:43  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Sve je to relativno i podnosljivo donekle s obzirom sta se sve radi i na koji nacin se radi.Ali cinjenica je i ta da s jedne strane momci moraju imati neki kredit,a s druge strane dobne granice u danasnjem nogometu su jako niske.Moglo bi se parlati na takve teme danonocno.Dobro je to sve,jos uvijek...Evo poluvrijeme ja sa Dragovoljcem,vodimo 1:0,a Kalinic je obranio penal.Moramo malo i zivce gubiti,a to za Hajduka nikad nije tesko.Ajmo bijeli aleee....

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

roby05
Advanced Member



Croatia
3004 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 04/08/2013 : 22:27:23  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Goooooool.....2:0!!!!!Franko po drugi put.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

roby05
Advanced Member



Croatia
3004 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 04/08/2013 : 22:38:53  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
J... ti...2:1,ajde sudac sviraj kraj.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

roby05
Advanced Member



Croatia
3004 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 04/08/2013 : 22:52:22  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Dobro je,pobjeda i 3 boda.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10143 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 04/08/2013 : 23:21:13  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Utakmicu smo tribali riješit već u prvon poluvremenu.
Drugo poluvrijeme samo malo pali, ali to je donekle logično. Napravili smo dvi prisilne izmjene pa se nije u nastavku moglo osvježit momčad, a grozno je bilo sidit na tribini koliko je bilo sparno, mogu mislit kako je bilo igrat.
Ako ništa, utakmica je poslužila da se vidi da Avdija nemože igrat livoga beka. Dok se nije Jozo ozljedija na desnoj strani je bija dobar, livo katastrofa.
Za Gruziju će Tudor morat nešto izmislit na toj livoj strani.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 05/08/2013 12:30:23
Go to Top of Page

roby05
Advanced Member



Croatia
3004 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 04/08/2013 : 23:29:50  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
A slusao sam Fabijanca...Najbitnija je pobjeda,pa kakva god bila da se rekupera tim i drzi korak.Sad triba ic gori i ostavit dusu ako triba i ako se ikako bude dalo.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29572 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 08/08/2013 : 12:14:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

Najbitnija je pobjeda,pa kakva god bila da se rekupera tim i drzi korak.Sad triba ic gori i ostavit dusu ako triba i ako se ikako bude dalo.



lako za dusu
neka osvoje barem bod i ja sam zadovoljan
Go to Top of Page
Page: of 609 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.14 seconds. Snitz Forums 2000