forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

Tonka24
Advanced Member



14643 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 19/08/2019 : 19:20:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stark

Prevazišao sam sve to, ali ostala je četverogodišnja rupa u praćenju aktuelnosti i čitanju. Što uspijem nabaviti - uspijem, što ne kupim, Bože zdravlja biće prilike


Hoće sigurno, samo prati redovno.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39416 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 19/08/2019 : 19:40:46  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood
Biće zanimljivo kad se dovrše kompleti kako će se kretat cijene.



Nikako. Bice preveliko da se iskerira. 200+ knjiga kolekcije. Ali opet ne verujem da ce se menjati cena u odnosu na komplete sada.
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 19/08/2019 : 20:41:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Kad smo kod poklona, evo ja sam ovdje ponudio Dragonero nove knjige 0-1-2-3 za pola cijene, ali ne pola one promotivne koja je bila (652 kn), nego pola cijene one ultrapromotivne cijene od 590 kn. Dao ih za 300 kn u kojoj sam sam rekao neka ide i postarina u to, preporuceno. Puna cijena na koricama ukupno tih stripova je 815 kn.

Ako ovo nije poklon, onda ne znam sto je. Danas kolega dobio i sav sretan, a i meni drago kad mi je javio mobom mogao bi i ja dalje pratit Dragonera, stisnut, ali previse imam stripova koji me cekaju na citanje i sad me u ovom trenutku ne zanima. Sto ne znaci da bi za 5-6 godina mozda mogao kupit Dragonero komplet 1-100 ako mi dodje zelja.

Kako se rijesio ovih knjiga Dragonero, odmah od drugog kolege kupio MN 68: Letece Tigrove, danas doslo :) nesto nadoplatio od love sto sam dobio za Dragonera i uzeo tog MN-a 68.



To je dobra cijena, ali nije poklon :)

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12608 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 19/08/2019 : 20:48:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
A da sam dodao jos jednu domacu, velebitsku travaricu uz to

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 19/08/2019 : 21:15:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

A da sam dodao jos jednu domacu, velebitsku travaricu uz to



Ali nisi ...

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/

Edited by - Garfield_Mo on 19/08/2019 21:22:28
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39416 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 19/08/2019 : 21:23:25  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Reem, sto se foliras kad u stvari lihvaris za 50% manje od ultrapromotivne cene?
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12608 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 19/08/2019 : 21:44:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Garfield_Mo

Ali nisi ...

A mozda ipak jesam, samo sam preskroman da bi javno to priznao?
Ovisi kako tko gleda na te stvari, meni kad je neki strip na popustu (recimo oni sa pecatom), ili takve slicne stvari, za mene je to poklon

quote:
Originally posted by sawitch

Reem, sto se foliras kad u stvari lihvaris za 50% manje od ultrapromotivne cene?




Pokusat cu nesto slicno napravit za koji dan, ali dotad, kako bi rekli - stay tuned

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 19/08/2019 : 22:11:28  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by DODSFERD

Nick Raider mi je nekakva želja u budućnosti, ako se jednog dana odlučim da ga nabavim nadam se da ću naletjeti na nekoga tko bi ga htio maknuti s polica po svaku cijenu.

Drzim fige da uspijes na interliberu Nicka zna bit dosta sa velikim popustom. Mozda probas prvo procitat neki sken, pa vidis hoce li ti se svidjet.


Čitao sam ja njega, ali davno je to bilo, zadnji puta na ljeto 1991. Zato se ne bih htio zaletjeti i uzeti komplet po nekoj jačoj cijeni, a da mi na kraju bude nečitljiv.
Vremena se mijenjaju, u 80-ima mi je Poroci Miamija bila zakon serija dok je sada tako dosadna, pa ne bih htio da isti slučaj bude i sa Raiderom.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 19/08/2019 : 22:27:54  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Nik je teks u patikama
Izvrstan strip

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46567 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/08/2019 : 22:44:09  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by DODSFERD

Nick Raider mi je nekakva želja u budućnosti, ako se jednog dana odlučim da ga nabavim nadam se da ću naletjeti na nekoga tko bi ga htio maknuti s polica po svaku cijenu.

Drzim fige da uspijes na interliberu Nicka zna bit dosta sa velikim popustom. Mozda probas prvo procitat neki sken, pa vidis hoce li ti se svidjet.


Čitao sam ja njega, ali davno je to bilo, zadnji puta na ljeto 1991. Zato se ne bih htio zaletjeti i uzeti komplet po nekoj jačoj cijeni, a da mi na kraju bude nečitljiv.
Vremena se mijenjaju, u 80-ima mi je Poroci Miamija bila zakon serija dok je sada tako dosadna, pa ne bih htio da isti slučaj bude i sa Raiderom.



Ja san pročita par i nakon rata,al danas mi nije to to.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12230 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 19/08/2019 : 23:07:47  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by 1Euro

Marty Misteria komplet 1-36 za 180 eura:

http://www.bolha.com/knjige-revije-stripi/stripi/pustolovski-detektivski/biblioteka-martin-mystere-zbirka-stevilke-1-do-36-1345540455.html?aclct=1566131307&kw=libellus


Bi li mi mogao kontaktirati prodavača?
Nemam tamo profil ni ništa. Uzeo bi ovo.



tek sad sam se logirao i nisam prije pročitao tvoju poruku.

Što se tiče tog kompleta 1-36, stranica je zatvorena a to znači da oglas više ne postoji (vjerovatno je prodavač prodao stripove, možda čak nekome sa ovog foruma....) pa izbrisao oglas.
Ali mislim da je član ovog foruma osoba Corto33 rekao kako je on posjetio tog prodavača (dok je još prodavao po 360 eura) i da su stripovi svi valoviti, kao da su stajali na kiši ili nešto pa ih onda nije uzeo. A prodavač je snizio cijenu za polovinu. Da li su stripovi stvarno tako loše očuvani ne znam, treba pitati člana Corto33, on jih je vidio, mogli smo svi to pročitati na forumu ali je iz nekog razloga izbrisao poruku....tako da u biti nisi ništa propustio. Samo ne razumijem zašto je prodavač napisao da su stripovi lijepo očuvani ako nisu.....no ja ih nisam vidio pa ne mogu procjeniti da li su stvarno toliko loše očuvani....ako bi se Corto33 javio,on ih je vidio pa bi nam mogao reči,....po nekada jeftine stvari nisu jeftine BEZ RAZLOGA, treba biti oprezan, zatražiti više fotografija itd,....

pogledao sam ostale oglase tog prodavača i više nema tog kompleta, očito ga je prodao...ali ima ovaj Almanah 1-3 za 12 eura:

http://www.bolha.com/knjige-revije-stripi/stripi/pustolovski-detektivski/martin-mystere-biblioteka-almanah-stevilke-1-3-1345731243.html?aclct=1566239836&kw=libellus

ja za 5 sati idem na more, tako da me sutra nema cijeli dan, pa neču moči nikome pomoči oko kontaktiranja prodavača, mogu u srijedu ako još bude jer sam u srijedu doma, sutra me nema odnosno možda na večer , ovisi kada se vratim


Edited by - 1Euro on 19/08/2019 23:15:03
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46567 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/08/2019 : 23:15:26  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Možda je konta da će neko kupit i stavit na police. Ko je vidija otvarat stripove??

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12608 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 19/08/2019 : 23:45:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Čitao sam ja njega, ali davno je to bilo, zadnji puta na ljeto 1991. Zato se ne bih htio zaletjeti i uzeti komplet po nekoj jačoj cijeni, a da mi na kraju bude nečitljiv.
Vremena se mijenjaju, u 80-ima mi je Poroci Miamija bila zakon serija dok je sada tako dosadna, pa ne bih htio da isti slučaj bude i sa Raiderom.

Jasno, neke stvari je bolje ostavit u prošlosti. Nedavno sam kod svojih vidio na tv-u da se prikazuje serija "Baywatch" (rtl kockica, nemam taj kanal doma), pogledao malo i nije mi bilo nešto. A 90-tih smo svršavali na to (doslovno ). Isto tako Beverly Hills 90210 & Melrose Place. Dok recimo, neku večer se kasno vratio doma, mislim da se radilo o Doma Tv, bio Seinfeld. Pogledao i dalje mi je super, baš se nasmijao Nije ga nimalo pregazilo vrijeme.

Vidi sa Nickom kad stigneš, možda ti se svidi. Ove početne epizode koje sam pročitao su mi baš dobre bile. Preporučio bi ti recimo iz knjige 1 epizodu 03. "Davitelj s Manhattana", pa kad stigneš, probaj vidjet jel ti se dopada ja inače volim filmove 70-tih i 80-tih, pa mi nekako i ovaj strip koji je smješten u 80-ete bude zabavan.

quote:
Originally posted by zeljko

Nik je teks u patikama
Izvrstan strip

Nadam se da nisi odustao od njega

quote:
Originally posted by lwood

Ja san pročita par i nakon rata,al danas mi nije to to.

Ja volim te krimi priče, a kažu da je i Cassidy slična tematika pa sam uzeo i taj mini serijal

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 19/08/2019 : 23:49:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
Od 11.11.2004. do današnjega dana, u nepunih 15 godina, objavili smo ukupno 983 knjige na domaćem tržištu, a kako se približavamo tisućitom izdanju i petnaestom rođendanu tako sve žešće radimo na finaliziranju popisa s brojnim detaljima koji će svim fanovima i kolekcionarima zasigurno biti zanimljivi...😊

A najbolje od svega je to što smo se tek zagrijali i što najluđa pustolovina tek predstoji...😎

Hvala vam što ste s nama!😉


http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/

Edited by - Garfield_Mo on 20/08/2019 01:11:02
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6362 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 20/08/2019 : 00:56:52  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Garfild Mo je vidjelica
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1588 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 20/08/2019 : 07:05:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Ovima šta stripove kupuju svaka čast.
Ovima šta u stripove ulažu, dabogda sve pojeli miševi.





Tko ih jebe s tim kolekcijama, želio bih da što više ljudi čita i uživa u stripovima.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6073 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 20/08/2019 : 07:53:11  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by DODSFERD

Čitao sam ja njega, ali davno je to bilo, zadnji puta na ljeto 1991. Zato se ne bih htio zaletjeti i uzeti komplet po nekoj jačoj cijeni, a da mi na kraju bude nečitljiv.
Vremena se mijenjaju, u 80-ima mi je Poroci Miamija bila zakon serija dok je sada tako dosadna, pa ne bih htio da isti slučaj bude i sa Raiderom.

Jasno, neke stvari je bolje ostavit u prošlosti. Nedavno sam kod svojih vidio na tv-u da se prikazuje serija "Baywatch" (rtl kockica, nemam taj kanal doma), pogledao malo i nije mi bilo nešto. A 90-tih smo svršavali na to (doslovno ). Isto tako Beverly Hills 90210 & Melrose Place. Dok recimo, neku večer se kasno vratio doma, mislim da se radilo o Doma Tv, bio Seinfeld. Pogledao i dalje mi je super, baš se nasmijao Nije ga nimalo pregazilo vrijeme.

Vidi sa Nickom kad stigneš, možda ti se svidi. Ove početne epizode koje sam pročitao su mi baš dobre bile. Preporučio bi ti recimo iz knjige 1 epizodu 03. "Davitelj s Manhattana", pa kad stigneš, probaj vidjet jel ti se dopada ja inače volim filmove 70-tih i 80-tih, pa mi nekako i ovaj strip koji je smješten u 80-ete bude zabavan.

quote:
Originally posted by zeljko

Nik je teks u patikama
Izvrstan strip

Nadam se da nisi odustao od njega

quote:
Originally posted by lwood

Ja san pročita par i nakon rata,al danas mi nije to to.

Ja volim te krimi priče, a kažu da je i Cassidy slična tematika pa sam uzeo i taj mini serijal



Ajme Reem, ne uspoređuj jednu od najboljih sitcoma (uz Mućke) sa 90210 i MP i sličnima... I ja kad sam bio mulac sam bio lud za 90210, i probao par godina kasnije gledat i majko mila kakva je to otpad, najjače je što oni glume mulce od 16 godina a svi su u 20-ima, a Andrea je 30-ima, ko mulac ovo uopće nisam kužio.

Ma poanta je uglavnom da je nostalgija zajebana stvar, već sam pisao o tome, ali ja sam si tako uzeo Alex Raymondovog Flash Gordona i nečitljiv mi je, jedva sam pročitao te 3 knjige, a kao mulac sam mislio da je to najbolji strip na svijetu...
Probao sam gledat i starog Voltorna, He-Mana...ma kakvi, jedna epizoda i previše.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46567 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 20/08/2019 : 08:19:48  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Da,najbolje je ne čačkat previše po uspomenama.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 20/08/2019 : 09:18:07  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by DODSFERD

Čitao sam ja njega, ali davno je to bilo, zadnji puta na ljeto 1991. Zato se ne bih htio zaletjeti i uzeti komplet po nekoj jačoj cijeni, a da mi na kraju bude nečitljiv.
Vremena se mijenjaju, u 80-ima mi je Poroci Miamija bila zakon serija dok je sada tako dosadna, pa ne bih htio da isti slučaj bude i sa Raiderom.

Jasno, neke stvari je bolje ostavit u prošlosti. Nedavno sam kod svojih vidio na tv-u da se prikazuje serija "Baywatch" (rtl kockica, nemam taj kanal doma), pogledao malo i nije mi bilo nešto. A 90-tih smo svršavali na to (doslovno ).

Ako ništa drugo mora se priznati da je Pamela radila velike stvari tih godina, kako preko ekrana tako i preko papira.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Stark
Average Member



Bosnia and Herzegovina
504 Posts

Member since 22/05/2018

Posted - 20/08/2019 : 09:55:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Stark a Private Message  Reply with Quote
Kad god neko spomene Baywatch sjetim se ove scene

https://www.youtube.com/watch?v=MgBg77Bv0Zw
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39416 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 20/08/2019 : 10:43:38  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Diskacu, ja sam zgruvao sve nindza kornjace, hi mena, voltrona, konana itd. Uzivao sam. Gde da to ne valja...
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 20/08/2019 : 10:46:31  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
imam sve prijeratne nikove i dobri su
tr ona 3 posliejratna jedan imam onaj horus
a libelusa sam rasprodao
ako gdje bude jeftino javite :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14643 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 20/08/2019 : 12:25:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by 1Euro

Marty Misteria komplet 1-36 za 180 eura:

http://www.bolha.com/knjige-revije-stripi/stripi/pustolovski-detektivski/biblioteka-martin-mystere-zbirka-stevilke-1-do-36-1345540455.html?aclct=1566131307&kw=libellus


Bi li mi mogao kontaktirati prodavača?
Nemam tamo profil ni ništa. Uzeo bi ovo.



tek sad sam se logirao i nisam prije pročitao tvoju poruku.

Što se tiče tog kompleta 1-36, stranica je zatvorena a to znači da oglas više ne postoji (vjerovatno je prodavač prodao stripove, možda čak nekome sa ovog foruma....) pa izbrisao oglas.
Ali mislim da je član ovog foruma osoba Corto33 rekao kako je on posjetio tog prodavača (dok je još prodavao po 360 eura) i da su stripovi svi valoviti, kao da su stajali na kiši ili nešto pa ih onda nije uzeo. A prodavač je snizio cijenu za polovinu. Da li su stripovi stvarno tako loše očuvani ne znam, treba pitati člana Corto33, on jih je vidio, mogli smo svi to pročitati na forumu ali je iz nekog razloga izbrisao poruku....tako da u biti nisi ništa propustio. Samo ne razumijem zašto je prodavač napisao da su stripovi lijepo očuvani ako nisu.....no ja ih nisam vidio pa ne mogu procjeniti da li su stvarno toliko loše očuvani....ako bi se Corto33 javio,on ih je vidio pa bi nam mogao reči,....po nekada jeftine stvari nisu jeftine BEZ RAZLOGA, treba biti oprezan, zatražiti više fotografija itd,....

pogledao sam ostale oglase tog prodavača i više nema tog kompleta, očito ga je prodao...ali ima ovaj Almanah 1-3 za 12 eura:

http://www.bolha.com/knjige-revije-stripi/stripi/pustolovski-detektivski/martin-mystere-biblioteka-almanah-stevilke-1-3-1345731243.html?aclct=1566239836&kw=libellus

ja za 5 sati idem na more, tako da me sutra nema cijeli dan, pa neču moči nikome pomoči oko kontaktiranja prodavača, mogu u srijedu ako još bude jer sam u srijedu doma, sutra me nema odnosno možda na večer , ovisi kada se vratim




Hvala euro, meni više ne treba.
Da li mi netko može reći više o toj valovitosti, meni je dosta Zagora i Mister No knjiga bilo valovito pa se ispravilo, pa opet nekada budu valoviti...
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 20/08/2019 : 12:27:13  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by DODSFERD

Nick Raider mi je nekakva želja u budućnosti, ako se jednog dana odlučim da ga nabavim nadam se da ću naletjeti na nekoga tko bi ga htio maknuti s polica po svaku cijenu.

Drzim fige da uspijes na interliberu Nicka zna bit dosta sa velikim popustom. Mozda probas prvo procitat neki sken, pa vidis hoce li ti se svidjet.


Čitao sam ja njega, ali davno je to bilo, zadnji puta na ljeto 1991. Zato se ne bih htio zaletjeti i uzeti komplet po nekoj jačoj cijeni, a da mi na kraju bude nečitljiv.
Vremena se mijenjaju, u 80-ima mi je Poroci Miamija bila zakon serija dok je sada tako dosadna, pa ne bih htio da isti slučaj bude i sa Raiderom.


NR je sjajan
da imam mesta/prostora nabavljao bih
moze jako povoljno da se nadje ovo sto je LL izdao
ko se dvoumi, moje preporuke (ako nesto znace )

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6073 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 20/08/2019 : 12:31:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
@Sawitch: Ma vjeruj mi da je to negledljivo, ne znam za kornjače i one su mi bile do jaja kad sam bio klinjo ali ih nisam probao gledat. Sada više naginjem animeima, evo baš pogledao treću sezonu Titana i meni je to odlično. :D

@Tonka: Ja bi rekao da je to vrlo vj normalno i ovisi o vlazi u zraku, kolko se sjećam već si pisao o tome.
Ne zamaraj se, sranje je kad strip ostane takav, tj zavisi da li to tebi smeta, a preprodavačima naravno smeta jer odma vrijedi puno manje. Ja imam jedan jedini valoviti strip i to se vidi pod kutem, Posljednji Uzlet od S-A, ali takvog sam ga kupio i to u original foliji ako se dobro sjećam što je zapravo sranje za strip jer zadržava vlagu od npr tiskanja.
Ugl taj se neda više ispravit, nema šanse, predugo je stajao takav... Doduše, koštao je mislim 20kn. :D

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 20/08/2019 12:33:33
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.64 seconds. Snitz Forums 2000