forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ---HAJDUK ŽIVI VJEČNO---
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 608

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10129 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 24/03/2014 : 21:03:23  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Krivo zakljucujes, ali svaku stvar.
Moji nisu glasali za Bandica i nisu lijevicari, liberali su.
Ovdje nije stvar o tome, ovdje se radi o patoloskoj mrznji prema cijelom Zagrebu. Ja jednotavno ne vjerujem izjave nekih forumasa. Mrzite tako Vukasa, Kranjcara i Malocu?


U hrvatskoj je nažalost ljevičar isto šta i liberal.
Al nebitno, naravno da nisi shvatio poantu priče.
Možda tvoja mater stvarno nije, al zato mater od tvog prijatelja i tvog susida je, jer Zagreb je izabra Bandića koji je Maminju omogućija da stvori monopol na hrvatskome nogometnome tržištu nemilo ga šopajući lovon i osiguravanjem posla roditeljima talentiranih klinaca po gradskin službama.

I dakle kažeš ti nije Cibona usrala košarku?
Interesantno.
Zadar kažeš odlično stoji?
Interesantno.
Gobac nije rasturija Metković?
Još interesantnije.
Mamić nije uništija HNL?
Megainteresantno.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 24/03/2014 21:04:57
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19393 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 24/03/2014 : 21:15:00  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by tinton

Krivo zakljucujes, ali svaku stvar.
Moji nisu glasali za Bandica i nisu lijevicari, liberali su.
Ovdje nije stvar o tome, ovdje se radi o patoloskoj mrznji prema cijelom Zagrebu. Ja jednotavno ne vjerujem izjave nekih forumasa. Mrzite tako Vukasa, Kranjcara i Malocu?


U hrvatskoj je nažalost ljevičar isto šta i liberal.
Al nebitno, naravno da nisi shvatio poantu priče.
Možda tvoja mater stvarno nije, al zato mater od tvog prijatelja i tvog susida je, jer Zagreb je izabra Bandića koji je Maminju omogućija da stvori monopol na hrvatskome nogometnome tržištu nemilo ga šopajući lovon i osiguravanjem posla roditeljima talentiranih klinaca po gradskin službama.

I dakle kažeš ti nije Cibona usrala košarku?
Interesantno.
Zadar kažeš odlično stoji?
Interesantno.
Gobac nije rasturija Metković?
Još interesantnije.
Mamić nije uništija HNL?
Megainteresantno.



Znaci tebi je normalno mrziti zagreb i sve vezano uz njega zbog vecinskog djela koji su debili. Znaci normalno je mrziti Nijemce, izabrali su bili Hitlera, Srbe, izabrali su Nikolica, nas same izabrali smo Sanadera. To je tek interesantno.

I nemoj izvrtati sto sam rekao, napisao sam da Cibona jest unistila kosarku, da jesu unistili rukomet, Metkovic, a ovo zadnje je tek izvrtanje, naravno da je rasturio hnl, milijun puta sam to rekao. Procitaj jos jednom taj moj post, ocito da ga nisi shvatio.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10129 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 24/03/2014 : 21:49:53  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by tinton

Krivo zakljucujes, ali svaku stvar.
Moji nisu glasali za Bandica i nisu lijevicari, liberali su.
Ovdje nije stvar o tome, ovdje se radi o patoloskoj mrznji prema cijelom Zagrebu. Ja jednotavno ne vjerujem izjave nekih forumasa. Mrzite tako Vukasa, Kranjcara i Malocu?


U hrvatskoj je nažalost ljevičar isto šta i liberal.
Al nebitno, naravno da nisi shvatio poantu priče.
Možda tvoja mater stvarno nije, al zato mater od tvog prijatelja i tvog susida je, jer Zagreb je izabra Bandića koji je Maminju omogućija da stvori monopol na hrvatskome nogometnome tržištu nemilo ga šopajući lovon i osiguravanjem posla roditeljima talentiranih klinaca po gradskin službama.

I dakle kažeš ti nije Cibona usrala košarku?
Interesantno.
Zadar kažeš odlično stoji?
Interesantno.
Gobac nije rasturija Metković?
Još interesantnije.
Mamić nije uništija HNL?
Megainteresantno.



Znaci tebi je normalno mrziti zagreb i sve vezano uz njega zbog vecinskog djela koji su debili. Znaci normalno je mrziti Nijemce, izabrali su bili Hitlera, Srbe, izabrali su Nikolica, nas same izabrali smo Sanadera. To je tek interesantno.

I nemoj izvrtati sto sam rekao, napisao sam da Cibona jest unistila kosarku, da jesu unistili rukomet, Metkovic, a ovo zadnje je tek izvrtanje, naravno da je rasturio hnl, milijun puta sam to rekao. Procitaj jos jednom taj moj post, ocito da ga nisi shvatio.



Di san ja napisa da je normalno mrzit Zagreb i da ga ja mrzin????
Ili si ti zaključija da ako mrzin Cibonu i GNK, mrzin Zagreb i tintona???

I onda ja izvrćen???

Ti si napisa slijedeće:
"Da, unistli su nogomet. Tko? Zagreb?
Kosraku su isto unistili. Ne vidim posljedice na Zadru recimo, Kk Split, koji je realno najveci dalmatinski sportski klub jeonistio sam grad, I nesposobne uprave, razumije se. Ne volim ni ja Cibonu, ali to nema veze s ovim.
Rukomet je u rasulu, osim reprezentacije, ali e znam koliko to ima veze s ovim.
Vaterpolo nije unisten, to je sigurno, imamo jaka tri europska kluba, jedan je cak iz Dalmacije. Mrznja prema Mladosti zasigurno nije plod nekog unistavanja."

Da, Zagreb(Mamić i Bandić) je uništija nogomet.
Ne vidiš posljedice na Zadru???????????????
KK Split je uništija grad?
OK, donekle se slažen. Al šta? Tebi je normalno da se Ciboni oprosti dug od 80M Kuna od kojih je jedan dio kredit u iznosu većen od kredita koji je diga Hajduk jednin potpison gradonačelnika.
koliko se laprda o hajdukovon kreditu, a jel uopće znaš koliki je kredit imala Cibona?
Tebi je normalno da Cibona odvuče sve talente iz svih hrvatskih klubova nudeći in novce koje nemaju jer će neko već to pokrit.
I onda oni Zadra i Jugoplastiku razvaljuju sa Popovićen, Mamićen, Prkačinon, Žižićen, Kuson, Štimcen. Igračima koje su plaćali fiktivnin/društvenin novcima?
Nije Cibona ništa kriva????
Rukomet je još malo pa gotovo.
Balić, Džomba, Metličić, Kaleb, Čupić, Sulić, Goluža i večina ostalih nisu prizvedeni u Zagrebu. Ne umanjujen doprinos RK Zagreba jer su i oni znali stvorit igrača, ali to nije dosta. triba imat baren 2-3 dobra kluba da bi održa nivo. Hrvatska to više nema.

Vaterpolo je uspija priživit jer se premala lova vrti u vaterpolu da bi bija interesantan velikin igračima. ja Mladost nisan ni spominja.

Zašto mi ne smeta KK Zagreb(osin kad je bija Karamarkova igračka) ili Cedevita?
Zašto za njih navijan?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 24/03/2014 21:58:31
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19393 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 24/03/2014 : 23:00:17  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Nisi ti, ti si mi odgovorio kad sam prozvao robyja, a on je.

Mamic i Cibona jesu unistili nogomet i kosarku. Pa napiso sam to.


Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46580 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/03/2014 : 23:11:56  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Jel ovo ZG=BG mozda predstavlja neku uvredu?



ne. to je čista realnost

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46580 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/03/2014 : 23:17:27  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by tinton

Krivo zakljucujes, ali svaku stvar.
Moji nisu glasali za Bandica i nisu lijevicari, liberali su.
Ovdje nije stvar o tome, ovdje se radi o patoloskoj mrznji prema cijelom Zagrebu. Ja jednotavno ne vjerujem izjave nekih forumasa. Mrzite tako Vukasa, Kranjcara i Malocu?


U hrvatskoj je nažalost ljevičar isto šta i liberal.
Al nebitno, naravno da nisi shvatio poantu priče.
Možda tvoja mater stvarno nije, al zato mater od tvog prijatelja i tvog susida je, jer Zagreb je izabra Bandića koji je Maminju omogućija da stvori monopol na hrvatskome nogometnome tržištu nemilo ga šopajući lovon i osiguravanjem posla roditeljima talentiranih klinaca po gradskin službama.

I dakle kažeš ti nije Cibona usrala košarku?
Interesantno.
Zadar kažeš odlično stoji?
Interesantno.
Gobac nije rasturija Metković?
Još interesantnije.
Mamić nije uništija HNL?
Megainteresantno.



Znaci tebi je normalno mrziti zagreb i sve vezano uz njega zbog vecinskog djela koji su debili. Znaci normalno je mrziti Nijemce, izabrali su bili Hitlera, Srbe, izabrali su Nikolica, nas same izabrali smo Sanadera. To je tek interesantno.

I nemoj izvrtati sto sam rekao, napisao sam da Cibona jest unistila kosarku, da jesu unistili rukomet, Metkovic, a ovo zadnje je tek izvrtanje, naravno da je rasturio hnl, milijun puta sam to rekao. Procitaj jos jednom taj moj post, ocito da ga nisi shvatio.



jebeš emocije. uzmimo čistu računicu .koliko je love spičkano iz proračuna u zadnjih 25 godina u zg a koliko u st?
ne mislin samo na sport to je samo jedna od pljački.
zar je normalno da se u Dalmaciju vrača 2-3 % love koje uprihodi?
pa jel ovo Sudan? koji je ovo q?
onda se pojedini likovi iščuđavaju Istranima.
šta bi tribali ? prodat i bubrige i poslat lovu u zg?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 25/03/2014 : 00:53:46  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
A jeste smiješni
Ja imam teoriju da Zagreb mrze oni dalmatinci koji se nisu uspjeli preseliti u njega

Ma dajte ljudi - pa u Zagrebu živi barem 200 000 ljudi koji su porijeklom iz Dalmacije. pa zar bi oni dolazili ovdje da ih ne vole? Pa u Zagrebu ima toliko dalmatinskih klubova gdje se okupljaju ljudi iz tih krajeva (studenti i drugi) Klub Šibenčana, Zadrana, Splićana...Pa klub Šibenčana je bio u Ilici, bio sam i ljudi izađu na balkon i pjevaju da cijeli centar ori - dalmatiiinaaac saaaaammm... Pa to je normalno. Nitko nikada nije imao problema u Zagrebu. Dobro, uvijek će biti nekolicina tih navijačkih huligana koji će za vrijeme i poslije utakmice raditi gluposti ali generalno gledajući, Dalamtinci su u Zagrebu bili uvijek rado viđeni i nikada nisu imali problema. Ako postoji kulturni i smireni grad, onda je to Zagreb. I ne samo Dalmatinci - svi, Srbi, Slovenci, Romi, Bošnjaci, Gejevi...Ma sve je ok. Pa u vrijeme najvećeg rata, za pravoslavni Božić '92. moja majka pravoslavka je išla u pravoslavnu crkvu na cvjetnom trgu (u najstrožem centru grada, 200 metara od Jelačić placa), crkva je bila puna i nitko nije radio probleme. Bila su nekakva dva murjaka 10 metara dalje ali nisu uopće ni blizu došli.Purgeri su kulturan narod.(A ja sam inače ateist, čisto da se zna) Ali znate što ću još reći - bio sam, bez pretjerivanja jedno 50 (da, pedeset) puta u Splitu - i nema boljih ljudi od SPlićana (dobro, ima - Purgeri) Pa to su tak ok ljudi, mediteranci, ae momak, pomalo i te šprehe, ugoste te kao kralja, vedri su, temperamentni i nisam upoznao nijednog da bi i jednu riječ rekao protiv Purgera/Zagerba. Split je lijep grad (nema nijedne sive zgrade - to valjda zbog zraka, ali sve fasade su čiste), žene su prekrasne (nema punašniš žena, sve su vitke i visoke :)) ma dajte...Te spike kaj prodaju klinci i nekakvi ekstremisti navijači o nekakvoj mržnji - gluposti.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 25/03/2014 : 00:59:22  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
I samo još jednu stvar da velim kao lik koji je iz Zagreba - ovdje nitko ne puši te šprehe o GNK i slično. Dinamo je nastao 45. i bok Mislim, možda ljudi koji nisu iz Zagreba mogu steći drukčiji dojam ali vjerujte mi, mi se ovdje smijemo na to. Hajduk je stariji klub velike povijesti i klub koji definitivno ima vatrenije navijače i za to vam svaka čast.

A što se tiče kvalitete - Dinamo je naravno bolji

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8402 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 25/03/2014 : 03:07:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Koji qrac je starom Begi?
Kakve su to izjave?
S godinama mu se pikule u glavi pobrkale..
A di je globinjo, di je globinjo?

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19393 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 25/03/2014 : 07:54:58  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by tinton

Jel ovo ZG=BG mozda predstavlja neku uvredu?



ne. to je čista realnost


Pa dobro, ako je realnost, jel negativna?

Za mene su i Zagreb i Beohrad predivni gradovi s predivnim ljudima.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19393 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 25/03/2014 : 08:02:34  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by tinton

Krivo zakljucujes, ali svaku stvar.
Moji nisu glasali za Bandica i nisu lijevicari, liberali su.
Ovdje nije stvar o tome, ovdje se radi o patoloskoj mrznji prema cijelom Zagrebu. Ja jednotavno ne vjerujem izjave nekih forumasa. Mrzite tako Vukasa, Kranjcara i Malocu?


U hrvatskoj je nažalost ljevičar isto šta i liberal.
Al nebitno, naravno da nisi shvatio poantu priče.
Možda tvoja mater stvarno nije, al zato mater od tvog prijatelja i tvog susida je, jer Zagreb je izabra Bandića koji je Maminju omogućija da stvori monopol na hrvatskome nogometnome tržištu nemilo ga šopajući lovon i osiguravanjem posla roditeljima talentiranih klinaca po gradskin službama.

I dakle kažeš ti nije Cibona usrala košarku?
Interesantno.
Zadar kažeš odlično stoji?
Interesantno.
Gobac nije rasturija Metković?
Još interesantnije.
Mamić nije uništija HNL?
Megainteresantno.



Znaci tebi je normalno mrziti zagreb i sve vezano uz njega zbog vecinskog djela koji su debili. Znaci normalno je mrziti Nijemce, izabrali su bili Hitlera, Srbe, izabrali su Nikolica, nas same izabrali smo Sanadera. To je tek interesantno.

I nemoj izvrtati sto sam rekao, napisao sam da Cibona jest unistila kosarku, da jesu unistili rukomet, Metkovic, a ovo zadnje je tek izvrtanje, naravno da je rasturio hnl, milijun puta sam to rekao. Procitaj jos jednom taj moj post, ocito da ga nisi shvatio.



jebeš emocije. uzmimo čistu računicu .koliko je love spičkano iz proračuna u zadnjih 25 godina u zg a koliko u st?
ne mislin samo na sport to je samo jedna od pljački.
zar je normalno da se u Dalmaciju vrača 2-3 % love koje uprihodi?
pa jel ovo Sudan? koji je ovo q?
onda se pojedini likovi iščuđavaju Istranima.
šta bi tribali ? prodat i bubrige i poslat lovu u zg?


Jel mozda netko to porekao ili podrzava to?
To sto se radi je notorno i ja sam prvi protiv toga, ali to je valjda jasno.
Ja sam se osvrnuo na jos notornije upise.
Mrziti zbog toga sve zagrebacko? Ok, ali opet se vracamo na Bajdu...

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10129 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 25/03/2014 : 10:14:16  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by tinton

Jel ovo ZG=BG mozda predstavlja neku uvredu?



ne. to je čista realnost


Pa dobro, ako je realnost, jel negativna?

Za mene su i Zagreb i Beohrad predivni gradovi s predivnim ljudima.



A svijet je predivno mjesto okupano suncem na kojem se čuje samo cvrkut ptica, žuborenje kristalno čistih potočića i zujanje vrijednih pčela.
Mjesto na kojem nema gladi i nepravde i na kojem ljudi svaki novi dan dočekuju držeći se za ruke, tvoreći tako neprekidni lanac oko cijele zemaljske kugle, i pjevajući u troglasju odu radosti.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10129 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 25/03/2014 : 10:16:15  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

Koji qrac je starom Begi?
Kakve su to izjave?
S godinama mu se pikule u glavi pobrkale..
A di je globinjo, di je globinjo?



Nije to kod Bege zbog godina.
On je sa pikulama uvik ima problema.


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46580 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/03/2014 : 10:54:25  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by tinton

Jel ovo ZG=BG mozda predstavlja neku uvredu?



ne. to je čista realnost


Pa dobro, ako je realnost, jel negativna?

Za mene su i Zagreb i Beohrad predivni gradovi s predivnim ljudima.



misli se na političko gospodarski uticaj ne na obične ljude

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19393 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 25/03/2014 : 14:40:50  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by tinton

Jel ovo ZG=BG mozda predstavlja neku uvredu?



ne. to je čista realnost


Pa dobro, ako je realnost, jel negativna?

Za mene su i Zagreb i Beohrad predivni gradovi s predivnim ljudima.



A svijet je predivno mjesto okupano suncem na kojem se čuje samo cvrkut ptica, žuborenje kristalno čistih potočića i zujanje vrijednih pčela.
Mjesto na kojem nema gladi i nepravde i na kojem ljudi svaki novi dan dočekuju držeći se za ruke, tvoreći tako neprekidni lanac oko cijele zemaljske kugle, i pjevajući u troglasju odu radosti.


Dovoljno si dugo na forumu da bi znao cemu sluze smajliji. Ako jos niste shvatili, ja se u vecini stvari slazem s vama, jest, centralizirana smo drzava koja se grozno odnosi prema Dalmaciji, Slavoniji itd., takodjer, Mamic i HNS jesu unistili nogomet, Cibona jest unistila kosarku, Gobac jest unistio rukomet.
Onosto mene dira je ocita mrznja nekih, pritom ne govorim o tebi, prema Zagrebu i svemu vezanom uz njega.


Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19393 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 25/03/2014 : 14:48:35  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

A jeste smiješni
Ja imam teoriju da Zagreb mrze oni dalmatinci koji se nisu uspjeli preseliti u njega

Ma dajte ljudi - pa u Zagrebu živi barem 200 000 ljudi koji su porijeklom iz Dalmacije. pa zar bi oni dolazili ovdje da ih ne vole? Pa u Zagrebu ima toliko dalmatinskih klubova gdje se okupljaju ljudi iz tih krajeva (studenti i drugi) Klub Šibenčana, Zadrana, Splićana...Pa klub Šibenčana je bio u Ilici, bio sam i ljudi izađu na balkon i pjevaju da cijeli centar ori - dalmatiiinaaac saaaaammm... Pa to je normalno. Nitko nikada nije imao problema u Zagrebu. Dobro, uvijek će biti nekolicina tih navijačkih huligana koji će za vrijeme i poslije utakmice raditi gluposti ali generalno gledajući, Dalamtinci su u Zagrebu bili uvijek rado viđeni i nikada nisu imali problema. Ako postoji kulturni i smireni grad, onda je to Zagreb. I ne samo Dalmatinci - svi, Srbi, Slovenci, Romi, Bošnjaci, Gejevi...Ma sve je ok. Pa u vrijeme najvećeg rata, za pravoslavni Božić '92. moja majka pravoslavka je išla u pravoslavnu crkvu na cvjetnom trgu (u najstrožem centru grada, 200 metara od Jelačić placa), crkva je bila puna i nitko nije radio probleme. Bila su nekakva dva murjaka 10 metara dalje ali nisu uopće ni blizu došli.Purgeri su kulturan narod.(A ja sam inače ateist, čisto da se zna)


Pricas o istom onom Zagrebu koji je na nedavnom referendumu izglasao zna se kako, pa i ne tako davno odrzao vecu anti gay paradu od gay parade. O onom istom Zagrebu u kojem se skoro svakodnevno fizicki maltretiraju i Romi i Azijati. Ima hrpu primjera gdje se napadalo i Dalmatince, iako je u biti u Zagrebu vece podcijenjivanje nego sama mrznja.
Nemoj ni ti pretjerivati. I Zagreb i Dalmacija jesu neprijateljski nastrojeni, mozda vecina nije, ali ti koji jesu ocito dolaze do izrazaja.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10129 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 25/03/2014 : 15:03:51  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

iako je u biti u Zagrebu vece podcijenjivanje nego sama mrznja.




E ovde se slažen s tobon, i to je ono šta mi smeta.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8865 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 25/03/2014 : 15:10:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
Ja u životu nisam čuo da je netko u Zagrebu rekao nešto protiv Splićana ili Dalmatinaca.
Možda bi se trebali zapitati sa kakvim se to ljudima družite i gdje to idete kada mislite da je mržnja u Zagrebu prema Splitu nešto često/uobičajeno.

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.

Edited by - dr strangelove on 25/03/2014 15:10:19
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10129 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 25/03/2014 : 15:20:02  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dr strangelove

Ja u životu nisam čuo da je netko u Zagrebu rekao nešto protiv Splićana ili Dalmatinaca.
Možda bi se trebali zapitati sa kakvim se to ljudima družite i gdje to idete kada mislite da je mržnja u Zagrebu prema Splitu nešto često/uobičajeno.



Nikakvo druženje. Zbog prirode posla san komunicira sa velikun brojen ljudi sa kojima inače nebi komunicira i kako kaže tinton, to je više neki potcijenjivački stav nego šta je to nekakav haterski stav.

Inače, nije ni meni niko ništa reka protiv Splićana i Dalmatinaca.
Dovoljno mi je bilo vidit face zaposlenih kojima san doša za šefa.
Sami ljudi su mi posli rekli(kad smo se skompali) da su neki tili otić iz firme jer nisu tli da in blitvar govori šta i kako.

Isto tako niko mi ništa nije reka u mamutici u kojoj san živija, nego me samo jedan dan na parkingu dočeka kompletno razvaljen auto splitskih tabli. Al doslovno kompletno.Razbijena sva stakla, ulupljen krov i sva vrata, slomljeni žmigavci, iščupana elektronika, plus su razvalili nekakav jebeni kišobran koji mi je sta u autu.

tako da nemoj pričat gluposti

Ako misliš da zbog toga mrzin Zagreb, griješiš.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 25/03/2014 : 16:07:32  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by dr strangelove

Ja u životu nisam čuo da je netko u Zagrebu rekao nešto protiv Splićana ili Dalmatinaca.
Možda bi se trebali zapitati sa kakvim se to ljudima družite i gdje to idete kada mislite da je mržnja u Zagrebu prema Splitu nešto često/uobičajeno.



Nikakvo druženje. Zbog prirode posla san komunicira sa velikun brojen ljudi sa kojima inače nebi komunicira i kako kaže tinton, to je više neki potcijenjivački stav nego šta je to nekakav haterski stav.

Inače, nije ni meni niko ništa reka protiv Splićana i Dalmatinaca.
Dovoljno mi je bilo vidit face zaposlenih kojima san doša za šefa.
Sami ljudi su mi posli rekli(kad smo se skompali) da su neki tili otić iz firme jer nisu tli da in blitvar govori šta i kako.

Isto tako niko mi ništa nije reka u mamutici u kojoj san živija, nego me samo jedan dan na parkingu dočeka kompletno razvaljen auto splitskih tabli. Al doslovno kompletno.Razbijena sva stakla, ulupljen krov i sva vrata, slomljeni žmigavci, iščupana elektronika, plus su razvalili nekakav jebeni kišobran koji mi je sta u autu.

tako da nemoj pričat gluposti

Ako misliš da zbog toga mrzin Zagreb, griješiš.



Slažem se sa Strangeloveom.Ja sam stalno u doticaju sa Dalmošima i nitko se ne žali. Pa dalmatinci vani pijani po trgu pjevaju dalmatinske pjesme u 1 ujutro i nikom ništa. A ovo za auto je više iznimka koja potvrđuje pravilo jer u velikom gradu ipak ima nažalost kretena koji će tako nešto napraviti i ti si baš naletio na nekog od njih. Vjerojano neki lokalni bbb klinac idiot. Mislim, ako se i desi neko sranje to su više manje nekakvi klinci do 20 godina koji si briju da su veliki navijači. Pa čovječe ja sam u Splitu svoj auto parkirao na milion mjesta i nikad ništa. Koliko je puta ekipa iz Srbije bila kod mene sa NS, BG i LO tablicama , normalno se parkirali ljudi na parkirališut i ništa. To si naletil na nekakvog kretena i jbga.
Ali stvarno ljudi - ja ne znam nikoga ali apsolutno nikoga tko bi imao nešto protiv Dalmoša ili da bi Dalmoš nešto doživio neugodno u ZG.
A ako i ima takvih vjerojatno su u 99% slučajeva nekakvi blesavi pijani klinci od 15 godina.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19393 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 25/03/2014 : 16:12:19  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by dr strangelove

Ja u životu nisam čuo da je netko u Zagrebu rekao nešto protiv Splićana ili Dalmatinaca.
Možda bi se trebali zapitati sa kakvim se to ljudima družite i gdje to idete kada mislite da je mržnja u Zagrebu prema Splitu nešto često/uobičajeno.



Isto tako niko mi ništa nije reka u mamutici u kojoj san živija, nego me samo jedan dan na parkingu dočeka kompletno razvaljen auto splitskih tabli. Al doslovno kompletno.Razbijena sva stakla, ulupljen krov i sva vrata, slomljeni žmigavci, iščupana elektronika, plus su razvalili nekakav jebeni kišobran koji mi je sta u autu.



Ko ti kriv kad si lijeni tovar.

Inace, u mojoj skoli svakodnevno nailazim na podcijenjivanje i ruganje Dalmatincima, sto od profesora, sto od ucenika.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10129 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 25/03/2014 : 17:06:54  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by dr strangelove

Ja u životu nisam čuo da je netko u Zagrebu rekao nešto protiv Splićana ili Dalmatinaca.
Možda bi se trebali zapitati sa kakvim se to ljudima družite i gdje to idete kada mislite da je mržnja u Zagrebu prema Splitu nešto često/uobičajeno.



Nikakvo druženje. Zbog prirode posla san komunicira sa velikun brojen ljudi sa kojima inače nebi komunicira i kako kaže tinton, to je više neki potcijenjivački stav nego šta je to nekakav haterski stav.

Inače, nije ni meni niko ništa reka protiv Splićana i Dalmatinaca.
Dovoljno mi je bilo vidit face zaposlenih kojima san doša za šefa.
Sami ljudi su mi posli rekli(kad smo se skompali) da su neki tili otić iz firme jer nisu tli da in blitvar govori šta i kako.

Isto tako niko mi ništa nije reka u mamutici u kojoj san živija, nego me samo jedan dan na parkingu dočeka kompletno razvaljen auto splitskih tabli. Al doslovno kompletno.Razbijena sva stakla, ulupljen krov i sva vrata, slomljeni žmigavci, iščupana elektronika, plus su razvalili nekakav jebeni kišobran koji mi je sta u autu.

tako da nemoj pričat gluposti

Ako misliš da zbog toga mrzin Zagreb, griješiš.



Slažem se sa Strangeloveom.Ja sam stalno u doticaju sa Dalmošima i nitko se ne žali. Pa dalmatinci vani pijani po trgu pjevaju dalmatinske pjesme u 1 ujutro i nikom ništa. A ovo za auto je više iznimka koja potvrđuje pravilo jer u velikom gradu ipak ima nažalost kretena koji će tako nešto napraviti i ti si baš naletio na nekog od njih. Vjerojano neki lokalni bbb klinac idiot. Mislim, ako se i desi neko sranje to su više manje nekakvi klinci do 20 godina koji si briju da su veliki navijači. Pa čovječe ja sam u Splitu svoj auto parkirao na milion mjesta i nikad ništa. Koliko je puta ekipa iz Srbije bila kod mene sa NS, BG i LO tablicama , normalno se parkirali ljudi na parkirališut i ništa. To si naletil na nekakvog kretena i jbga.
Ali stvarno ljudi - ja ne znam nikoga ali apsolutno nikoga tko bi imao nešto protiv Dalmoša ili da bi Dalmoš nešto doživio neugodno u ZG.
A ako i ima takvih vjerojatno su u 99% slučajeva nekakvi blesavi pijani klinci od 15 godina.



Ma ne žalin se ni ja, baš me briga za debile.
Meni je u Zagrebu bilo super, i sad mi je super kad god dođen.
Ali nažalost tih kretena koje ti spominješ ima puno više nego šta misliš, i gori i doli.
2 godine san živija sa dva prijatelja od kojih je jedan bija iz Zagreba i vozija je auto sa ZG tablama i nikad nije ima problema, s druge strane kumu mi je kad je doša za vikend doma sa auton ZG tabli slomilo brisače.
Daleko od toga da brijen na nekakvu paranoju i konstantnu opasnost, al činjenica je da se pizdarije dešavaju.
Šta se srpskih tabli tiče neznan kakva je situacija, al ja sa Hr registracijon u Bg i NS nisan ima problema.
S druge strane, poznanica se sa mužen sa EXITa vratila sa CCCC urizanin priko cile haube na novoj alfi.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46580 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/03/2014 : 12:27:23  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by tinton

Jel ovo ZG=BG mozda predstavlja neku uvredu?



ne. to je čista realnost


Pa dobro, ako je realnost, jel negativna?

Za mene su i Zagreb i Beohrad predivni gradovi s predivnim ljudima.



A svijet je predivno mjesto okupano suncem na kojem se čuje samo cvrkut ptica, žuborenje kristalno čistih potočića i zujanje vrijednih pčela.
Mjesto na kojem nema gladi i nepravde i na kojem ljudi svaki novi dan dočekuju držeći se za ruke, tvoreći tako neprekidni lanac oko cijele zemaljske kugle, i pjevajući u troglasju odu radosti.


Dovoljno si dugo na forumu da bi znao cemu sluze smajliji. Ako jos niste shvatili, ja se u vecini stvari slazem s vama, jest, centralizirana smo drzava koja se grozno odnosi prema Dalmaciji, Slavoniji itd., takodjer, Mamic i HNS jesu unistili nogomet, Cibona jest unistila kosarku, Gobac jest unistio rukomet.
Onosto mene dira je ocita mrznja nekih, pritom ne govorim o tebi, prema Zagrebu i svemu vezanom uz njega.





al tu i je razlika jerbo se Slavonci više žale nego šta su nešto nadrkani na zg.
dilili su istu povijest večinu vrimena i zato su puno povezaniji.
Dalmacija nije,za Istru da i ne pričan

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 04/04/2014 : 20:18:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
Godišnjica smrti velikog Bajde


Red je sjetiti se najvećeg Zagrepčanina među Hajdukovcima i najvećeg Hajdukovca među Zagrepčanima. Danas je, naime, 31. godišnjica smrti Bernarda Bajde Vukasa, vjerojatno najvećeg igrača koji je ikad nastupao u najdražem bilom dresu. Rođeni Zagrepčanin na mala je vrata došao u Hajduk i potom ostvario svjetsku karijeru. Vrhunac karijere nažalost mu je bio prije nego li se počela dodjeljivati “Zlatna lopta” za najboljeg svjetskog nogometaša, ali stav je svih medija da je početkom pedesetih bio najbolji nogometaš na svijetu. Iako je to već bilo vrijeme Puskasa, Kocsisa, Fritza Waltera… “Večernji list” ga je u velikoj anketi proglasio najvećim hrvatskim sportašem 20. stoljeća.
Mi Hajdukovi pobornici u hrvatskoj metropoli moramo ga se prisjetiti. Izaslanstvo DPH Zagreb posjetit će danas njegovu gorbnicu na Mirogoju, kako bi odali počast, a pozivamo i sve ostale koji su u mogućnosti da se odu pokloniti i odati počast jednoj od najvećih legendi splitskog kluba.

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19393 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 11/04/2014 : 19:44:49  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
http://www.rnksplit.hr/novosti/prijavljena-lokomotiva-uefi-i-fifi.aspx

Split i Hajduk supotpisali tuzbu Lokomotive i Dinama.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 608 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.95 seconds. Snitz Forums 2000