forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 174

teller
Advanced Member

Slovenia
13341 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 17/10/2017 :  19:28:10  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Julija i Raider su odlični stripovi..ali jbg. mnogo je takvih pa treba selekciju napraviti.

KO NE CITA I KUPUJE MALOG RENDŽERA NE CITA NIŠTA I NEK CUTI ZAUVIJEK!
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member

Croatia
10998 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 17/10/2017 :  20:06:14  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Julija i Raider su odlični stripovi..ali jbg. mnogo je takvih pa treba selekciju napraviti.

+1

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

nika331
Senior Member

Croatia
1369 Posts

Member since 13/10/2006

Posted - 17/10/2017 :  20:07:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit nika331's Homepage  Send nika331 a Private Message  Reply with Quote
zašto ne predložite Ludensu da izdaje Juliju na kiosku? možda bi mu se isplatilo.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member

Croatia
10998 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 17/10/2017 :  20:10:00  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nika331

zašto ne predložite Ludensu da izdaje Juliju na kiosku? možda bi mu se isplatilo.

poslje prvih 43 izdanih pa makar u srbiji ..teško i zapravo nemoguća misija

Go to Top of Page

nika331
Senior Member

Croatia
1369 Posts

Member since 13/10/2006

Posted - 17/10/2017 :  20:16:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit nika331's Homepage  Send nika331 a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member

Chile
3124 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 17/10/2017 :  20:18:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

quote:
Originally posted by nika331

poslje prvih 43 izdanih pa makar u srbiji ..teško i zapravo nemoguća misija

A teško je i da (kao kiosk izdanje) budu bolji od ovih Darkwoodovih.

Bukva, sklepana na bukvi, ostaje za života ipak samo obicna bukva...
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member

Croatia
10998 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 17/10/2017 :  22:16:24  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
istina samo je zalosno kad vidis godisnji broj izdanja

Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1322 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 17/10/2017 :  22:29:00  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
Mozda opcija 2u1

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4114 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 17/10/2017 :  22:29:50  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Probao je Van Gogh pa nije išlo. I da budu kvalitetniji od DW opet bi se slabo prodavali. Ali opet, ako ide Diabolik tko zna...

Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member

Croatia
10998 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 17/10/2017 :  23:01:21  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by gerilac1

Mozda opcija 2u1

bolje 3u 1 ionako je to sada in

Go to Top of Page

DiSkAcH
Senior Member

Croatia
1229 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 18/10/2017 :  06:08:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Zasada, jedino njihovo sto imam su Orlovi Rima ilti Rimski Orlovi integral i kupit cu naravno i drugi kad izadje.
Vrlo rado bi volio imat NN kolekciju, ali ovo je jednostavno bezobrazluk koji nisam spreman platit.
Nego jesam li ja dobro shvatio, LL za interliber ima popust samo na ostecena izdanja, nista za normalna?
I kao sto je neko vec naveo, prema njihovim cijenama, ostali ispadaju cabe.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member

Qatar
25045 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 18/10/2017 :  07:34:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Vjerojatno će kasnije biti lista sa popustima ostalih izdanja, tj. onih koji godinama stoje na skladištu.

Murskaamme Kasvot Juutalaisten Kuninkaan
Forumski primjerak femboya http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=31244&REPLY_ID=2078651
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member

Croatia
13464 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 18/10/2017 :  08:05:14  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
I ja sam za Juliju na kiosku, naravno i za Raidera, dajte nešto pametnije od Kinowe ili Karabine...

Da stvarno, ako ide Diabolik... "Ok strip za pročitati, ok zabava za pola sata, ok za plažu, za mozak na pašu".... Kad to pročitam, znam o kakvom se stripu radi, imam cijelu SD kolekciju, pročitao sam valjda dva i ne ide više... To su izjave u rangu toga da je San Marino u nogometu "simpatična" momčad. Dosta mi je simpatičnih stripova.
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member

Croatia
1907 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 18/10/2017 :  09:18:44  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

Eto, meni se pajkan i dandanas sviđa. Zapravo, među omiljenima SBE junacima mi je, mada znam da sam u manjini u vezi toga.
Ono, imas od odlicnih i dobrih, do osrednjih prica. Sigurno nije u donjem djelu po kvalitetama prica usporedivsi ga sa ostalim junacima. A i kako kazes, moze se jos uvijek dobiti sve (do sada izaslo) dosta ugodno. :)

+1

Meni je Raider vrlo zabavan strip. Vuče na akc.filmove 80-tih. Ima loših, ali i jako dobrih priča. Crtež varira. Nažalost, sada uzimam samo 1 knjigu -ostalo je popunjeno ranije pomalo...
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik

Switzerland
18400 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 18/10/2017 :  09:58:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit King Warrior's Homepage  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Raider je savremeni Tex, nikada mi se nije dopadao.
Julia je vec drugi kalibar, iako nema bas vrhunskih epizoda, radi se mozda o najkvalitetnijem dugovjecnom SBE serijalu, ukoliko pogledamo kvalitetni prosjek svih epizoda.
Mislim da je suludo Juliju opet poslati na kioske, to jednostavno ne funkcionise. Nazalost.
Jedina sansa da je dobijemo u nekom solidnom ritmu je kada bi se LL prihvatio ovog serijala, ali bojim se da se to nece desiti.

Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member

Qatar
25045 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 18/10/2017 :  10:03:07  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

I ja sam za Juliju na kiosku, naravno i za Raidera, dajte nešto pametnije od Kinowe ili Karabine...

Da stvarno, ako ide Diabolik... "Ok strip za pročitati, ok zabava za pola sata, ok za plažu, za mozak na pašu".... Kad to pročitam, znam o kakvom se stripu radi, imam cijelu SD kolekciju, pročitao sam valjda dva i ne ide više...

Ovi od Ludensa su bolji jer se biraju kvalitetnije epizode.
quote:
To su izjave u rangu toga da je San Marino u nogometu "simpatična" momčad.

Meni nisu, igraju jako loše i uvijek prime punu mrežu.

Forumski primjerak femboya http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=31244&REPLY_ID=2078651
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member

Qatar
25045 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 18/10/2017 :  10:09:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Raider je savremeni Tex, nikada mi se nije dopadao.

Želiš reći da je Tex zastario i loš.

Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik

Switzerland
18400 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 18/10/2017 :  10:24:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit King Warrior's Homepage  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Zelim reci da je Tex dosadan i monoton strip. Ima nekoliko dobrih prica, ali u sustini to je to.

Go to Top of Page

morski
Senior Member

1682 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 18/10/2017 :  20:47:15  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
quote:

Zelim reci da je Tex dosadan i monoton strip. Ima nekoliko dobrih prica, ali u sustini to je to.

kakva blasfemija!
boze (citaj: tekse), oprosti mu jer ne zna sta govori...

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
13435 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 18/10/2017 :  20:49:36  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
rajder je zakon
steta

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik

Switzerland
18400 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 18/10/2017 :  21:19:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit King Warrior's Homepage  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by morski

quote:

kakva blasfemija!
boze (citaj: tekse), oprosti mu jer ne zna sta govori...

Morski, mislio sam da si ti jedan od nas, citaj: zagorovac...Kakva su sad ovo rendzerska sranja?!

Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member

Qatar
25045 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 18/10/2017 :  23:01:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ma nisu to sranja, nemoj da te teller čuje.

Go to Top of Page

maelstrom
Junior Member

441 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 19/10/2017 :  06:10:55  Show Profile Show Extended Profile  Send maelstrom a Private Message  Reply with Quote
Od Libellusa uzimam samo ono što mi se sviđa, a ne izdaje niko drugi, pa sam primoran to uzimati od njih jer ne želim da propustim.Ako neko drugi izdaje (bilo ko i u bilo kom izdanju pa makar bio WC papir), odmah kažem adio Libellusu (naravno sačekam da vidim da firma neće u startu propasti).

Konkretno reč je o svemu komplet od Nejtan Nevera, zatim sva moguća sporedna izdanja Marti Misterije, Riđobradi, 2 jedine Almanah knjige Mister Noa, a pride sam uzeo još i od Biblioteka Marti Misterije i Mister Noa samo one epizode koje Dnevnik nije objavio (kod Mister Noa to je samo 5 knjiga za sada,kod Martija malo više,no i tu uskoro sledi poduža pauza).

Hteo sam još da uzimam i Magičnog Vetra, ali sam zakasnio zamalo, a posle mi nije padalo na pamet da jurim na aukcijama još veće cene od postojećih za prvih par knjiga.Tako da je Magični za mene nešto od čega sam odustao i o čemu ne razmišljam i ne želim uopšte da se jedim oko toga.

Po meni, mnogo je bolja ovakva moja politika od one skupljam sve dok mogu, a kada upadnem u finansijski škripac, onda neću ništa više.

Inače Biblioteke Zagor, Dilan Dog, Marti Misteriju i Mister No mi ne pada ni na pamet da skupljam (iako skupljam ove junake) jer postoje sasvim dobre alternative tome, tempo izlaženja mi je nebitan (i ne razumem nikako opsednutost time i poređenje sa Italijanima) jer će sve to pre ili kasnije izaći, a nisam baš toliko mator da to ne dočekam.Kada jednog dana te takozvane "Biblioteke" dostignu moderna kiosk izdanja koja sada izlaze, neće mi padati na pamet da ih uzimam u bilo kakvom obliku.Doduše, Mister No Biblioteku sam nekada kupovao od Libellusa, ali čim je Veseli četvrtak krenuo sa svojim izdanjem, Libellus sam prodao brzinom svetlosti, ne trepnuvši.Alternative postoje i Kolor bibliotekama Dilan Doga, Marti Misterije, kao i Orlovima Rima, Torgalu.....Teksa ne skupljam tako da se ne osećam kvalifikovanim o tome da pričam.
Kada se jednog dana Veseli četvrtak približi i onim epizodama Martija i Mister Noa koje Dnevnik nije objavio, prodaću i te jedine knjige od Libellusa iz tih biblioteka što imam.
Bio sam se ponadao svojevremeno kada je Arkona krenula sa Nejtanom Neverom da ću biti te sreće i njega da batalim u izdanju Libellusa i tako se oslobodim najvećeg novčanog izdatka, ali eto.......

U svakom slučaju Libellus je za mene delimično nužno zlo da se tako izrazim.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
9766 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 27/10/2017 :  21:12:04  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Da li je ova naslovna objavljena u redovnoj seriji ili je to neka ilustracija iskorištena za Libelusovo izdanja? I je li to uopšte Galepov crtež?

Edited by - delboj on 27/10/2017 21:12:27
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member

Qatar
25045 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 27/10/2017 :  21:25:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
To je crtao Villa i radi se o ilustraciji. Originalna Galepova naslovnica se nalazi unutar knjige.

Go to Top of Page
Page: of 174 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.58 seconds. Snitz Forums 2000