forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 02/01/2019 : 03:59:03  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

https://www.stripovi.com/aukcije/mister-no-libellus-broj-63-krvna-zakletva/15397468/



Ovo neću nikad razumit. Nikad.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 02/01/2019 : 08:08:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Ne mogu vjerovat..
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 02/01/2019 : 08:15:10  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Vjerojatno ni ja ne bi toliko platio ovaj strip, ali čovjek ima para i onda ih troši na svoj hobi, nema tu ništa posebno čudno.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 02/01/2019 : 08:56:15  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Ja sam zato fino kupio ovu epizodu u lms izdanju od Columba u sasvim zadovoljavajućem izdanju za nekih 50 kn i niti najmanje mi ne narušava harmoniju u kompletu sa ostalim pilotima od Libellusa. Čak sam poprilično siguran da priča jednako završava u oba izdanja 😁😁😁😁
Ja dečkima iz Libellusa jedino ovo zamjeram... što su dozvolili da im pojedinci pokupuju po desetak primjera pojedinog broja i da im vjerni kupci ostanu bez svojih primjeraka pa sad moraju ovakve cifre izdvajati. Rasprodato izdanje, a dva,tri ista lika svako toliko stavljaju na aukcije ove brojeve. Ma daaaaaaj....

Edited by - sumohrvat on 02/01/2019 08:57:56
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 02/01/2019 : 09:05:11  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Ja sam zato fino kupio ovu epizodu u lms izdanju od Columba u sasvim zadovoljavajućem izdanju za nekih 50 kn i niti najmanje mi ne narušava harmoniju u kompletu sa ostalim pilotima od Libellusa. Čak sam poprilično siguran da priča jednako završava u oba izdanja 😁😁😁😁
Ja dečkima iz Libellusa jedino ovo zamjeram... što su dozvolili da im pojedinci pokupuju po desetak primjera pojedinog broja i da im vjerni kupci ostanu bez svojih primjeraka pa sad moraju ovakve cifre izdvajati. Rasprodato izdanje, a dva,tri ista lika svako toliko stavljaju na aukcije ove brojeve. Ma daaaaaaj....



Kako bi ti to spriječio? Američani ih zovu scalpers, ekipa koja na pre-orderu pokupuje nešto što zna da će biti traženo pa napuca cijenu do ibera. Ja ne vidim mogućnost sprečavanja jer su neki pokušali ograničit tipa na 1-2 komada po osobi, ali uvijek postoji mogućnost da skalperi zamole frndove i obitelj da im ulete i naruče za njih.
Da se razumijemo, strogo sam protiv toga, pogotovo jer sam sad uletio u NN svijet i fale mi neki brojevi koji su dosta skupi, ali ne kao ovaj Mr. NO na svu sreću.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 02/01/2019 09:07:03
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39123 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 02/01/2019 : 09:08:07  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Povecao tiraz za 30-50 komada. Pa neka taloze. Ukoliko nemas mogucnosti da ispratis real time popusio si..
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 02/01/2019 : 09:25:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Povecao tiraz za 30-50 komada. Pa neka taloze. Ukoliko nemas mogucnosti da ispratis real time popusio si..



A pretpostavljam da bi to bilo na njihovu štetu ako se nebi prodalo, a njih očito BK za to da budu korektni prema vjernim kupcima

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 02/01/2019 : 09:48:01  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
kakvu stetu
zar se to ne radi iz ljubavi. :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 02/01/2019 : 10:03:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

kakvu stetu
zar se to ne radi iz ljubavi. :D



Iz ljubavi prema novcu

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 02/01/2019 : 11:13:30  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by sawitch

Povecao tiraz za 30-50 komada. Pa neka taloze. Ukoliko nemas mogucnosti da ispratis real time popusio si..



A pretpostavljam da bi to bilo na njihovu štetu ako se nebi prodalo, a njih očito BK za to da budu korektni prema vjernim kupcima



Kako se ne bi prodalo 50 komada po normalnim cijenama ako sad na aukcijama ide po 1000 kn komad. Koliko ljudi je samo prestalo kupovati neko izdanje jer im se stvorila rupa u kolekciji. Ja bih naštancao sva ova rasprodana izdanja i po njima polijepio pečate da su " oštećeni" ...eto, slučajno ih našli prilikom novogodišnjeg čišćenja špajze pa izvolite u pol cijene 😂😂😂😂 Makarska malo veće selo i sad ovi iz Makarske kao ne znaju lika iz Makarske koji im preprodaje stripove na veliko.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/01/2019 : 11:35:47  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
da su naučili talijanski ne bi imali tih problema.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 02/01/2019 : 11:53:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
A čuj, neka oni BiH LL pirati dođu kod nas i ako je kvaliteta zadovoljavajuća, ja bi prvi kupio nešto što je inače preskupo od skalpera, tipa NN Giganti 1,2 i superbookovi 1 i 2.
Baš me briga je li tiskao LL ili neki prika iz BiH. Strip je strip, nije da dobivamo uz njih papir o autentičnosti i vrijednosti (dobio sa jedno CE gaming knjigom koje su BTW isto jako skupe).
A LL ekipa da je htjela, bi odavno pokrenula reprint rasprodanih izdanja, ali im očito iz njima poznatih razloga to nije u interesu.
A i po njihovom pisanju na forumu moj je dojam i da na nas kupce gledaju s visoka...da se izrazim pristojno.


-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 02/01/2019 11:58:07
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 02/01/2019 : 12:07:19  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

da su naučili talijanski ne bi imali tih problema.


Zašto????? Dobije se popust na aukcijama ako znaš talijanski ? Libellus ti pošalje poklon paket ako priložiš diplomu talijanskog ?
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 02/01/2019 : 12:10:26  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

A čuj, neka oni BiH LL pirati dođu kod nas i ako je kvaliteta zadovoljavajuća, ja bi prvi kupio nešto što je inače preskupo od skalpera, tipa NN Giganti 1,2 i superbookovi 1 i 2.
Baš me briga je li tiskao LL ili neki prika iz BiH. Strip je strip, nije da dobivamo uz njih papir o autentičnosti i vrijednosti (dobio sa jedno CE gaming knjigom koje su BTW isto jako skupe).


Imam ja te Superbookove, ali u izdanju nekih Srba. Nije tvrdo koričeno , ali je kvalitetno dosta.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/01/2019 : 12:13:35  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by lwood

da su naučili talijanski ne bi imali tih problema.


Zašto????? Dobije se popust na aukcijama ako znaš talijanski ? Libellus ti pošalje poklon paket ako priložiš diplomu talijanskog ?





uzmeš komplet originala i uživaš a s ostatkom love uplatiš ljetovanje.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 02/01/2019 : 12:52:37  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Mene nervira sto ne vrse dotisak nestalih brojeva
To rade brojne kompanije...niko ne kaze niko nije zapisao zlatnim slovima u bibliji n3 pise da se tiraz mora odmah otiskati i to je to ima print on demand...fototipsko izdavanje...ne mora niko znati...tako bi se unistilo sivo trziste

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 02/01/2019 : 13:06:54  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

Mene nervira sto ne vrse dotisak nestalih brojeva
To rade brojne kompanije...niko ne kaze niko nije zapisao zlatnim slovima u bibliji n3 pise da se tiraz mora odmah otiskati i to je to ima print on demand...fototipsko izdavanje...ne mora niko znati...tako bi se unistilo sivo trziste



Ne znam kako to ide sa doštampavanjem, ali mi dobro zvuči ideja sa pečatom. Neispravna izdanja se valjda ne broje prilikom tiraže. Ono, nek na dva mjesta umjesto tvrdo č otipkaju meko ć i proglase tih 30 komada neispravnim primjercima. Za otpis, ali ako netko baš želi kupit u 50 % cijene... 😂😂😂😂
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 02/01/2019 : 13:09:26  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood
uzmeš komplet originala i uživaš a s ostatkom love uplatiš ljetovanje.


Ja živim na moru pa mogu ljetovanje uplatit i s kusurom od 20 kn kad kupim Zagor extra na kiosku 😂😂😂😂
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/01/2019 : 13:10:51  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by lwood
uzmeš komplet originala i uživaš a s ostatkom love uplatiš ljetovanje.


Ja živim na moru pa mogu ljetovanje uplatit i s kusurom od 20 kn kad kupim Zagor extra na kiosku 😂😂😂😂



mislia san na ljetovanje na San Andresu

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 02/01/2019 : 13:35:54  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by lwood
uzmeš komplet originala i uživaš a s ostatkom love uplatiš ljetovanje.


Ja živim na moru pa mogu ljetovanje uplatit i s kusurom od 20 kn kad kupim Zagor extra na kiosku 😂😂😂😂



mislia san na ljetovanje na San Andresu


Pa nije Oliver bio budala kad je pjevao...
Ca ce mi Copacabana
Akapulko i Madrid
kad ja iman svoju kalu
kad ja iman svoju malu
tamo je moj cili svit

Ca ce Rio De Janeiro
Honolulu il' Pariz
kad ja iman svoju kalu
kad ja iman svoju malu
tamo je moj cili svit
Kakvi San Andresi, kakvi bakrači 😂😂😂😂😂
Makar, slažem se da bi se moglo fino ljetovanje uplatit sa ovih par primjeraka Mister Noa od Libellusa 🌞🌞🏊👙🐳🌞🌞🌞🌞🌞🌞
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/01/2019 : 13:55:30  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
pusti ti te glupave pjesmice.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 02/01/2019 : 14:05:51  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

pusti ti te glupave pjesmice.


Jedan dobar prijatelj i bivsi kolega fudbaler mi je često poslovno u Kolumbiji i priča mi kako je dole čudo. On je oženio Kolumbijku. Tako da ti vjerujem. Makar, meni to malo opasno.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 02/01/2019 : 14:30:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Daš autogol i ostaneš bez tintare :D

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 02/01/2019 : 17:04:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

A čuj, neka oni BiH LL pirati dođu kod nas i ako je kvaliteta zadovoljavajuća, ja bi prvi kupio nešto što je inače preskupo od skalpera, tipa NN Giganti 1,2 i superbookovi 1 i 2.
Baš me briga je li tiskao LL ili neki prika iz BiH. Strip je strip, nije da dobivamo uz njih papir o autentičnosti i vrijednosti (dobio sa jedno CE gaming knjigom koje su BTW isto jako skupe).
A LL ekipa da je htjela, bi odavno pokrenula reprint rasprodanih izdanja, ali im očito iz njima poznatih razloga to nije u interesu.
A i po njihovom pisanju na forumu moj je dojam i da na nas kupce gledaju s visoka...da se izrazim pristojno.




Postavio sam pitanje i stavio ispod toga osvojenu aukciju ( ne ovu ) i dobio sam odgovor:
"Tu je naš stav jasan, više puta smo ga ponovili i ne planiramo ga mijenjati."
Meni taj njihov stav nije poznat, pa ako ima netko da zna i napiše.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 02/01/2019 : 17:19:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by sawitch

Povecao tiraz za 30-50 komada. Pa neka taloze. Ukoliko nemas mogucnosti da ispratis real time popusio si..



A pretpostavljam da bi to bilo na njihovu štetu ako se nebi prodalo, a njih očito BK za to da budu korektni prema vjernim kupcima



Kako se ne bi prodalo 50 komada po normalnim cijenama ako sad na aukcijama ide po 1000 kn komad. Koliko ljudi je samo prestalo kupovati neko izdanje jer im se stvorila rupa u kolekciji. Ja bih naštancao sva ova rasprodana izdanja i po njima polijepio pečate da su " oštećeni" ...eto, slučajno ih našli prilikom novogodišnjeg čišćenja špajze pa izvolite u pol cijene 😂😂😂😂 Makarska malo veće selo i sad ovi iz Makarske kao ne znaju lika iz Makarske koji im preprodaje stripove na veliko.


Ne bih ulazio u to da li znaju ili ne znaju,samo i više je nego jasno da je spomenuti gospodin napravio nešto za što je svojevremeno profesor inz/timber bill, bio "razapet" na forumu.
Generalno nije napravio ništa što je zabranjeno, ali kada se gleda na moralne aspekte stripofila/forumaša to i nije baš tako.
Malo me podsjeća na BiH ekipu koja vrti nekakav svoj film i baš ih briga za sve ostale što je generalno u redu.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.7 seconds. Snitz Forums 2000