forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ---HAJDUK ŽIVI VJEČNO---
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 608

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 06/04/2018 : 21:05:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Tvoj kolega potvrđuje suprotno:

Kako sam napisao gore u drugim postovima, vama kad netko servira spin koji opravdava nemoć sezone za sezonom, tj. podbačaj, onda ste većina na taj kalup.
Uglavnom želim vam sportsku sreću.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/04/2018 : 21:14:19  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

U pravu si, previše mi je za povezati to da kada trebaš kredit,kamata,glavnica i sve vezano za to,dođeš ispred banke naoružan bakljama,šipkama...i vičeš da ćeš nekoga ubiti ako ti ne da to što zahtijevaš.
Izvini znam da je to za tebe sasvim normalna i ispravna stvar ali meni je to jako teško povezati,puno je to za mene




Čuo si ti za jamca kao što si čuo za Aleksu Gajića.
Kažeš Hajduku grad dao 40M Kn, a kažeš da znaš šta je jamac?
Znaš kurac.

Šipke,baklje, jadne kockaste glave u strahu, kaos. Neki su držali noževe u zubima a na svoje oči sam vidio da je nekima kapala krv s očnjaka.


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 06/04/2018 : 21:19:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote


Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 07/04/2018 : 09:32:26  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Čuo sam za svakakve kredite. Namjenski, nenamjenski, stambeni, adaptacijski, gotovinski, hipotekarni, fiducijalni, svakakvih čuda ti ponude kad dođeš u banku.
Vidin da ti je bankarstvo u malome prstu pa mi pomozi, koja je to vrsta kredita u kojoj jamac daje novac korisniku kredita?
Koju posluku porati?
Posluka je da ti vjerovatno neznaš kako funkcionira bankomat a filozofiraš o kreditima.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 07/04/2018 : 22:33:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Ti nemaš apsolutno niti jednog jedinog argumenta osim pokazivanja koliko si iskompleksiran u ovakvim temama ( a vidim i u drugim ).
Stoga,ja i ti smo si rekli što si imamo reći.
Kada naučiš komunicirati kao normalna osoba, tj. kada prestaneš omalovažavati i podcjenjivati možemo razgovarati,te svoje teške komplekse liječi negdje drugdje, na meni nećeš.
Do tada ti želim svaku sreću da se riješiš problem kojeg očito-imaš.
Ako sam negdje pročitao dobro, imaš preko četrdeset godina a takvog ponašanja...ili su to samo ipak kompleksi-retorika,što bilo pa da bilo čovjek u tvojim godinama,čudim ti se.
Svako dobro.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 08/04/2018 : 12:19:57  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Ti nemaš apsolutno niti jednog jedinog argumenta osim pokazivanja koliko si iskompleksiran u ovakvim temama ( a vidim i u drugim ).
Stoga,ja i ti smo si rekli što si imamo reći.
Kada naučiš komunicirati kao normalna osoba, tj. kada prestaneš omalovažavati i podcjenjivati možemo razgovarati,te svoje teške komplekse liječi negdje drugdje, na meni nećeš.
Do tada ti želim svaku sreću da se riješiš problem kojeg očito-imaš.
Ako sam negdje pročitao dobro, imaš preko četrdeset godina a takvog ponašanja...ili su to samo ipak kompleksi-retorika,što bilo pa da bilo čovjek u tvojim godinama,čudim ti se.
Svako dobro.



Apsolutno se slažem sa napisanim. Ne prihvaćaš nikakvo argumentirano objašnjenje, sam iznosiš protuargumente koji nemaju veze sa vezom i koristiš kao neki stručni riječnik samo kako bi prikrio da u stvari ne kažeš ništa.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 08/04/2018 : 13:07:26  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Koliko besraman moraš bit za ovako nešto napisat nakon šta san ti nacrta kako izgleda rasprava s tobon?
Za Tonku znan koji je đir, al kako tebe nije sram?

Znaš li šta je najsramotnije u svin sranjima koja si ispisa ovih zadnjih par dana?
Ovo:
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Previše si opterećen pizdarijama.
Prijateljski savjet:
Ako te već toliko i jebe ta glupa fora sa Srbima ne pokazuj to u ovolikoj mjeri, samo daješ municiju protivniku.


Ne jebe mene ovo prepucavanje ako je u zajebantskom duhu. Jebe me kad se zbog ovakvog zajebavanja nađe 10 majmuna koji se voze 300 km naoružani palicama da bi tamo negdje kod Senja dočekali Srbe iz Rijeke koji se vraćaju sa utakmice...



Jebe te kad zbog idiotarija i zahodskog prepucavanja navijačkih skupina poput "Srpske Rijeke" najebu ljudi?
A ne jebe te dogmatski ponavljat pizdariju o "režimskome klubu" ili neku sličnu zbog koje dalmatinski student u Rijeci dobije po glavi?

Nakon tvojih upisa kad si se odmaka od nogometa i kad si me evangelizira, i otkrija svu povijesnu nepravdu koju van je Split ka grad napravija neman se više volje niti zajebavat.


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 08/04/2018 15:20:54
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 08/04/2018 : 15:08:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Koliko besraman moraš bit za ovako nešto napisat nakon šta san ti nacrta kako izgleda rasprava s tobon?
Za Tonku znan koji je đir, al kako tebe nije sram?

Znaš li šta je najsramotnije u svin sranjima koji si ispisa ovih zadnjih par dana?
Ovo:
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Previše si opterećen pizdarijama.
Prijateljski savjet:
Ako te već toliko i jebe ta glupa fora sa Srbima ne pokazuj to u ovolikoj mjeri, samo daješ municiju protivniku.


Ne jebe mene ovo prepucavanje ako je u zajebantskom duhu. Jebe me kad se zbog ovakvog zajebavanja nađe 10 majmuna koji se voze 300 km naoružani palicama da bi tamo negdje kod Senja dočekali Srbe iz Rijeke koji se vraćaju sa utakmice...



Jebe te kad zbog idiotarija i zahodskog prepucavanja navijačkih skupina poput "Srpske Rijeke" najebu ljudi?
A ne jebe te dogmatski ponavljat pizdariju o "režimskome klubu" ili neku sličnu zbog koje dalmatinski student u Rijeci dobije po glavi?

Nakon tvojih upisa kad si se odmaka od nogometa i kad si me evangelizira, i otkrija svu povijesnu nepravdu koju van je Split ka grad napravija neman se više volje niti zajebavat.




sonjotu purgerski :)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 09/04/2018 : 01:43:34  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Koliko besraman moraš bit za ovako nešto napisat nakon šta san ti nacrta kako izgleda rasprava s tobon?
Za Tonku znan koji je đir, al kako tebe nije sram?

Znaš li šta je najsramotnije u svin sranjima koja si ispisa ovih zadnjih par dana?
Ovo:
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Previše si opterećen pizdarijama.
Prijateljski savjet:
Ako te već toliko i jebe ta glupa fora sa Srbima ne pokazuj to u ovolikoj mjeri, samo daješ municiju protivniku.


Ne jebe mene ovo prepucavanje ako je u zajebantskom duhu. Jebe me kad se zbog ovakvog zajebavanja nađe 10 majmuna koji se voze 300 km naoružani palicama da bi tamo negdje kod Senja dočekali Srbe iz Rijeke koji se vraćaju sa utakmice...



Jebe te kad zbog idiotarija i zahodskog prepucavanja navijačkih skupina poput "Srpske Rijeke" najebu ljudi?
A ne jebe te dogmatski ponavljat pizdariju o "režimskome klubu" ili neku sličnu zbog koje dalmatinski student u Rijeci dobije po glavi?

Nakon tvojih upisa kad si se odmaka od nogometa i kad si me evangelizira, i otkrija svu povijesnu nepravdu koju van je Split ka grad napravija neman se više volje niti zajebavat.




Tipičan tvoj odgovor na neki argument. Slažeš, provališ glupost i to zapakiraš u neki strucni izraz i onda sam sebe uvjeriš da je istina. I tako sad po Rijeci mlatimo i dalmatinske studente jer je Hajduk režimski klub :) Jel ti i Alaču šalješ natuknice ? :)
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 09/04/2018 : 01:44:36  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Usput, di sam se ja to maknuo od nogometa balvane ??????
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 09/04/2018 : 09:19:09  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Sad san zbunjen.
Jel bi ovo "balvane" tribalo bit uvreda? Ništa mi nije jasno? Ja "ulica", ti "gospodin"?

Šalin se, znan da nije uvreda.
Znan koliko Srbi vole balvane pa ću ovo "balvane" shvatit ka izraz ljubavi.



Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 09/04/2018 : 09:24:42  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Nadan se da baren moderatori razumiju prirodu mojih upisa.
Moran priznat da san probija vlastite granice, ali nisan bija svjestan koliko pizdarija mogu napisat.
Sumo je moja muza za pisanje pizdarija. Izvlači iz mene ono najbolje.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 09/04/2018 09:29:07
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25903 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 09/04/2018 : 10:15:02  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
ostavi se piskaranja sa razumnim ljudima i počni dolazit na utakmice:)

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 09/04/2018 : 11:08:48  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Nadan se da baren moderatori razumiju prirodu mojih upisa.
Moran priznat da san probija vlastite granice, ali nisan bija svjestan koliko pizdarija mogu napisat.
Sumo je moja muza za pisanje pizdarija. Izvlači iz mene ono najbolje.


Koliko ti gluposti pišeš po ovom forumu bojim se da ti imaš kordon muza ;)
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 09/04/2018 : 11:24:56  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

ostavi se piskaranja sa razumnim ljudima i počni dolazit na utakmice:)


U subotu se Jakov spička s romobila.
Nije ništa slomija al je genije aterira tako da je nabija oba kolina, oba ramena i jednu ruku.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 09/04/2018 17:23:07
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 09/04/2018 : 11:43:26  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Sad san zbunjen.
Jel bi ovo "balvane" tribalo bit uvreda? Ništa mi nije jasno? Ja "ulica", ti "gospodin"?

Šalin se, znan da nije uvreda.
Znan koliko Srbi vole balvane pa ću ovo "balvane" shvatit ka izraz ljubavi.





Gdje sam ja ikad napisao da se smatram gospodinom ? Čak ću ti drage volje demonstrirat svoje negospodske manire ako se sretnemo zbog ovih tvojih " duhovitih" srbovanja o Rijeci i Riječanima. To što te Mamlaz podnosi je valjda zato jer je čovjek doktor pa svakodnevno ima posla s bolesnicima :) I opet ne čitaš s razumjevanjem jer gdje si našao poveznicu sa tim što Vam ulica vodi klub sa uličnim riječnikom ?????? Uostalom, kod Vas na ulici, kao i na tribini sve gospoda i doktori.I naravno da balvan nije uvreda za tebe... ali ne zato što smo mi Riječani ljubitelji balvana nego što bi uspoređivanje tebe sa balvanom mogla jedino biti uvreda za balvan :)
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 09/04/2018 : 12:30:43  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Znači osin šta san balvan, iskompleksiran i šta san na nivou malog djeteta san i bolesnik.
A sve to iako se ko idiot bez da uputin i jednu uvredu trudin pisat, iako ti odgovore uopće ne čitaš????????

Ovo je vrh svega

Dragi moji moderatori kad već neznate prikinit najniži oblik trolanja znate li pripoznat kad neko prevrši svaku miru?
Pitanje je retoričko

Jednom davno istu količinu govana poput sumohrvata je u kratkon periodu na hajdukovon topicu iskrca Tonka. Tada smo imali ludu sriću da je naletija Markos pa smo godinu-dvi bili mirni.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 09/04/2018 12:42:02
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 09/04/2018 : 13:18:29  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Znači osin šta san balvan, iskompleksiran i šta san na nivou malog djeteta san i bolesnik.
A sve to iako se ko idiot bez da uputin i jednu uvredu trudin pisat, iako ti odgovore uopće ne čitaš????????

Ovo je vrh svega

Dragi moji moderatori kad već neznate prikinit najniži oblik trolanja znate li pripoznat kad neko prevrši svaku miru?
Pitanje je retoričko

Jednom davno istu količinu govana poput sumohrvata je u kratkon periodu na hajdukovon topicu iskrca Tonka. Tada smo imali ludu sriću da je naletija Markos pa smo godinu-dvi bili mirni.


Ti pišeš bez da uputiš ijednu uvredu ????? Dakle, osim što čitaš bez razumjevanja očito i pišeš bez razmišljanja jer konstantno vrijeđaš. A sad, što je tebi trolanje kada ti se argumentirano napiše kako je Hajduk imao političku naklonost kroz povijest i da vam ulica vodi klub to je tvoj problem :)
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 09/04/2018 : 14:35:28  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
"U hotelu Le Méridien Lav će se u utorak i srijedu, 10. i 11. travnja u organizaciji ECA-e (European Club Association) i HNK Hajduk, uz suorganizatore Naš Hajduk i LTT Sports, održati konferencija o strukturi nogometnih klubova koji su u vlasništvu članova.
Konferencija nosi naziv ''Socio Membership Structure: From strategy to implementation, management and practice'', a uključuje različite prezentacije i seminare o najboljim praksama u izradi strategije i implementacije u nogometne klubove upravljane “socio” modelom. Svoje sudjelovanje i izlaganja potvrdili su i predstavnici klubova FC Barcelona, SL Benfica, Athletic Club, FC Schalke 04, Östersunds FK te domaćin HNK Hajduk.

Zajedničko stajalište ECA-e i HNK Hajduk Split je da zbog prirode “socio'” modela, a s obzirom na uključenost navijača i njihove neprofitne financijske prakse, klubovi iz svih organizacijskih struktura mogu imati koristi od znanja u područjima kao što su uključivanje zajednice i navijača, komunikacija i dugoročne financijske održivosti."

Sve klubovi koje vodi ulica..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8865 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 09/04/2018 : 14:55:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
Navijači i ulica su dvije različite stvari. To dvoje ima veze koliko i rulja s bakljom i vilima s demokracijom.

@sumohrvat

Napravi koji krug oko kvarta. Pretjerao si s uvredama, a u fizičke prijetnje neću ni ulaziti.

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 09/04/2018 : 15:01:02  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dr strangelove



Napravi koji krug oko kvarta. Pretjerao si s uvredama, a u fizičke prijetnje neću ni ulaziti.



Imas pravo, ocite prijetnje..

quote:
Originally posted by sumohrvat


Gdje sam ja ikad napisao da se smatram gospodinom ? Čak ću ti drage volje demonstrirat svoje negospodske manire ako se sretnemo zbog ovih tvojih " duhovitih" srbovanja o Rijeci i Riječanima. To što te Mamlaz podnosi je valjda zato jer je čovjek doktor pa svakodnevno ima posla s bolesnicima :) I opet ne čitaš s razumjevanjem jer gdje si našao poveznicu sa tim što Vam ulica vodi klub sa uličnim riječnikom ?????? Uostalom, kod Vas na ulici, kao i na tribini sve gospoda i doktori.I naravno da balvan nije uvreda za tebe... ali ne zato što smo mi Riječani ljubitelji balvana nego što bi uspoređivanje tebe sa balvanom mogla jedino biti uvreda za balvan :)


"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 09/04/2018 15:01:23
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 09/04/2018 : 15:01:24  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

"U hotelu Le Méridien Lav će se u utorak i srijedu, 10. i 11. travnja u organizaciji ECA-e (European Club Association) i HNK Hajduk, uz suorganizatore Naš Hajduk i LTT Sports, održati konferencija o strukturi nogometnih klubova koji su u vlasništvu članova.
Konferencija nosi naziv ''Socio Membership Structure: From strategy to implementation, management and practice'', a uključuje različite prezentacije i seminare o najboljim praksama u izradi strategije i implementacije u nogometne klubove upravljane “socio” modelom. Svoje sudjelovanje i izlaganja potvrdili su i predstavnici klubova FC Barcelona, SL Benfica, Athletic Club, FC Schalke 04, Östersunds FK te domaćin HNK Hajduk.

Zajedničko stajalište ECA-e i HNK Hajduk Split je da zbog prirode “socio'” modela, a s obzirom na uključenost navijača i njihove neprofitne financijske prakse, klubovi iz svih organizacijskih struktura mogu imati koristi od znanja u područjima kao što su uključivanje zajednice i navijača, komunikacija i dugoročne financijske održivosti."

Sve klubovi koje vodi ulica..


E sad, kad mi još daš primjer u kojem od navedenih klubova su navijači zabranili odigravanje utakmice jer se nekim njihovim pripadnicima nije dozvolio ulazak na stadion zbog zabrane, u kojem od ovih klubova je pretučen trener zbog nestavljanja igrača, u kojem od ovih klubova su napadnuti vlastiti igrači, koji od ovih klubova je izbačen iz europe zbog svojih navijača, u kojem od ovih klubova vođe navijača imaju itekakvu korist od toga što su vođe navijača... ???
Baš se lijepo u teoriji utopijski ugledati na Barcelonu.... Samo to kod Vas u praksi izgleda malo drugačije.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 09/04/2018 : 15:08:47  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dr strangelove

Navijači i ulica su dvije različite stvari. To dvoje ima veze koliko i rulja s bakljom i vilima s demokracijom.

@sumohrvat

Napravi koji krug oko kvarta. Pretjerao si s uvredama, a u fizičke prijetnje neću ni ulaziti.


Gdje vidiš fizičke prijetnje ??????? To što bi mu da se sretnemo uživo u lice izdjelio sve i svašta zbog njegovog pisanja o Rijeci i Riječanima jer zbog pravila foruma ne smijem ovdje nije fizička prijetnja. Da sam napisao kako ću ga izut iz cipela ako ga ikad sretnem onda bi to bila fizička prijetnja :) Tako da ne izmišljaj....
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8865 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 09/04/2018 : 15:14:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
mea culpa

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25903 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 09/04/2018 : 15:52:02  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

U subotu se Jakov spička s romobila.
Nije ništa slomija al je genije atreira tako da je nabija oba kolina, oba ramena i jednu ruku.


a valjda će učiti iz iskustva

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page
Page: of 608 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 2.17 seconds. Snitz Forums 2000