forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 24/10/2018 : 10:25:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
Najavu naše devete ovogodišnje ture koja bi trebala izaći krajem ovog mjeseca otvorit ćemo 99. knjigom Martina Mystèrea koja nosi naslov “PREKO ZIDINA”.

Autori scenarija su Roberto Pagliara, Saverio Minutolo & Alfredo Castelli, crtež potpisuje Gianluigi Coppola, a ova pustolovina izvorno je u Italiji objavljena u svibnju 1994. godine kao broj 146 redovnog serijala.

Regularna cijena ove knjige bit će 150 HRK, a ona posebna tijekom prva dva mjeseca iznosit će 120 kuna.

Bacite pogled:
[url=https://ibb.co/jTawkq][/url]


Drugo izdanje u ovoj našoj novoj turi koja bi uskoro trebala biti u prodaji nosi naslov “LEDENA TAMNICA” i riječ je o 93. knjizi našega Mister Noa!

Scenarij ove pustolovine potpisao je Luigi Mignacco, crtež Gino Pallotti, a u Italiji je na 170+ stranica izvorno objavljena u studenom i prosincu 1992. godine u brojevima 210 i 211 redovnog serijala.

93. knjiga Mister Noa tijekom prva dva mjeseca koštat će 140 kuna, a potom će cijena iznositi regularnih 175 kn.

Evo kako izgleda MNo 93:
[url=https://ibb.co/kr7yyA][/url]


Treće izdanje u našoj sljedećoj turi nosi naslov “KAUBOJI” i riječ je o 11. kolornom specijalcu Texa Willera koji je u Italiji objavljen u kolovozu 2017. godine.

Autori koji potpisuju ovu priču na 160 stranica su Pasquale Ruju (scenarij) i Giacomo Danubio (crtež), a cijena će joj tijekom prva dva mjeseca biti 144 kune (a potom regularnih 180 kn).

Bacite pogled:
[url=https://ibb.co/h2gmkq][/url]


Četvrto izdanje (od ukupno osam) iz ove naše sljedeće ture nosi naslov “PUCAJTE U PIJANISTA” i druge priče, a riječ je o 12. Texovom kolornom specijalcu koji je u Italiji objavljen u studenom 2017. godine i u kojemu vas čeka sljedećih pet kratkih priča:

“Pucajte u pijanista” (Pasquale Ruju / Pasquale Frisenda)
“Ja ću ubiti Texa Willera” (Giorgio Giusfredi / Marco Soldi)
“Pravda” (Andrea Cavaletto / Alessandro Poli)
“Abilene, Kanzas” (Mauro Boselli / Enrico Bertozzi)
“Od sumraka do zore” (Claudio Nizzi / Roberto Zaghi)

Autor naslovnice je Maurizio Dotti, a tijekom prva dva mjeseca Texov kolorni specijalac broj 12 koštat će 144 kune, a potom 180 kn.

Bacite oko:
[url=https://ibb.co/j5bmkq][/url]


Peta knjiga od ukupno osam koliko će ih biti u sljedećoj turi je Dylan Dog kolor 19 koji je u Italiji izvorno objavljen u studenom 2016., a priče koje vas čekaju unutra su:

“DJEVOJKA KOJA JE UMIRALA SVAKE NOĆI” - Mauro Uzzeo / Alberto Pagliaro
“KRALJICA PRAŠINE I DRONJAKA” - Federico Rossi Edrighi / Isabella Mazzanti
“TVOJA LJUBAV, MOJA MRŽNJA” - Nicolò Pellizzon (scenarij i crtež)

Autorica naslovnice ove knjige je Jessica Cioffi, regularna cijena bit će 150 kuna, dok će ona posebna tijekom prva dva mjeseca iznositi 120 kuna.

Bacite pogled:
[url=https://ibb.co/izAJyA][/url]


Šesta knjiga u novoj turi je Dylan Dog kolor 20, a evo naslova priča koje vas čekaju unutra:

“POČIVAJ U MIRU” - Alessandro Crippa / Christopher Possenti
“PLEŠUĆI S NEZNANCEM” - Barbara Baraldi / Nives Manara
“ŽRTVE I KRVNICI” - Roberto Recchioni / Cristina Mormile

Autor naslovnice ove knjige koja je u Italiji izvorno objavljena u veljači 2017. je Marco Mastrazzo, njezina regularna cijena iznosit će 150 kuna, dok će ona posebna tijekom prva dva mjeseca biti 120 kuna.

Bacite oko:
[url=https://ibb.co/jkrVBV][/url]


Sedma knjiga od njih ukupno osam koliko će ih biti u ovoj našoj novoj turi koja će uskoro izaći je Dylan Dog kolor 21, a pustolovina koja vas čeka unutra nosi naslov “LJESOTRES”.

Autori ove priče su Giovanni Masi (scenarij) i Giorgio Pontrelli (crtež), kolor potpisuje Sergio Algonzino, naslovnicu Giulio Rincione, a u Italiji je izvorno objavljena u svibnju 2017. godine.

Regularna cijena “Ljesotresa” bit će 150 kuna, dok će ona posebna tijekom prva dva mjeseca iznositi 120 kuna.

Bacite oko:
[url=https://ibb.co/bTH3WV][/url]


Najave za ovu našu novu turu zaokružit ćemo 22. knjigom Dylanove kolor biblioteke koja je u Italiji izvorno objavljena u kolovozu 2017. godine, a priče koje vas čekaju u njoj su:

“JOŠ JEDAN DUGAČKI POZDRAV” - Paola Barbato / Carmine Di Giandomenico
“LOV NA INKVIZITORE” - Tito Faraci / Nicola Mari
“VELIKI METEŽ” - Fabio Celoni (scenarij i crtež)

Naravno, ove tri priče svojevrsne su nove verzije starih Sclavijevih klasika koje je on 1990. i 1992. godine potpisao u suradnji s Luigijem Piccattom (“Golconda”), Pietrom Dall'Agnolom (“Lov na vještice”) i Carlom Ambrosinijem (“Dugački pozdrav”), a u našoj redovnoj biblioteci možete ih pronaći u knjigama 14, 23 i 25 (riječ je o talijanskim originalima 41, 69 i 74).

Naslovnicu ove knjige nacrtao je Mauro Muroni, regularna cijena bit će joj 150 kuna, dok će ona posebna tijekom prva dva mjeseca iznositi 120 kn.

Bacite pogled:
[url=https://ibb.co/bJxgJA][/url]


http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/

Edited by - Garfield_Mo on 24/10/2018 10:29:33
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18382 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 24/10/2018 : 10:34:54  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Samo Mister No...
Texa cekam u Strip Agentu a od Dilana sam odustao.
U dvije ture 4 Zagora..2 Texa i 1 pilot...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 24/10/2018 10:35:19
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29191 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 24/10/2018 : 10:37:58  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
2 Texa

Hoće li biti nova runda za Interliber?

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5125 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 24/10/2018 : 11:01:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Poskupi mi i Dylan sa 90 na 120, a on mi je jedini od libellusa kojeg kupujem pod obavezno😱
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 24/10/2018 : 11:23:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ma prekrasno, u manje od mjesec dana izbacit će 3 ture, a nekoliko prije toga se vuklo k'o prebijena kokoš.
Za inat ću uzeti samo Mister Noa, a u normalnim okolnostima možda bih još ponešto.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Korg
Senior Member



Ireland
1037 Posts

Member since 23/02/2015

Posted - 24/10/2018 : 11:24:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Korg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

2 Texa

Hoće li biti nova runda za Interliber?


Vjerojatno hoće
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 24/10/2018 : 11:27:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
30kn gore- dolje, ipak dobivaš Texa i Dylana u opremi kakvu zaslužuju. Bio bi grijeh uopće čitati izdanja ovako božanstvene kvalitete...možda samo lagano zaviriti pomoću pincete.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17661 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 24/10/2018 : 11:31:14  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kerempir

Vidim da ti se nešto zamjerio LL.



nisam se ja nikome zamjerio evo jučer sam kupio 2 giganta MM... i to jeftino... po 30 maraka kad ih pročitam vratit ću pare ako mi se ne svide... oni se odmah mogu prodati za 25

2008. kad sam počeo kupovati NN bili su jeftini i prihvatljivi i tempo je bio ok...
sjećam se da sam za jedno ljeto kupio svih 10 giganata na rate ( po dva jer je to bio uvjet da dobijem i prva tri)
sve je to super bilo do poskupljenja onda stradaju neke druge stvari...npr hodaš u dronjcima nećeš častiti ljude preskačeš izlaske i tome slično, uskraćuješ i sebi i drugima što im pripada zbog papira... nije pošteno


veliki problem je bio što ih nema skoro pola godine do devet mjeseci onda odjednom 4-6 komada... to je bila kap koja je prelila čašu dobro se sjećam na nekom sajmu vadim 200 maruna... to je rata kredita normalnim ljudima
rekao sam nikad više...

da je tempo normalniji (jedna knjiga LL mjesečno ili u 2 mjeseca) možda bih ostao u igri usprkos nekoliko poskupljenja...

ja kupujem LL ali sam se prebacio na aukcije, vršim zamjene,... tu ih i prodajem po sitoj cijeni po kojom sam ih kupio...ako mi se ne svide

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15017 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 24/10/2018 : 12:00:19  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
JAD I BIJEDA OD DVIJE TURE 0 KOMADA NN..mi natanovci smo zapostavljeni...možda bude sreće pa 4 komada za interliber

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17661 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 24/10/2018 : 12:09:44  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
jel se zna koje je najdulje razdoblje bez nathana...čini mi se da je jednom bilo skoro godinu ( asteroide i agencije alfa ne račuinam, samo redovni nathan, almanah, i specijal)

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1582 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 24/10/2018 : 12:23:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

JAD I BIJEDA OD DVIJE TURE 0 KOMADA NN..mi natanovci smo zapostavljeni...možda bude sreće pa 4 komada za interliber



Radije ne, volio bih po 2 komada za 11. i 12.mjesec, redovni naravno, idealno podijeljeno na stari i novi, jer ima i drugih stvari na listi želja.
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2593 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 24/10/2018 : 12:35:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by velka031

Možda ti se samo tako čini, ali ne čitam ja samo Zagora
Čita se puno toga (ne samo Bonelli, naravno), ali eto taj Torgal mi je nekako ispao s radara. Popravit ću se


Ma nemaš se Velka031 što sramiti, mogu oni govorit svašta protiv nas, ali što će oni ako se nađu sami u divljini, kako će preživjet? Mi smo se uz Bonelli junake itekako naučili kako preživjet u divljini, kako napravit logorsku vatru, kako pratit tragove, uhvatit divljač na stari indijanski način, prespavat pod otvorenim nebom u prirodi, koje bobice jesti da se preživi, kako se orijentirat, kako se ponašati kad se sretne medvjed, kako napraviti sjekiru, koje biljke koristit za eventualne povrede da se zaliječe rane.. a što je najvažnije, naučili smo temeljne ljudske vrijednosti, sposobnost da postupamo ispravno te da svojim postupcima nikome ne naštetimo. Naučili smo što je to dobrota, iskrenost, nesebičnost i poštenje. Naučili smo bit ljudi




Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2593 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 24/10/2018 : 12:47:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ma prekrasno, u manje od mjesec dana izbacit će 3 ture, a nekoliko prije toga se vuklo k'o prebijena kokoš.
Za inat ću uzeti samo Mister Noa, a u normalnim okolnostima možda bih još ponešto.



Eto kako se nije lijepo rugati. Meni si se nasladjivao da cekam da mi stignu talijanski gay stripovi pa da ih objavim na forumu i sta ja znam sto ne, a to su isti ti stripovi koje ti citas i koji su ti vjerojatno i smisao zivota, a sad nemas novca da ih kupis. Ja bio u Bologni nedavno i kupio za 500 eura na vrece stripova koji me prakticki vise i ne zanimaju jer mi je bonelli vec dugo u trecem planu, ali eto ja ih imam.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17661 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 24/10/2018 : 12:51:06  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Kapitalisto

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17661 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 24/10/2018 : 13:20:58  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
nema to veze s novcima imam lika s 5 stanova 2 kuće na moru i jedan u austriji
plus imovina preko naslijeđa u istri i u zagrebu
plus oteta imovina koju nastoji vratiti
obiteljska plaća 2500 eura u bosni
i voza kola i bicikl kao lokalni klošari
tako se i oblači i takav mobitel ima

novac je jedino mjerilo koliko te ljudi poštuju... hvala ništa ne znači samo onoliko koliko ti je neko spreman dati novaca za uslugu
u skladu s tim za strip MENI je puno dati onoliko koliko traže isto kao i za opel insigniju
ali opel corsa d benzin 2012. godište... ee to može

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18382 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 24/10/2018 : 13:24:33  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Ma skup je to hobi ali i da ne citam i kupujem stripove nebi bio nista bogatiji..otislo bi na nesto drugo..mozda bi bio bogatiji u materialnim stvarima ..ali bi bio siromah u dusi.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 24/10/2018 13:27:43
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 24/10/2018 : 13:35:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
Ne bih se ja ljutio na željkeca On je s tim "kapitalista" valjda sebi umislio da libellus kupuju neki bogataši, a zapravo je riječ o konzumerističkoj srednjoj klasi.
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 24/10/2018 : 13:42:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
nisam rekao da je on kapitalista, već da on druge stalno naziva kapitalistima. Volio bih da mi definira taj izraz.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17661 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 24/10/2018 : 14:10:40  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
nije problem u parama to smo već dokazali... ja sam iznio svoju plaću a ljudi su naveli JOŠ MANJU PLAĆU od moje a oni prate libelusa

ponavljam nije problem u PARAMA... riječ je o mentalnoj barijeri konačne granice davanja para za jedan BONELI strip...

dok su stripovi bili 18-28 maraka ja sam već upozorio svoga dilera da je 40 maraka posljednja granica nakon koje nema opravdanja

dok je strip bio 28 marki... to sam obravdavao ovako 3 x 4 = 12
28-12 = 16 marki
dakle po 5 marki više po stripu kao da je na kioscima
dalje MENI nije isplativo

kapitalista je osoba koja ima kapital... bilo STAN, bilo AUTO bilo kolekciju koju može odmah prodati

to je šala i nema nikakve ideološke podloge niti prizvuke nekih drugih sustava...

kapitalista je osoba koja ima kapital koji može svakog trena uložiti u neki posao, ideju i tome slično
kolekcije libelusa jesu KAPITAL i osobe koje imaju 10 000 eura stripova su KAPITALISTI
manji stan u gradu konjicu je toliko prodao moj susjed

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5125 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 24/10/2018 : 14:12:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Oki

Tonka tonka...ti nikada nećeš odrasti i uozbiljiti se🤔


Zašto?
Zato što sam rekao ono što je istina?

On topoc:
Ova tura LL me iscrpila,zagor,martin,mister no i dylan,bit će keširanja


Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5125 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 24/10/2018 : 14:14:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Oki

Poskupi mi i Dylan sa 90 na 120, a on mi je jedini od libellusa kojeg kupujem pod obavezno😱


Isplati li se uzimati tog Dylana,čujem da nisu nešto priče u koloru?
Tek sada sam vidio da je u koloru,mislio sam sa je redovna serija.


U tri knjige od cca 10 priča, možda jedna valja...ovo izdanje bih najbolje opisao kao egzibicionizam
...samo za najtvrdokornije ljubitelje Dylana.
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 24/10/2018 : 14:38:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

nije problem u parama to smo već dokazali... ja sam iznio svoju plaću a ljudi su naveli JOŠ MANJU PLAĆU od moje a oni prate libelusa

ponavljam nije problem u PARAMA... riječ je o mentalnoj barijeri konačne granice davanja para za jedan BONELI strip...

dok su stripovi bili 18-28 maraka ja sam već upozorio svoga dilera da je 40 maraka posljednja granica nakon koje nema opravdanja

dok je strip bio 28 marki... to sam obravdavao ovako 3 x 4 = 12
28-12 = 16 marki
dakle po 5 marki više po stripu kao da je na kioscima
dalje MENI nije isplativo

kapitalista je osoba koja ima kapital... bilo STAN, bilo AUTO bilo kolekciju koju može odmah prodati

to je šala i nema nikakve ideološke podloge niti prizvuke nekih drugih sustava...

kapitalista je osoba koja ima kapital koji može svakog trena uložiti u neki posao, ideju i tome slično
kolekcije libelusa jesu KAPITAL i osobe koje imaju 10 000 eura stripova su KAPITALISTI
manji stan u gradu konjicu je toliko prodao moj susjed



Kad neku šalu iskoristiš 100 puta postane dosadna. Slažem se s ovim što si napisao, međutim imati kapital u kolekciji stripova je zapravo jedina pozitivna stvar u "libellus priči". Negativna strana priče je konzumerističko ropstvo, stoga bi prihvatljivije bile šale u tom pravcu.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17661 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 24/10/2018 : 14:45:54  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
žao mi je ako je dosadno
istu uzrečicu koristim i u stvarnom životu
kao i odron
nakon određenog vremna svi u mojoj okolici govore kapitalisti i odron

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 24/10/2018 : 14:47:42  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

quote:
Originally posted by DODSFERD

Ma prekrasno, u manje od mjesec dana izbacit će 3 ture, a nekoliko prije toga se vuklo k'o prebijena kokoš.
Za inat ću uzeti samo Mister Noa, a u normalnim okolnostima možda bih još ponešto.



Eto kako se nije lijepo rugati. Meni si se nasladjivao da cekam da mi stignu talijanski gay stripovi pa da ih objavim na forumu i sta ja znam sto ne, a to su isti ti stripovi koje ti citas i koji su ti vjerojatno i smisao zivota, a sad nemas novca da ih kupis. Ja bio u Bologni nedavno i kupio za 500 eura na vrece stripova koji me prakticki vise i ne zanimaju jer mi je bonelli vec dugo u trecem planu, ali eto ja ih imam.


Kako ti voliš gurnuti nos tamo gdje ne treba i to u situaciji kada ne kužiš poantu.
Nije uopće problem u novcima nego je stvar u tome kako za sve postoje granice.
Da ti dokažem kako imam novca (vjerojatno više od tebe) šaljem ti na PM sliku svoje ušteđevine skupa sa stripom kojeg trenutno čitam, da ne ispadne kako sam sliku pokupio negdje na netu.
I ono za talijanske stripove nije bilo ruganje već činjenica kako si jedini na ovom forumu koji u svojoj kolekciji nema niti jedan strip nekog domaćeg izdavača, čime niti malo ne pridonosiš opstanku izdavača na ovim prostorima.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 24/10/2018 : 14:50:52  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Složio bih se.
Samo bi nadodao ono što sam napisao,nije problem u novcu već u ljudima kojima novac nije nužnost već mjerilo ljudskosti.
Kad ti imaš potrebu kontrirati ili se hvaliti to su neki kompleksi.
Ima ovdje jedna osoba,znači čovjek ima sve od LL,postavlja na nekim stranicama slike itd...nije u tome problem,problem je u stavljanju tih slika i onda vidiš komentare-pohvale ljudi i onda ta osoba tako prozirno glumata neku skromnost kroz komentare,tipa " ma nije to ništa,ima ljudi koji imaju i više "...a u biti čovjek nije svjestan da hoda po zemlji koliko mu je velik ego.
I onda kad takvima bilo što kažeš što je istina koju on ne može podnjeti,onda nastupa ljutnja i tvoja nedostojnost da s takvima on komunicira.
U neku ruku i opravdano,jer nije lako kad te se na svakom koraku hvali i ide ti se niz dlaku i onda dođe netko s argumentima
tko pred svim tim ljudima ti kontrira...

nema to veze što su te šutnuli iz grupe na faceu gdje si uporno molio da te se vrati?
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.58 seconds. Snitz Forums 2000