forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ---HAJDUK ŽIVI VJEČNO---
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 608

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 24/03/2014 : 13:10:34  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Ako je već mamić takav bog kakvin ga volite opisivat, kako to da meni sad kad tako "uspješno" vodi moju reprezentaciju ta reprezentacija sve manje odnosno ništa ne znači?


Ja o Mamiću nemam dobro mišljenje niti mi je on nekakav bog.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10131 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 24/03/2014 : 13:12:28  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Ako je već mamić takav bog kakvin ga volite opisivat, kako to da meni sad kad tako "uspješno" vodi moju reprezentaciju ta reprezentacija sve manje odnosno ništa ne znači?


Ja o Mamiću nemam dobro mišljenje niti mi je on nekakav bog.



Sve OK.
Zašto si se uopće osjetio prozvan?
Kad se već javljaš, reci mi misliš li da je HNL regularna?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 24/03/2014 : 13:41:51  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Ako je već mamić takav bog kakvin ga volite opisivat, kako to da meni sad kad tako "uspješno" vodi moju reprezentaciju ta reprezentacija sve manje odnosno ništa ne znači?


Ja o Mamiću nemam dobro mišljenje niti mi je on nekakav bog.



Sve OK.
Zašto si se uopće osjetio prozvan?
Kad se već javljaš, reci mi misliš li da je HNL regularna?


Prozvao si me u zadnjem postu, a sad si opet govorio u množini pa sam mislio da si i na mene ciljao.
HNL-om drma mafija, to vrapci na grani znaju.
Problem je što neki od vas zbog toga patološki mrze cijeli Zagreb, pa i šire.
Jednako mi na k**** idu neki ljudi u Zg koji vas mrze istom mjerom i njima ste pak vi južnjaci krivi i za lošu vremensku prognozu.
I s nekim takvim likovima u Zg sam zbog toga ulazio u oštre polemike, samo ne preko foruma već uživo.
Sve mi je to užasno glupo, to generaliziranje i nepotrebna mržnja na relaciji sjever-jug (Dinamo-Hajduk)...
Kome uopće sve to treba?
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10131 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 24/03/2014 : 14:22:22  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Ako je već mamić takav bog kakvin ga volite opisivat, kako to da meni sad kad tako "uspješno" vodi moju reprezentaciju ta reprezentacija sve manje odnosno ništa ne znači?


Ja o Mamiću nemam dobro mišljenje niti mi je on nekakav bog.



Sve OK.
Zašto si se uopće osjetio prozvan?
Kad se već javljaš, reci mi misliš li da je HNL regularna?


Prozvao si me u zadnjem postu, a sad si opet govorio u množini pa sam mislio da si i na mene ciljao.
HNL-om drma mafija, to vrapci na grani znaju.
Problem je što neki od vas zbog toga patološki mrze cijeli Zagreb, pa i šire.
Jednako mi na k**** idu neki ljudi u Zg koji vas mrze istom mjerom i njima ste pak vi južnjaci krivi i za lošu vremensku prognozu.
I s nekim takvim likovima u Zg sam zbog toga ulazio u oštre polemike, samo ne preko foruma već uživo.
Sve mi je to užasno glupo, to generaliziranje i nepotrebna mržnja na relaciji sjever-jug (Dinamo-Hajduk)...
Kome uopće sve to treba?




Slažen se s tobon.
Budući da san živija i u Zagrebu i u Splitu, odgovorno tvrdin da je više mržnje na sjeveru nego na jugu, šta je apsurdno.
Jug sjeveru možda i ima nešto za zamirit. Jebi ga činjenica je da živimo u izrazito centraliziranoj državu. Al šta to sjever zamjera jugu?
Isto tako san primjetija da je ta mržnja najčešće prisutna kod ljudi čiji su roditelji došli upravo iz krajeva koji se "mrze", al to je vjerovatno po onoj šemi "poturica gori od turčina".

Tebe sam spomenija u kontekstu navijanja za sve hr klubove jer mi je to besmislica.
Prema Dinamu san ravnodušan. Ne prema GNK, nego prema Dinamu, jer za mene to nisu dva ista kluba. Poštujen Dinamo ka klub, njegovu tradiciju i njegovu povijest(uključujući HAŠK,Građanski i Concordiju), al ovoj GNK malignoj metamorfozi želin sve najgore, i unaprijed se radujen slijedećoj godini i novome sramoćenju koje ih čeka čin izađu van dvorišta koje su uredili po vlasstitome nahođenju.

Za razliku od Dinama Cibonu istinski mrzin i želin in sve najgore. Kod njih ne poštujen apsolutno ništa. Ni povijest, ni bivše igrače, ni njihove rezultate.
u dvoboju Pertizan-Cibona za mene nema dvojbe za koga će se navijat.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 24/03/2014 : 14:33:07  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI


Prema Dinamu san ravnodušan. Ne prema GNK, nego prema Dinamu, jer za mene to nisu dva ista kluba. Poštujen Dinamo ka klub, njegovu tradiciju i njegovu povijest(uključujući HAŠK,Građanski i Concordiju), al ovoj GNK malignoj metamorfozi želin sve najgore, i unaprijed se radujen slijedećoj godini i novome sramoćenju koje ih čeka čin izađu van dvorišta koje su uredili po vlasstitome nahođenju.



quote:
u dvoboju Pertizan-Cibona za mene nema dvojbe za koga će se navijat.



"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 24/03/2014 : 14:38:22  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Al šta to sjever zamjera jugu?

Ovdje u Zg najčešće se mogu čuti lupetanja da im Dalmatinci i Hercergovci uzimaju poslove i sl. Obično su si ljudi koji tako razmišljaju sami krivi za neku lošu situaciju u kojoj se nalaze, ali lakše im je druge krivit nego sebe pogledati u ogledalo.

quote:
Tebe sam spomenija u kontekstu navijanja za sve hr klubove jer mi je to besmislica.

Zašto bi to bila besmislica kad su u pitanju međunarodna natjecanja.
Ja nikad nisam navijao da Hajduk izgubi kad igra protiv stranaca.

quote:
Za razliku od Dinama Cibonu istinski mrzin i želin in sve najgore. Kod njih ne poštujen apsolutno ništa. Ni povijest, ni bivše igrače, ni njihove rezultate.
u dvoboju Pertizan-Cibona za mene nema dvojbe za koga će se navijat.


Zašto?
Odakle ta mržnja prema Ciboni? Hajde, za Dinamo još mogu razumjeti...
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16877 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 24/03/2014 : 14:53:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI


Budući da san živija i u Zagrebu i u Splitu, odgovorno tvrdin da je više mržnje na sjeveru nego na jugu, šta je apsurdno.
Jug sjeveru možda i ima nešto za zamirit.




baš naprotiv, više je mržnje na jugu, čak se pojedini gradovi između sebe mrze, kod nas na sjeveru su uglavnom rivalstva, nema mržnje
ni mi ostali sa sjevera ne volimo zagreb, ali ih ne mrzimo, dok kod vas s juga postoji neka bezvezna mržnja prema zagrebu ( iako mislim da je to problem grada splita, a ne ostalih dalmatinskih gradova )

mamić je konj, ali i onaj dedek je također ispao glup, i još se ponosi svojom glupošću
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 24/03/2014 : 14:57:43  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

Dinamu želin da izgubi svaku utakmicu: i u Hrvatskoj i u Evropi! I kad ja to rečen, onda niki skoče na mene: “Ivo, nemoj, neka gube doma, ali neka dobijaju u Evropi. To je dobro za rejting hrvatskog baluna!“ Ma, jebe mi se za rejting hrvatskog baluna, samo neka oni gube. Doma i vanka. I oni i Cibona u košarci, i Mladost u vaterpolu, i Zagreb u rukometu... (Ivo Bego)




Vidim da je bego razbio mamica, mislim si koja legenda, a onda vidim ovo.
Pada mi mrak na oci.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10131 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 24/03/2014 : 15:01:52  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Al šta to sjever zamjera jugu?

Ovdje u Zg najčešće se mogu čuti lupetanja da im Dalmatinci i Hercergovci uzimaju poslove i sl. Obično su si ljudi koji tako razmišljaju sami krivi za neku lošu situaciju u kojoj se nalaze, ali lakše im je druge krivit nego sebe pogledati u ogledalo.

quote:
Tebe sam spomenija u kontekstu navijanja za sve hr klubove jer mi je to besmislica.

Zašto bi to bila besmislica kad su u pitanju međunarodna natjecanja.
Ja nikad nisam navijao da Hajduk izgubi kad igra protiv stranaca.

quote:
Za razliku od Dinama Cibonu istinski mrzin i želin in sve najgore. Kod njih ne poštujen apsolutno ništa. Ni povijest, ni bivše igrače, ni njihove rezultate.
u dvoboju Pertizan-Cibona za mene nema dvojbe za koga će se navijat.


Zašto?
Odakle ta mržnja prema Ciboni? Hajde, za Dinamo još mogu razumjeti...



Besmislica je navijat za GNK.
Bili tebi bilo normalno da te neko siluje, a onda na sudu navijaš da se silovatelj oslobodi?

O Ciboni san jako opširno već ovde pisa na brnijevon topicu o Draženu Petroviću pa da se ne ponavljan provat ću u dvi rečenice.

Još za vrime jugolige Cibona je bila jedini klub u prvoj ligi koji je kupova ekipu. Svi su imali svoj kostur+par pojačanja, Cibona je imala lovu, i to ne zarađenu lovu nego lovu koju su tadašnji socijalistički gigagnti po nalogu vjerovatno nekog glavonje upumpali da bi se mogli kupit Petrović A, Petrović D., Ušić, Cvjetičanin, Knego , itd...
Znaš li šta znači Cibona i zašto se klub baš tako zove?

Za ovo me tada nije bilo briga jer su tada još bila vrimena kad lova nije značila sve, pa je ta ista Cibona u par godina do samostalnosti dobivala šamare od redon:Zadra,Zvezde,Partizana i Jugoplastike.

Onda je sa dolaskon samostalnosti odjednom postala klub od državnog interesa, bez obzira šta je u istoj državi postoja klub koji je u tome trenutku trostruki prvak evrope. Logično jel da?

I šta se dogodi?
Imaju neograničen budžet, sataru konkurenciju, prestane proizvodnja jer je oni nikad nisu i imali i dobiješ šta?
Reprezentaciju jedne od najtalentiranijih košarkaških nacija koja utisno dobiva Japan i Šri Lanku.

Cibonu mrzin jer je meni najdraži sport do temelja upropastila.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 24/03/2014 15:04:59
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29544 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 24/03/2014 : 15:07:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by supermark

slazem se,
Mamić je za sve kriv
i za Hajduk, i za neodržavanje Poljuda, i za Kerumovu pljačku
eno i u portunu na Pujankama je krepala žarulja
i to je Mamić kriv!



Mamić nije ništa kriv Hajduku to se slažen(bez ironije).
Mamić siluje kompletan hrvatski nogomet(uključujući i vlastiti klub) već 10-ak godina.
Srića za nogomet da je Hajduk preveliki brand pa se ga nije i nikad neće uspit satrat jer bi se dogodilo isto šta i košarci i rukometu.

Ili je tebi sve OK u Hr nogometu i izjave pok. Markovića "nema nikih problema" i "jebe me se za argumente" su ti na mjestu?

Ako je već mamić takav bog kakvin ga volite opisivat, kako to da meni sad kad tako "uspješno" vodi moju reprezentaciju ta reprezentacija sve manje odnosno ništa ne znači?



Mamić je moj Bog? wtf?
briga mene za Mamića
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 24/03/2014 : 15:09:54  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by lwood

krava je odavno crkla





Ne govori to sjor Bego bzvz..unistili su sve momcadske sportove u Hrvatskoj, na ovaj ili onaj nacin..ali znas onu "ko pod drugim jamu kopa.."..



Ma nisu, di bi oni unišili.
Dalmatinska košarka cvita, Metković je sve jači, a HNS nikad nije bija u službi naroda i nogometa ka šta je danas.

Svi vi koji ste protiv zagrebačkih klubova ste zavedeni srbi i potomci jugooficira. Da ne pričan o ovin štovateljima šumskog božanstva(jel tako dsormaze?)




Da, unistli su nogomet. Tko? Zagreb?
Kosraku su isto unistili. Ne vidim posljedice na Zadru recimo, Kk Split, koji je realno najveci dalmatinski sportski klub jeonistio sam grad, I nesposobne uprave, razumije se. Ne volim ni ja Cibonu, ali to nema veze s ovim.
Rukomet je u rasulu, osim reprezentacije, ali e znam koliko to ima veze s ovim.
Vaterpolo nije unisten, to je sigurno, imamo jaka tri europska kluba, jedan je cak iz Dalmacije. Mrznja prema Mladosti zasigurno nije plod nekog unistavanja.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 24/03/2014 : 15:14:22  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

slazem se,
Mamić je za sve kriv
i za Hajduk, i za neodržavanje Poljuda, i za Kerumovu pljačku
eno i u portunu na Pujankama je krepala žarulja
i to je Mamić kriv!


Mamic je krivza vecinu stvari u hr nogometu, cak I Hajduku. Ali to nema ama bas nikakve veze s patoloskom mrznjom nekih prema zagrebu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29544 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 24/03/2014 : 15:14:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Budući da san živija i u Zagrebu i u Splitu, odgovorno tvrdin da je više mržnje na sjeveru nego na jugu, šta je apsurdno.




daleko, daleko od ovoga
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46617 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/03/2014 : 15:27:23  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by lwood

krava je odavno crkla





Ne govori to sjor Bego bzvz..unistili su sve momcadske sportove u Hrvatskoj, na ovaj ili onaj nacin..ali znas onu "ko pod drugim jamu kopa.."..



Ma nisu, di bi oni unišili.
Dalmatinska košarka cvita, Metković je sve jači, a HNS nikad nije bija u službi naroda i nogometa ka šta je danas.

Svi vi koji ste protiv zagrebačkih klubova ste zavedeni srbi i potomci jugooficira. Da ne pričan o ovin štovateljima šumskog božanstva(jel tako dsormaze?)




Da, unistli su nogomet. Tko? Zagreb?
Kosraku su isto unistili. Ne vidim posljedice na Zadru recimo, Kk Split, koji je realno najveci dalmatinski sportski klub jeonistio sam grad, I nesposobne uprave, razumije se. Ne volim ni ja Cibonu, ali to nema veze s ovim.
Rukomet je u rasulu, osim reprezentacije, ali e znam koliko to ima veze s ovim.
Vaterpolo nije unisten, to je sigurno, imamo jaka tri europska kluba, jedan je cak iz Dalmacije. Mrznja prema Mladosti zasigurno nije plod nekog unistavanja.



uništili su oni puno više od nogometa.
al nečemo o politici

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 24/03/2014 : 16:06:13  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by lwood

krava je odavno crkla





Ne govori to sjor Bego bzvz..unistili su sve momcadske sportove u Hrvatskoj, na ovaj ili onaj nacin..ali znas onu "ko pod drugim jamu kopa.."..



Ma nisu, di bi oni unišili.
Dalmatinska košarka cvita, Metković je sve jači, a HNS nikad nije bija u službi naroda i nogometa ka šta je danas.

Svi vi koji ste protiv zagrebačkih klubova ste zavedeni srbi i potomci jugooficira. Da ne pričan o ovin štovateljima šumskog božanstva(jel tako dsormaze?)




Da, unistli su nogomet. Tko? Zagreb?
Kosraku su isto unistili. Ne vidim posljedice na Zadru recimo, Kk Split, koji je realno najveci dalmatinski sportski klub jeonistio sam grad, I nesposobne uprave, razumije se. Ne volim ni ja Cibonu, ali to nema veze s ovim.
Rukomet je u rasulu, osim reprezentacije, ali e znam koliko to ima veze s ovim.
Vaterpolo nije unisten, to je sigurno, imamo jaka tri europska kluba, jedan je cak iz Dalmacije. Mrznja prema Mladosti zasigurno nije plod nekog unistavanja.



uništili su oni puno više od nogometa.
al nečemo o politici


Tko je to unistio? Moja mater sigurno nije.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2998 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 24/03/2014 : 16:37:07  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Ukratko...ZG=BG Samo sto je gori osjecaj sad,nego nekad.Ako cemo cinjenicno,ni najveci komunisticki klubovi nisu osvajali toliko prvenstava zaredom,kao neki sad u nekomunizmu.Je li nesto tu ne stima,ili je to stvarno kvalitet?Nikad nisam i necu navijati za neki ZG klub,u samostalnoj HR,a to sto se neko cudi na to,treba se zapitati,zasto,a ne ja ili netko tko dijeli moje misljenje.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 24/03/2014 : 17:21:49  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Jel ovo ZG=BG mozda predstavlja neku uvredu?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 24/03/2014 : 17:44:25  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Jel ovo ZG=BG mozda predstavlja neku uvredu?



Opet si dosa serucati kontra Hajduka..a dobro razumin te, kada ti se cila svrha i prezivljavanje kluba zasniva na parama namknutim od pituravanja tunela kompleksi su sasvim jasna stvar..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 24/03/2014 17:45:14
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 24/03/2014 : 17:49:31  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Dok je ona nakaradna umotvorina Croatia krivosutog mesije igrala kontra Partizana moje srce je naravno bilo uz crno bele..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 24/03/2014 17:50:02
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 24/03/2014 : 18:08:38  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by tinton

Jel ovo ZG=BG mozda predstavlja neku uvredu?



Opet si dosa serucati kontra Hajduka..a dobro razumin te, kada ti se cila svrha i prezivljavanje kluba zasniva na parama namknutim od pituravanja tunela kompleksi su sasvim jasna stvar..


Ne znam koga muce kompleksi, ja nisam napisao nista kontra Hajduka, i ne vidim razlog zasto bi i pisao stakontra Hajduka.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2998 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 24/03/2014 : 19:39:02  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by roby05

Ukratko...ZG=BG Samo sto je gori osjecaj sad,nego nekad.Ako cemo cinjenicno,ni najveci komunisticki klubovi nisu osvajali toliko prvenstava zaredom,kao neki sad u nekomunizmu.Je li nesto tu ne stima,ili je to stvarno kvalitet?Nikad nisam i necu navijati za neki ZG klub,u samostalnoj HR,a to sto se neko cudi na to,treba se zapitati,zasto,a ne ja ili netko tko dijeli moje misljenje.


Sasvim te razumijem i dijelim tvoje mišljenje, ista stvar kod mene. Uvijek sam volio da Hajduk izgubi. Navijao sam i za Zvezdu i Partizan i Radnički i Olimpiju...a da ne govorim kad je igrao vani. To je za mene uvijek bio Titin klub
Ista stvar je bila i sa Jugoplastikom...


Zasto me to ne cudi od tebe!?Nisi ti los,kakvih ima...

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10131 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 24/03/2014 : 19:57:27  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by lwood

krava je odavno crkla





Ne govori to sjor Bego bzvz..unistili su sve momcadske sportove u Hrvatskoj, na ovaj ili onaj nacin..ali znas onu "ko pod drugim jamu kopa.."..



Ma nisu, di bi oni unišili.
Dalmatinska košarka cvita, Metković je sve jači, a HNS nikad nije bija u službi naroda i nogometa ka šta je danas.

Svi vi koji ste protiv zagrebačkih klubova ste zavedeni srbi i potomci jugooficira. Da ne pričan o ovin štovateljima šumskog božanstva(jel tako dsormaze?)




Da, unistli su nogomet. Tko? Zagreb?
Kosraku su isto unistili. Ne vidim posljedice na Zadru recimo, Kk Split, koji je realno najveci dalmatinski sportski klub jeonistio sam grad, I nesposobne uprave, razumije se. Ne volim ni ja Cibonu, ali to nema veze s ovim.
Rukomet je u rasulu, osim reprezentacije, ali e znam koliko to ima veze s ovim.
Vaterpolo nije unisten, to je sigurno, imamo jaka tri europska kluba, jedan je cak iz Dalmacije. Mrznja prema Mladosti zasigurno nije plod nekog unistavanja.



uništili su oni puno više od nogometa.
al nečemo o politici


Tko je to unistio? Moja mater sigurno nije.


Opet pričaš o stvarima o kojima nemaš pojma.
Banaliziraš pa ću i ja.
Sudeći po tvojin upisima ti si ljevičar, odnosno ne ti jer si premlad da bi se negdi svrstava, nego tvoji roditelji.
Kao takvi skoro san 100% siguran da su u baren jednon mandatu dali glas Bandiću koji do nedavno bio SDP-ovac. Makar prije 15-ak godina dok još nisu bili svjesni za koga glasaju.
E pa sa tin glason su zabili još jednu brokvicu ne u splitski nego hrvatski sport.

Dakle je, tvoja mater je uništila hrvatski sport.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 24/03/2014 : 20:27:26  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Evo za tintona jedna prigodna..i njegovu mater..


"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 24/03/2014 20:27:46
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 24/03/2014 : 20:28:17  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Krivo zakljucujes, ali svaku stvar.
Moji nisu glasali za Bandica i nisu lijevicari, liberali su.
Ovdje nije stvar o tome, ovdje se radi o patoloskoj mrznji prema cijelom Zagrebu. Ja jednotavno ne vjerujem izjave nekih forumasa. Mrzite tako Vukasa, Kranjcara i Malocu?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 24/03/2014 : 20:29:43  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

Evo za tintona jedna prigodna..i njegovu mater..






Hvala.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 608 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.95 seconds. Snitz Forums 2000