forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ---HAJDUK ŽIVI VJEČNO---
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 608

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 07/10/2014 : 17:42:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
da je i za mjesec dana ne bi bilo problema.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 07/10/2014 : 18:03:21  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Stvar je u tome da vjerovatno ove godine nema igre na Poljudu, kad san zadnji put vidija (o tome san pisa) još su bageri i valjci radili. Znači nema i to je to.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 07/10/2014 : 18:41:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
pa koliko im treba da to naprave?

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 07/10/2014 : 18:58:29  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Ja bi reka ovaj prvi dio sezone (2/4 prvenstva), ali možda stavu neku travu sa dopingom (koja će brže rast).
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 07/10/2014 : 19:47:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
pa valjda ce staviti vec "odraslu" travu? pa nece valjda sijati travu i cekati da naraste?

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 07/10/2014 : 20:13:09  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
To je bija plan, stavit od početka pravu travu i neka pusti korijen (ova od početka nije valjala), ali ko zna možda su se predomislili (možda si ti u pravu). U ona davna vrimena, kad je izgrađen, se pričalo da će posadit englesku travu (impresionira nas je svaki njihov teren prilikom TV prijenosa), ali onda smo čuli da nema za to love pa su stavili ovu našu ledinu.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25896 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 09/10/2014 : 13:45:34  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Rijeka se nagodila sa navijačima Hajduka ozlijeđenima u neredima na Kantridi
9. listopada, 2014 @ 11:42Hajduk, HNS, lakrdija
Slučaj u kojemu je DPH Zagreb osiguralo pravnu pomoć ozlijeđenima kamenovanjem na Kantridi je dobio je svoj epilog. Naime, Nogometni klub Rijeka sklopila je ovih dana izvansudsku nagodbu po odštetnom zahtjevu oštećenika navijača Hajduka, koji su prijetili podizanjem privatne tužbe zbog ozljeda koje su pretrpili na dvoboju Rijeke i Hajduka 28. rujna 2013. godine te im je isplatila nezanemarive novčane iznose.
Radi se o posljedicama famoznog derbija nakon kojeg su deseci ljudi bili ozlijeđeni, a za nerede su dvije strane imale relativno različite poglede na krivce. Riječka strana okrivljavala je Torcidu da je započela bacati baklje na njihovu djecu i starce, dok je splitska strana tvrdila kako je sve započelo kamenovanjem Hajdukovih navijača.
Svoje smo članove i članove Hajduka, žrtve nereda, uputili na odvjetnike koji bi im mogli pomoći, konkretnije na splitskog odvjetnika Jakšu Cvitkovića. Iako je HNS pokazao svoje licemjerje kažnjavajući gostujući klub rigoroznije nego organizatora same utakmice, postavljajući time neke nove pravne standarde, odvjetnik koji je zastupao navijače zaprijetio je tužbom Rijeci. Koja je bila organizator utkamice, koja je imala ogromne propuste u organizaciji i koja je sukladno tome odgovorna sukladno Zakonu o obveznim odnosima. Predstavnici Rijeke su se, ne želeći da sve dođe do suda i time javnosti, s trojicom oštećenika dogovorili te je postignuta izvansudska nagodba sa svom trojicom. Isplaćeni iznos mjeri se u desecima tisuća kuna.
Ovakvo ponašanje Rijeke i njihova spremnost da isplate novac oštećenim navijačima Hajduka, nastradalima od kamenovanja, posredni je dokaz kako se na Kantridi tog 28. rujna prošle godine nije sve događalo kako su to gospoda iz HNS-a govorila. I kako su čelnici riječkog kluba kroz svoje medije pokušavali prikazati. Nisu iskazali niti spremnost ići na redovni sud, vjerovatno imajući na umu presude poput onih Širiću, Djedoviću i Šprajceru. A vrhuška hrvatskog nogometa, kojoj pripadaju i čelnici Rijeke, u više navrata su iskazivali jednoumlje, pa u krajnjoj liniji i danas im je taj osuđeni Šprajcer u tijelima HNS-a. Stoga nisu bili spremni riskirati civilne sudove, koji nemaju uvijek povjerenja u njihove verzije “istine”. Rađe su platili neke novce, to je lakše. Sve navedeno postaje posebno zanimljivo ako se stavi u kontekst nedavnih zbivanja u Dugopolju i izjava riječkih čelnika i igrača iz kojih proizlazi iznimna riječka kultura, koju ovakvim nagodbama nedvojbeno i sami negiraju. Na zbivanja u Dugopolju se nije potrebno posebno osvrtati, budući da to revno čine svi hrvatski mediji, dijametralno suprotno od nedavnih presuda za namještanje utakmica, koje im iz samo njima znanog razloga nisu toliko zanimljive. Dovoljno je konstatirati da čelništvo NK Rijeke za HNK Hajduk Split traži najstrožu kaznu, dok mi priželjkujemo da se visina kazne za Dugopolje odredi prema istim kriterijima kojima se čelništvo HNS-a vodilo prilikom izricanja kazne za Kantridu.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 09/10/2014 : 14:03:59  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Celnistvo Rijeke je u nabavi robe u Nigeru,mislim,sad nisu bas u mogucnosti,ali kad roba stigne i HNS ce tada dati svoj sud.Znamo vec unaprid kako to ide kod njih...

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 09/10/2014 : 19:20:16  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
2 utakmice kazne,danas objavljeno,hm...od koga je i dobro je.Samo,ako Hajduka kaznjavaju sa dvi utakmice bez gledatelja,s cime su kaznili Dinamo!?Oni su stalno bez gledatelja,nesto nije u redu,nesto je trulo u drzavi...

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25896 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 09/10/2014 : 20:21:45  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Onima koji su razbijali stolice treba poslati račun za razbijene stolice+za izgubljenu zaradu u dvije utakmice koje će se morati igrati bez publike.A po onima mislim i na riječke navijače proporcionalno broju razbijenih stolica.
Koliko je rijeku kaznilo?15 000 knPetina ili šestina razbijenih stolica je s njihove strane.

Ja sam fetišist papira!

Edited by - jaki on 09/10/2014 20:22:50
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 13/10/2014 : 15:48:00  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Danas prije podne san opet pogleda kroz ulaz istok/jug, i zaista, postavili su travnatu podlogu. I iako su i dalje prisutni i kamionet i kamion sa dizalicom, ovo izgleda zamalo dovršeno (na kraju valjda ide i pitura). Dakle, očito su me iznenadili sa brzinom, što nisan od njih očekiva (s obzirom na stanje u klubu).
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 13/10/2014 : 23:35:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

I na kraju pustit stotinjak ovaca da je malo podašišaju a usput i pognjoje teren


daj dovedi ih

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 14/10/2014 : 12:52:31  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by izivko

I na kraju pustit stotinjak ovaca da je malo podašišaju a usput i pognjoje teren


daj dovedi ih

Kako te nije sram u ovon trenutku (novi teren) mislit na pečenje jadnih životinja, to nije humano.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 14/10/2014 : 13:01:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ma to bi bilo samo za mazenje, Kras bi nam samo trebao reci koliko na sat.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 24/10/2014 : 16:12:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
http://hajduk.hr/vijest/hajduk-b-u-nedjelju-od-14-30-protiv-primorca-1929-na-glavnom-travnjaku/5118

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25896 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 25/10/2014 : 21:44:04  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Danas lošnijikavo.
Dinamo 2 nas ubija na kontre.
Milevski preokrenuo utakmicu(i ovo se nisam nadao da ču ikad reći).
Na kraju skoro i pobijedili.
Suci poništili dva čista gola;jedan Dinamu 2 zbog opsajda(koji nije bio) a nama Magličin za kojega ni sudac ne zna zbog čega.
I još jedan naš zbog sumnjivog faula Gotala(trebam pogledati u snimci).
Teren odličan.
Tudor nije dobija crveni.
Ivković-peder!

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

raic1922
Senior Member



Croatia
1388 Posts

Member since 05/07/2014

Posted - 25/10/2014 : 21:46:44  Show Profile Show Extended Profile  Send raic1922 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Danas lošnijikavo.
Dinamo 2 nas ubija na kontre.
Milevski preokrenuo utakmicu(i ovo se nisam nadao da ču ikad reći).
Na kraju skoro i pobijedili.
Suci poništili dva čista gola;jedan Dinamu 2 zbog opsajda(koji nije bio) a nama Magličin za kojega ni sudac ne zna zbog čega.
I još jedan naš zbog sumnjivog faula Gotala(trebam pogledati u snimci).
Teren odličan.
Tudor nije dobija crveni.
Ivković-peder!




Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25896 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 26/10/2014 : 13:25:03  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
http://max.tportal.hr/channel.aspx?channelId=2805
Ne znam ko je radija oni sažetak sa utakmice na maxt portalu ali izostavija je poništena dva gola Hajduka i šansu Hajduka u zadnjoj minuti.
Ovako kad se pogleda sažetak ipak je dojam da je Hajduk ima dovoljno šansi;dva gola,dva poništena gola(jedan krivo poništen a drugi ne mogu ocjeniti jer ga nisu stavili u sažetak) i još 4 odlične šanse.
Dinamo 2 je ima 6-7 dobrih kontri ali im je falija zadnji pas i uz to dva gola i jedan nepravedno poništen gol zbog krivo dosuđenog zaleđa.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 26/10/2014 : 15:19:50  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Dobro proslo i jos ima materijala da se i zali za pobjedom,ali moglo je biti i drugacije.Idemo dalje,bit ce to sve dobro.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 28/10/2014 : 21:57:54  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
T O R C I D A

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25896 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 29/10/2014 : 16:02:26  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Ajoj
Ovo danas je bilo pravo mučenje.
Kakve greške može napraviti naša obrana(Kalinić,Vršajević,Maloča) a šta sve može promašiti Maglica
Napravili smo milijun faulova,balun se nabijao,Milevski će dobit crveni ili će ga netko istući.
najbitnije je da smo prošli ali ovakva igra zabrinjava.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 07/11/2014 : 15:01:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
Udruga Naš Hajduk podnijela je danas prijedlog gradonačelniku Splita Ivi Baldasaru te gradskim vijećnicima da se na tematskoj sjednici Gradskog vijeća sljedećeg tjedna članovima Hajduka omogući na 25 godina koncesija na upravljačka prava za udio u klubu kojim raspolaže Grad Split.

Osim prijedloga, vijećnicima je predan i elaborat kojim se željelo pojasniti zašto bi takvo rješenje bilo najbolje kako za Hajduk, tako i za grad Split. Smatramo da se prošlim izborima, kojim članovi kluba predlažu sedam od devet predstavnika Nadzornog odbora u Hajduku, pokazalo da se klub bolje nadzire nego što je to bio slučaj do tada. Situacija u klubu se stabilizirala, dio dugova je vraćen, sada se upravlja manirom dobrog gospodara. Ovakvom koncesijom na upravljačka prava samo bi se unaprijedio dosadašnji partnerski odnos Grada i Našeg Hajduka.

Dosadašnja provedba projekta pokrenula je jedan iznimno bitan trend, a to je vezanje navijača i članova uz sam Hajduk - danas klub broji oko 11.000 članova koji su platili članarinu u 2014. godini i 6.400 godišnjih pretplatnika. Radi se o brojkama koje su bile nedostižne u vrijeme drugačije postavljanih uprava kluba.

Također, ovakvim modelom uspostavljena je jedna razina demokratičnosti te uključenosti zainteresirane javnosti u same upravljačke procese na razini koja je nezabilježena ne samo u hrvatskom sportu, već i u hrvatskom društvu u cjelini. Koncesijom na 25 godina demokratski procesi dodatno bi bili poboljšani, a Hajduk bi definitivno postao najsvjetliji primjer demokratizacije društva.

Iskustva u provedbi projekta „Naš Hajduk" pokazuju da je najveće potrese unutar kluba uzrokovala gradska politička scena i dugovi napravljeni u zadnjih 20 godina, koji bi se nenadano pojavili i blokirali račune kluba. Prvi problem se može riješiti dugogodišnjom koncesijom upravljačkih prava, a drugi se rješava automatski ovakvim modelom racionalnog upravljanja.

Ovakvo rješenje, koje predlažemo gradonačelniku i Gradskom vijeću, neće promijeniti nezdrave odnose u hrvatskom nogometu, ali će Hajduka učiniti spremnim za vrijeme kad će se domaći nogomet pročistiti od kukolja. Demokracija će biti dana ljudima, ljudi će biti za demokraciju, a dite će se vratiti materi - puku. Stoga smatramo da je ovo jedino ispravno rješenje za budućnost Hrvatskog nogometnog kluba Hajduk Split.

A prvobitno planairana tematska sjednica za 13. studenog ove godine, koja bi bila posvećena problemima u nogometnom klubu Hajduk, odgođena je do daljnjeg jer je zbog važnosti teme potrebno dodatno vrijeme za pripremu sjednice, doznaje se od predsjednika splitskog Gradskog vijeća Borisa Ćurkovića.

„Odlučio sam odgoditi sjednicu Gradskog vijeća nakon što sam pregledao materijal udruge Naš Hajduk, kojeg smo danas dobili, a u kojem se traži od Gradskog vijeća da omogući članovima Hajduka 25 godina koncesije na upravljačka prava za udio u klubu kojim raspolaže grad jer nam je zbog važnosti teme potrebno dodatno vrijeme za proučavanje materijala i pripremu sjednice“, rekao je Ćurković za Hinu u kasnim poslijepodnevnim satima.

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 07/11/2014 : 15:21:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
globinjo, pitam te ko prijatelja. Ne znam vise sta sa sinom da radim. Sve je pocelo kad mu je bilo deset godina. Tad su ga rodjaci odveli prvi put na Poljud. Necu rec da mi je bilo drago,al eto pusti dijecu. I tako to godinama. Trpio i mucio sam. Ali problemi su nastali,prije nekih tri cetri godine. Slusa glazbu koja mi ne pase,kupuje sve neke "Hajdukove" majice, kriminalnog,nacionalistickog sadrzaja. Spominje neke "Nesvrstane",koji su to bogte? Albanci,Rusi? Dijecu nikad nisam odgajao sa nekim nacionalnim nabojem. Kcerka mi je, jos prosle godine govorila da je ona "Deutsch". Sta da radim?


+IN HOC SIGNO VINCES+



Edited by - Tutta on 07/11/2014 15:24:06
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25896 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 07/11/2014 : 18:07:10  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Neka navija za Agenciju pa će biti fin dečko

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46538 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/11/2014 : 00:36:08  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

globinjo, pitam te ko prijatelja. Ne znam vise sta sa sinom da radim. Sve je pocelo kad mu je bilo deset godina. Tad su ga rodjaci odveli prvi put na Poljud. Necu rec da mi je bilo drago,al eto pusti dijecu. I tako to godinama. Trpio i mucio sam. Ali problemi su nastali,prije nekih tri cetri godine. Slusa glazbu koja mi ne pase,kupuje sve neke "Hajdukove" majice, kriminalnog,nacionalistickog sadrzaja. Spominje neke "Nesvrstane",koji su to bogte? Albanci,Rusi? Dijecu nikad nisam odgajao sa nekim nacionalnim nabojem. Kcerka mi je, jos prosle godine govorila da je ona "Deutsch". Sta da radim?





najbolje da nabaviš dobar opijum

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 608 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 2.48 seconds. Snitz Forums 2000