forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ---HAJDUK ŽIVI VJEČNO---
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 612

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13854 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 05/07/2024 : 17:41:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Iranci traže Kalinića, ali njemu se ne da braniti u Persepolisu. Čudi me da Hajduk ne traži kvalitetno rješenje na golu.



Lučić je kvaliteteno riješenje na golu.
Kalinić je zamjena.



Točno. Ali nisam zadovoljam ni s Lučićem. Dapače. Daleko od toga da sam iole zadovoljan Lučićem.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13854 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 18/07/2024 : 09:12:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Ajde javite više da je Rakitić potpisao...
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13854 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 22/07/2024 : 12:05:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Rakitić je tu. Sad to već liči na nešto.
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2841 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 22/07/2024 : 13:32:33  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Sad kad se Biden povukao iz utrke za novi mandat, sudeći po godinama mogao bi i on u hajduk ;)
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16743 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 22/07/2024 : 13:53:34  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

Sad kad se Biden povukao iz utrke za novi mandat, sudeći po godinama mogao bi i on u hajduk ;)


Za predsjednički mandat

Ni za jedan klub nije dobro gomilanje starih igrača, ništa to ne donosi.
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2841 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 22/07/2024 : 14:26:48  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Ma jok, za beka 😉
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13854 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 22/07/2024 : 16:36:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/hajduk-ga-je-otpustio-a-sad-trenira-sa-sestoligasem-za-kojeg-bi-mogao-i-zaigrati/2584621.aspx?index_ref=naslovnica_najnovije_m

Možemo i ispasti iz lige, ali mene je Kalinić kupio otkazom Mikanoviću
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15744 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 22/07/2024 : 17:27:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/crna-kronika/optuzeno-13-torcidasa-zbog-nereda-na-poljudu-probili-vrata-utrcali-na-stadion-na-policajce-bacali-bengalke-1405816

Trinaest???

Od travnja do sad???

Ja na svoje oci vidija par iljada terorista kako mi ruse i pale po kvartu.

Sta radi ova policija? Osim sto zaustavlja vozila na svakom koraku i puni proracun na ustrb popijenih par pivi...

Sigurno ne svoj posao.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13854 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 24/07/2024 : 10:03:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Neugodno je i gledati i brojati kako i kolilko Džeko zabija za Fenerbahce...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15744 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 24/07/2024 : 17:50:39  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Kraj glavne policijske postaje u Splitu, malte ne u centru grada kojoj gravitira pola Dalmacije zbog sluzbenih dokumenata, ali zasigurno kompletni Split tu sreduje osobne, vozacke dozvole i putovnice, izmedu ostalih vaznih dokumenata, dici se jedan grafit.

Stoji vec dugo i bas se dici. Pred njihovim sluzbenim ulazom.

Samo 40 metara od glavnog ulaza, cuvanog dakako, 24 sata policijskom fizickom strazom, 25 sekundi nonsalantnog hoda od saltera im prema istoku i obliznjoj velikoj autobusnoj stanici stoji taj grafit, na omanjoj trafo stanici, tik uz cestu.

Uglavnom okruzen, siguran sam desecima nadzornih kamera.

A na grafitu, korektno iscrtanom, mora se priznati, ulozena je volja i vrijeme, lik sa famoznom fantomkom. Tim omiljenim odjevnim predmetom Al Kaide, Hamasa ili pak Muslimanskog bratstva...

Pretpostavka je da je lice namrgodeno ali to ne vidimo zamaskirano je, no oci su odlicno pogodene. Zle. Traze zlo i teror.

A podno tog lika u fantomki su ispisane rijeci; kontra zakonu, kontra zabranama, uz neizbjezno 1950.

Ispred tog istog institucionalnog 'hrama' za prevenciju kriminala, istrage i suzbijanje istog. (Nije zgoreg napomenuti da je 75 metara dalje i sud. Glavni sud u Splitu, za sankcioniranje svih nedjela)

I tako; Kontra zakonima, kontra zakonu samom...

I do kad vise?

Moje je pitanje krajnje jednostavno; sto radi policija?

Zar nisu pregledali video nadzor svog ulaza? Svog portuna? I kako to nisu prebojali? Sakrili, kad vec nisu preventivno djelovali...

Na moje pitanje; sto radi policija, moze se samo Alanfordovski odgovoriti; igra poker. Mozda briskulu i tresetu...

A zamislite da je neko, evo ja na primjer, isao iscrtati tu Stulica, Lemmya ili Laynotta... da je neko isao napisati stih Azre, Motorheada ili Thin Lizzya...
Odmah bi bio sproveden u sluzbene prostorije...200 %

Dakle, jednostavno, sto radi policija kontra terorizma? Nista! Grafit i dalje stoji pred njihovim ulazom i svi putnici namjernici slucajni ili sa svrhom ulaska u policiju mogu ga uredno vidjeti. Pace, diviti se senzibilitetu umjetnika. I ima biti da ce jos dugo tu stati...

P.s. upravo prosao sad opet tom ulicom, tu je, tu je jos uvijek!

Los cukar na fritulama!

Edited by - ivanl on 24/07/2024 18:26:52
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2841 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 24/07/2024 : 18:45:56  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Moj Ivane nije ti to baš ni pogođen topic ni mjesto, općenito prije svega mislim na forum, gdje ćeš dobiti odgovor na to pitanje.

Svaka policijska uprava ima djelatnike zadužene za odnose sa javnošću i građanima. Bilo bi zanimljivo ovako kako si ovdje napisao da pošalješ upit njima - zanimljiv bi to odgovor bio (iako sam poprilično siguran da bi te uputili na komunalne institucije grada po odgovor - a tu su tek izgubio).

A za policiju u Splitu općenito sam siguran da ima itekako posla.

Eto, pa pobaj...🙂

Edited by - logo111 on 24/07/2024 19:47:30
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13854 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 25/07/2024 : 10:56:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Uvod u sezonu

Hajduk - Torshawn 21,00
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13854 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 26/07/2024 : 08:39:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Ako ništa drugo, Hajduk je pokazao da može trčati. Svidio se eksperiment s Kalikom.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13854 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 26/07/2024 : 08:52:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Inače, Krovinović ponovo izgubljen u vremenu i prostoru. Nadam se da će ga Rakitić i još poneka prinova zacementirati na klupi, ali tanka je to nada. Sahiti u pjesničkoj fazi.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15744 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 28/07/2024 : 14:43:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

Moj Ivane nije ti to baš ni pogođen topic ni mjesto, općenito prije svega mislim na forum, gdje ćeš dobiti odgovor na to pitanje.

Svaka policijska uprava ima djelatnike zadužene za odnose sa javnošću i građanima. Bilo bi zanimljivo ovako kako si ovdje napisao da pošalješ upit njima - zanimljiv bi to odgovor bio (iako sam poprilično siguran da bi te uputili na komunalne institucije grada po odgovor - a tu su tek izgubio).

A za policiju u Splitu općenito sam siguran da ima itekako posla.

Eto, pa pobaj...🙂



Gle... mislim da bas jest i topic i mjesto i vrijeme. I svaki glas kontra, rekao bi jednoumlja, pravi je glas na pravom mjestu. Ne pada mi na pamet da to tumacim policiji, sudu i inim institucijama. Nekako nema smisla, bar ne trenutno.

I u puno gadnijim situacijama kojima nas je povijest debelo poucila, bilo bi bolje da su se dizali glasovi kontra, puno toga mozda bi bilo drugacije, bolje, svakako bezbolnije.

Bilo kako bilo, Split odavno izgleda na ozloglaseni Bronx u New Yorku. Ne znam je li itko tamo bio, ali siguran sam da ni ne treba ici. Ne treba mu to vidjeti. Sto ce mu...

Sad je tako u Splitu. Imamo 40% uzasnih zvrljotina bez veze i smisla, o kojima necu sad ovdje a iziskivali bi posebnu temu, i 60% navijackih grafita.

Ti navijacki murali, grafiti i poruke ucinili su vizualni kosmar ulica moga grada, a mnogi su vec odavno presli u neukus, da ne govorim o porukama mrznje koje 'iskacu' sa zidova te tvore nevjerovatnu toksicnu sredinu.

Evo jednog videnja umjetnika grafitera, stripasa i entizijasta, likovnog pedagoga, (koji je i mog malog obucavao crtaju), koji je eto i clan ovog foruma.

https://infozona.hr/news/zadnjih-par-godina-na-splitskim-ulicama-prisutan-je-vizualni-kaos/11699

Posebno je interesantan pasus o vec spomenutim grafitima 'navijaca'. Lijepo sroceno i kazano.

A lijepo je sto se i cuje tu i tamo glas postenih i urednih poreznih obveznika kojima je lagano dosta sto vizuelnog kaosa, sto mentalnog terora skupine koja je zapasala svaki zid, sanducic, razvodnu kutiju i 'bubamaru' grada Splita.

Mi koji izrazito volimo Split od njega nikada necemo odustati i kako rekoh svaki je glas protiv, jos jedna cigla u zidu koji ce kad tad zaustaviti horde terorista. Jednom. Nekad.

Do tada, upozoravat cemo isprva nas par a potom i sve vise tihog i izmaltretiranog gradanstva i stanovnistva Splita o neredu, kaosu i bezumlju ovog sirotog grada jednoumlja.

Stoga vrijeme i mjesto je uvijek pravo, a svaki glas kontra nereda neprocijenljiv!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15744 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/08/2024 : 18:05:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
A dok smo jos kod grafita,

https://www.telegram.hr/telesport/na-prvu/hajduk-gostuje-na-farskim-otocima-pa-su-ondje-osvanuli-torcidini-grafiti-i-ustaska-obiljezja/

evo sirenja kulture i van granica domovine, od strane terorista potpisanih iz Dicma i sa Pujanki.

Blago majkama. Mi smo to ovdje doma prisiljeni biti naviknuti gledati i trpjeti, a sad nek vide i gradani drugih drzava.

Bogu hvala, pa nece to, (oni), dugo gledati. Ja i ostali mi doma, nazalost hocemo...

Dokle?

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2841 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 05/08/2024 : 08:46:39  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Od početka na "poguranac" 🙂

https://www.nacional.hr/ogorceni-radeljic-trener-slaven-belupa-sasuo-paljbu-na-sudenje-i-napustio-konferenciju-za-medije/
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13854 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 08/08/2024 : 16:43:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Još malo do nastupa Hajduka u Slovačkoj
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13854 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 08/08/2024 : 20:24:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Ružomberok - Hajduk 0-0
Ove Slovake na Poljudu treba otpuhati
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30519 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 08/08/2024 : 20:26:40  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Dobar rezultat za uzvrat, koliko vidim vrlo malo udaraca jednih i drugih, pa bi moglo slično biti i u uzvratu. Sretno Hajduku!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15744 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/08/2024 : 22:53:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Vrime je, vrime je! Vrime je!

Bogati?

Sad je nevrime... bice to vrime finilo...
Ili je sad vrime od pljucanja. I to kakvog pljucanja...

Kakva patologija, kakva toksicnost.

Imenjace mozda ti i nemas bas velike pameti ka sta si nekad ima veliki mot za balunjera.
Ali dostatno imas to zere soli u mozgu da vidis koliko si se zajeba.
Budalo! Sta ti je ovo tribalo? Eto ti sad na kasete brokava...

A i za par miseci, oli jos i prije ide pljucacina po Talijanu. Tek ce to bit 'sou'. Bidni zabar, tek ce vidit ca je izija.

Brale...

Ali, svi znamo pricu o svemiru koji se skuplja i siri, daje i vraca... cak povraca... i pljuca pace.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26402 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 13/08/2024 : 00:23:18  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Pajač normalno nije vuka crte.Zašto da remeti idilu...
[/url]

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15744 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 13/08/2024 : 04:20:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
A prije svitanja, imam jos par pitanja...

Na krizanju Ulice Domovinskog rata i Ulice Hrvatske Mornarice u Splitu, koje je najopasnije krizanje u Hrvatskoj sa sudarima vozila svako drugi dan, (ali necemo sad o tome), smjestio se Caffe Bar Krom.

Iza tog zvucnog, (Konanovskog), imena krije se jedna notorna spelunka u stilu Magnus-Bunkerovog Alan Forda, znate ono kad bi docarali rijecju i pogotovo crtezom uboznice i bolnice.

U tom prostoru slavi se i velica lokalni nogometni klub.

Sto samo po sebi nije nista cudno, ali mrzi se hrvatska nogometna reprezentacija, sto jest dvjestopostotno cudno!!!

Da. Naime tu se javno istice to jest verbalno upozorava goste koji nose obiljezja i dresove hrvatske nogometne reprezentacije da nece biti posluzeni!!!

Biti ce odbijeni i zamoljeni da napuste prostor.

Nije vam to tesko naci i prouciti po bespucima interneta, ima dokaza sijaset, pa tko ne vjeruje nek se uvjeri.

Osim sto je moje javno pitanje; sto radi hrvatska policija ili institucije drzave po pitanju te javne sramote u srcu mog grada, kako rekoh imam ja jos par pitanja...

Zanimljiva nadasve.

Evo jednog.

Zanima me dokle ide ludilo i bezobrastina, terorirazam pace, i sto bi bilo kad bi recimo proslavljeni reprezentativci Ivan P i Ivan R, (a je lipa imena, bogami imaju...), danas igraci lokalnog kluba i kad bi oni dosli u tu izbu, u tu spelunku popiti pice.

Bi li bili posluzeni?

Ne daj Boze u svojim proslavljenim 'kockastim' dresovima.

Sto, nije vam ovo zanimljivo? Meni jest, nadasve.

Ok, ja bi potpuno razumio da je taj prostor u Valjevu recimo, no nije. U sred Splita je. Drugog grada po velicini u HR. (Prvog do duse jedino po kolicini ludila i bolesti), no kad ce on biti vracen pod zakonsku regulativu i pasku RH?

Tesko sudeci po spelunki imena Krom na raskrizju ulica zvucnih imena.

Bas krasno pitanje za nadlezne institucije i organe. Da li iste mogu zastiti ljude u hrvatskim dresovima, (u recimo dresu Modrica), od najgoreg moguceg sikaniranja i vrijedanka u javnom prostoru?

Dalo bi se o ovome razmisliti, zar ne?

Da je volje i brige. Evo meni je ne nedostaje, pa i pitam.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10190 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 14/08/2024 : 05:11:07  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Ivane vrime je!

Zna san da je tupav, većina fudbalera je takva, ali me iznenadilo da je ovakva kalkulantska pičketina.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 14/08/2024 05:14:39
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2841 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 14/08/2024 : 07:00:22  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote


Ne postoji igrač i trener kojeg lokalni klubić iz Splita nije uništio.

I na stranu, što je taj isti klub odigrao ove sezone pet utakmica za koju ne znaš koja je gora, a za njih je najmanje kriv Perišić.

Naravno navijački puk kojem samo uši vire iz "glave u pijesku" popušiti će priču ovog trenerskog pripravnika i cirkusanta.

Perišić je naravno na kraju krajeva zaista kriv jer se odrekao obitelji, adekvatne rehabilitacije kakvu bi imao u velikim klubovima, visokih zarada i popustio nagovaranjima da dođe pomoći iako je dobro znao gdje dolazi i što može tamo očekivati od kluba kojim upravljaju klošari.

Dakle, da Perišiću zaista sam si kriv.

Tko je slijedeći ?
Go to Top of Page
Page: of 612 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.98 seconds. Snitz Forums 2000