forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ---HAJDUK ŽIVI VJEČNO---
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 602

jaki
Advanced Member



Croatia
25751 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 08/11/2014 : 23:21:46  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Očajno danas
Maloču triba istriskati ako još jedanput da ikakav intervju u medijima.
Danas je ima 4 ogromne pogreške.Sva srića da nas je sudac spasija.Nije svira penal Maloče a poklonija nam je penal koji nije bija.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/11/2014 : 20:51:35  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
http://www.index.hr/sport/clanak/za-hajduk-kao-narodni-klub-bez-dnevne-politike-/782928.aspx

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 09/11/2014 : 21:18:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

globinjo, pitam te ko prijatelja. Ne znam vise sta sa sinom da radim. Sve je pocelo kad mu je bilo deset godina. Tad su ga rodjaci odveli prvi put na Poljud. Necu rec da mi je bilo drago,al eto pusti dijecu. I tako to godinama. Trpio i mucio sam. Ali problemi su nastali,prije nekih tri cetri godine. Slusa glazbu koja mi ne pase,kupuje sve neke "Hajdukove" majice, kriminalnog,nacionalistickog javascript:insertsmilie('')sadrzaja. Spominje neke "Nesvrstane",koji su to bogte? Albanci,Rusi? Dijecu nikad nisam odgajao sa nekim nacionalnim nabojem. Kcerka mi je, jos prosle godine govorila da je ona "Deutsch". Sta da radim?




to te Bog kaznioljubi maloga...
nesvrstani?jedna podskupina torcide...
šta da radiš?prijeđi na svijetlu stranu,napusti tamne odaje...
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6214 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 10/11/2014 : 16:54:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
http://yugopapir.blogspot.com/2014/07/dragan-holcer-prvi-dio-memoara-moja.html
http://yugopapir.blogspot.com/2014/07/dragan-holcer-drugi-dio-memoara-moja.html
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 10/11/2014 : 17:41:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Tutta

globinjo, pitam te ko prijatelja. Ne znam vise sta sa sinom da radim. Sve je pocelo kad mu je bilo deset godina. Tad su ga rodjaci odveli prvi put na Poljud. Necu rec da mi je bilo drago,al eto pusti dijecu. I tako to godinama. Trpio i mucio sam. Ali problemi su nastali,prije nekih tri cetri godine. Slusa glazbu koja mi ne pase,kupuje sve neke "Hajdukove" majice, kriminalnog,nacionalistickog javascript:insertsmilie('')sadrzaja. Spominje neke "Nesvrstane",koji su to bogte? Albanci,Rusi? Dijecu nikad nisam odgajao sa nekim nacionalnim nabojem. Kcerka mi je, jos prosle godine govorila da je ona "Deutsch". Sta da radim?




to te Bog kaznioljubi maloga...
nesvrstani?jedna podskupina torcide...
šta da radiš?prijeđi na svijetlu stranu,napusti tamne odaje...

Dok bije srce u junaka, uvijek kontra...

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 13/11/2014 : 17:55:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
http://hajduk.hr/vijest/hajduk-jos-jednom-bez-gledatelja/5189

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/11/2014 : 15:11:37  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
http://www.index.hr/sport/clanak/torcida-vraca-karte-i-bojkotira-derbi-zbog-crnih-lista-pod-maksimirskim-jugom-ori-se-mamicu-cigane/785672.aspx

http://www.index.hr/sport/clanak/hajduk-objavio-derbi-otkazan/785666.aspx

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Dermentor
Average Member



Croatia
686 Posts

Member since 14/06/2010

Posted - 22/11/2014 : 15:16:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Dermentor a Private Message  Reply with Quote
Super, jos jednom 3 boda u derbiju... Dozivotno zabraniti na stadione onima koji su radili sra.a. :)
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 22/11/2014 : 15:28:55  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Kakva glupost, ne izaći na tekmu zbog toga što se nekolicini navijača ne dopušta ulazak na stadion. Mislim, možda griješim ali čisto sumnjam da su svi od tih 50 nevinašca. Ako se ne varam ovdje nije riječ o onima koji skandiraju protiv Mamića (a čije udaljavanje sa stadiona zbog toga smatram sumrakom zdravog razuma) nego o problematičnim izgrednicima.
Kad se ništa ne radi protiv huligana onda ne valja, a kad se radi opet ne valja.Svašta.

Hajduku ovo nije trebalo.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/11/2014 : 15:40:46  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
50 ljudi i nije baš nekolicina

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25751 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 22/11/2014 : 16:28:50  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Kmetovi!
Ti navijači nisu na MUPovoj listi već je tu listu sastavija V.Glava.
Konačno i Hajduk napravija normalan potez.
Da smo dobili 5:0 ne bi ovako bija sretan!

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 22/11/2014 : 16:43:44  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Svaka cast nasim igracima i navijacima!!!Mozemo i ispast iz lige,nista se nece prominit.Tako se voli klub,sta neki nikad nece ni znati,a kamoli dozivit.HAJDUK ZIVI VJECNO!

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 22/11/2014 : 17:00:40  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

50 ljudi i nije baš nekolicina


Kad bi neki imali tih 50 ljudi,eh...

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 22/11/2014 : 18:40:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Moje mišljenje (tako sam i tipovao na tipovanju liga petice) je da nema šanse da Dinamo danas pobijedi,čak sam i sumnjao u pobjedu Hajduka.
Dinamo ima bolje igrače,ali trenutno je u krizi. Treneri i jednog i drugog kluba su loši taktičari pa mislim da bi sve bilo moguće s time da od ova dva loša taktičara Tudora smatram čovjekom koji ekipu može psihički mnogo više napaliti i pripremiti za derbi, pa otuda i moja prethodna uvjerenja.
Također, pretpostavljam da je i Tudor baš zbog tog svog odnosa sa igračima,a još više, njegovog odnosa sa navijačima odgovoran za ovo odbijanje izlaženja na teren. Sveukupno, Hajduk drži do svojih navijača, pa makar se radilo i samo o njih 50-tak, a navijači mu to i vračaju na takav način da svatko tko nije sljep vidi da je Torcida najjača navijačka skupina u Hrvatskoj.
Ove "liste za odstrel" koje nekim ljudima zabranjuju ulaz na stadion je maslo "mafije" koja drži HNS,a kada i predsjednik Hrvatske spominje mafiju u HNS-u, onda u te tvrdnje ne treba sumnjati, mada je vjerovatno sve to teško dokazati, pošto ni taj Josipović ne može povući veze da se tu napravi reda.
Ja ovaj događaj vidim kao borbu malog čovjeka protiv nepravde i dok god nema nereda i huliganizma (ono što se dogodilo u Italiji je ipak sramota) onda ga i podržavam.
Nisam navijač niti jednog kluba, opčenito HNL pratim iz ljubavi prema nogometu,a za ovaj potez Hajduka mogu reći samo bravo! Ne treba okretati glavu pred nepravdom i to je to.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 22/11/2014 : 18:55:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

Ja ovaj događaj vidim kao borbu malog čovjeka protiv nepravde i dok god nema nereda i huliganizma (ono što se dogodilo u Italiji je ipak sramota) onda ga i podržavam.
Nisam navijač niti jednog kluba, opčenito HNL pratim iz ljubavi prema nogometu,a za ovaj potez Hajduka mogu reći samo bravo! Ne treba okretati glavu pred nepravdom i to je to.


Upravo tako. Čisto iživljavanje mafije, nije im dosta što drže sve u rukama, još bi nas htjeli i poniziti.

"E nećeš razbojniče"- izreka je vrhovnog poglavara. E baš tako, vratit će ti se uskoro ove riječi kao bumerang, e nećeš više razbojniče!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 22/11/2014 : 20:42:54  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Kakva glupost, ne izaći na tekmu zbog toga što se nekolicini navijača ne dopušta ulazak na stadion. Mislim, možda griješim ali čisto sumnjam da su svi od tih 50 nevinašca. Ako se ne varam ovdje nije riječ o onima koji skandiraju protiv Mamića (a čije udaljavanje sa stadiona zbog toga smatram sumrakom zdravog razuma) nego o problematičnim izgrednicima.
Kad se ništa ne radi protiv huligana onda ne valja, a kad se radi opet ne valja.Svašta.

Hajduku ovo nije trebalo.


Je, baš je ovo trebalo Hajduku.
To šta ti sumnjaš jesu li ovih 50 nevinašca je tvoja stvar. Njih 50 nema nikakve izrečene mjere ni zakonske zabrane i apsolutno nitko nema pravo takvim ljudima uz kupljenu kartu doći na stadion.

Ostatak posta mi govori da HNL pratiš zadnjih 15 dana.

Evo ti 44 minute edukacije:



Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 22/11/2014 : 21:01:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Apsolutno podržavam potez Hajduka!

Vođa nogometne mafijaške organizacije bez ikakvih osnova (kako je rečeno, nitko od njih nije službeno kažnjen) odredi da se 50-orici Torcidaša zabrani ulazak na stadion, i svi bi to trebali uzeti kao sasvim normalno, pokriti se ušima i sudjelovati u mafijaševom cirkusu.

E neće ići, i odlično da je to tako plastično svima dano do znanja.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 22/11/2014 : 21:06:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
http://www.jutarnji.hr/konacno-rjesenje-hrvatske-lige-samo-jedna-momcad-na-terenu--bez-suparnika-i-bez-navijaca-da-ometaju-biznis/1238617/

HŽV!

Trouble will find me
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 22/11/2014 : 21:19:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

http://www.jutarnji.hr/konacno-rjesenje-hrvatske-lige-samo-jedna-momcad-na-terenu--bez-suparnika-i-bez-navijaca-da-ometaju-biznis/1238617/

HŽV!


Odličan članak, ne mogu vjerovati da je Jutarnji ovo objavio

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 22/11/2014 : 21:31:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by Markos

http://www.jutarnji.hr/konacno-rjesenje-hrvatske-lige-samo-jedna-momcad-na-terenu--bez-suparnika-i-bez-navijaca-da-ometaju-biznis/1238617/

HŽV!


Odličan članak, ne mogu vjerovati da je Jutarnji ovo objavio

Zaista, svaka mu je na mistu.

Puca meni ona stvar i za hajduk i za dinamo i za hnl, ali i kao takvome mi dođe da sad sidnem u auto i odem u split samo da bude čovik više.

Još kad bi se ovaj narod na sličan način suprostavio foteljašima i na ostalim razinama možda bi i bilo nade za nas.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 22/11/2014 : 21:50:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Moram kratko iznjeti svoje misljenje, pa moje misljenje je otprlike istovjetno misljenjeu jednog splicanina.Izgleda pametan neki covjek.


" Iz Splita sam i sramim se Torcide. Sramim se drzave u kojoj policija ne zna obuzdat tu bagru. Ti ljudi oko Torcide ne vole Split ni Hajduk. Prazne glave, unakazili su cijeli Split s onim svojim pateticnim i glupim grafitima. Mislim, zbilja se ne mogu nacudit da nasa policija ne moze obuzdat tu pijanu i nadrogiranu stoku koja zna samo za samovolju i bunt bez razloga. "



ZRŽV

Zdravi razum živi vječno.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/11/2014 : 21:56:10  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

http://www.jutarnji.hr/konacno-rjesenje-hrvatske-lige-samo-jedna-momcad-na-terenu--bez-suparnika-i-bez-navijaca-da-ometaju-biznis/1238617/






Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

dnevni boravak
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 26/07/2008

Posted - 22/11/2014 : 22:42:31  Show Profile Show Extended Profile  Send dnevni boravak a Private Message  Reply with Quote


Cheers!

I'm working on a dream Though sometimes it feels so far away
I'm working on a dream And I know it will be mine someday......
Go to Top of Page

raic1922
Senior Member



Croatia
1388 Posts

Member since 05/07/2014

Posted - 22/11/2014 : 22:57:26  Show Profile Show Extended Profile  Send raic1922 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Moram kratko iznjeti svoje misljenje, pa moje misljenje je otprlike istovjetno misljenjeu jednog splicanina.Izgleda pametan neki covjek.


" Iz Splita sam i sramim se Torcide. Sramim se drzave u kojoj policija ne zna obuzdat tu bagru. Ti ljudi oko Torcide ne vole Split ni Hajduk. Prazne glave, unakazili su cijeli Split s onim svojim pateticnim i glupim grafitima. Mislim, zbilja se ne mogu nacudit da nasa policija ne moze obuzdat tu pijanu i nadrogiranu stoku koja zna samo za samovolju i bunt bez razloga. "



ZRŽV

Zdravi razum živi vječno.



Navijam za Dinamo, al ono što je torcida napravila po Splitu
svake godine sam tamo i to je prekrasno, uljepšali su grad
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/11/2014 : 23:19:42  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Torcida,Hajduk,Split i Dalmacija danas su još jednom pokazali ko su i šta su i zašto su tako jedinstveni na prostoru čitave bivše države a i šire.
nijedna država ni režim nisu nas uspili slomit u 103 godine i neče nikad.
Pozdrav i svima koji su dali podršku a nisu navijači ili su navijači drugih klubova.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!

Edited by - lwood on 22/11/2014 23:19:59
Go to Top of Page
Page: of 602 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.67 seconds. Snitz Forums 2000