forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ---HAJDUK ŽIVI VJEČNO---
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 607

vešmašina
Average Member



599 Posts

Member since 12/10/2013

Posted - 22/02/2016 : 10:00:01  Show Profile Show Extended Profile  Send vešmašina a Private Message  Reply with Quote
ma jok, fučka se meni za njihov klub. smeta mi to nametanje uloge pravednika, lučonoše domaćeg nogometa te patroniziranje i nametanje standarda pravednosti, a na istoj njivi se kralo i za njihov i moj klub za kojeg navijam.

meni ne pada na pamet govoriti kad suci, ždrijeb ili loša igra sjebu dinamo u europi ili prozivati nekog drugog za malverzacije jer klub ima tolko putra na glavi da bi u nekom pravednom društvu još prije 15 godina krenuo iz najnižeg ranga natjecanja.

navijači slaven belupa, jedinog kluba koji u ovoj žabokrečini od lige možemo definirati približno normalnim i poštenim(koliko je to uopće moguće u nogometu generalno) mogu ići nekog prozivati, cendrati i buniti s punim pravom te čista obraza jer se nemaju čeg sramiti.

Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10116 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 22/02/2016 : 11:07:35  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vešmašina

ma jok, fučka se meni za njihov klub. smeta mi to nametanje uloge pravednika, lučonoše domaćeg nogometa te patroniziranje i nametanje standarda pravednosti, a na istoj njivi se kralo i za njihov i moj klub za kojeg navijam.

meni ne pada na pamet govoriti kad suci, ždrijeb ili loša igra sjebu dinamo u europi ili prozivati nekog drugog za malverzacije jer klub ima tolko putra na glavi da bi u nekom pravednom društvu još prije 15 godina krenuo iz najnižeg ranga natjecanja.

navijači slaven belupa, jedinog kluba koji u ovoj žabokrečini od lige možemo definirati približno normalnim i poštenim(koliko je to uopće moguće u nogometu generalno) mogu ići nekog prozivati, cendrati i buniti s punim pravom te čista obraza jer se nemaju čeg sramiti.





Ti definitivno imaš ozbiljan problem.
Nekako mi se činilo da ispravno zbrajaš 2 i 2, ali ipak sam se zajebao.
Tipični si predstavnih Minhen bojne koje se kakti zgražaš, i jači od zdravog razuma ti je otpor bilo čemu šta dođe iz Dalmacije, pa makar bilo i ispravno. Reklo bi se da si kompleksaš.

Dakle da rezimiramo:
Da, Hajduk i Dinamo su bili isti kurac, to se slažen. Igračke u ruci politike, kako one jugoslavenske tako i hrvatske. Jedan i drugi klub su bili sramota za svakog čestitog građanina republike Hrvatske.
I da, perilice, iako ti je tako punom predrasuda teško to pojmiti, i među tovarima ima nešto ljudskih bića koji se srame Štimca, Vidoševića, Grgića, Ćire, Svaguše i sličnih likova.

Hajduk danas je upravo ono šta ti ironično pišeš. Lučonoša.
Oće li tako ostat, neman pojma. Ja samo znan da u momentu kad prvi političar ili menađer prismrdi u klub ja pretplatu i članstvo ne produžjen.

Perilice, jesi li čuo za "Jedan član jedan glas"?
E pa mi to imamo, a vi?

Perilice, djeluješ suvislo, aj boga ti ove kompleksaške fore ostavi izivku i ostalin redukulima.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

vešmašina
Average Member



599 Posts

Member since 12/10/2013

Posted - 22/02/2016 : 11:44:26  Show Profile Show Extended Profile  Send vešmašina a Private Message  Reply with Quote
imate jedan član, jedan glas za NO. al čak ne cijelog NO-a.

i to privatnog kluba. može se zvati dite puka, ali klub je u rukama rimca, andabaka, tommya pa onda svih onih dugova koji su sad gradske dionice.

fundraising do kad? dok ne dopizdi nekom u banovini čuvat mrtvi kapital dionica i uvalja ga nekom volpiju?

također, odluke kluba ustvari donose dioničari, a njih običnih navijača hajduka ima jednocifreni broj(mislim da je oko 4%).

s druge strane, ovdje se već 25 godina vodi borba protiv državnog vrha i mafije.

vaš problem su bile krafne i kifle svaguše, štimac..

ovdje državni vrh, mafija, reketari, policija, vlast... svi su na strani nečastivog u upravi. ovdje se rade sačekuše od strane plaćenika, mahanje oružjem i ranjavanja, policija upada na tribinu, u stanove, na poslu maltretiranja, zabrane... samo u maksimiru policija te hapsi jer nemaš na kraju utakmice ulaznicu na tribini zato jer si opozicija. a toj opoziciji, boysima i zzd-u su nudili i milijune, dio marketinškog kolača, poslove doslovno sve samo da ne bi se talasalo(ono kaj se desilo u srbiji). grobari imaju dobru parolu "čovek,a ne broj". to vrijedi za svakog navijača dinama koji se bori protiv mamića. ne postoji nijedan klub na svijetu, niti jedni navijači na svijetu koji su tolko prošli pizdarija i sranja kao navijači dinama. to su činjenice. ne dela se od tog mučeništvo. samo se borba nastavlja.

ovdje se već šestu godinu vodi borba za jedan član jedan glas za upravu kluba, vodstvo kluba. za viziju kluba u kojem članstvo ne znači mahat iskaznicom i birati dio NO-a. ovdje se želi cijeli klub. klub navijača. narodni klub.

ono kaj ste vi mogli krajem 2008.,al jebiga... onda bi išlo kroz čičke do pičke preko zadnje lige zbog stečaja. a ovak, svaguša i dugovi u kratko vrijeme pa sve ispočetka. ali sve uz parolu "kontra mraku, kontra sili".

al oke, to je vaš put. po meni, mi idemo ispravnijim i čišćim. ak treba i od najnižeg ranga i "derbija" protiv trnja, trešnjevke, dubrave, zeline i zagorca.

također, nemam predrasuda i nemoj krivo shvatiti konstruktivnu kritiku. sve kaj se dešava oko hajduka, gdje se narod povezuje je svaka čast i naklon do poda.

al u borbi za klub je bitnije onda čista obraza i morala to voditi, a ne s niskim strastima oko događaja u kranjči,a zaboraviti kaj se desilo na zadnjem gostovanju u kranjči te u isto vrijeme popovati o pravednosti. zato i takav moj odgovor.


Edited by - vešmašina on 22/02/2016 11:51:30
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 22/02/2016 : 13:50:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Pegla.

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10116 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 22/02/2016 : 16:31:32  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vešmašina

imate jedan član, jedan glas za NO. al čak ne cijelog NO-a.



Pa slušaj, 6 ili 7 članova od 9 je ogromna stvar. 2 ili 3 člana NO koji su predstavnici većinskih vlasnika je po mome mišljenju pošteno.
Kako god okreneš, imamo najmanje dvotrećinsku većinu.
Isto tako, iako ni meni tada, u momentu donošenja Kodeksa nije bilo jasno koliko će to bit važno, taj Kodeks je donija neke bitne stvari. Prije svega, ne smiju se kandidirat osobe koje su politički aktivne, ka ni osobe koje imaju ikakve presude.
Prošli NO se ničin nije kompromitira(valjda neće ni ovaj), a dva člana koja su odstupili su odstupili istog momenta kad su protiv njih podignute optužnice koje sa Hajdukom nisu imale nikakve veze. Šime Luketin zbog Credo bake, a dr.Paladino opet zbog nečega iz svoje struke. U svakon slučaju nisu čekali kraj tih procesa i eventualno dokazivanje nevinosti, nego su odstupili čin su samin svojin prisustvon u NO mogli nanit nekakvu štetu.
Možda ovo sve skupa i nije puno, ali nakon godina silovanja čovika veseli.
quote:
Originally posted by vešmašina

i to privatnog kluba. može se zvati dite puka, ali klub je u rukama rimca, andabaka, tommya pa onda svih onih dugova koji su sad gradske dionice.

fundraising do kad? dok ne dopizdi nekom u banovini čuvat mrtvi kapital dionica i uvalja ga nekom volpiju?



Andabak više nije tu, za Rimca neznan, a Tommy je nešto šta bi ja nazva nužno zlo.
I klub nemože bit u njihovin rukama jer je 56% dionica još uvik u vlasništvu grada. Uostalon, ja stvarno ne vidin taj njihov utjecaj ako i postoji.
Fundraising je nešto šta jednon triba počet, i to je pravi put. Ili bi bilo bolje nikad ne počet?
Do kad neznan. Ja se nadan šta kraće.
A šta se banovine tiče, mislin da ni jedna gradska vlast ne želi sebi priuštit narodni ustanak.
Tragedija je da se na velikon sindikalnon skupu prije par godina, kad su u iston trenutku na kolinima bili brodogradilište, željezara, Salonit i Dalmacijavino skupi 500 Ljudi, a na HNS prosvjed 30000, ali to je tako.
Mislin da ni jedna gradska vlast neće imat muda donit takvu odluku.
Ne zato šta in je stalo do Hajduka ili navijača, nego čisto zato šta je 30000 glasova jako puno.
Kakav crni Volpi?
Da dođe lik koji će primit kombi Mamićevih igrača(Ovo kombi nije stilska figura nego doslovno 8 igrača + vozač) i poljubit gazdi prsten, istiralo bi ga se vilama.

quote:
Originally posted by vešmašina



također, odluke kluba ustvari donose dioničari, a njih običnih navijača hajduka ima jednocifreni broj(mislim da je oko 4%).




Ne razumin. Kako misliš odluke donose dioničari?
Uostalon, vlasništvo i upravljanje su u uređenim društvima i firmama dvije različite stvari. Ako ćemo tu priču primjenit na nogomet najpoznatiji primjer je Bayern a meni najdraži BvB. Neznan točan postotak u Bayernu, ali recimo u BvB je u vlasništvu navijača nekih 15% dionica. Ne virujen da je u Bayernu puno drugačiji postotak, ali u klubu kroz izbore, kod nas popularne kao "Ulica vodi klub" odluke donose navijači.
Ovde ću se osvrnit na "nužno zlo" Tommyja.
Nemoj me doslovno shvatit sa usporedbom, ali iz istih razloga zbog kojih Adidas ili Audi kupuju dionice Bayerna iako ne mogu upravljati Bayernom, Tommy ima interes u kupnji Hajdukovih dionica bez da Hajdukom "vlada". Isto ka šta se Adidas želi vezat uz uspješan i popularan brend ka šta je Bayern, tako se i Tommy na lokalnome nivou želi vezat uz Hajduk, koji još uvik nije uspješan ali je jako popularan.
quote:
Originally posted by vešmašina


s druge strane, ovdje se već 25 godina vodi borba protiv državnog vrha i mafije.

vaš problem su bile krafne i kifle svaguše, štimac..

ovdje državni vrh, mafija, reketari, policija, vlast... svi su na strani nečastivog u upravi. ovdje se rade sačekuše od strane plaćenika, mahanje oružjem i ranjavanja, policija upada na tribinu, u stanove, na poslu maltretiranja, zabrane... samo u maksimiru policija te hapsi jer nemaš na kraju utakmice ulaznicu na tribini zato jer si opozicija. a toj opoziciji, boysima i zzd-u su nudili i milijune, dio marketinškog kolača, poslove doslovno sve samo da ne bi se talasalo(ono kaj se desilo u srbiji). grobari imaju dobru parolu "čovek,a ne broj". to vrijedi za svakog navijača dinama koji se bori protiv mamića. ne postoji nijedan klub na svijetu, niti jedni navijači na svijetu koji su tolko prošli pizdarija i sranja kao navijači dinama. to su činjenice. ne dela se od tog mučeništvo. samo se borba nastavlja.



Ovo sve potpisujen.
Samo mi je ovo 25 godina malo "mitološki".
Za zadnjih 10, pogotovo zadnjih 5-6 virujen.

quote:
Originally posted by vešmašina




ovdje se već šestu godinu vodi borba za jedan član jedan glas za upravu kluba, vodstvo kluba. za viziju kluba u kojem članstvo ne znači mahat iskaznicom i birati dio NO-a. ovdje se želi cijeli klub. klub navijača. narodni klub.

ono kaj ste vi mogli krajem 2008.,al jebiga... onda bi išlo kroz čičke do pičke preko zadnje lige zbog stečaja. a ovak, svaguša i dugovi u kratko vrijeme pa sve ispočetka. ali sve uz parolu "kontra mraku, kontra sili".

al oke, to je vaš put. po meni, mi idemo ispravnijim i čišćim. ak treba i od najnižeg ranga i "derbija" protiv trnja, trešnjevke, dubrave, zeline i zagorca.

također, nemam predrasuda i nemoj krivo shvatiti konstruktivnu kritiku. sve kaj se dešava oko hajduka, gdje se narod povezuje je svaka čast i naklon do poda.




Možda su nan putevi malo različiti, ali u principu oćemo isto.
Čak mi se i na ovu 2008. ne da vraćat, jer za mene je 2011. prekretnica. Doslovno "vrijeme prije" i "vrijeme poslije".
Ja ne želin Dinamo u petoj ligi jer tako umisto govna od prvenstva imamo govno od prvenstva na kvadrat.
quote:
Originally posted by vešmašina



al u borbi za klub je bitnije onda čista obraza i morala to voditi, a ne s niskim strastima oko događaja u kranjči,a zaboraviti kaj se desilo na zadnjem gostovanju u kranjči te u isto vrijeme popovati o pravednosti. zato i takav moj odgovor.



Mi "događaje u Kranjči" imamo prečesto.
I šta je najsmišnije ljudi kokodaču oko penala koji je najmanje bitan.
Šta se obraza tiče, zasad nan je skroz OK, nismo sveci al se možemo pogledat u ogledalo.
Iako, moran priznat da je lako bit pošten kad si siromašan. Triba vidit kako ćemo se ponašat kad bude love, a bit će je jako brzo.
Toga je mene strah.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 22/02/2016 16:46:47
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 22/02/2016 : 16:36:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Neki rijetki hajdukovci su napokon počeli otvarati oči i žele maknuti upravu.
Klub koji deset godina ima razno razne projekte osuđene na propast nakon toliko vremena ništa nisu naučili.
Zovu dinamo legija stranaca a klub im isto kao i dinamo skoro pa legija stranaca unatoč tome što se kunu u svoju bilu dicu.
Nema hajduku pomoći sve dok je upravi važnije prodati hajdukove jogurte i hajdukovu murvu...u isto vrijeme prodajući za smiješne cifre najbolje igrače i dovodeći neke igraće iz druge argetinske lige ili C/D momčadi Palerma.
Za predstave kao što je zadnja utakmica krivi su prodavči murvi i jogurta i to će biti tako sve dok se ne opamete i dovedu pravog čovjeka.
Ali ima nade vidim nekima je dosadilo već godinama HŽV, mjstori s mora, nema predaje, put prema ozdravljenju, ljubomora cijelog regiona jer je hajduk napokon u plusu, 20 000 članova i slične gluposti.

Na takvim stvarima se ne osvajaju trofeji.

Edited by - Tonka24 on 22/02/2016 16:41:33
Go to Top of Page

vešmašina
Average Member



599 Posts

Member since 12/10/2013

Posted - 22/02/2016 : 16:48:22  Show Profile Show Extended Profile  Send vešmašina a Private Message  Reply with Quote
@Nesvrstani

pa nije mitologija 25 godina. evo, od promjene imena kluba navijači su nazivani plaćenicima beograda i komunistima od strane franceka i cakija, a od ovog majmuna kao zavedeni srbi i muslimani.

u devedesetima represija je bila žestoka, a medijska šutnja veća neg danas.

ja osobno bi htio dinamo u petoj ligi, radi katarze i u startu potencijalnih govana koji bi se prikrpali klubu kao što se desilo 2000.

otišao canjuga, došao sotona.

ak su mogli fiorentina, napoli, rangersi ili ljubljanska olimpija možemo i mi.


također, da ne bi bilo samo špotanje.. marketing hajduka radi vrhunski posao. čokolade, pivo, murva, mliječni proizvodi, navijački rekviziti, galeb... sve je perfektno, dok u gnk izdrkotini imamo kondome i kristale s likom sammira i ibaneza.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 22/02/2016 : 16:54:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Kruger

Eto, nešto vas i nije išlo protiv Lokomotive, što ćeš, nestalo vam sreće.
Mada moram priznati da je i Dinamo mufljuz kao i Hajduk, ali ipak nešto bolji s novcima.


Uvijek ista priča nema potrebe uopće razglabati, spašavali su glavu tj. kalinić im spasio i onda iz vlastite nemoći uvijek ista priča, svatko je kriv samo oni nisu.
Da je Hajduk toliko dobar ne bi morao čupati bod protiv lokomotive a kamoli spašavati se.
Ne znam kako uopće nakon prikazane igre imaš hrabrosti pričati o krađi i terenu iako je penal postojao i teren bio nikakav.




Tonka opet si se igrao s kristalnom kuglom.
Dakle, ako sam dobro shvatio tvoja logika je slijedeća:
Prošlo kolo je Dinamu sviralo nepostojeći penal protiv Zagreba i to je u redu, jer je Dinamo bio bolji i vjerovatno bi dobio utakmicu, pa nepostojeći penal kod rezultata 1:1 treba suditi.
S druge strane Hajduk je protiv Lokomotive odigrao očajnu utakmicu i kod rezultata 2:1 mu nije sviran čisti penal. Ako sam dobro shvatio tvoju logiku to je i ispravno, jer penal se ne svira za rukomet u šesnaestercu ili prekršaj nego kad se to zaluži boljom igrom?




Pogrešno.
Dinamo bi uvalio zagrebu gol i bez tog penala jer ako pogledaš utakmicu vidjet ćeš da su zagrebaši svaki napad spašavali da ne bude gol.
Hajduk je odigrao kriminalnu utakmicu trebaju biti sretni da nisu primili 4-5 golova.
Sve ovo možeš vidjeti na sažetku utakmica.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 22/02/2016 : 16:57:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

jel ti to ozbiljno?


Što bi po tebi trebalo svaku utakmicu svirati svaki kontakt u korist hajduka?
Dati dva-tri gola prednosti?
Ne razumije te. traži krivce na pravom mjestu, u svom dvorištu.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 22/02/2016 : 17:00:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vešmašina

...i uz prstohvat kompleksaša koji su "kontra mraku, kontra sili", a skupa tikve sadili.

na kraju, dug nije vraćen(pretvoren u bezvrijedne dionice kluba u gradskom vlasništvu).

jedan šibenik morao proći amaterizaciju jer jedan klub nije plaćao dugovanja.

zakon o privatizaciji klubova pisan za jedan klub.

klub koji nakon pretvorbe u š.d.d. u dvije godine od pozitivne nule do dubioze kao da ga je vodio netko s iskustvom football managera,ali za to je kriv dinamo?

klub koji je išamaran kod kuće i u gostima od apsolutno svih klubova zadnjih desetak godina(dragovoljac, lučko, jesu i sesvete tukle - palić lob?), a cijelo vrijeme ima drugi proračun lige.

jedan inker proda balavca od 16 godina u london za tri milje eura, a "najveći klub" u isti klub za manju cifru igrača koji cijelu sezonu drži klub, ali za to je kriv dinamo na kraju krajeva, je li tak?

u prvom dijelu hnl-a kad se zajebalo loksu od strane sudaca onda je bilo "neka smo im, jebo ih mamić". vjerovatno isti način razmišljanja i kad se sprcalo vinogradara.

ali ipak je to "kontra mraku, kontra sili" - neokaljane povijesti(zar nije titula iz '79. čista ko suza?, a da ne govorimo one igrokaze prije 11 godina protiv varteksa), uvijek marginaliziran(ne pamtim baš da je i jedan klub dobio novi novcati stadion nakon kaj su rijeci ukrali mediteranske), uvijek oštećen(ipak je nakon ww2 cijela momčad hajduka i anarha otišla u beograd ili su to ipak bili igrači građanskog?), a poznat je i širom europe(ipak su to mitske utakmice protiv debrecena, shelbournea, dunaffera, levskog, wisle, žiline, slovana i dile gori).

ali za to sve je kriv dinamo. sigurno i za mitsku 94/95. kad se složila momčad iz državnog proračuna, ali ne... ipak je to dinamo, pardon kroacija, pardon hašk građanski, pardon gnk isključivo radio...

uvijek netko drugi kriv. s drugim proračunom lige. s oprostom i pretvorbom duga.

ali nema zime, klub je okrenuo novu ploču omladinskoj školi(kolko ih je ono iz zagreba ili b.ariesa u prvom sastavu?).

inače, čestitke za rekordnih 23 tisuće članova. uz svu medijsku kampanju taman ste korak iz dinamove rekordne 42 tisuće.


zdravi i veseli bili





Lik je kralj, nema što svaka na mjestu, ali bojim se da uzalud objašnjavaš.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10116 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 22/02/2016 : 17:53:35  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vešmašina

@Nesvrstani

pa nije mitologija 25 godina. evo, od promjene imena kluba navijači su nazivani plaćenicima beograda i komunistima od strane franceka i cakija, a od ovog majmuna kao zavedeni srbi i muslimani.

u devedesetima represija je bila žestoka, a medijska šutnja veća neg danas.

ja osobno bi htio dinamo u petoj ligi, radi katarze i u startu potencijalnih govana koji bi se prikrpali klubu kao što se desilo 2000.

otišao canjuga, došao sotona.

ak su mogli fiorentina, napoli, rangersi ili ljubljanska olimpija možemo i mi.


također, da ne bi bilo samo špotanje.. marketing hajduka radi vrhunski posao. čokolade, pivo, murva, mliječni proizvodi, navijački rekviziti, galeb... sve je perfektno, dok u gnk izdrkotini imamo kondome i kristale s likom sammira i ibaneza.



Normalno da je bilo represije, samo ironično da se u devedesetima zbog verbalnog delikta imalo manje problema nego danas.
Ovo boldano san vidija, stvarno izgleda nadrealno
Inače šta se marketinga tiče, uvik može bolje ali ovo je odlično.
Hajduk danas samo od 4 glavna sponzora namakne više love nego u vrime Dalekovoda i INAe, o prodaji klupskih rekvizita da ne pričan. I šta je najvažnije ne samo među starin prdonjama nego dica rado te stvari poklanjaju na rođendanima. Meni je mali od 9 godina za zadnji dobija dvi majce dugih rukava, jednu kratkih, šalicu, zimsku kapu, magnet za frižider, a sve ka da smo ozbiljan klub sa markicon da se radi o službenon prozvodu Hajduka. Od takvih stvari klubovi žive.



Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8374 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 22/02/2016 : 20:00:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Čitajući zadnje dvije strane ovog topika, samo se nadam da je stari Ilija preživio sve te postove.



There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10116 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 22/02/2016 : 20:03:08  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

Čitajući zadnje dvije strane ovog topika, samo se nadam da je stari Ilija preživio sve te postove.







Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25862 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 22/02/2016 : 20:59:41  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Nikad drazi Hajduk!


Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2631 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 22/02/2016 : 22:11:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by vešmašina

@Nesvrstani

pa nije mitologija 25 godina. evo, od promjene imena kluba navijači su nazivani plaćenicima beograda i komunistima od strane franceka i cakija, a od ovog majmuna kao zavedeni srbi i muslimani.

u devedesetima represija je bila žestoka, a medijska šutnja veća neg danas.

ja osobno bi htio dinamo u petoj ligi, radi katarze i u startu potencijalnih govana koji bi se prikrpali klubu kao što se desilo 2000.

otišao canjuga, došao sotona.

ak su mogli fiorentina, napoli, rangersi ili ljubljanska olimpija možemo i mi.


također, da ne bi bilo samo špotanje.. marketing hajduka radi vrhunski posao. čokolade, pivo, murva, mliječni proizvodi, navijački rekviziti, galeb... sve je perfektno, dok u gnk izdrkotini imamo kondome i kristale s likom sammira i ibaneza.



Normalno da je bilo represije, samo ironično da se u devedesetima zbog verbalnog delikta imalo manje problema nego danas.
Ovo boldano san vidija, stvarno izgleda nadrealno
Inače šta se marketinga tiče, uvik može bolje ali ovo je odlično.
Hajduk danas samo od 4 glavna sponzora namakne više love nego u vrime Dalekovoda i INAe, o prodaji klupskih rekvizita da ne pričan. I šta je najvažnije ne samo među starin prdonjama nego dica rado te stvari poklanjaju na rođendanima. Meni je mali od 9 godina za zadnji dobija dvi majce dugih rukava, jednu kratkih, šalicu, zimsku kapu, magnet za frižider, a sve ka da smo ozbiljan klub sa markicon da se radi o službenon prozvodu Hajduka. Od takvih stvari klubovi žive.






Nedavno sam dobio od prijatelja (uglavnom dinamovaca) dres Hajduka za rođendan, s brojem 46 (greška, trebalo je biti 26 ) i prezimenom na leđima. Kupljen je na web shopu. To je pravi marketing.
Zadnji put kad sam dobio dres za rođendan, morali su naći nekog u Splitu da ga ode kupiti i poslati autobusom.
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 22/02/2016 : 22:11:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Vidim da su dečki sve raspravili, pa samo mali rezime.
Stari je navijao za Zagreb i kao malog me vodio na njegove tekme, a za Diname nije bio baš previse zagrijan,
Kako smo ipak živjeli u Dubravi, prirodnije je bilo da sa dečkima idem na Maximir, nego u Kranjčevićevu.
Kad se politička situacija promijenila i počela ta iživljavanja od promjene imena na dalje, nekako mi to nije bilo po volji pa sam se distancirao i prestao odlaziti na tekme.
Poslije je došao gospodin Maminjo i njegov brat također i nekako zapečatili moju navijačku karijeru.
Dakle Dinamo mi ostao u srcu, ali ekipa oko njega, da ne koristim teže izraze, blago mi ide na živce.
To je samo da se vidi da nisam neko ko bi gospodina M. branio iz vjerskih razloga, ali da je za sve kriv, za svaki neuspjeh Hajduka, malo je smiješno.
Nogomet je ionako teški bolesnik u čitavom svijetu, od vrha, transfera, kladionica... tako da se dotični samo prilagodio trendu.
Hajduk bi bez obzira na sve morao izgraditi neku solidnu ekipu i barem svaku drugu godinu (ako ne i svaku) igrati u EL.
Nije ni Dinamu mjesto u LP, tako da ako Hajduk i bude prvak, nekako je prirodnije za naše mogućnosti niži rang takmičenja.
Znači ne može Mamić spriječiti Hajduka da napravi neko ime i rezultate u Europi zbog par sudačkih pogrešaka u našoj ljigi.
Razmislite da izbace Dinamo i filijalu iz prvenstva, ko bi ih zamijenio.
Vartex, Zadar, Hrvatski Dragovoljac, Gorica, Cibalija... pa i ovako u ovoj skračenoj verziji prvenstva je još najmanje pola za odbaciti.
Nažalost napredak u našem nogometu je moguć samo kroz neku regionalnu ligu (koliko god to loše zvučalo).
Kome je napeto gledati ono valjanje po blatu između Lokosa i Hajduka?
Ni publike, ni igre, veliko ništa, pa da nema koja sudačka pogreška valjda se ne bi utakmica ni spomenula.
Samo je gore od toga Inter- Istra, tako da dok ne dođe neka Aba, Seha, Zeka-peka... ništa od nekog pomaka za nogomet, a ni za Hajduk.
Eto, odoh sada ispeč mačke i psa i prošetati muffine.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 22/02/2016 : 22:31:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

To je samo da se vidi da nisam neko ko bi gospodina M. branio iz vjerskih razloga, ali da je za sve kriv, za svaki neuspjeh Hajduka, malo je smiješno.

Ako pažljivije pogledaš upise pojedinih forumaša, mislim da ćeš lako shvatit da to nitko ni ne tvrdi.
Da se ne osvrćem na ostatak posta, htio bih se nadovezati na tvoj prethodni i NFL.

Ako se mene pita, + za uvođenje tehnologije gdje god se može, čak i u najniži rang (ok, to je već blaga utopija, no dokle se može progurat - neka ide).
Pogotovo ako će to sport dovesti na neki bolju/višu, transparentniju razinu, čak i ako je samo jedna odluka suca u sezoni bila dvojbena - isplati se.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10116 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 22/02/2016 : 22:38:20  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Vidim da su dečki sve raspravili, pa samo mali rezime.
Stari je navijao za Zagreb i kao malog me vodio na njegove tekme, a za Diname nije bio baš previse zagrijan,
Kako smo ipak živjeli u Dubravi, prirodnije je bilo da sa dečkima idem na Maximir, nego u Kranjčevićevu.
Kad se politička situacija promijenila i počela ta iživljavanja od promjene imena na dalje, nekako mi to nije bilo po volji pa sam se distancirao i prestao odlaziti na tekme.
Poslije je došao gospodin Maminjo i njegov brat također i nekako zapečatili moju navijačku karijeru.
Dakle Dinamo mi ostao u srcu, ali ekipa oko njega, da ne koristim teže izraze, blago mi ide na živce.

To je samo da se vidi da nisam neko ko bi gospodina M. branio iz vjerskih razloga, ali da je za sve kriv, za svaki neuspjeh Hajduka, malo je smiješno.
Nogomet je ionako teški bolesnik u čitavom svijetu, od vrha, transfera, kladionica... tako da se dotični samo prilagodio trendu.
Hajduk bi bez obzira na sve morao izgraditi neku solidnu ekipu i barem svaku drugu godinu (ako ne i svaku) igrati u EL.
Nije ni Dinamu mjesto u LP, tako da ako Hajduk i bude prvak, nekako je prirodnije za naše mogućnosti niži rang takmičenja.
Znači ne može Mamić spriječiti Hajduka da napravi neko ime i rezultate u Europi zbog par sudačkih pogrešaka u našoj ljigi.
Razmislite da izbace Dinamo i filijalu iz prvenstva, ko bi ih zamijenio.
Vartex, Zadar, Hrvatski Dragovoljac, Gorica, Cibalija... pa i ovako u ovoj skračenoj verziji prvenstva je još najmanje pola za odbaciti.
Nažalost napredak u našem nogometu je moguć samo kroz neku regionalnu ligu (koliko god to loše zvučalo).
Kome je napeto gledati ono valjanje po blatu između Lokosa i Hajduka?
Ni publike, ni igre, veliko ništa, pa da nema koja sudačka pogreška valjda se ne bi utakmica ni spomenula.
Samo je gore od toga Inter- Istra, tako da dok ne dođe neka Aba, Seha, Zeka-peka... ništa od nekog pomaka za nogomet, a ni za Hajduk.
Eto, odoh sada ispeč mačke i psa i prošetati muffine.


Prošetat mafine možeš, al boga ti nemoj peć jadne beštije.
Boldano poštujem.
Neboldano je zbog boldanog bezvrijedno, jer si boldanin pokaza da ne pratiš i da te ne zanima, dakle neboldano je nakupina riječi o nečem o čemu ne znaš ništa ili znaš jako malo.
To je neozbiljno.
Regionalna liga kažeš?
Evo je sve skupa to pratin, čak i ovo valjanje u blatu, pa nisan siguran je li regionalna liga rješenje, a ti ne pratiš a znaš?
Ja se u gramofone razumin ka ti u HNL, jel ja s tobon raspravljan o gramofonima?

I daj brate stvarno nemoj peć živine.
A i za vepra ćemo se snać.
U mene na Pelješcu ima.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 22/02/2016 22:40:02
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 22/02/2016 : 22:41:04  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

jbt nije mi jasno kako je najbolji igrac krscanskog dinama stranac i druge rase? :)

Moguče je, on se naime svaki dan klanja u smjeru Meke, dok su ove Rvat'ne samo figurativno vjernici (niti se mole niti ih je briga, samo slušaju ˝cajke˝). Dakle nebo sama daje prednost onome koji to zaslužuje (ako toga naravno ima, mislin nema dokaza za to zar ne?).
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 22/02/2016 : 22:41:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Ne mogu ni oni sve situacije pokriti, ali svaki touchdown se pregledava, pa publika na stadionu i oni pred televizorima napeto gledaju da li je malim prstom nagazio liniju ili je prekratak.
Nemali broj situacija se preokrene, a još uz to ima i trener pravo na challenge, tako da veselju nikad kraja.
Malo se otegne, no nitko se ne žali, jer uvijek imaju spremne reklame za takve stvari.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10116 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 22/02/2016 : 22:50:15  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by ivi skoj

To je samo da se vidi da nisam neko ko bi gospodina M. branio iz vjerskih razloga, ali da je za sve kriv, za svaki neuspjeh Hajduka, malo je smiješno.

Ako pažljivije pogledaš upise pojedinih forumaša, mislim da ćeš lako shvatit da to nitko ni ne tvrdi.




A zašto bi čita kad je lakše udrit nešto paušalno?
Već san prije godinu-dvi napisa da san ovu blesavu tvrdnju na forumu pročita 1000 puta, ali nikad od hajdukovca.
Evo skojevac je novi u nizu.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 22/02/2016 : 23:03:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Nesvrstani, ispravak nerazumnog dijela posta.
Maminjo moju lovu u vidu ulaznica i suvenira neće vidjeti.
Naravno ako se situacija uspije vratiti u normalu možda si nabavim člansku iskaznicu i pomognem članarinom.
Što se tiče utakmica, kao netko tko prati sport imam sve sportske pakete na Max-u pa godišnje pogledam hrpu utakmica, kako naših, tako i stranih, pa ne bi baš rekao da me ne zanima i da ne pratim, samo više ne idem lajv.
Regionalna je nekako rješenje, jer nam je kvaliteta jako opala ili da kažem skoncentrirana na par klubova, a na taj način nema nekog velikog napretka.
Dinamo odradi jesen u Europi i ostalo se šverca, a ostali nažalost ni toliko.
Puno rađe ja gledam Hajduka i Rijeku protiv nekog iz Europe, nego naše kukuruzište.
Naprimjer kad Inter igra da nema murije koja blokira onu jednu ulicu, pola ljudi uopće ne bi znalo da se nešto događa.
Više ih je na glof terenu pored nego na stadionu, nije to za ozbiljnu ligu.
Pustiš Dinamo, Hajduk, Rijeku i možda još jednog u regionalnu, a ostali odigraju prvenstvo.
Najbolja četiri u prvenstvu i ovi naši iz regionalne odigraju neki play off i završiš sezonu.
Vidiš da su svu matematiku upotrijebili kako bi prvenstvo bilo zanimljivije, ali nisu baš daleko dogurali, osim što ih sve manje može dobiti licence za stadion.



samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 23/02/2016 : 02:45:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MSBlueberry

quote:
Originally posted by mamlaz

jbt nije mi jasno kako je najbolji igrac krscanskog dinama stranac i druge rase? :)

Moguče je, on se naime svaki dan klanja u smjeru Meke, dok su ove Rvat'ne samo figurativno vjernici (niti se mole niti ih je briga, samo slušaju ˝cajke˝). Dakle nebo sama daje prednost onome koji to zaslužuje (ako toga naravno ima, mislin nema dokaza za to zar ne?).


Jako dobar post,svaka cast.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10116 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 23/02/2016 : 16:13:41  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Nesvrstani, ispravak nerazumnog dijela posta.
Maminjo moju lovu u vidu ulaznica i suvenira neće vidjeti.
Naravno ako se situacija uspije vratiti u normalu možda si nabavim člansku iskaznicu i pomognem članarinom.
Što se tiče utakmica, kao netko tko prati sport imam sve sportske pakete na Max-u pa godišnje pogledam hrpu utakmica, kako naših, tako i stranih, pa ne bi baš rekao da me ne zanima i da ne pratim, samo više ne idem lajv.
Regionalna je nekako rješenje, jer nam je kvaliteta jako opala ili da kažem skoncentrirana na par klubova, a na taj način nema nekog velikog napretka.
Dinamo odradi jesen u Europi i ostalo se šverca, a ostali nažalost ni toliko.
Puno rađe ja gledam Hajduka i Rijeku protiv nekog iz Europe, nego naše kukuruzište.
Naprimjer kad Inter igra da nema murije koja blokira onu jednu ulicu, pola ljudi uopće ne bi znalo da se nešto događa.
Više ih je na glof terenu pored nego na stadionu, nije to za ozbiljnu ligu.
Pustiš Dinamo, Hajduk, Rijeku i možda još jednog u regionalnu, a ostali odigraju prvenstvo.
Najbolja četiri u prvenstvu i ovi naši iz regionalne odigraju neki play off i završiš sezonu.
Vidiš da su svu matematiku upotrijebili kako bi prvenstvo bilo zanimljivije, ali nisu baš daleko dogurali, osim što ih sve manje može dobiti licence za stadion.




Nisan za regionalnu ligu iz dva razloga:
1. Nervira me generalni stav da smo nesposobni pa bi sve tribalo privazizirat ili rješavat u tuđen dvorištu(regionalna liga).
2.Hrvatska ima potencijala za zanimljivu i konkurentnu ligu 10. Najlakše je rasturit i ono malo šta je ostalo umisto da se nađe rješenje.Uostalon, iskustvo iz košarke nas uči da regionalna liga ne garantira nikakav napredak. Niti su nan klubovi konkurentni u Evropi, niti smo počeli proizvodit igrače, a reprezentacija je prošlo svršeno vrijeme.



Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

vešmašina
Average Member



599 Posts

Member since 12/10/2013

Posted - 23/02/2016 : 16:55:41  Show Profile Show Extended Profile  Send vešmašina a Private Message  Reply with Quote
protiv regionalne jer nogomet sam po sebi generira nasilje, rasizam, korupciju, šovinizam i mafiju na tribinama,a unutar naših rezervata. ovak bi isto bilo samo kaj još na kvadrat.

također, s kim regionalna? maribor, olimpija, beogradski blizanci i tko još? ostali klubovi bivše juge na razini lokse i rnk, a ostale zemlje nisu zainteresirane.

košarka, vaterpolo odlično koncipirano regionalno. mislim da čak i rukomet dobro šljaka, al nogomet - jok.
Go to Top of Page
Page: of 607 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 2.76 seconds. Snitz Forums 2000