forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ---HAJDUK ŽIVI VJEČNO---
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 608

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 05/03/2024 : 20:20:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
bilo bi dosta...raspravite to uživo...ili kako god...tema je hajduk i kmečanje...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 05/03/2024 : 20:58:00  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
A evo vidis, ja cili dan ric nisan 'reka'!
Ko muci, dva uci!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 05/03/2024 : 21:22:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

bilo bi dosta...raspravite to uživo...ili kako god...tema je hajduk i kmečanje...



Ajde sad i ti... pa ispalo je baš ka da je Bruno režira.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 05/03/2024 : 21:31:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by globinjo

bilo bi dosta...raspravite to uživo...ili kako god...tema je hajduk i kmečanje...



Ajde sad i ti... pa ispalo je baš ka da je Bruno režira.


sve šta je lipo, kratko traje

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 05/03/2024 : 21:32:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

A evo vidis, ja cili dan ric nisan 'reka'!
Ko muci, dva uci!


jel ja ovo dobro vidim...za ovaj potpis imaš bačvu piva

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 05/03/2024 : 21:37:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by ivanl

A evo vidis, ja cili dan ric nisan 'reka'!
Ko muci, dva uci!


jel ja ovo dobro vidim...za ovaj potpis imaš bačvu piva



🍻

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/03/2024 : 14:15:49  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

A evo vidis, ja cili dan ric nisan 'reka'!
Ko muci, dva uci!


Prije svega, ako san te ičin uvriidja ja ti se najiskrenije ispričavan jer mi to sigurno nije bila namjera.
Ali aj molin te kalaj malo sa Hajdukon.
Dat ću ti vlastiti primjer.
Meni je Zagor loš strip, i nerviraju me njeovi hard core fanovi.
Ali ne pada mi na pamet jahat po Zagorovin topicima pisat da je Zagor sranje. Ne samo zato jer je to dosadno, nego zato šta među hard core Zagorovcima ima meni jako dragih ljudi pa konstantnin pljucanjen Zagora pljucan i po njima.
Isprika sa početka se odnosi na cilu tvoju obitelj.
Šta se mene tiče, idemo dalje, nema zle krvi.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 06/03/2024 : 14:51:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Ali aj molin te kalaj malo sa Hajdukon


potpis...i ostalo potpis, ali ovo je ipak bitnije...idući put riči tipa smrdaja i ostalo-ban...i ne samo ivanu, nego i ostalima...isto vrijedi i za ostale sportske topice...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

DK24
Average Member



Croatia
591 Posts

Member since 24/04/2020

Posted - 06/03/2024 : 14:51:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DK24 a Private Message  Reply with Quote
Dugo nisam čua nešto gluplje od ovog lipljenja Dinamove naljepnice na sandučić. Po samoj priči dalo bi se zaključiti da je cilj bia isprovocirati točno određenu osobu. Ako je ta osoba odrasla i na ovo tako reagira očito ima određenih problema što cijeloj priči daje još tužniji ton.
Ne znam uopće koji je smisao "eksperimenta". Dokazat da ima svakakvih ljudi koji reagiraju na svakakve gluposti? Pa zato je dovoljno otvorit portale i novine, a ne učiniti sve da sebe predstaviš nekakvom žrtvom.
Sve u svemu, ne znam je li priča tužnija ili smješnija.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 06/03/2024 : 20:33:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Ali aj molin te kalaj malo sa Hajdukon


potpis...i ostalo potpis, ali ovo je ipak bitnije...idući put riči tipa smrdaja i ostalo-ban...i ne samo ivanu, nego i ostalima...isto vrijedi i za ostale sportske topice...



Dobro.
Dobija si nalog i moras uredovat.
Kuzin ja to...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 07/03/2024 : 16:02:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by ivanl

A evo vidis, ja cili dan ric nisan 'reka'!
Ko muci, dva uci!


Prije svega, ako san te ičin uvriidja ja ti se najiskrenije ispričavan jer mi to sigurno nije bila namjera.
Ali aj molin te kalaj malo sa Hajdukon.
Dat ću ti vlastiti primjer.
Meni je Zagor loš strip, i nerviraju me njeovi hard core fanovi.
Ali ne pada mi na pamet jahat po Zagorovin topicima pisat da je Zagor sranje. Ne samo zato jer je to dosadno, nego zato šta među hard core Zagorovcima ima meni jako dragih ljudi pa konstantnin pljucanjen Zagora pljucan i po njima.
Isprika sa početka se odnosi na cilu tvoju obitelj.
Šta se mene tiče, idemo dalje, nema zle krvi.



Samo jedan mali osvrt, moze i po tockama, sta triban kazat;

-Sve je okej!

-Probat cu. Rezultati su trend, a ideal je vjecan, pa ako uspijen, dobro uspijen...nije da se necu trudit. Ko moze rec di je tanka granica prelaska na tamnu stranu...

-Jbg. jedino Zagor zivi vjecno, i ja bi nadoda nikad nece umrit. Dapace nikad se nece skalat sa trafika nasih stanja svijesti...
Bez obzira sta san ja prosle godine procita prvih tristo epizoda u misec, misec ipo, i cini mi se 'dobija u jaketu', tja, mozda mi je i naskodilo?

-Nikad mi nije na kraj namjere recimo bilo pljucat po onih 4-5 imena sta si naveja, a i znas to...a za 'grupnu terapiju' isto sve znas!

-Jos jedno jbg. Obitelj dobijes kakvu dobijes. (cesto prgavu familiju, a kako si prgave 'krvi' i sam, eto ludila) Nema tu biranja, karte se podile sa akuzon ili bez.... Ne trebaju ti odgovarat. Nekad cak ni nimalo. (Ali kartaskim rijecnikom, kums se izvuc sa malo aduta i punata u ruci ako dobro kuzis mote)
Ja bi reka; ono, to jest oni koje i kako biras i sam stices teskom mukom, tokom zivota, to bi nazvao pravom obitelji. Koje zoves u tri ure kad ti stane auto u Đevrskama...i znas da ce doc...

-Apsolutno nema zle krvi! (To za auditorij)

Tako da znaju.

Jedino sto ja jos nisan isprocesuira sam sa sobom kako si ti, tako normalan i pametan u zivo, a pobjesnjeli Max po forumu. To me priznajen zbunjuje uvik. (Kad vec pricamo ovako da svi 'slusaju')

Los cukar na fritulama!

Edited by - ivanl on 07/03/2024 20:50:46
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 07/03/2024 : 16:04:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DK24

Dugo nisam čua nešto gluplje od ovog lipljenja Dinamove naljepnice na sandučić. Po samoj priči dalo bi se zaključiti da je cilj bia isprovocirati točno određenu osobu. Ako je ta osoba odrasla i na ovo tako reagira očito ima određenih problema što cijeloj priči daje još tužniji ton.
Ne znam uopće koji je smisao "eksperimenta". Dokazat da ima svakakvih ljudi koji reagiraju na svakakve gluposti? Pa zato je dovoljno otvorit portale i novine, a ne učiniti sve da sebe predstaviš nekakvom žrtvom.
Sve u svemu, ne znam je li priča tužnija ili smješnija.



Tebi recimo, neman sta rec...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 08/03/2024 : 04:13:30  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl



Jedino sto ja jos nisan isprocesuira sam sa sobom kako si ti, tako normalan i pametan u zivo, a pobjesnjeli Max po forumu. To me priznajen zbunjuje uvik. (Kad vec pricamo ovako da svi 'slusaju')


Pa i nema neke razlike. U srvarnon životu ne trpin debile isto ka i ovde, samo u životu mogu birat društvo. Na forumu ne mogu, jer može pisat svako šta oće.
Isto tako, ni ti nikad uživo nisi ovoliko agresivan, niti pilaš sa Hajdukon i "Smrdajon". Dapače, i ti si normalan i pametan.

Meni ne smeta da svi slušaju, ne sakrivan ništa, a jedini razlog zašto san tija s tobon ovo riješit i završit ovde a ne na zidiću je zato šta je ovde sve i počelo, pa je red da se ovde i završi.

Odličan ti je potpis.
Ka da si izgubija okladu na "Američki izbori" topicu.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 08/03/2024 07:33:03
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/03/2024 : 09:01:11  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by ivanl



Jedino sto ja jos nisan isprocesuira sam sa sobom kako si ti, tako normalan i pametan u zivo, a pobjesnjeli Max po forumu. To me priznajen zbunjuje uvik. (Kad vec pricamo ovako da svi 'slusaju')


Pa i nema neke razlike. U srvarnon životu ne trpin debile isto ka i ovde, samo u životu mogu birat društvo. Na forumu ne mogu, jer može pisat svako šta oće.
Isto tako, ni ti nikad uživo nisi ovoliko agresivan, niti pilaš sa Hajdukon i "Smrdajon". Dapače, i ti si normalan i pametan.

Meni ne smeta da svi slušaju, ne sakrivan ništa, a jedini razlog zašto san tija s tobon ovo riješit i završit ovde a ne na zidiću je zato šta je ovde sve i počelo, pa je red da se ovde i završi.

Odličan ti je potpis.
Ka da si izgubija okladu na "Američki izbori" topicu.



Ja cu van prvi cestitat ovdi u peti misec dogodi li se neko cudo. To ozbiljno mislin! I vidin li da ide k tome, pobic iz grada na vrime...

Ali 99% san uvjeren da nece i onda cu sigurno iskoristit to za jedno likovanje i podjebavanje. U fino. Bez bezobrazluka.

Bit ce, sto bude.

(Ja san gori i evo ovi su sinoc sredili PAOKA a bome nije to mala stvar. Situacija van je sve samo ne lagana, a misli li ste, zapravo bili uvjereni, da je to-to.)

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

DK24
Average Member



Croatia
591 Posts

Member since 24/04/2020

Posted - 08/03/2024 : 09:21:22  Show Profile Show Extended Profile  Send DK24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by DK24

Dugo nisam čua nešto gluplje od ovog lipljenja Dinamove naljepnice na sandučić. Po samoj priči dalo bi se zaključiti da je cilj bia isprovocirati točno određenu osobu. Ako je ta osoba odrasla i na ovo tako reagira očito ima određenih problema što cijeloj priči daje još tužniji ton.
Ne znam uopće koji je smisao "eksperimenta". Dokazat da ima svakakvih ljudi koji reagiraju na svakakve gluposti? Pa zato je dovoljno otvorit portale i novine, a ne učiniti sve da sebe predstaviš nekakvom žrtvom.
Sve u svemu, ne znam je li priča tužnija ili smješnija.



Tebi recimo, neman sta rec...


Nemogu virovat
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4867 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 08/03/2024 : 09:39:05  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

[quote]Originally posted by NESVRSTANI

[quote]Originally posted by ivanl



(Ja san gori i evo ovi su sinoc sredili PAOKA a bome nije to mala stvar. Situacija van je sve samo ne lagana, a misli li ste, zapravo bili uvjereni, da je to-to.)



I ja sam "gori", cilo vrime jelte, i toliko je uzbuđenje vladalo zbog te utakmice prije i nakon, i toliko ovaj grad jednostavno diše sa tim klubom, da ja nisam imao pojma da se to uopće igralo sinoć dok nisam pročitao ovaj tvoj upis.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/03/2024 : 10:34:02  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by ivanl

[quote]Originally posted by NESVRSTANI

[quote]Originally posted by ivanl



(Ja san gori i evo ovi su sinoc sredili PAOKA a bome nije to mala stvar. Situacija van je sve samo ne lagana, a misli li ste, zapravo bili uvjereni, da je to-to.)



I ja sam "gori", cilo vrime jelte, i toliko je uzbuđenje vladalo zbog te utakmice prije i nakon, i toliko ovaj grad jednostavno diše sa tim klubom, da ja nisam imao pojma da se to uopće igralo sinoć dok nisam pročitao ovaj tvoj upis.



Pa?
Meni su to rekli kad smo izisli s koncerta.
Boli me briga inace.
Kazu mi da su to ovi neki sta su tvoje spickali 3:0. Da je to ka neki, opaki klub...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2740 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 08/03/2024 : 12:19:56  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by ivanl

[quote]Originally posted by NESVRSTANI

[quote]Originally posted by ivanl



(Ja san gori i evo ovi su sinoc sredili PAOKA a bome nije to mala stvar. Situacija van je sve samo ne lagana, a misli li ste, zapravo bili uvjereni, da je to-to.)



I ja sam "gori", cilo vrime jelte, i toliko je uzbuđenje vladalo zbog te utakmice prije i nakon, i toliko ovaj grad jednostavno diše sa tim klubom, da ja nisam imao pojma da se to uopće igralo sinoć dok nisam pročitao ovaj tvoj upis.


A vidim nemaš ti pojma o koje-čemu....npr. da više od kapaciteta stadiona ne stane na tribine kad su sve karte rasprodane 😉

I da zbog ovakvih utakmica Dinama još jedino i postoji hrvatski klupski nogomet na europskoj nogometnoj karti je također nešto o čemu vjerujem nemaš pojma.

Edited by - logo111 on 08/03/2024 12:32:36
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/03/2024 : 12:25:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
[i]Originally posted by DK24
Nemogu virovat


Nemres biliviti

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 08/03/2024 : 17:11:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl
Ja cu van prvi cestitat ovdi u peti misec dogodi li se neko cudo. To ozbiljno mislin! I vidin li da ide k tome, pobic iz grada na vrime...


A ne. Ti neces moc pobic ako se čudo dogodi.
Ti si zavezan za kamin. Na krovu tvoje kuće cemo bit jere i ja.
Reka bi ti meštar:zapametit ceš dan.

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 10/03/2024 : 11:29:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Hajduk razvalio Goricu, a ni traga ni glasa, kaj je bila tak loša tekma?
Mislim ovi sa Partizanom i Zvezdom puno aktivniji na forumu, kud je to sve otišlo.
Valjda će se proslava titule više popratiti.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4342 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 11/03/2024 : 08:55:40  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
Var je obicna preVARa. Ukralo gol slavenu i poklonili jedan ili dva dinamu. Dobro je jedino sta sad vidimo kako kradu.
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2740 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 11/03/2024 : 09:17:23  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Jel ima neko natjecanje u kmečanju da i vi uzmete neku titulu ?
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 11/03/2024 : 11:19:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
zaVARicu!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 11/03/2024 : 11:22:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj
Valjda će se proslava titule više popratiti.




2066e...
Koji si ti optimist!
Pa 95 % nas nece biti ovdje. Ni uopce, igdje...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page
Page: of 608 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.76 seconds. Snitz Forums 2000