forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dragonero
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 132

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1764 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 13/11/2018 : 22:58:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Navodno tek u petak
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12492 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 13/11/2018 : 23:20:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Pa nije mi jasno kako sad u petak, jos pise fino za prednarudzbu i da se napomene dan kad zelimo preuzeti, ja sam dobio potvrdu rezervacije za srijedu, i sutra idem po to. Nije vrag da ih nece sutra biti, a nije mi bas Zg blizu.. :(

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

fasnik
Starting Member



83 Posts

Member since 14/07/2010

Posted - 13/11/2018 : 23:55:43  Show Profile Show Extended Profile  Send fasnik a Private Message  Reply with Quote
I ja rezervirao za srijedu i sada ispada mucak. Dobio i potvrdu mailom.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12492 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 13/11/2018 : 23:58:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Isto i kod mene :( a nista, ako ne bude pitat cu jel mogu ostavit novce i nadoplatit za postarinu da mi posalju paketom, ne vidim neko dr. rjesenje..

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6056 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 14/11/2018 : 05:42:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ne, navodno prednarudžbe idu kada ste se dog., a u slobodnu prodaju ide tek u petak.
Pa ne vjerujem da bi vas valjali...

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15667 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/11/2018 : 08:49:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Koliko sam danas cuo momke od gore, Dragonero je na standu u petak. E sad, sto je sa prednarudzbama, nejasno mi je...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Martindylan1982
Starting Member

51 Posts

Member since 09/12/2015

Posted - 14/11/2018 : 09:52:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Martindylan1982 a Private Message  Reply with Quote
Dragonero bi trebao doći u petak. Tako se barem kunu na štandu. Frend i ja prednaručili i dogovorili utorak za preuzimanje no nisu došli.
Dali su nam plakate, a ja ću u petak ić po knjige. Meni nije bed jer sam iz Zagreba, al frend je iz Zagorja. Njemu bu mu brat koji je tu to pokupio il ja u najgorem slučaju pa mi vrat pare.
Ali vrlo neozbiljno prema ljudima koji su prednaručili a dolaze baš po to u Zagreb.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15667 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/11/2018 : 10:20:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ja cu se strpiti, da mi ih donesu doma...kvragu i 'prisa'.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Martindylan1982
Starting Member

51 Posts

Member since 09/12/2015

Posted - 14/11/2018 : 10:30:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Martindylan1982 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Ja cu se strpiti, da mi ih donesu doma...kvragu i 'prisa'.



Sve ok, al ne bi isto pričao da si zbog njih došao na Interliber iz npr Karlovca il Varaždina. I onda kajla.
Jedini minus Libellusa je slaba komunikacija. Mogli su javit da niš prije petka, a potvrdu sam dobio večer prije.
Lagano prcaju jer znaju da nema konkurencije, pa mogu.
Osobni dojam je da su nepotrebno žurili za Interliber i utrpali previše izdanja pa ih dočekalo nespremne.
Ja bi Dragonera čekao bez problema i da su krenuli početkom sljedeće godine.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15667 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/11/2018 : 10:41:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Da,naravno. Bas zbog takvih 'stvari' ima neko vrijeme uzimam u vecim kolicinama, par puta godisnje direktno u nakladnika, pa nemam problema. Sve spremno, glanc, dolazi na kucnu adresu. No bas za Dragonerom su me nakon dugo godina zasvrbjeli prsti, no kako rekoh, strpit cu se...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Odoakar
Junior Member



414 Posts

Member since 04/02/2017

Posted - 14/11/2018 : 10:47:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Odoakar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Da,naravno. Bas zbog takvih 'stvari' ima neko vrijeme uzimam u vecim kolicinama, par puta godisnje direktno u nakladnika, pa nemam problema. Sve spremno, glanc, dolazi na kucnu adresu. No bas za Dragonerom su me nakon dugo godina zasvrbjeli prsti, no kako rekoh, strpit cu se...



A kako to radiš sa rasprodanim primjercima?

Iz mog iskustva sa Nathan neverom, pogotovo nekim posebnijim izdanjima (100tka, 200tka, Nulta Godina), ako nisi uzeo strip prvi dan, možeš ga kasnije tražiti po aukcijama. Tako da narudžba većih količina par puta godišnje sigurno nije realna.


Edited by - Odoakar on 14/11/2018 10:58:51
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15667 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/11/2018 : 11:15:26  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Pa o tome se i radi. Tiraz koji Libellus izbaci, jest izracunat, za toliko i toliko osoba koje konstantno uzimaju njihove knjige. Malo toga ide u ajmo rec, slobodnu prodaju,(striparnice). To vidis i na sluzbenoj stranici, tek izasao naslov, a '0' dostupnih primjeraka. Cekaju me naslovi koje uzimam, uredno placam, i to je to.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12832 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 14/11/2018 : 11:53:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Martindylan1982

Dragonero bi trebao doći u petak. Tako se barem kunu na štandu. Frend i ja prednaručili i dogovorili utorak za preuzimanje no nisu došli.
Dali su nam plakate, a ja ću u petak ić po knjige. Meni nije bed jer sam iz Zagreba, al frend je iz Zagorja. Njemu bu mu brat koji je tu to pokupio il ja u najgorem slučaju pa mi vrat pare.
Ali vrlo neozbiljno prema ljudima koji su prednaručili a dolaze baš po to u Zagreb.



Potpuno si u pravu. Znači, netko je s juga ili istoka Hrvatske organizirao svoj dolazak u Zagreb vođen tim najavama, da bi ostao ovako izigran. Veliki, veliki minus Libellusu...
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12832 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 14/11/2018 : 11:55:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Vidjet ćemo hoće li se ovdje tko ispričati javno iz Libellusa zbog takvog nemara i propusta. Ili, barem u njihovo ime, netko od njihovih glasnogovornika na ovom forumu ili "agenture" kako se u ironičnom duhu izražava jedan ugledni forumaš.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7264 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 14/11/2018 : 11:59:50  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Ne, navodno prednarudžbe idu kada ste se dog., a u slobodnu prodaju ide tek u petak.
Pa ne vjerujem da bi vas valjali...



Ne, sve ide u petak. Moja rezervacija je bila za jučer, pa san osta suva k.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12832 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 14/11/2018 : 12:02:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Pa gdje je @valter? Ovakve teme su kao stvorene za njegove cinične eskapade i druge vrste prigodnih pošalica...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15667 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/11/2018 : 12:32:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Iako ti izgleda treba odvjetnik, dobro da si i ti izasao iz uobicajenih sterilnih, prosto-prosirenih, postova u stilu; ne bi se stel mesat...pa makar nesto.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 14/11/2018 : 12:33:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Pa gdje je @valter? Ovakve teme su kao stvorene za njegove cinične eskapade i druge vrste prigodnih pošalica...


Dobio ban jbg. i meni nedostaje :D
Lobirat cu da ga se bar pusti par dana ranije, jer je prije pustan iz zatvora sa zakasnjenjem :D
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12832 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 14/11/2018 : 12:58:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
S obzirom da sam dobio dobronamjeran privatan mail ide ova objava: javno se ispričavam izdavačkoj kući Libellus zbog prozivanja na nemar ili propust koji ne mora biti njihov ili koji uopće nije njihov. To što sam uzeo godišnji odmor pa isplanirao dolazak u Zagreb nije njihov propust. Posipam se pepelom i izbjegavam svaku daljnji nastavak komunikacije u ovom ili sličnom tonu. Također, ispričavam se svima onima koji su se mojim objavama osjetili emocionalno dirnutima.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15667 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/11/2018 : 13:12:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ja sam mislio da te Libellus ne zanima 2%, a kamoli da zbog njih planiras godisnji odmor...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7264 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 14/11/2018 : 14:04:33  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Ne vidim razlog za ispriku. Imaš pravo kao mušterija pričat o nečijem propustu, makar bija i u krivu.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18379 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 14/11/2018 : 14:07:39  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Ne vidim razlog za ispriku. Imaš pravo kao mušterija pričat o nečijem propustu, makar bija i u krivu.


..imaš pravo pričat ali se je korektno i izpričat ako nisi u pravu..
HP je to baš i korektno uradio i moj naklon potezu.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 14/11/2018 14:10:42
Go to Top of Page

Odoakar
Junior Member



414 Posts

Member since 04/02/2017

Posted - 14/11/2018 : 14:12:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Odoakar a Private Message  Reply with Quote
Ček, ozbiljno te netko od modova tražio da se ispričaš?

Propust je prvo i prvo sa strane Libellusa. Radim u firmi gdje je bitan odnos s korisnicima i kad naš podizvođač nešto zajebe, korisnika nije briga dal je zajebao podizvođač ili netko treći - zajeb je na strani firme.

Tako je i s ovim. Ako je Libellus s ljudima dogovorio da u utorak preuzmu Dragonero stripove, a ljudi došli i stripova nema, onda je krivnja samo i jedino na Libellusu. Nebitno dal je kriva tiskara, kuma Mara ili Štef kojem ne radi GPS...kriv je Libellus.

Poprilično mi je ovo srozalo mišljenje o ovom forumu.
Go to Top of Page

Odoakar
Junior Member



414 Posts

Member since 04/02/2017

Posted - 14/11/2018 : 14:12:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Odoakar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by vice

Ne vidim razlog za ispriku. Imaš pravo kao mušterija pričat o nečijem propustu, makar bija i u krivu.


..imaš pravo pričat ali se je korektno i izpričat ako nisi u pravu..
HP je to baš i korektno uradio i moj naklon potezu.



ja bih rekao sa 99% sigurnošću da je HP-ova isprika bila puna sarkazma.

Edited by - Odoakar on 14/11/2018 14:13:31
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7264 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 14/11/2018 : 14:16:07  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by vice

Ne vidim razlog za ispriku. Imaš pravo kao mušterija pričat o nečijem propustu, makar bija i u krivu.


..imaš pravo pričat ali se je korektno i izpričat ako nisi u pravu..
HP je to baš i korektno uradio i moj naklon potezu.



Ništa on strašnog nije napisa, i nema se za šta ispričavat. A kako je reka Odoakar, i ja detektiram potencijalni sarkazam, i nadam se da jest tako.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page
Page: of 132 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.48 seconds. Snitz Forums 2000