forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

zagor2805
Starting Member

Croatia
50 Posts

Member since 14/04/2012

Posted - 24/11/2018 : 18:36:13  Show Profile Show Extended Profile  Send zagor2805 a Private Message  Reply with Quote
Offtopic:
Ne razumijem zašto se ljudi prepiru oko stripova. Evo, meni su draga i Bonelli izdanja i Libellus, odnedavno i fantastična Fibra. Ali nekima je važnija forma od sadržaja upisa i odjednom moj "nick" postaje predmet sprdnje i ismijavanja umjesto da se analizira moj upis.Evo, član sam foruma od 2012. godine i pogledajte koliko imam upisa. Jedan od razloga je i ta nesloga i omalovažavanje.


When life gives you lemons, make a lemonade

Edited by - zagor2805 on 24/11/2018 18:41:40
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6061 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 24/11/2018 : 19:13:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zagor2805

Offtopic:
Ne razumijem zašto se ljudi prepiru oko stripova. Evo, meni su draga i Bonelli izdanja i Libellus, odnedavno i fantastična Fibra. Ali nekima je važnija forma od sadržaja upisa i odjednom moj "nick" postaje predmet sprdnje i ismijavanja umjesto da se analizira moj upis.Evo, član sam foruma od 2012. godine i pogledajte koliko imam upisa. Jedan od razloga je i ta nesloga i omalovažavanje.





Ma daj se ne zamaraj takvim glupostima, čitaj što ti paše i uživaj
I ja čitam sve živo i ne pada mi napamet da se ograničavam samo na ovo ili ono, sve je dobro ako je meni dobro i iskreno BMK ako će me neko sprdat šta ja čitam/slušam/gledam/jedem...nastavi niz

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15031 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 25/11/2018 : 09:25:11  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by zagor2805

Offtopic:
Ne razumijem zašto se ljudi prepiru oko stripova. Evo, meni su draga i Bonelli izdanja i Libellus, odnedavno i fantastična Fibra. Ali nekima je važnija forma od sadržaja upisa i odjednom moj "nick" postaje predmet sprdnje i ismijavanja umjesto da se analizira moj upis.Evo, član sam foruma od 2012. godine i pogledajte koliko imam upisa. Jedan od razloga je i ta nesloga i omalovažavanje.





Ma daj se ne zamaraj takvim glupostima, čitaj što ti paše i uživaj
I ja čitam sve živo i ne pada mi napamet da se ograničavam samo na ovo ili ono, sve je dobro ako je meni dobro i iskreno BMK ako će me neko sprdat šta ja čitam/slušam/gledam/jedem...nastavi niz



toćno tako..opusti se i uživaj

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO

Edited by - risbozg on 25/11/2018 09:25:43
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 27/11/2018 : 07:22:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Problema nikakvih ne bi trebalo biti oko toga sto ce neko citati. Narocito danas kad je izbor prebogat. Ne bi se uopce trebalo ni postavljati pitanje oko toga sto je kome draze...dapace izbori su samo nasi. Mozda raspravu treba voditi, samo oko onoga sto je vec postalo klasik, to jest ono sto u strip svijetu, neminovno nadilazi krilaticu, 'o ukusima se ne raspravlja'. Recimo, mozes koliko god hoces voljeti,'Mirka i Slavka', iz doba onih malih svescica, ali koliko god dragi nekome bili, ne stoje u istoj ravni sa Cortom Maltezeom, primjerice...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 28/11/2018 : 20:55:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
A taman se malo utišalo i smirilo....

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4988 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 28/11/2018 : 23:43:42  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Brzo smo zaboravili Asteriksa od CK. Po meni nema premca za izdanje godine. Iako se bas radujem Dragoneru.



Da, u pravu si. I jedno i drugo su fenomenalna izdanja, odlične opreme i za svaku pohvalu.

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1894 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 15/12/2018 : 08:05:14  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Najavljena zadnja ovogodisnja tura na LL siteu. Za mene dva Pilota, u ostalima neka uzivaju drugi. Ima Martija, Texa, NN, Ridjobradog...
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 15/12/2018 : 11:21:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
Prvo izdanje u ovoj našoj novoj turi koja bi do kraja sljedećeg tjedna trebala biti u prodaji nosi naslov “POVRATAK TIGROVA” i riječ je o 94. knjizi našega najdražeg pilota - Mister Noa!

Scenarij ove pustolovine koju možemo smatrati svojevrsnim nastavkom priče “LETEĆI TIGROVI” iz naše 68. knjige napisao je Luigi Mignacco, crtež potpisuju Fabrizio Busticchi i Luana Paesani, naslovnice Roberto Diso, a u Italiji je na 188 stranica izvorno objavljena u siječnju i veljači 1993. godine u brojevima 212 i 213 redovnog serijala.

Na kraju još samo podatak da će 94. knjiga Mister Noa tijekom prva dva mjeseca koštati 148 kuna, a potom će joj cijena biti regularnih 185 kn.

Bacite pogled:
[url=https://imgbb.com/][/url]
[url=https://poetandpoem.com/meaning-poem-killing-tree-gieve-patel]works of gieve patel[/url]


“LEGENDA O BUTCHU CASSIDYJU” druga je naša knjiga od njih ukupno osam koliko će ih biti u novoj turi koja bi do kraja sljedećeg tjedna trebala biti u prodaji.

Naravno, radi se o 95. knjizi Mister Noa koja je na 188 stranica izvorno objavljena u ožujku i travnju 1993. godine u brojevima 214 i 215 redovnog serijala.

Scenarij ove pustolovine napisao je Luigi Mignacco, crtež i naslovnice potpisuje legendarni Roberto Diso, a na kraju još samo informacija da će “LEGENDA O BUTCHU CASSIDYJU” tijekom prva dva mjeseca koštati 148 kuna, a potom će joj cijena biti regularnih 185 kn.

Bacite pogled:
[url=https://imgbb.com/][/url]
[url=https://poetandpoem.com/meaning-poem-killing-tree-gieve-patel]works of gieve patel[/url]


Premda sam podatak da smo stigli do stote (?!) knjige Martina Mystèrea zvuči pomalo suludo - istina je! Naime, u našoj sljedećoj turi koja bi do kraja sljedećeg tjedna trebala ugledati svjetlo dana naći će se i “KUĆA SLIJEPIH PROZORA”, okrugli broj 100 sjajnog Detektiva Nemogućega!

Scenarij za ovaj izvorni broj 147 redovnog serijala koji je u Italiji na 108 stranica objavljen u lipnju 1994. godine potpisuju Alfredo Castelli i Claudio Chiaverotti, crtež Gaspare i Gaetano Cassaro te Giovanni Nisi, a naslovnica je djelo Giancarla Alessandrinija.

Ako budete imali volje i vremena, prije čitanja “Kuće slijepih prozora” bacite malo pogled na “Casanovu” (MM 96) i “Čarobni grad” (MM SA SP 4 tj. ORIG. MM SP 10), a za kraj još samo podatak da će regularna cijena ove knjige biti 150 HRK, a ona posebna tijekom prva dva mjeseca iznosit će 120 kuna.

Bacite pogled:
[url=https://imgbb.com/][/url]
[url=https://poetandpoem.com/meaning-poem-killing-tree-gieve-patel]works of gieve patel[/url]


U našoj sljedećoj turi koja bi trebala izaći do kraja sljedećeg tjedna bit će i 95. knjiga Texa Willera koja nosi naslov “POTJERA”!

Autor scenarija ove uzbudljive pustolovine je Tito Faraci, crtež potpisuje sjajni Corrado Mastantuono, naslovnice čudesni Claudio Villa, a izvorni brojevi redovnog serijala u kojima je ova priča na 220 stranica bila objavljena u Italiji u ožujku i travnju 2013. bili su 629 i 630.

Regularna cijena “Potjere” bit će 185 kuna dok će ona posebna, tijekom prva dva mjeseca, iznositi 148 kn.

Bacite pogled:
[url=https://imgbb.com/][/url]
[url=https://poetandpoem.com/meaning-poem-killing-tree-gieve-patel]works of gieve patel[/url]


Agencija Alfa 17 peto je izdanje u ovoj našoj novoj turi koja bi do kraja sljedećeg tjedna trebala biti vani, a ovog puta u njoj vas očekuje samo jedna epizoda pod naslovom - “KALIOPA”!

Scenarij ove uzbudljive pustolovine na 316 stranica koja je u Italiji izvorno objavljena u siječnju 2008. godine potpisuje Stefano Piani, crtež Andrea Cascioli, a naslovnicu maestralni Roberto De Angelis!

Cijena “Kaliope” tijekom prva dva mjeseca bit će 140 kuna, a zatim regularnih 175 kn.

Bacite pogled:
[url=https://imgbb.com/][/url]
[url=https://poetandpoem.com/meaning-poem-killing-tree-gieve-patel]works of gieve patel[/url]


Šesto izdanje (od ukupno osam) koje ćemo najaviti u sklopu ove naše sljedeće ture koja bi do kraja sljedećeg tjedna trebala biti u prodaji je 68. knjiga Nathana Nevera, a epizode (201-203) koje vas čekaju u njoj su:

“NEUHVATLJIVI” (Michele Medda / Roberto De Angelis)
“TORANJ SA SATOM” (Michele Medda / Roberto De Angelis)
“SVIJET SUTRAŠNJICE” (Antonio Serra / Paolo Di Clemente, Stefano Martino, Ivan Calcaterra, Elena Pianta, Giancarlo Olivares i Roberto De Angelis)

Dvodijelna pustolovina “Neuhvatljivi” / “Toranj sa satom” u Italiji je izvorno objavljena u veljači i ožujku 2008., a sjajni “Svijet sutrašnjice” u travnju iste godine. Naravno, kao i obično, autor svih naslovnica je genijalni Roberto De Angelis!

Regularna cijena ove Nathanove knjige bit će 195 kuna, a tijekom prva dva mjeseca moći ćete je kupiti za 156 kuna.

Bacite pogled:
[url=https://imgbb.com/][/url]
[url=https://poetandpoem.com/meaning-poem-killing-tree-gieve-patel]works of gieve patel[/url]


Prvi dio “TAJNE ELISE DAVIS” predzadnji je naslov u ovoj našoj novoj turi koja bi svjetlo dana trebala ugledati krajem sljedećeg tjedna, a riječ je - naravno - o 33. albumu našega neponovljivog pirata - Riđobradog!

Baš kao i prethodnu, i ovu epizodu potpisuju Christian Perrissin (scenarij) i Marc Bourgne (crtež), a tekst na stražnjoj korici još jednom je djelo multipraktičnog Renata Vladimira Renkyja!

Redovna cijena prvog dijela “TAJNE ELISE DAVIS” bit će uobičajenih 120 kuna, a tijekom prva dva mjeseca moći ćete ga kupiti za 96 kuna.

Bacite pogled:
[url=https://imgbb.com/][/url]
[url=https://poetandpoem.com/meaning-poem-killing-tree-gieve-patel]works of gieve patel[/url]


Zadnje izdanje u ovoj našoj novoj turi koja bi trebala izaći krajem sljedećeg tjedna ujedno označava i - barem zasad - svršetak serijala našeg Bradonje s kojim smo se počeli družiti u svibnju sad već prilično daleke 2006. godine.

U drugom dijelu “TAJNE ELISE DAVIS”, inače 34. albumu serijala - zaokružit ćemo priču koja je započela u broju 33., a što nas čeka u budućnosti - to nitko sa sigurnošću ne može kazati.

Naravno, i ovu epizodu potpisuju Christian Perrissin (scenarij) & Marc Bourgne (crtež), tekst na stražnjoj korici ponovno je napisao Renky, a mi se nadamo da ovo neće biti zadnje što ćemo objaviti od Riđobradog.

Na kraju još samo podatak da će redovna cijena drugog dijela “TAJNE ELISE DAVIS” biti također 120 kuna, a tijekom prva dva mjeseca moći ćete ga kupiti za 96 kuna.

Bacite pogled:
[url=https://imgbb.com/][/url]
[url=https://poetandpoem.com/meaning-poem-killing-tree-gieve-patel]works of gieve patel[/url]

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/

Edited by - Garfield_Mo on 15/12/2018 11:30:38
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18400 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 16/12/2018 : 10:24:26  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
dva pilota i tex iz ove ture za mene...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25898 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 16/12/2018 : 12:22:17  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Prva stotka u LL.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/12/2018 : 14:48:35  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
koliko vridi tih 100 Mr no-a ?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20718 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 16/12/2018 : 15:01:32  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

koliko vridi tih 100 Mr no-a ?


misliš MArtija?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6061 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 16/12/2018 : 15:10:03  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Kad smo kod LL, zašto neke junake izdaju tako, samo 1 br po knjizi umjesto 3u1, jel se zna?

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/12/2018 : 15:28:22  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by lwood

koliko vridi tih 100 Mr no-a ?


misliš MArtija?



Mr No-a ovih 95 brojeva zasad a uskoro 100. procjena?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1854 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 16/12/2018 : 15:42:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by lwood

koliko vridi tih 100 Mr no-a ?


misliš MArtija?



Mr No-a ovih 95 brojeva zasad a uskoro 100. procjena?


15 tisućica minimalno.

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25898 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 16/12/2018 : 15:57:01  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
[quote]Originally posted by DiSkAcH

Kad smo kod LL, zašto neke junake izdaju tako, samo 1 br po knjizi umjesto 3u1, jel se zna?


Cjelovita prica=1 knjiga.
Kod stripova gdje su price u jednom broju(dd,mv,nn,dn su 3 u jedan.
Jedino je zagor iznimka na zalost mnogih.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 16/12/2018 : 16:08:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Bilo bi vrijeme da i Libellus (ponovo) malo poskupi.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15031 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 16/12/2018 : 16:22:38  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
da vec dugo nije..

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 16/12/2018 : 16:34:33  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

[quote]Originally posted by DiSkAcH

Kad smo kod LL, zašto neke junake izdaju tako, samo 1 br po knjizi umjesto 3u1, jel se zna?


Cjelovita prica=1 knjiga.
Kod stripova gdje su price u jednom broju(dd,mv,nn,dn su 3 u jedan.
Jedino je zagor iznimka na zalost mnogih.


Misterija je uglavnom jedna priča jedan strip i mogao bi slobodno prijeći na 3u1.
Mister No ubrzo počinje s periodom gdje će dosta priča biti u tom formatu. Tako da bi i on mogao preći u taj 3u1 oblik.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 16/12/2018 : 16:56:21  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

Bilo bi vrijeme da i Libellus (ponovo) malo poskupi.



sto se mene ticw more

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25898 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 16/12/2018 : 17:18:56  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by jaki

[quote]Originally posted by DiSkAcH

Kad smo kod LL, zašto neke junake izdaju tako, samo 1 br po knjizi umjesto 3u1, jel se zna?


Cjelovita prica=1 knjiga.
Kod stripova gdje su price u jednom broju(dd,mv,nn,dn su 3 u jedan.
Jedino je zagor iznimka na zalost mnogih.


Misterija je uglavnom jedna priča jedan strip i mogao bi slobodno prijeći na 3u1.
Mister No ubrzo počinje s periodom gdje će dosta priča biti u tom formatu. Tako da bi i on mogao preći u taj 3u1 oblik.


Sumnjam da ce LL minjat koncepciju serije na pola puta.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3738 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 16/12/2018 : 17:21:40  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hajo

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by lwood

koliko vridi tih 100 Mr no-a ?


misliš MArtija?



Mr No-a ovih 95 brojeva zasad a uskoro 100. procjena?


15 tisućica minimalno.



S obzirom na to kako idu na aukcijama u zadnje vrijeme malo si i rekao

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18400 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 16/12/2018 : 17:36:45  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
kod pilota sve je ok,,samo su morali taj šareni hrbat koji se proteže sa naslovnice malo
oku ugodnije sredit...
mislio sam poslje dostizanja Slobodne odustat ali idem dalje sa pilotom do kraja...
pogotovo jer je Dnevnik kupus, Veseli posustaje a nade za kiosk izdanje su ravne nuli...
TEX, MISTER NO i ZAGOR su moji junaci sa kojima idem sa Libellusom do kraja!

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/12/2018 : 19:24:40  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by don_draper

quote:
Originally posted by Hajo

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by lwood

koliko vridi tih 100 Mr no-a ?


misliš MArtija?



Mr No-a ovih 95 brojeva zasad a uskoro 100. procjena?


15 tisućica minimalno.



S obzirom na to kako idu na aukcijama u zadnje vrijeme malo si i rekao



zato i pitah. vidija san neke nebulozne cifre na aukcijama.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2259 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 16/12/2018 : 22:34:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message  Reply with Quote
Evo za ravnanje, ako pomogne. Ja sam svoju kolekciju Mister Noa od 1-92 plus 2 almanaha prodao za 13.000 kuna. I to ne tu preko aukcija. Prodavao sam je jedno par mjeseci ali sam na kraju dobio cifru koju sam tražio. Svašta su mi nudili ali bio sam uporan jer mi se nigdje nije žurilo. Dobio bi i više da sam to prodavao pojedinačno ali to mi se nije dalo. Previše je to posla.
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.67 seconds. Snitz Forums 2000