forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ---HAJDUK ŽIVI VJEČNO---
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 607

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10116 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 09/04/2018 : 15:55:04  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Iako je izgleda svima osin tebi i Tonki vrlo brzo postala jasna priroda mojih upisa o Rijeci i Riječanima, tebi i dalje nije bilo jasno pa san ti napisa sljedeće:
Dobro jesi li ti normalan????
Zar tebi nije jasno se radi o ironiji?
Pa bit upisa je upravo ovo šta si napisa.
Zar ti nije jasno da san trola svaki put kad san spominja srbe?
Zašto bi uopće bila uvreda nekome reć da je srbin????
Veća bi uvreda bila srbinu reć da je riječanin


Nakon svega, ti mene nazivaš bolesnikon i kompeksašen i još kažeš da bi mi tek pokazao uživo da me negdi sretneš a sve zbog mojih pisanja o Rijeci i Riječanima?

Stari moj ti nisi Tonka, ti si neki veći izdajnik.






Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 09/04/2018 : 15:58:59  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI



Stari moj ti nisi Tonka, ti si neki veći izdajnik.



Ma koji Tonka, Tonka je premija za ovakve, kakav god on bia sa njim si od prve minute njegovog sudjelovanja na forumu zna na cemu si i sta ocekivati od njega..
najgori su ovi ka sumo, prikriveni izdajnici..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 09/04/2018 15:59:24
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10116 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 09/04/2018 : 16:06:28  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by NESVRSTANI



Stari moj ti nisi Tonka, ti si neki veći izdajnik.



Ma koji Tonka, Tonka je premija za ovakve, kakav god on bia sa njim si od prve minute njegovog sudjelovanja na forumu zna na cemu si i sta ocekivati od njega..
najgori su ovi ka sumo, prikriveni izdajnici..



Istina.
Šta je najluđe, meni Tonka uopće nije antipatičan.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9917 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 09/04/2018 : 16:14:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
visak estrogena na ovom topiku :)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37337 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 09/04/2018 : 16:16:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Nek jos netko ne rece da nogomet ne razdvaja/spaja ljude.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3999 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 09/04/2018 : 16:28:58  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Iako je izgleda svima osin tebi i Tonki vrlo brzo postala jasna priroda mojih upisa o Rijeci i Riječanima, tebi i dalje nije bilo jasno pa san ti napisa sljedeće:
Dobro jesi li ti normalan????
Zar tebi nije jasno se radi o ironiji?
Pa bit upisa je upravo ovo šta si napisa.
Zar ti nije jasno da san trola svaki put kad san spominja srbe?
Zašto bi uopće bila uvreda nekome reć da je srbin????
Veća bi uvreda bila srbinu reć da je riječanin


Nakon svega, ti mene nazivaš bolesnikon i kompeksašen i još kažeš da bi mi tek pokazao uživo da me negdi sretneš a sve zbog mojih pisanja o Rijeci i Riječanima?

Stari moj ti nisi Tonka, ti si neki veći izdajnik.








A jel ti shvaćaš da sam i ja napisao tebi, a neda mi se sad tražit i samog sebe citirati da ovo tvoje ili bilo čije trolanje o riječkim Srbima nije niti duhovito niti primjereno. Tako se možeš podjebavati sa Mamlazom kad se nađete na kavi ili preko privatnih poruka, ali ne i ovako javno. I koji ti tu dio nije jasan ???? Koliko god ti puta napisao da je trolanje i da misliš koliko si duhovit... ovo je uvredljivo i svaka daljnja rasprava je suvišna.
I nije istina da te ja nazivam bolesnikom i kompleksašem zato što pišeš to što pišeš o Rijeci i o Riječanima. Ali to već spada u čitanje sa razumjevanjem što tebi očito ne ide. Nazvao sam te kako sam te nazvao iz jednostavnog razloga što je sa tobom nemoguće komunicirati ako čovjek nema mišljenje koje i ti imaš. U suprotnom vrijeđaš, omalovažavaš, izbjegavaš odgovore i kao protuargumente iznosiš potpuno netočne tvrdnje. Eto, nadam se da sam ti pojasnio.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10116 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 09/04/2018 : 16:51:36  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Čekaj, ti meni želiš reć da trolanje o srpskoj Rijeci nije zabavno i konstruktivno?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9917 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 09/04/2018 : 16:53:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Čekaj, ti meni želiš reć da trolanje o srpskoj Rijeci nije zabavno i konstruktivno?


meni je konstruktivno :) otkrivam svoje korijene :)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 09/04/2018 : 16:59:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Čekaj, ti meni želiš reć da trolanje o srpskoj Rijeci nije zabavno i konstruktivno?



Nerviraš malo sa tim trolanjem riječke Talijane
Fiume nikada neće biti Peka!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10116 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 09/04/2018 : 17:02:18  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

U subotu se Jakov spička s romobila.
Nije ništa slomija al je genije atreira tako da je nabija oba kolina, oba ramena i jednu ruku.


a valjda će učiti iz iskustva



Ima san totalni teleport u djetinjstvo.
Kraj babine kuće ima neka garaža na 2 etaže između kojih je betonirani prilaz za invalide koji je poprilično strm. I onda se sitin da smo i mi ka dica sa bilo čin šta ima kola tražili šta veću nizbrdicu da se bezglavo i šta brže možemo spuštat. Istu stvar je radija i on, samo šta je njega kad je taka kočnicu katapultiralo
Kaže da mu je najgore bilo dok je bija u zraku i da mu se čini da je let traja vječno

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10116 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 09/04/2018 : 17:17:21  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Westax

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Čekaj, ti meni želiš reć da trolanje o srpskoj Rijeci nije zabavno i konstruktivno?



Nerviraš malo sa tim trolanjem riječke Talijane
Fiume nikada neće biti Peka!





Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 09/04/2018 : 19:54:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
Jebate
Jos nisu završili ova dva bika
Dobro ti je reka jaki
Nemoj gubit vrime sa Srbima
Pardon
Japancima
Dodji na tekmu u iduću sridu
Bit ce krvi do kolina
Torcida dolazi na istok

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 09/04/2018 : 19:56:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
http://hajduk.hr/vijest/protiv-cibalije-zatvorena-sjeverna-tribina-poljudskog-stadiona-/10108

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10116 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 10/04/2018 : 08:48:14  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

http://hajduk.hr/vijest/protiv-cibalije-zatvorena-sjeverna-tribina-poljudskog-stadiona-/10108


3 plusa za ulicu.
Prvi plus za naopaku zastavu HNS-a.
Drugi plus za otvaranje Istoka pretplatnicima sa Sjevera.
Treći plus cijena karte 10 Kn za sve ulaze.


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3999 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 10/04/2018 : 11:37:06  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by globinjo

http://hajduk.hr/vijest/protiv-cibalije-zatvorena-sjeverna-tribina-poljudskog-stadiona-/10108


3 plusa za ulicu.
Prvi plus za naopaku zastavu HNS-a.
Drugi plus za otvaranje Istoka pretplatnicima sa Sjevera.
Treći plus cijena karte 10 Kn za sve ulaze.




Naredba da se okrene zastava hns-a sigurno nije došla sa tribine( ulice)... Garant je predsjedniku Kosu došla na pamet ideja da se okrene zastava saveza. I nije uopće bitno jel netko podržava ideju ili ne podržava nego da je odluka donešena od strane navijača( ulice), ali kad Vam se kaže da ulica vodi klub onda su to sve floskule i Rijeka je puna Srba :)
Odlukom da nagradiš Torcidu ustupanjem dijela istoka samo im daješ za pravo da i sljedeći put naprave isto sranje, a kažnjavaš one koji su platili kartu skuplje kako bi utakmicu gledali u miru.
I karta za utakmicu vam je 10 kn, a uspoređivali bi se sa klubovima čija je najjeftinija karta po 30,40 eura ????? Doduše, oni ne prodaju toliko japanki i jogurta kao Hajduk i nemaju Srba koliko ima Rijeka, ali.... :)
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 11/04/2018 : 14:42:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

I karta za utakmicu vam je 10 kn, a uspoređivali bi se sa klubovima čija je najjeftinija karta po 30,40 eura ????? Doduše, oni ne prodaju toliko japanki i jogurta kao Hajduk i nemaju Srba koliko ima Rijeka, ali.... :)


ovo je prvi put
zbog specifične situacije da je karta 10 kn za sve ulaze...vama na rujevici da je karta po kunu,ne bi je napunili...a inače,rujevica se nije nikad napunila...sramota...pa i kako će...pola rijeke navija za hajduk,25 posto za zvezdu i partizan,10 posto za dinamo...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9917 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 11/04/2018 : 16:49:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by sumohrvat

I karta za utakmicu vam je 10 kn, a uspoređivali bi se sa klubovima čija je najjeftinija karta po 30,40 eura ????? Doduše, oni ne prodaju toliko japanki i jogurta kao Hajduk i nemaju Srba koliko ima Rijeka, ali.... :)


ovo je prvi put
zbog specifične situacije da je karta 10 kn za sve ulaze...vama na rujevici da je karta po kunu,ne bi je napunili...a inače,rujevica se nije nikad napunila...sramota...pa i kako će...pola rijeke navija za hajduk,25 posto za zvezdu i partizan,10 posto za dinamo...


Rujevica je povremeno puna, poljud samo kad Rijeka dolazi, zadnji put 99 godine :)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 11/04/2018 : 17:08:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
Mamlazino
Manje pit
Jebate
Ovi u peki svi pijančine

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3999 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 11/04/2018 : 17:25:49  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by sumohrvat

I karta za utakmicu vam je 10 kn, a uspoređivali bi se sa klubovima čija je najjeftinija karta po 30,40 eura ????? Doduše, oni ne prodaju toliko japanki i jogurta kao Hajduk i nemaju Srba koliko ima Rijeka, ali.... :)


ovo je prvi put
zbog specifične situacije da je karta 10 kn za sve ulaze...vama na rujevici da je karta po kunu,ne bi je napunili...a inače,rujevica se nije nikad napunila...sramota...pa i kako će...pola rijeke navija za hajduk,25 posto za zvezdu i partizan,10 posto za dinamo...


Rujevica se je naravno napunila nekoliko puta. Makar je puni kapacitet Rujevica postigla tek nakon nekoliko kola ovog prvenstva jer prije nije postojala sjeverna tribina. A zašto Rijeka na manjim utakmicama ne igra pred punim tribinama odgovor naravno da nema veze sa Hajdukom, Zvezdom i Partizanom nego sa dva poprilično poznata razloga. Prvi razlog je cijena karte koja je u odnosu na Poljud 10 puta veća. Dakle, najjeftinija karta za utakmice Rijeke iznosi 100 kn. Za tribinu istok u sektoru kod gol-aut linije. Za zapadnu tribinu se karta za jednu utakmicu penje i do 850 kn. 850 kn da bi gledao HNL ????? Kod vas su utakmice od 10 do 90 kn.
Drugi razlog je što rijeka ima više od 50% vlasnika sezonskih ulaznica od kojih neki poput mojih par prijatelja uopće ne žive u Rijeci, ali su kupili sezonske karte i dođu na samo par utakmica. Neki jednostavno imaju sezonske karte, ali ne dođu po ružnom vremenu. Koliko sam shvatio ti utakmice gledaš na istoku Poljuda. Cijena te karte bi odgovarala cijeni od 170 kn na Rujevici. S tim da je to sektor uz gol-aut liniju dok na poljudu mozes sjesti gdje god hoces na istoku. Na Rujevici sjediš točno na svojoj stolici. Ako imaš sezonsku stolica ti ima i ime i prezime naljepljeno.
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 11/04/2018 : 23:56:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Na Dinamovu tekmu kad slučajno navratiš, pitaju te za ime, pa po tebi cjelu sezonu nazovu tribinu da ne ljepe na sve stolce tvoje ime.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3999 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 20/04/2018 : 21:24:48  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Noup, ne vodi vam ulica klub ;) https://sportske.jutarnji.hr/nogomet/hnl/torcida-u-roku-dva-dana-srusila-ivana-kosa-hajduk-u-nedjelju-izlazi-s-velikom-objavom-predsjednika-vise-ne-moze-spasiti-ni-pobjeda-nad-dinamom/7267776/
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 20/04/2018 : 21:41:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Ma Tovari govna.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12838 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 21/04/2018 : 12:00:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Očekujem super navijanje i još jedno razočarenje...
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 21/04/2018 : 17:07:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Noup, ne vodi vam ulica klub ;) https://sportske.jutarnji.hr/nogomet/hnl/torcida-u-roku-dva-dana-srusila-ivana-kosa-hajduk-u-nedjelju-izlazi-s-velikom-objavom-predsjednika-vise-ne-moze-spasiti-ni-pobjeda-nad-dinamom/7267776/


Tuđi čovik nemože to razumt

Edited by - Tonka24 on 21/04/2018 17:08:28
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16868 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 22/04/2018 : 11:11:59  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Pa što je sada Kos toliko skrivio??
Go to Top of Page
Page: of 607 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.84 seconds. Snitz Forums 2000