forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ---HAJDUK ŽIVI VJEČNO---
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 607

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 23/02/2016 : 18:19:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Sve ove sportove što si nabrojao ne predstavlja više od jednog kluba.
Ja sam prema "regiJonu" i svim natjecanjima skeptik pošto sam mišljenja da nam akumulacijom talenta u jedan klub dolazi do bottleneck efekta, što za posljedicu ima slabljenje domaćeg prvenstva (manjak konkurencije) i na koncu - nekonkurentnu reprezentaciju.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 23/02/2016 : 20:31:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
zlotvore, ajd malo objasni svoj post. kurac ne kuzim sta si htio reci :)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 23/02/2016 : 20:56:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Laički, imaš šemu "uskog grla".
Kad pokupiš sve talente iz države u jedan klub, ubijaš konkurenciju i time dolazi do toga da u prvenstvu nemaš prave utakmice koja te priprema za kontinentalna natjecanja.
S druge strane, u samom klubu si stvorio prejaku (i nepotrebnu konkurenciju) i tu dolazi tzv. bottleneck effect.
Rijetki se igrači probiju, a zarad 3-4% uspjelih igrača uništio si 96-97% ostatka koji se mogao (ili nije) razvijati u svom matičnom klubu.

Glede Cedevite, sve je to divno i krasno, ali Final Four teško mogu dostići (uz svu "snagu" regionalnog natjecanja).
Doduše, u njihovom slučaju me ni "centralizacija" ne peče pošto to Tedeschi plaća iz svog džepa za razliku od Cibone koja je igrače otimala.
Mada, jebeš i to - jedan klub ima nepresušni izvor keša (doduše, privatnog) i može drmat kako mu volja, a ostali skapavaju.
Dugoročno gledano, nema tu 'leba.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 23/02/2016 : 21:05:19  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

Laički, imaš šemu "uskog grla".
Kad pokupiš sve talente iz države u jedan klub, ubijaš konkurenciju i time dolazi do toga da u prvenstvu nemaš prave utakmice koja te priprema za kontinentalna natjecanja.
S druge strane, u samom klubu si stvorio prejaku (i nepotrebnu konkurenciju) i tu dolazi tzv. bottleneck effect.
Rijetki se igrači probiju, a zarad 3-4% uspjelih igrača uništio si 96-97% ostatka koji se mogao (ili nije) razvijati u svom matičnom klubu.

Glede Cedevite, sve je to divno i krasno, ali Final Four teško mogu dostići (uz svu "snagu" regionalnog natjecanja).
Doduše, u njihovom slučaju me ni "centralizacija" ne peče pošto to Tedeschi plaća iz svog džepa za razliku od Cibone koja je igrače otimala.
Mada, jebeš i to - jedan klub ima nepresušni izvor keša (doduše, privatnog) i može drmat kako mu volja, a ostali skapavaju.
Dugoročno gledano, nema tu 'leba.


Sve potpisujen.
Boldano pogotovo.


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 24/02/2016 : 00:00:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Nisam baš mislio na jedan klub, nego kako Slovenci imaju deset klubova u prvoj, Austrijanci i mi isto, Mađari dvanaest...
Ono nešto kao svaki po par klubova pa se sakupi malo kvalitetnija liga.
No, neću više o regionalnoj, jer je ovo ipak topic o Hajduku.
Vidjet ćemo u subotu poslije tekme šta se ima pametno za pročitati.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 24/02/2016 : 01:07:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Jedino ato u hajduku valja to su navijaci.
Sve ostalo je jako lose.
Dok juniori dinama igraju s barcelonom za finale lige prvaka hajdukovi juniori vjerovatno moraju prodavati hajdukovu murvu.
Jedan hajduk se raapravlja s lokomotivom.
Brbic u nedostatku bilo kakvih argumenata lokomotivi nabija na nos broj navijaca,koliko vama treba da vidite da covjek nema sta trazit u nogometu.
On ce dovesti strane suce,ja bi to bas volio pa kad kad lokomotiva,istra i belupo dobiju da navijaci vide da idu za slijepcom koji ce ih u jamu odvuc.
Sto je najzalosnije ovi iz lokomotive samo da poruce brbicu neka pogledaju snimku utakmice,pokopali su ga.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 24/02/2016 : 09:50:56  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Nisam baš mislio na jedan klub, nego kako Slovenci imaju deset klubova u prvoj, Austrijanci i mi isto, Mađari dvanaest...
Ono nešto kao svaki po par klubova pa se sakupi malo kvalitetnija liga.


Zaboravi.
Mađari, a pogotovo Austrijanci će sakatit svoje lige da bi igrali regiju?
Aj razmisli još jedan put. Ako zaključiš da oće, krivo si razmislija.
U utopijskoj Hrvatskoj, u kojoj se poštuju zakoni, u kojoj nema pola milijuna uhljeba koji plaću primaju ne za svoj posal, nego za svoj glas na parlamentarnin izborima, u kojoj se ne veliča kriminalce i ratne profitere, u kojoj nogometni savez nije bankomat za samoizabranu kastu, možemo imat interesantu ligu.
Zagreb, Split, Osijek, Vinkovci, Šibenik, Pula, Zadar, Varaždin, Koprivnica, Slavonski brod, Karlovac nisu sposobni imat HNL?
Evo zbog mamlaza bi čak i Peku primija u HNL.

quote:
Originally posted by ivi skoj


No, neću više o regionalnoj, jer je ovo ipak topic o Hajduku.


Zašto ne? Pitanje regionalne se tiče i Hajduka.
quote:
Originally posted by ivi skoj


Vidjet ćemo u subotu poslije tekme šta se ima pametno za pročitati.


Mislin da će nas pomest.
Rijeka nan sa svojin stilon ne odgovara. Fizički su puno jači od nas u sredini, pa se nismo mogli s njima nosit i prije nego šta smo prodali najboljeg(Caktaš) i najtelentiranijeg(Balić) igrača.
Nama su protiv Lokomotive u veznon redu igrali Bencun i Sušić koji se jedini može nosit sa rijekinin veznin redon, a sad nema ni njega jer je bija glup.
Rijeka igra po krilima, a nama su bekovi rak rana. Milić je razočarenje, a Juranović igra beka jer nema ko drugi.
Isto tako, ovaj Gavranović je igrač koji je svojon kvaliteton daleko od HNL nivoa.

Dakle ako se kladiš, igraj hendikep. Ni +4 nije nerealno.
Sve drugo bi bilo (ugodno)iznenađenje.



Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 25/02/2016 : 15:36:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Nesvrstani je jedan od rijetkih hajdukovaca da je zaista realan i zna neke stvari koje bi trebali svi znati.
Iako se ne slažemo baš u svemu, ali stvarno čovjek je realan.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 25/02/2016 : 15:58:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Mislim ipak da su to pojedinci.
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 27/02/2016 : 11:28:59  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
http://www.jutarnji.hr/predsjednik-hdz-a-stao-u-obranu-ponosa-dalmacije--boze-dragi--pa-ne-smijemo-dopustiti-da-kradu-hajduka-/1529285/

Obraz k'o đon, ali naći će se dolje naivaca koji će ovo radosno popušiti, kao što puše i kič-retoriku Kraljice Balkana.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19380 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 27/02/2016 : 12:31:03  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI


Zaboravi.
Mađari, a pogotovo Austrijanci će sakatit svoje lige da bi igrali regiju?
Aj razmisli još jedan put. Ako zaključiš da oće, krivo si razmislija.
U utopijskoj Hrvatskoj, u kojoj se poštuju zakoni, u kojoj nema pola milijuna uhljeba koji plaću primaju ne za svoj posal, nego za svoj glas na parlamentarnin izborima, u kojoj se ne veliča kriminalce i ratne profitere, u kojoj nogometni savez nije bankomat za samoizabranu kastu, možemo imat interesantu ligu.
Zagreb, Split, Osijek, Vinkovci, Šibenik, Pula, Zadar, Varaždin, Koprivnica, Slavonski brod, Karlovac nisu sposobni imat HNL?
Evo zbog mamlaza bi čak i Peku primija u HNL.






Valjda Peky.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 27/02/2016 : 18:20:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Previše loš hajduk, može hajduk imati milijarde navijača ali ovakvom igrom nikada ništa od njih.
Rijeka je trebala voditi već sada 2-3 razlike.
I onda se žale na suce.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 27/02/2016 : 18:40:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Jefferson dva puta pred na 20 m od gola protivniku loptu u noge, roguljić ne zna pucati a milić ne zna nabaciti...igrač više ne mogu ništa...
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 27/02/2016 : 19:01:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Dvije loše utakmice za redom dva poraza i mogu se pozdraviti i s drugim mjestom.
Nikakvi suci, mamići, hns-i, šukeri itd...hajduk nema igrača.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 27/02/2016 : 19:36:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by NESVRSTANI


Zaboravi.
Mađari, a pogotovo Austrijanci će sakatit svoje lige da bi igrali regiju?
Aj razmisli još jedan put. Ako zaključiš da oće, krivo si razmislija.
U utopijskoj Hrvatskoj, u kojoj se poštuju zakoni, u kojoj nema pola milijuna uhljeba koji plaću primaju ne za svoj posal, nego za svoj glas na parlamentarnin izborima, u kojoj se ne veliča kriminalce i ratne profitere, u kojoj nogometni savez nije bankomat za samoizabranu kastu, možemo imat interesantu ligu.
Zagreb, Split, Osijek, Vinkovci, Šibenik, Pula, Zadar, Varaždin, Koprivnica, Slavonski brod, Karlovac nisu sposobni imat HNL?
Evo zbog mamlaza bi čak i Peku primija u HNL.






Valjda Peky.


hehe Nesvrstani :)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 27/02/2016 : 20:24:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Vidim da mi je nesvrstani odobrio objašnjenje regionalne lige, pa ako ima žalbi, molio bi na njegov pm.
Dakle, ako su medvjedi mogli igrati prvo u Austro-Ugarskoj ligi, a zatim u Ruskoj, znači gdje ima volje ima i načina.
I Austrijanci i Slovenci, a još i poneki okreću ta tri kluba cijelu sezonu, pa kako se ovi trgovački lanci šire kao bolest, mogli bi osnovati neku Lidl ligu da je sponzoriraju.
Znači ostavimo prvu proširenu bez tri kluba, oni odigraju sezonu i na kraju se priključe, pa odigraju neki play off.
Imamo prvaka, klubove za Europu i nema velikog namještanja u regionalnoj ko će u ligu prvaka.

Dio drugi utakmica.
Ne kužim Hajduka i taktiku.
Igraju bunker, vrlo plitko pred šesnaestercem (samo što se ne drže za ruke), a Rijeka im stalno prolazi kroz linije i stvara šanse pred golom.
Kad osvoje loptu ispucaju je naravno na dio terena gdje nemaju niti jednog igrača, ili uspiju doći do centra, gdje izgube loptu i popuše kontru.
Kak te može frajer kontrirati kad još nisi došao na njegovu polovicu?
I onda najveće čudo poslije gola i isključenja, Rijekin bunker.
Hajduku lopta spora, ni sami ne znaju da li bi preko bokova ili okomito.
Možda da trenera otjeraju, pa da proba netko drugi to posložiti?
Idem proučavati razlike između MM i MC zvučnice i kupit vagu da mjerim gaznu silu po kućama, a Nesvrstani će podnijeti izvještaj i objašnjenje.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 27/02/2016 : 22:00:40  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Vidim da mi je nesvrstani odobrio objašnjenje regionalne lige, pa ako ima žalbi, molio bi na njegov pm.
Dakle, ako su medvjedi mogli igrati prvo u Austro-Ugarskoj ligi, a zatim u Ruskoj, znači gdje ima volje ima i načina.
I Austrijanci i Slovenci, a još i poneki okreću ta tri kluba cijelu sezonu, pa kako se ovi trgovački lanci šire kao bolest, mogli bi osnovati neku Lidl ligu da je sponzoriraju.
Znači ostavimo prvu proširenu bez tri kluba, oni odigraju sezonu i na kraju se priključe, pa odigraju neki play off.
Imamo prvaka, klubove za Europu i nema velikog namještanja u regionalnoj ko će u ligu prvaka.

Dio drugi utakmica.
Ne kužim Hajduka i taktiku.
Igraju bunker, vrlo plitko pred šesnaestercem (samo što se ne drže za ruke), a Rijeka im stalno prolazi kroz linije i stvara šanse pred golom.
Kad osvoje loptu ispucaju je naravno na dio terena gdje nemaju niti jednog igrača, ili uspiju doći do centra, gdje izgube loptu i popuše kontru.
Kak te može frajer kontrirati kad još nisi došao na njegovu polovicu?
I onda najveće čudo poslije gola i isključenja, Rijekin bunker.
Hajduku lopta spora, ni sami ne znaju da li bi preko bokova ili okomito.
Možda da trenera otjeraju, pa da proba netko drugi to posložiti?
Idem proučavati razlike između MM i MC zvučnice i kupit vagu da mjerim gaznu silu po kućama, a Nesvrstani će podnijeti izvještaj i objašnjenje.



I ja mislin da je najbolje potirat trenera.
Triba dovest nekoga domaćega, najbolje neku legendu koja poznaje mentalitet. Ja san za Pudara ili Jarnija, a ka mentora bi stavija Špacu. Ako smo spremni platit i uzet neko provjereno ime onda bi Stanka Mršića ili Krunu Jurčića.
O Štimcu i ne maštan, nema šanse da on dođe dok ulica vlada klubon.
Izvještaj nemože jer san gleda samo prvo poluvrijeme.
Za objašnjenje bi tribalo bit dosta pročitat prvi sastav Hajduka.

Ova regionalna liga i usporedbe s Medvešćakon-Nula bodova.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 27/02/2016 22:01:29
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 27/02/2016 : 22:44:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
kakva regionalna liga? iskreno mislim da bi se pobili na stadionima. nije za nas to. nazalost.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 28/02/2016 : 11:09:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Buric je dobar trener,nekada tragi krivce gdje ih nema opravdavajuci sebe.
Mislim kad bi hajduk angazirao Fergusona ili Guardiolu bio bi treci.
Hajduk jednostavno nema igraca i to je to...pogledajte samo roguljica npr. O nizicu i bilyu govori sama njihova igra...napadaca ni nemaju.
Vlasic nesto Balic i Kalinic jedini pravi igraci i od jeffersona se dade nesto napraviti.
Hajduku najvece probleme stvara NO na celu s brbicem koji jednostavno ne prestaje s kukanjem jer zna da ima podrsku navijaca i uhvatio se toga i to je to...pitanje je do

kada?
Takoder veliki problem je i menadzer za dovodenje " igraca "
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2946 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 01/03/2016 : 19:09:11  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message  Reply with Quote
GOOOOL

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 01/03/2016 : 21:49:27  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by andjusticeforall

GOOOOL



Ja bi reka da ste apsolutno zaslužili ovi bod, a Hajdukovi igrači skupa sa treneron da ih se postroji i išamara zbog sramotnih zadnjih 15 minuta utakmice.
Zadnjih 15 minuta utakmice jaki i ja govorimo mom starijem da se ne nervira da će gol sigurno past(osijekov naravno) i naravno gol padne.
Jaki i ja plješćemo, a ovon jadnon se trese vilica i oči pune suzama.
Doduše i ja san kriv. Ja ga obično spuštan na zemlju pa kad igramo protiv jačih (Rijeka ili recimo Slovan) ga upozorin da ćemo izgubit, protiv Dinama ga upozorin da će nas pokrast, al danas san ga zajeba i reka mu da ćemo ove vjerovatno dobit jer su gori od nas.

Kako ti ono kažeš...
Prokletnici...

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 01/03/2016 21:50:10
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25891 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 01/03/2016 : 22:10:04  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote

ovo je sramotno poluvrime Hajduka.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 01/03/2016 : 22:25:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Prenosim komentar:
" Hoće li Brb(lj)ić i dalmatinskozagrebački odvjetnik napokon zaboraviti HNS, Davora Šukera, braću Karamazove iz Maksimirske šume i ostale "vanjske neprijatelje" Kluba, koji živi vječno, i napokon se posvetiti "unutrašnjem neprijatelju"? Ovo Dalmacija i navijači Hajduka širom svijeta ne zaslužuju! Zbog hrvatskog nogometa situacija u Hajduku , ovakva kakva je, je nedopustiva, iako nisam navijač Hajduka mislim da Upravu treba promijeniti pod hitno! "

O ovome trubim, skoro više od godinu i pol dana.
Kakva vas sljedeća " pljuska " treba zadesiti da progledate?
Poraz od zagreba doma 0:5?!
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2946 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 01/03/2016 : 22:27:48  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by andjusticeforall

GOOOOL



Ja bi reka da ste apsolutno zaslužili ovi bod, a Hajdukovi igrači skupa sa treneron da ih se postroji i išamara zbog sramotnih zadnjih 15 minuta utakmice.
Zadnjih 15 minuta utakmice jaki i ja govorimo mom starijem da se ne nervira da će gol sigurno past(osijekov naravno) i naravno gol padne.
Jaki i ja plješćemo, a ovon jadnon se trese vilica i oči pune suzama.
Doduše i ja san kriv. Ja ga obično spuštan na zemlju pa kad igramo protiv jačih (Rijeka ili recimo Slovan) ga upozorin da ćemo izgubit, protiv Dinama ga upozorin da će nas pokrast, al danas san ga zajeba i reka mu da ćemo ove vjerovatno dobit jer su gori od nas.

Kako ti ono kažeš...
Prokletnici...



Golman nam je malo niži, jebemliga, ovo je slamka spasa, saćemo fejlat protiv Rijeke, a o onom prošli tjedan protic Lokomotive neću ni pričat.

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 01/03/2016 : 22:47:26  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Više od boda vrijedi povratak samopouzdanja. Nije me iznenadilo, jer vidim u kakvom je stanju Hajduk. I nije mi jasno šta onaj Sušić radi u HNL-u...
Go to Top of Page
Page: of 607 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 2.12 seconds. Snitz Forums 2000