forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

udarnik007
Senior Member



Croatia
1038 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 09/10/2018 : 09:49:16  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
Lijepo su digli cijene.
Bas me zanima hoce li poskupljene
zahvatiti i Nevera te njegove popratne
serijale ili ce stati s ovim, sto iskreno
sumnjam. Hoce li naklada pasti?
Cekam tog Dragonera kao ozebli sunce ali,
cisto sumnjam da cu uz ovu cijenu i krenuti to
skupljat. Sreca moja pa nisam prodao knjige od
Veselog.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17660 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 09/10/2018 : 09:53:00  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
pametni nisu ni započinjali... pada mi stinki na pamet
manje pametni su počeli pa skontali
malo malo manje pametni će sad odustati
a kapitalisti nastavljaju
:D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1038 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 09/10/2018 : 10:02:20  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

pametni nisu ni započinjali... pada mi stinki na pamet
manje pametni su počeli pa skontali
malo malo manje pametni će sad odustati
a kapitalisti nastavljaju
:D



Ma, u pravu si sto posto!
Ja sam izgleda teska budaletina.
Da ne kazem koliko toga i ne stignem
procitati pa mi stoji na policama.
Nevera mi je jedino zao.
Nije da ne mogu to financijski podnijet
no, sto je previse...
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6057 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 09/10/2018 : 11:09:31  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mesar

Ko sakuplja a takav ja mali milijon,kolekciju neče prodat a makar mu fali i vlastit hlijeb,,,



Rekao bi da sa tom osobom i nije sve u redu ako razmišlja na način da su mu/joj stripovi važniji od života.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 09/10/2018 : 11:25:18  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Valjda neće podići cijene Mister Noa i Texa jer su ionako prevelike i one prijašnje.
Koliko vidim to povećanje za sada nije zahvatilo redovnog Texa, almanah je potpuno nebitan jer prerijetko izlazi.
Sva sreća što sam na vrijeme odustao od Zagora (žalim što nisam i duplo ranije), a Nick Raidera iz više razloga nisam ni počeo skupljati.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 09/10/2018 : 11:29:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by udarnik007

Lijepo su digli cijene.
Bas me zanima hoce li poskupljene
zahvatiti i Nevera te njegove popratne
serijale ili ce stati s ovim, sto iskreno
sumnjam. Hoce li naklada pasti?
Cekam tog Dragonera kao ozebli sunce ali,
cisto sumnjam da cu uz ovu cijenu i krenuti to
skupljat. Sreca moja pa nisam prodao knjige od
Veselog.


Ako je suditi po slučaju Nick Raidera izgleda da se dižu cijene svim serijalima koji idu po sistemu 3 u 1.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1038 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 09/10/2018 : 11:36:42  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by udarnik007

Lijepo su digli cijene.
Bas me zanima hoce li poskupljene
zahvatiti i Nevera te njegove popratne
serijale ili ce stati s ovim, sto iskreno
sumnjam. Hoce li naklada pasti?
Cekam tog Dragonera kao ozebli sunce ali,
cisto sumnjam da cu uz ovu cijenu i krenuti to
skupljat. Sreca moja pa nisam prodao knjige od
Veselog.


Ako je suditi po slučaju Nick Raidera izgleda da se dižu cijene svim serijalima koji idu po sistemu 3 u 1.



Nekako tako i ja mislim.
Tex redovni i Mister No sumnjam da ce
dizat jer su vec i bez toga nabrijane.
Go to Top of Page

agochkov
New Member



293 Posts

Member since 17/10/2012

Posted - 09/10/2018 : 11:43:00  Show Profile Show Extended Profile  Send agochkov a Private Message  Reply with Quote
Namesto da se ljudi raduju kad nesto izlazi, oni se raduju kad nesto ne skupljaju, da ustede koji euro. Kakva ironija.

Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 09/10/2018 : 12:35:18  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Meni je samo žao ljudi, mogu misliti koji su to stresovi stalno da im ne proleti neki broj :D ode sva kolekcija u k.... :D
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17660 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 09/10/2018 : 12:53:47  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
začudo... rajdera sam napustio zbog sporine...
šteta
odličan strip

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37324 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 09/10/2018 : 12:58:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Sta je sad to, nitko ne prenosi sve ove najave u slici i rijeci?



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3718 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 09/10/2018 : 13:24:45  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Valjda neće podići cijene Mister Noa i Texa jer su ionako prevelike i one prijašnje.
Koliko vidim to povećanje za sada nije zahvatilo redovnog Texa, almanah je potpuno nebitan jer prerijetko izlazi.
Sva sreća što sam na vrijeme odustao od Zagora (žalim što nisam i duplo ranije), a Nick Raidera iz više razloga nisam ni počeo skupljati.



ne znam koliko je pametno dizati cijenu Texa pošto je ovog ljeta živnuo Tex na kioscima zahvaljujući Strip agentu, doduše te edicije su još uvijek na samim počecima ali netko strpljiv će rađe plaćati kiosk cijene nego deluxe

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 09/10/2018 : 13:33:50  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

Meni je samo žao ljudi, mogu misliti koji su to stresovi stalno da im ne proleti neki broj :D ode sva kolekcija u k.... :D

neće, svi unaprijed imaju svoga dilera , redovni kupac ne može ostati bez svoga primjerka,, veliki je problem za eventualne nove kolekcionare...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37324 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 09/10/2018 : 13:42:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

U našoj sljedećoj turi koja bi tijekom ovog tjedna trebala biti u prodaji imat ćemo 10 knjiga, a prva od njih nosi naslov “Zavjera u Norfolku” i riječ je o Zagorovoj knjizi broj 58!

Epizode koje vas čekaju unutra su:

Carev pečat (Nolitta / Ferri)
Tiranin s jezera (Nolitta & Canzio / Ferri, Donatelli & Gamba)
Junačka ophodnja (Nolitta / Donatelli)

Jasno, radi se o izvornim brojevima 160, 161 i 162 koji su u Italiji premijerno objavljeni u razdoblju između studenog 1978. i siječnja 1979. godine.

Na kraju još samo podatak da će cijena Zagorove knjige broj 58 tijekom prva dva mjeseca iznositi 172 kune, a potom ćete je moći kupiti za 215 kn.

Bacite pogled:










Druga od deset knjiga koliko će ih biti u ovoj našoj novoj turi nosi naslov “Obračun kod Big Baya” i riječ je o 59. Zagorovoj knjizi, a epizode koje vas čekaju u njoj su:

Potopite “Destroyer”! (Nolitta & Canzio / Donatelli & Gamba)
Iznenadni obrat (Nolitta & Canzio / Donatelli & Gamba)
Obračun kod Big Baya (Nolitta & Canzio / Donatelli, Gamba & Segna)

Navedene priče objevljene su premijerno u Italiji u izvornim brojevima 163, 164 i 165 u razdoblju između veljače i travnja 1979. godine.

Cijena Zagora 59 tijekom prva dva mjeseca iznosit će 172 kune, a potom ćete ga moći kupiti za regularnih 215 kn.

Evo kako izgleda Zagor 59:







Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37324 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 09/10/2018 : 13:43:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Jubilarna, 60. Zagorova knjiga također će biti u našoj novoj turi, a naslov joj je “Dijabolična formula”!

Evo i popisa epizoda koje vas čekaju unutra:

Požar u utvrdi Jericho (Canzio / Segna)
Nevidljivi čovjek (Canzio & Nolitta / Segna & Ferri)
Nestalo pleme (Nolitta / Ferri)

Jasno, riječ je o originalnim brojevima 166, 167 i 168 koji su u Italiji premijerno objavljeni u razdoblju između svibnja i srpnja 1979. godine, a cijena 60. Zagorove knjige tijekom prva dva mjeseca iznosit će 172 kune dok ćete je potom moći kupiti za regularnih 215 kn.

Bacite oko:









Četvrto izdanje u ovoj našoj novoj turi koja će uskoro biti vani nosi naslov “Put bez povratka”, a riječ je o 61. knjizi Gospodara Darkwooda!

Epizode koje vas čekaju u njoj su:

Leteći osvetnik (Nolitta / Ferri)
Razbojnici bez lica (Nolitta / Segna)
Put bez povratka (Nolitta / Segna)

Izvorni talijanski brojevi ovih priča su 169, 170 i 171, a u Italiji su premijerno objavljene u razdoblju između kolovoza i listopada 1979. godine.

Cijena Zagora 61 tijekom prva dva mjeseca bit će 172 kune, a potom ćete ga moći kupiti za regularnih 215 HRK.

Evo kako izgleda Zagor 61:







Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37324 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 09/10/2018 : 13:44:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Pa še kaj bolj pametnega od Zagorja... :angel:

Peta knjiga iz ove naše sljedeće ture je Nick Raider 7, a epizode i autori koji vas čekaju unutra su:

OTMICA (Claudio Nizzi / Aldo Capitanio)
OKRUTNI GRAD (Claudio Nizzi / Gustavo Trigo)
VAMPIROVA SJENA (Luigi Mignacco / José Eduardo Caramuta)

Ove priče izvorno su u Italiji objavljene u razdoblju između prosinca 1989. i veljače 1990. godine (brojevi 19-21 redovnog serijala), a kao i svaki put dosad ekskluzivnu naslovnicu za ovo naše izdanje nacrtao je genijalni Darko Perović.

Redovna cijena Nickove 7. knjige bit će 195 kuna, a tijekom prva dva mjeseca moći ćete je kupiti za 156 HRK.

Bacite pogled:









Šesto izdanje u našoj novoj turi bit će Nick Raider 31, a priče i autori koji vas čekaju unutra su:

IZA KULISA (Claudio Nizzi / Renato Polese)
DIJABOLIČNA SLAGALICA (Claudio Nizzi / Renato Polese)
PODLA UCJENA (Alberto Ongaro (Alfredo Nogara) & Renato Queirolo / Mario Jannì)

Ove priče premijerno su objavljene u Italiji u razdoblju od prosinca 1995. do veljače 1996. godine (u redovnim brojevima 91-93), a ekskluzivnu naslovnicu za ovo naše izdanje još jednom je nacrtao sjajni Darko Perović.

Standardna cijena Nickove 31. knjige bit će 195 kuna, a tijekom prva dva mjeseca moći ćete je kupiti za 156 HRK.

Evo kako izgleda Nick 31:








Sedmo izdanje u ovoj našoj tekućoj turi bit će Nick Raider 32, a epizode i autori koji vas čekaju unutra su:

ZLOČINI PREMA SCENARIJU (Gianfranco Manfredi / Giuseppe Barbati & Bruno Ramella)
PRAVILA IGRE (Gino D'Antonio / Stefano Biglia & Luigi Copello)
SAMOUBOJSTVO PO NARUDŽBI (Gianfranco Manfredi / Luigi Siniscalchi)

Navedene priče izvorno su objavljene u Italiji u razdoblju između očujka i svibnja 1996. godine (u redovnim brojevima 94-96), a i za ovu našu knjigu ekskluzivnu naslovnicu nacrtao je fenomenalni Darko Perović.

Regularna cijena Nickove 32. knjige bit će 195 kuna, a tijekom prva dva mjeseca moći ćete je kupiti za 156 HRK.

Bacite oko:









Nick Raider 33 bit će osma knjiga u ovoj našoj novoj turi, a epizode i autori koji vas čekaju u njoj su:

NOĆNI GLASOVI (Gino D'Antonio / Goran Parlov)
OPSESIJA (Gianfranco Manfredi / Luigi Siniscalchi)
KRVOŽEDNI (Gino D'Antonio / Ferdinando Tacconi)

Navedene priče u Italiji su izvorno objavljene u razdoblju između lipnja i kolovoza 1996. godine (u redovnim brojevima 97-99), a ekskluzivnu naslovnicu za ovu našu knjigu ponovno potpisuje neponovljivi Darko Perović.

Regularna cijena Nickove 33. knjige bit će 195 kuna, a tijekom prva dva mjeseca moći ćete je kupiti za 156 kn.

Bacite oko:







Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37324 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 09/10/2018 : 13:45:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

U našoj novoj turi očekuje vas i 94. knjiga Texa Willera, a naslov joj je “SALT RIVER”.

Mauro Boselli autor je scenarija, Stefano Andreucci crteža, a izvorni brojevi redovnog serijala u kojima je ova pustolovina bila objavljena u Italiji u siječnju i veljači 2013. bili su 627 i 628.

Regularna cijena ove priče na 220 stranica bit će 185 kuna dok će ona posebna, tijekom prva dva mjeseca, iznositi 148 kn.

Bacite pogled:









Zadnje, deseto izdanje u ovoj našoj novoj turi jubilarni je, deseti po redu almanah Texa Willera, a epizode i autori koji vas čekaju u njemu su:

“Šarlatan” (Tito Faraci / Giacomo Danubio)

“Put odmetnika” (Mauro Boselli / Carlos Gomez)

Prva priča izvorno je u Italiji objavljena u siječnju 2012., druga godinu dana poslije, u siječnju 2013., a osim njih i u ovome almanahu čeka vas sjajan tekst Željka Vele pod naslovom: “Što bi bilo kad bi bilo...”

Cijena desetog almanaha Texa Willera tijekom prva dva mjeseca bit će 120 kuna, a nakon toga regularnih 150 kn.

Evo kako izgleda Texov almanah broj 10:







Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1038 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 09/10/2018 : 13:47:08  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bubo

quote:
Originally posted by swamp thing

Meni je samo žao ljudi, mogu misliti koji su to stresovi stalno da im ne proleti neki broj :D ode sva kolekcija u k.... :D

neće, svi unaprijed imaju svoga dilera , redovni kupac ne može ostati bez svoga primjerka,, veliki je problem za eventualne nove kolekcionare...



Novih kolekcionara je jako malo i siguran sam da decki iz Libellusa
na njih niti ne ciljaju. Ciljana grupa su stari kolekcionari
koji mogu to platiti. Tirazi se smanjuju sto nije dobro.
Najbolje da se napravi sistem pretplate jer sve dalje ovo
ima sve manje smisla. Sto puta su usporedivani Fibrini stripovi
(s puno kvalitetnijim sadrzajem po mome misljenju) i cijena
istih s Libellusom i racunica je jednostavna, Libellus je
daleko preskup. Bozemesacuvaj usporediti izdanja Čarobne knjige,
primjerice Jan Dix koji ispada s vise stranica duplo jeftiniji.
Bojim se da sve ovo ne vodi dobrom ali, zivi bili pa vidjeli.
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 09/10/2018 : 14:01:30  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by udarnik007

quote:
Originally posted by bubo

quote:
Originally posted by swamp thing

Meni je samo žao ljudi, mogu misliti koji su to stresovi stalno da im ne proleti neki broj :D ode sva kolekcija u k.... :D

neće, svi unaprijed imaju svoga dilera , redovni kupac ne može ostati bez svoga primjerka,, veliki je problem za eventualne nove kolekcionare...



Novih kolekcionara je jako malo i siguran sam da decki iz Libellusa
na njih niti ne ciljaju. Ciljana grupa su stari kolekcionari
koji mogu to platiti. Tirazi se smanjuju sto nije dobro.
Najbolje da se napravi sistem pretplate jer sve dalje ovo
ima sve manje smisla. Sto puta su usporedivani Fibrini stripovi
(s puno kvalitetnijim sadrzajem po mome misljenju) i cijena
istih s Libellusom i racunica je jednostavna, Libellus je
daleko preskup. Bozemesacuvaj usporediti izdanja Čarobne knjige,
primjerice Jan Dix koji ispada s vise stranica duplo jeftiniji.
Bojim se da sve ovo ne vodi dobrom ali, zivi bili pa vidjeli.

naravno da se ne može uspoređivati jer ništa nije isto, ni od tiraza, ni od otkupa od države , ni od toga što su ovamo skoro sve živi ongoing serijali.. ali sreća pa ima alternativa skoro za sva izdanja pa ko može pratit nek prati,,,a uostalom i kolekcija recimo od 100 brojeva mister noa ili martija je super kolekcija, ono što je neminovno u budućnosti je sigurno opet smanjenje tiraza i veća cijena..
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4700 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 09/10/2018 : 16:05:12  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bubo

ono što je neminovno u budućnosti je sigurno opet smanjenje tiraza i veća cijena..

Daj mi molim te objasni kako je to "neminovno" sigurno smanjenje naklade kad se pola njihovih izanja rasproda za par sati, a druga polovica za najkasnije 2-3 tjedna?

Go kneel and weep
Go to Top of Page

agochkov
New Member



293 Posts

Member since 17/10/2012

Posted - 09/10/2018 : 16:21:50  Show Profile Show Extended Profile  Send agochkov a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bubo

quote:
Originally posted by swamp thing

Meni je samo žao ljudi, mogu misliti koji su to stresovi stalno da im ne proleti neki broj :D ode sva kolekcija u k.... :D

neće, svi unaprijed imaju svoga dilera , redovni kupac ne može ostati bez svoga primjerka,, veliki je problem za eventualne nove kolekcionare...



Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2259 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 09/10/2018 : 16:23:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by udarnik007
Lijepo su digli cijene. Bas me zanima hoce li poskupljene zahvatiti i Nevera te njegove popratne serijale ili ce stati s ovim, sto iskreno sumnjam. Hoce li naklada pasti

Neće. Nathan se cijeli proda. U zadnje vrijeme ništa nije poskupilo niti se tiraž promijenio. Neznam zbilja zašto su podigli cijene Zagoru. Onda će sigurno i Natnanu. Nathan je uz Zagora bio najpovoljniji od svih. Meni je recimo (uz Zagora) Nathan najdraži strip i njega zbilja nikad ne bih prodao, jedino zbog teške potrebe. Uz njega mi je još i Martin M. koji je grabež cijena ali ga volim i isto kao Nathana i Zagora, prodao bi ga jedino zbog teške potrebe. Sad mi nije nikakav problem pratiti ta 3 Libellusova izdanja (sa svim spin off izdanjima), kad sam prodao prvo Texa a sad i Mister Noa, još davno ranije i Magico Vento, dok je izašlo samo 10-tak knjiga. Ostalo me nikad nije zanimalo. Jebene su im cijene i za to sve njihovo pratiti (a gdje je još ostalo), moraš imati jako dobre prihode.

Edited by - Dalen on 09/10/2018 16:27:34
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2803 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 09/10/2018 : 16:28:53  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by agochkov

Namesto da se ljudi raduju kad nesto izlazi, oni se raduju kad nesto ne skupljaju, da ustede koji euro. Kakva ironija.





Bravo! Ni meni nije to jasno..

Jack the Black.
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 09/10/2018 : 16:35:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
Čuo sam da su Libellus stripovi toliko kvalitetni, da su otporni na vatru. Može li netko da potvrdi?
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2259 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 09/10/2018 : 16:56:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Garfield_Mo
Ne mislim da je info tacan, ali neka bude ... Mislim da ce ici 2 Dylana, umjesto 4 Zagora.

Da li i dalje misliš da info nije točan
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.56 seconds. Snitz Forums 2000