forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 20/08/2019 : 12:37:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
@Diskach
Imam jednog Zagora Ludens, smočio se skroz i nema šanse da se to više ikada ispravi, cijeli je valovit.
Kod LL mislim da je vlaga u zraku, pisao sam o tome već, nije da mi sada puno smeta, ali nekako bode oči.
Ionako kupujem stripove za sebe, ne za prodaju niti za kasnije generacije.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 20/08/2019 : 13:16:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Diskacu, ja sam zgruvao sve nindza kornjace, hi mena, voltrona, konana itd. Uzivao sam. Gde da to ne valja...


Zna li netko gdje ima na netu za pogledati sve epizode he-mana?
Mislim na online bez skidanja.
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2327 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 20/08/2019 : 13:24:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by sawitch

Diskacu, ja sam zgruvao sve nindza kornjace, hi mena, voltrona, konana itd. Uzivao sam. Gde da to ne valja...


Zna li netko gdje ima na netu za pogledati sve epizode he-mana?
Mislim na online bez skidanja.



imaš na youtube, sve sezone
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 20/08/2019 : 13:38:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Gledam ali sve neki kupus, baci link ako ti se da.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20703 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 20/08/2019 : 14:01:05  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

sto se tice auta, prodao 2 dzipa 2017. (2006. i 2009. godiste) u razmaku svega mozda mjesec dana, i kupio odmah novog dzipa 2017. godiste. Moram imat pravo auto kad padne kod mene 2m snijega da se mogu probit kroz to.



a ovamo nemaš pare za Dragonera??

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 20/08/2019 14:01:50
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46513 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 20/08/2019 : 14:08:29  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by ReemCP

sto se tice auta, prodao 2 dzipa 2017. (2006. i 2009. godiste) u razmaku svega mozda mjesec dana, i kupio odmah novog dzipa 2017. godiste. Moram imat pravo auto kad padne kod mene 2m snijega da se mogu probit kroz to.



a ovamo nemaš pare za Dragonera??



nek si ga uvatija

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20703 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 20/08/2019 : 14:12:33  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Ovima šta stripove kupuju svaka čast.
Ovima šta u stripove ulažu, dabogda sve pojeli miševi.



:D Nista bolje odavno nisam procitao


pa sad...

nije se Jere lepo izrazio.Trebao je da kaže "ovi što kupuju zbog čitanja,i ovi što kupuju radi ulaganja novca";a ovo što je napisao je besmisleno.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39305 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 20/08/2019 : 14:20:24  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by sawitch

Diskacu, ja sam zgruvao sve nindza kornjace, hi mena, voltrona, konana itd. Uzivao sam. Gde da to ne valja...


Zna li netko gdje ima na netu za pogledati sve epizode he-mana?
Mislim na online bez skidanja.



Jebem li ga. Ne pamtim kada sam neki torrent skinuo. Ali probaj neki p. bay ili tako nesto.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39305 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 20/08/2019 : 14:21:05  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Poentu sam razumeo.
Go to Top of Page

iggyk23
New Member

281 Posts

Member since 02/09/2014

Posted - 20/08/2019 : 15:47:07  Show Profile Show Extended Profile  Send iggyk23 a Private Message  Reply with Quote
ja bas nocas gledao secret of the sword, super mi je a od crtica iz nase mladosti jedino sto mi dan danas bas drzi vodu i nije nimalo dosadno garfield and friends
Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2502 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 20/08/2019 : 16:13:01  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by 1Euro

Marty Misteria komplet 1-36 za 180 eura:

http://www.bolha.com/knjige-revije-stripi/stripi/pustolovski-detektivski/biblioteka-martin-mystere-zbirka-stevilke-1-do-36-1345540455.html?aclct=1566131307&kw=libellus


Bi li mi mogao kontaktirati prodavača?
Nemam tamo profil ni ništa. Uzeo bi ovo.



tek sad sam se logirao i nisam prije pročitao tvoju poruku.

Što se tiče tog kompleta 1-36, stranica je zatvorena a to znači da oglas više ne postoji (vjerovatno je prodavač prodao stripove, možda čak nekome sa ovog foruma....) pa izbrisao oglas.
Ali mislim da je član ovog foruma osoba Corto33 rekao kako je on posjetio tog prodavača (dok je još prodavao po 360 eura) i da su stripovi svi valoviti, kao da su stajali na kiši ili nešto pa ih onda nije uzeo. A prodavač je snizio cijenu za polovinu. Da li su stripovi stvarno tako loše očuvani ne znam, treba pitati člana Corto33, on jih je vidio, mogli smo svi to pročitati na forumu ali je iz nekog razloga izbrisao poruku....tako da u biti nisi ništa propustio. Samo ne razumijem zašto je prodavač napisao da su stripovi lijepo očuvani ako nisu.....no ja ih nisam vidio pa ne mogu procjeniti da li su stvarno toliko loše očuvani....ako bi se Corto33 javio,on ih je vidio pa bi nam mogao reči,....po nekada jeftine stvari nisu jeftine BEZ RAZLOGA, treba biti oprezan, zatražiti više fotografija itd,....

pogledao sam ostale oglase tog prodavača i više nema tog kompleta, očito ga je prodao...ali ima ovaj Almanah 1-3 za 12 eura:

http://www.bolha.com/knjige-revije-stripi/stripi/pustolovski-detektivski/martin-mystere-biblioteka-almanah-stevilke-1-3-1345731243.html?aclct=1566239836&kw=libellus

ja za 5 sati idem na more, tako da me sutra nema cijeli dan, pa neču moči nikome pomoči oko kontaktiranja prodavača, mogu u srijedu ako još bude jer sam u srijedu doma, sutra me nema odnosno možda na večer , ovisi kada se vratim




Hvala euro, meni više ne treba.
Da li mi netko može reći više o toj valovitosti, meni je dosta Zagora i Mister No knjiga bilo valovito pa se ispravilo, pa opet nekada budu valoviti...



Nisam uopče napisao da su bili valoviti, valoviti nisu bili. Ali su izgleda bili duže u nekoj vlažnoj prostoriji pa su se navukli vlage. Znaći bazdili su na vlagu i imali su žuto smedje mrlje na rubovima papira. Meni taj vonj veoma smeta, imam već iskustva sa time a i mislim, da je nekorektno od prodavača, da te ne upozori na takve nedostatke.


Društvo ljubiteljev stripov Stripoholik
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6056 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 20/08/2019 : 16:37:04  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by corto33

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by 1Euro

Marty Misteria komplet 1-36 za 180 eura:

http://www.bolha.com/knjige-revije-stripi/stripi/pustolovski-detektivski/biblioteka-martin-mystere-zbirka-stevilke-1-do-36-1345540455.html?aclct=1566131307&kw=libellus


Bi li mi mogao kontaktirati prodavača?
Nemam tamo profil ni ništa. Uzeo bi ovo.



tek sad sam se logirao i nisam prije pročitao tvoju poruku.

Što se tiče tog kompleta 1-36, stranica je zatvorena a to znači da oglas više ne postoji (vjerovatno je prodavač prodao stripove, možda čak nekome sa ovog foruma....) pa izbrisao oglas.
Ali mislim da je član ovog foruma osoba Corto33 rekao kako je on posjetio tog prodavača (dok je još prodavao po 360 eura) i da su stripovi svi valoviti, kao da su stajali na kiši ili nešto pa ih onda nije uzeo. A prodavač je snizio cijenu za polovinu. Da li su stripovi stvarno tako loše očuvani ne znam, treba pitati člana Corto33, on jih je vidio, mogli smo svi to pročitati na forumu ali je iz nekog razloga izbrisao poruku....tako da u biti nisi ništa propustio. Samo ne razumijem zašto je prodavač napisao da su stripovi lijepo očuvani ako nisu.....no ja ih nisam vidio pa ne mogu procjeniti da li su stvarno toliko loše očuvani....ako bi se Corto33 javio,on ih je vidio pa bi nam mogao reči,....po nekada jeftine stvari nisu jeftine BEZ RAZLOGA, treba biti oprezan, zatražiti više fotografija itd,....

pogledao sam ostale oglase tog prodavača i više nema tog kompleta, očito ga je prodao...ali ima ovaj Almanah 1-3 za 12 eura:

http://www.bolha.com/knjige-revije-stripi/stripi/pustolovski-detektivski/martin-mystere-biblioteka-almanah-stevilke-1-3-1345731243.html?aclct=1566239836&kw=libellus

ja za 5 sati idem na more, tako da me sutra nema cijeli dan, pa neču moči nikome pomoči oko kontaktiranja prodavača, mogu u srijedu ako još bude jer sam u srijedu doma, sutra me nema odnosno možda na večer , ovisi kada se vratim




Hvala euro, meni više ne treba.
Da li mi netko može reći više o toj valovitosti, meni je dosta Zagora i Mister No knjiga bilo valovito pa se ispravilo, pa opet nekada budu valoviti...



Nisam uopče napisao da su bili valoviti, valoviti nisu bili. Ali su izgleda bili duže u nekoj vlažnoj prostoriji pa su se navukli vlage. Znaći bazdili su na vlagu i imali su žuto smedje mrlje na rubovima papira. Meni taj vonj veoma smeta, imam već iskustva sa time a i mislim, da je nekorektno od prodavača, da te ne upozori na takve nedostatke.



Uf, ovo je i gore od valova, napol pljesnjivi. :(

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12497 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 20/08/2019 : 17:32:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Ajme Reem, ne uspoređuj jednu od najboljih sitcoma (uz Mućke) sa 90210 i MP i sličnima... I ja kad sam bio mulac sam bio lud za 90210, i probao par godina kasnije gledat i majko mila kakva je to otpad, najjače je što oni glume mulce od 16 godina a svi su u 20-ima, a Andrea je 30-ima, ko mulac ovo uopće nisam kužio.



Možda nisam dao naj usporedbu, ali to mi je prvo palo na pamet i ja sam ih obožavao prije, nije se niti jedna epizoda propuštala. Btw, iznenadila me smrt Luke Perrya nedavno :(
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ako ništa drugo mora se priznati da je Pamela radila velike stvari tih godina, kako preko ekrana tako i preko papira.

Tako je, bilo je pored stripova u ponudi i različitih časopisa na kiosku koji su se nabavljali

quote:
Originally posted by Stark

Kad god neko spomene Baywatch sjetim se ove scene

https://www.youtube.com/watch?v=MgBg77Bv0Zw




I oni su mi prije bili super, vidio sam da ih isto repriziraju. Jednostavno, te neke serije su bile za tadašnja vremena, danas nažalost nekako to ne ide..koliko god se čovjek trudio da gleda.

quote:
Originally posted by zeljko

imam sve prijeratne nikove i dobri su
tr ona 3 posliejratna jedan imam onaj horus
a libelusa sam rasprodao
ako gdje bude jeftino javite :D

A kod Nicka je stalno jeftino, jedino da u ponudi budu još oni sa pečatima. Kod njega je super što nema tih "zeznutih" brojeva da moraš tražiti. Ja jedva čekam da spoje period knjiga 7-15. Ali bit će jednog dana. Mislim da ide 4 knjige godišnje što nije uopće loše. To je 12 epizoda godišnje, što ispada epizoda mjesečno i to je ok. Bitno da gura

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 20/08/2019 17:32:48
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12497 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 20/08/2019 : 17:34:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by ReemCP

sto se tice auta, prodao 2 dzipa 2017. (2006. i 2009. godiste) u razmaku svega mozda mjesec dana, i kupio odmah novog dzipa 2017. godiste. Moram imat pravo auto kad padne kod mene 2m snijega da se mogu probit kroz to.



a ovamo nemaš pare za Dragonera??



nek si ga uvatija


Pa nemam za Dragonera kad sam sve prethodno sprašio na terenca 4x4

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 20/08/2019 17:35:17
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 20/08/2019 : 20:10:37  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Bez obzira što picajzle tvrde da jest, valovitost ipak nije nikakvo oštećenje. Koliko sam takvih stripova donio kući ravno iz knjižare i nakon određenog vremena su se ispravili, niti jedan nije trajno ostao takav.
Druga je stvar kada strip dođe u dodir s vodom, u tom slučaju nema pomoći jer papir više nikad neće biti isti, što god da napraviš nećeš uspjeti vratiti u prijašnje stanje.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39305 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 20/08/2019 : 21:17:28  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Samo da se pohvalim da sam dobio na poklon od Ponkija Tex 1 i 2 redovne od Libellusa. A pre neki dan ja poklonih 200 stripoteka jednom detetu ovde u Zrenjaninu. Eto, ima neke karme. :)
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 20/08/2019 : 21:21:38  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Jel dijete htjelo te Stripoteke? :D Uvali hrpu papira jadniku, sramota sad bacit u kontejner :D
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39305 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 20/08/2019 : 21:28:09  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Da sam se setio snimiti tu rsdost video bi. Bas se obradovao. Slaze, odvaja, bira. A sve su glanc.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12497 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 20/08/2019 : 21:30:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
@Sawitch - dobro se dobrim vraca :)

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 20/08/2019 : 21:39:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Da sam se setio snimiti tu rsdost video bi. Bas se obradovao. Slaze, odvaja, bira. A sve su glanc.


Naravno, kad ih nisi ni otvorio.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12497 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 20/08/2019 : 21:44:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Bez obzira što picajzle tvrde da jest, valovitost ipak nije nikakvo oštećenje. Koliko sam takvih stripova donio kući ravno iz knjižare i nakon određenog vremena su se ispravili, niti jedan nije trajno ostao takav.
Druga je stvar kada strip dođe u dodir s vodom, u tom slučaju nema pomoći jer papir više nikad neće biti isti, što god da napraviš nećeš uspjeti vratiti u prijašnje stanje.


Sto se tice valovitosti, isto meni bilo kod Walking Deada od Fibre. Isto kupio u striparnici. Poslije sve ok ;)

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39305 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 20/08/2019 : 21:50:42  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by sawitch

Da sam se setio snimiti tu rsdost video bi. Bas se obradovao. Slaze, odvaja, bira. A sve su glanc.


Naravno, kad ih nisi ni otvorio.



Pa da. A lepo sam skupljao za penziju :)
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 20/08/2019 : 22:40:11  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Ovima šta stripove kupuju svaka čast.
Ovima šta u stripove ulažu, dabogda sve pojeli miševi.



:D Nista bolje odavno nisam procitao


pa sad...

nije se Jere lepo izrazio.Trebao je da kaže "ovi što kupuju zbog čitanja,i ovi što kupuju radi ulaganja novca";a ovo što je napisao je besmisleno.


Nije besmisleno.
Ne moraju ljudi čitat, neka rade šta oće. Neka čitaju, slažu, koriste kao ogrijev ili građevinski materijal, ali "ulagači" su posebna sorta.

Meni su stripovi ka Gavrilović jetrena pašteta.
Kupiš i guštaš. Kupovina i trošak zbog vlastitog zadovoljstva, nikakvo ulaganje.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 20/08/2019 : 22:42:03  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Samo da se pohvalim da sam dobio na poklon od Ponkija Tex 1 i 2 redovne od Libellusa. A pre neki dan ja poklonih 200 stripoteka jednom detetu ovde u Zrenjaninu. Eto, ima neke karme. :)


Jesi i ti sad protiv reprinta jer će ti rušit cijenu kolekcije?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39305 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 20/08/2019 : 22:49:09  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Naravno da nisam. Apsolutno stojim pri istom stavu. Meni ovo nece vise izaci iz kuce dok sam ziv i sto sad ne bi i ostali ljudi imali priliku...
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.66 seconds. Snitz Forums 2000