forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Manga
 Manga - čita se i preporuke...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 32

kemo2012
Junior Member



USA
312 Posts

Member since 18/09/2010

Posted - 24/09/2010 : 03:04:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit kemo2012's Homepage  Send kemo2012 a Private Message  Reply with Quote
Jedna od najboljih serija iz mange za mene je Deus Vitae!


"I wake up and think dreams are real. I sleep so I don't have to feel."
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4298 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 25/10/2010 : 13:00:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
Kodomo No Jikan
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12836 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 02/12/2010 : 06:00:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Najtoplije preporuke za strip Vinland Saga.

Riječ je o stripu koji već 5 godina radi Makoto Yukimura, tvorac fenomenalnog Planetes.

Smještena u Engleskoj, na početku 11. stoljeća (tijekom vladavine Danaca), radnja prati Thorfinna, mladog ratnika i člana bande Vikinga koji usred velikih povijesnih previranja nastoji razriješiti neke račune iz prošlosti.

Uz Northlanders Briana Wooda, riječ je o još jednom odličnom stripu sa tematikom Vikinga. Za što nije zaslužan samo Yukimurin scenarij već i fenomenalan detaljni crtež.

Nažalost, strip je za sada dostupan samo u obliku scanlationa. Tako da, može ga se bez problema pročitati online.


Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8866 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 02/12/2010 : 09:45:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
I to čekam da se nakupi. Stao sam do broja 67
Na kojem su sad poglavlju

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.

Edited by - dr strangelove on 02/12/2010 09:46:20
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12836 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 02/12/2010 : 10:13:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dr strangelove

Na kojem su sad poglavlju


69.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8866 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 02/12/2010 : 10:19:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
...to izlazi sporije od otkazane mange...

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12836 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 02/12/2010 : 10:26:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dr strangelove

...to izlazi sporije od otkazane mange...


Jednom mjesečno. Kao i mnogi drugi stripovi.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8866 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 02/12/2010 : 10:31:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
Znam, ali to mi je prerijetko.
Osobni život je precijenjen. Neka crta 24/7.

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12836 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 02/12/2010 : 19:34:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dr strangelove

Znam, ali to mi je prerijetko.
Osobni život je precijenjen. Neka crta 24/7.


Ne bih ovo nikome želio, ma koliko god volio neke stripove i sanjao o tome da izlaze češće.

Naime, digla mi se kosa na glavi kad sam pročitao kako živi Kentaro Miura.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8866 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 02/12/2010 : 20:31:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
Da? Na što ciljaš?

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12836 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 02/12/2010 : 23:47:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dr strangelove

Da? Na što ciljaš?


Pa, mislim da ne bih pretjerivao kada bih rekao da je Berserk praktički jedini život koji trenutno ima.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Tornadomaster
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2489 Posts

Member since 01/08/2009

Posted - 03/12/2010 : 22:20:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Tornadomaster's Homepage  Send Tornadomaster a Private Message  Reply with Quote
Daj mi malo detalja!!! Te pikanterije su mi uvijek zanimljive...

Pici dalje Dilan Dože, da te braca na police slože.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12836 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 04/12/2010 : 08:04:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tornadomaster

Daj mi malo detalja!!! Te pikanterije su mi uvijek zanimljive...



Pa, nije baš nešto čemu se treba veseliti. Bude ti žao čovjeka.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

dejd
New Member

135 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 07/12/2010 : 02:17:25  Show Profile Show Extended Profile  Send dejd a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Tornadomaster

Daj mi malo detalja!!! Te pikanterije su mi uvijek zanimljive...



Pa, nije baš nešto čemu se treba veseliti. Bude ti žao čovjeka.



Jel to ima neki novi interview ili se referenciraš na onaj sa četvrtog dvd-a anime serijala? Tamo je govorio o tome kako je trenutno pomalo izoliran od svijeta, tv kao jedina veza, itd. Ništa zbog čega bi ga žalio.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12836 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 07/12/2010 : 04:07:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dejd

Jel to ima neki novi interview ili se referenciraš na onaj sa četvrtog dvd-a anime serijala? Tamo je govorio o tome kako je trenutno pomalo izoliran od svijeta, tv kao jedina veza, itd. Ništa zbog čega bi ga žalio.


Ovo je nešto recentnije. Ali, kako god okreneš, čovjek ima problem. Ne može mi ga ne biti žao.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

ridiculus
Senior Member



1462 Posts

Member since 11/06/2008

Posted - 07/12/2010 : 10:38:56  Show Profile Show Extended Profile  Send ridiculus a Private Message  Reply with Quote
Tačno je to što kažete za Miuru, ali on nije dobar primer. Čovek živi ekstremno povučenim životom i to nema veze sa njegovim poslom. Mnogi manga-crtači su prave zvezde u svojoj zemlji i često se pojavljuju na televiziji i u časopisima. Možete naći 1000 fotografija Hirohika Arakija na internetu, ali Miurinih samo nekoliko. Što govori dovoljno.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12836 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 14/12/2010 : 08:14:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Nažalost, loše vijesti za one koji prate Vagabond.

http://www.animenewsnetwork.com/news/2010-12-07/vagabond-manga-remains-on-indefinite-hiatus


Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Lex No1
New Member



Japan
166 Posts

Member since 30/12/2009

Posted - 16/01/2011 : 15:10:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Lex No1 a Private Message  Reply with Quote
Ja samo da pitam, da ne otvaram novu temu: gde vi kupujete mange na engleskom? Ne mislim elektronski, nego samo papir... :)

Choc des cultures...
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1689 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 17/01/2011 : 13:37:34  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Nažalost, loše vijesti za one koji prate Vagabond.

http://www.animenewsnetwork.com/news/2010-12-07/vagabond-manga-remains-on-indefinite-hiatus




Čoveče, ovo je kao scena iz Bakumana.

Veoma sam loš u predviđanjima, ali mi se čini da on sa Vagabondom nije došao ni do pola priče/života. Iako mi je ovo jedna od omiljenijih mangi, čini mi se da je ipak malo megalomanski zamišljena - ne verujem da će da je završi pre 60 voljuma.

Fudbal ne treba gledati, fudbal treba igrati!
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12836 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 17/01/2011 : 16:59:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KuntaKinte

Čoveče, ovo je kao scena iz Bakumana.

Veoma sam loš u predviđanjima, ali mi se čini da on sa Vagabondom nije došao ni do pola priče/života. Iako mi je ovo jedna od omiljenijih mangi, čini mi se da je ipak malo megalomanski zamišljena - ne verujem da će da je završi pre 60 voljuma.


Pa, to baš nije tako.

http://www.animenewsnetwork.com/news/2010-09-08/takehiko-inoue-delays-vagabond-manga-return-and-finale

Prema Inouevim riječima, Vagabond je trebao biti završen ove godine.

Stvar je grozna baš zbog toga što je strip stavljen na čekanje baš kad je trebao biti završen.

Ali dobro, najvažnije je da Inoue ozdravi. Očito su ga ovi zdravstveni problemi jako uzdrmali.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8866 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 18/03/2011 : 13:55:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12836 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 21/03/2011 : 17:54:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote


Koji je to strip?

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8866 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 21/03/2011 : 19:14:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
Ne sjećam se više
Davno sam ja to čitao, prije cca 4-5 dana

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12836 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 21/03/2011 : 19:18:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dr strangelove

Ne sjećam se više
Davno sam ja to čitao, prije cca 4-5 dana


Nema veze, našao sam u međuvremenu.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8866 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 21/03/2011 : 22:59:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
Čini mi se da je bilo nešto na K

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.

Edited by - dr strangelove on 21/03/2011 22:59:43
Go to Top of Page
Page: of 32  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000