forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/05/2020 : 09:07:53  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by karuro

Pa da. Tko je kupio 2010 je kupio. Sad iducih 50 godina nitko nov nece moci citati dok netko ponovno ne uzme to izdavati. To se zove poluprofesionalizam i fušanje. Uzet nesto delati, a nemres to isfurat do kraja kako spada, jer nemas zalihu para na pocetku da se posao zalaufa vec ocekujes da ces sve u 2 dana prodati, i da ces se pokriti od toga.


Pa ovo se bas ne moze reci za Libellus. Osim sto su pravi profesionalci, ta su dvojica istinski strip entuzijasti. Dobro su oni znali sto ce i kako ce. Ispocetka je i bio veci tiraz, ali kad nije otisao sav u nekom razumnom vremenu cekanja da se rasproda, naklada je pala a cijena povecana. To se meni cini itekako razumna poslovna politika. Po meni publika je suvise cekala iz ovih i onih razloga, pa i zakasnila na svoj dio kolaca.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/05/2020 : 09:12:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AleksandarN

quote:
Originally posted by ivanl
Inace Aleksandre, pa sto ima bolje od heavy metala uz citanje stripova? Blagodarim! Narocito NWOBHM. Uz Judas Priest, Saxon ili Accept recimo, mogao bi pokusati i rendzere citati...



Ja sam vise za sporiju varijantu dok citam (a i uopste) kao sto su Saint Vitus, Count Raven, Reverend Bizarre, stari Candlemass, Pentagram, prva 4 albuma od Black Sabbath, Fall Of The Idols, Iron Man, Pagan Altar ali moze i Witchfinder General i Cirith Ungol. Samo neka je sporo i tesko!
Ali, volim, naravno i stari HM.

p.s.vidim da imas Motorhead avatar, samo da dodam da su mi Hawkwind omiljeni bend a najbolji albumi su sa Lemmy-jem.


Nije moj 'dir' bas to pobrojeno osim Candlemassa, Sabbata i naravno Hawkwinda, ali sve je to okej glazba. Ja sam nedavno procitao prvih 200 epizoda Zagora ponovo ispocetka i svasta nesto albuma sam poslusao uz njega da se vratimo na LL temu.
Uglavnom, spajanje glazbe i stripa ima neogranicene mogucnosti. Moja dva zivotno vazna medija. Ne znam sto mi je draze ili vaznije. Keep on rockin in the free world!

Los cukar na fritulama!

Edited by - ivanl on 20/05/2020 09:16:08
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 20/05/2020 : 12:07:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by karuro

Pa da. Tko je kupio 2010 je kupio. Sad iducih 50 godina nitko nov nece moci citati dok netko ponovno ne uzme to izdavati. To se zove poluprofesionalizam i fušanje. Uzet nesto delati, a nemres to isfurat do kraja kako spada, jer nemas zalihu para na pocetku da se posao zalaufa vec ocekujes da ces sve u 2 dana prodati, i da ces se pokriti od toga.



A ono, evo ja sam se odlučio za skupljanje NN pred cca 1,5g.
Prvo sam sve što se moglo kupio direkt od LL oštećeno i one sa 50% popusta. Onda sam nešto lovio po aukcijama pa su me tu malo i prevarili sa oštećenim izdanjima koja mi nisu prodana po punoj, ali ni po onoj cijeni koju daje LL (prodavač nije nigdje naveo da su to oštećena izdanja). Jedno 15-ak knjiga sam kupio otprilike po punoj cijeni sa korica, ali mislim da čak i nisam, jbg ne sjećam se jer sam kupio više puta lot od dosta stripova pa bi mi prodavač spustio cijenu. Samo 2 komada sam platio više od njihove pune prodajne cijene, a to su Giganti 1 i 2 (dao sam 100kn više po komadu od pune cijene, a ne kao što neki traže sveukupno smiješnih 1300kn za ta dva giganta). Od početka 2019 kupujem redovno sa onih 20% popusta i imam sve izašlo, samo ona dva superbooka gdje se NN udržuje sa Martyem imam od Arkone u SC-u. Ugl, može se, samo moraš biti spreman iskrcat lovu. I na kompromise, mene recimo BK za korice ako je cijena dobra i ako je strip unutra kako treba. Ako plaćam normalnu cijenu, želim savršeno izdanje bez greške.


EDIT: Da postoji kiosk izdanje, uzimao bih ga, i zab sam napomenut da je kad netko novi krene sve to dosta zbunjujuće. Jer je LL kreno sa mislim 23-om knjigom redovnih nadalje, pa lagano popunjuju rupu i tako.
Kad nisi upoznat sa time, tražiše te brojeve iz rupe koji još nisu izdani, pa ti niš nije jasno.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 20/05/2020 12:13:23
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/05/2020 : 13:12:16  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
To iz 'rupe' su odavno objavili SD i Ludens. Dok ne spojimo u LL-u.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 20/05/2020 : 13:18:49  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

To iz 'rupe' su odavno objavili SD i Ludens. Dok ne spojimo u LL-u.



Znam znam, pa tako sam i počeo.

Samo objašnjavam kolegi da je to početnicima zbunjujuće jer i meni bilo.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4120 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 20/05/2020 : 13:32:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH
Onda sam nešto lovio po aukcijama pa su me tu malo i prevarili sa oštećenim izdanjima koja mi nisu prodana po punoj, ali ni po onoj cijeni koju daje LL (prodavač nije nigdje naveo da su to oštećena izdanja).


Wtf? Jesi mu spičio negativni zbog toga?

Bok, kako si.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 20/05/2020 : 14:32:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

quote:
Originally posted by DiSkAcH
Onda sam nešto lovio po aukcijama pa su me tu malo i prevarili sa oštećenim izdanjima koja mi nisu prodana po punoj, ali ni po onoj cijeni koju daje LL (prodavač nije nigdje naveo da su to oštećena izdanja).


Wtf? Jesi mu spičio negativni zbog toga?



Nisam, ali ga uopće nisam ocjenio.
Pravdao se da šta ima veze da su stripovi u dobrom stanju.
Ja bi ih vrlo vj svejedno uzeo, ali bilo bi lijepo da je napisao da u lotu ima i takvih stripova.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

karuro
New Member



116 Posts

Member since 29/06/2019

Posted - 20/05/2020 : 15:11:25  Show Profile Show Extended Profile  Send karuro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by karuro

Pa da. Tko je kupio 2010 je kupio. Sad iducih 50 godina nitko nov nece moci citati dok netko ponovno ne uzme to izdavati. To se zove poluprofesionalizam i fušanje. Uzet nesto delati, a nemres to isfurat do kraja kako spada, jer nemas zalihu para na pocetku da se posao zalaufa vec ocekujes da ces sve u 2 dana prodati, i da ces se pokriti od toga.


Pa ovo se bas ne moze reci za Libellus. Osim sto su pravi profesionalci, ta su dvojica istinski strip entuzijasti. Dobro su oni znali sto ce i kako ce. Ispocetka je i bio veci tiraz, ali kad nije otisao sav u nekom razumnom vremenu cekanja da se rasproda, naklada je pala a cijena povecana. To se meni cini itekako razumna poslovna politika. Po meni publika je suvise cekala iz ovih i onih razloga, pa i zakasnila na svoj dio kolaca.



Ma nema frke. Budem kao i sve nove strip generacije koje ce doci, pricekao 50 godina da nathana procitamo kad ga netko drugi uzme izdavati. Jer su ll profesionalci.
Go to Top of Page

petarStripovi10
Senior Member

Croatia
1064 Posts

Member since 03/12/2014

Posted - 20/05/2020 : 18:28:25  Show Profile Show Extended Profile  Send petarStripovi10 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by karuro
Ma nema frke. Budem kao i sve nove strip generacije koje ce doci, pricekao 50 godina da nathana procitamo kad ga netko drugi uzme izdavati. Jer su ll profesionalci.



Ma nabavi skenove stripova koji ti fale, po mogućnosti za dž i boli te kuki.

Edited by - petarStripovi10 on 20/05/2020 18:28:43
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/05/2020 : 21:00:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by karuro

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by karuro

Pa da. Tko je kupio 2010 je kupio. Sad iducih 50 godina nitko nov nece moci citati dok netko ponovno ne uzme to izdavati. To se zove poluprofesionalizam i fušanje. Uzet nesto delati, a nemres to isfurat do kraja kako spada, jer nemas zalihu para na pocetku da se posao zalaufa vec ocekujes da ces sve u 2 dana prodati, i da ces se pokriti od toga.


Pa ovo se bas ne moze reci za Libellus. Osim sto su pravi profesionalci, ta su dvojica istinski strip entuzijasti. Dobro su oni znali sto ce i kako ce. Ispocetka je i bio veci tiraz, ali kad nije otisao sav u nekom razumnom vremenu cekanja da se rasproda, naklada je pala a cijena povecana. To se meni cini itekako razumna poslovna politika. Po meni publika je suvise cekala iz ovih i onih razloga, pa i zakasnila na svoj dio kolaca.



Ma nema frke. Budem kao i sve nove strip generacije koje ce doci, pricekao 50 godina da nathana procitamo kad ga netko drugi uzme izdavati. Jer su ll profesionalci.


Nikad ne znas... odavno su stari govorili; u nadi je spas!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 20/05/2020 : 21:32:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Jos cu u 50-tim saznsti da je Betmen istinski tip a Zagor fikcija.. Joker postoji u stvarnosti a Helingen je izmišljen lik totalno..ne stvarno je skakati po drvecu ali je u plasti skocot iz nebodera na neboder mačji kasalj..
Betmen ima bolje crtace to ga spasava..kod Zagora je to svaki treci recimo na nivoju...
Superherojstina i bonelijanka su tu tu po kvaliteti.. nebi nesto nekog posebno dizao na piedestal..



Što to čujem i ti si pokleknuo. Superjunaci su smeće nad smećem, to je tako prazan strip. Postoje neka izdanja sa više stranica i to je jedino što vrijedi kod njih. Serijski Boneli dobrano tuče serijske američke superjunake, mada i Boneli u zadnje vrijeme pada što se tiče ovih novih junaka. Čak su i Francuzi dobrano pali u zadnje vrijeme.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18400 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 20/05/2020 : 21:59:30  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by teller

Jos cu u 50-tim saznsti da je Betmen istinski tip a Zagor fikcija.. Joker postoji u stvarnosti a Helingen je izmišljen lik totalno..ne stvarno je skakati po drvecu ali je u plasti skocot iz nebodera na neboder mačji kasalj..
Betmen ima bolje crtace to ga spasava..kod Zagora je to svaki treci recimo na nivoju...
Superherojstina i bonelijanka su tu tu po kvaliteti.. nebi nesto nekog posebno dizao na piedestal..



Što to čujem i ti si pokleknuo. Superjunaci su smeće nad smećem, to je tako prazan strip. Postoje neka izdanja sa više stranica i to je jedino što vrijedi kod njih. Serijski Boneli dobrano tuče serijske američke superjunake, mada i Boneli u zadnje vrijeme pada što se tiče ovih novih junaka. Čak su i Francuzi dobrano pali u zadnje vrijeme.


tako sam napisao..a što mislim je drugo pitanje...
Iz ove ture što se najavljuje za mene 2 Texa, 1 pilot i 1 Zagor...
4/8 je ok...za budžet i da se ima nesšto pametno za pročitat.


CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 20/05/2020 22:00:02
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 20/05/2020 : 22:06:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by teller

Jos cu u 50-tim saznsti da je Betmen istinski tip a Zagor fikcija.. Joker postoji u stvarnosti a Helingen je izmišljen lik totalno..ne stvarno je skakati po drvecu ali je u plasti skocot iz nebodera na neboder mačji kasalj..
Betmen ima bolje crtace to ga spasava..kod Zagora je to svaki treci recimo na nivoju...
Superherojstina i bonelijanka su tu tu po kvaliteti.. nebi nesto nekog posebno dizao na piedestal..



Što to čujem i ti si pokleknuo. Superjunaci su smeće nad smećem, to je tako prazan strip. Postoje neka izdanja sa više stranica i to je jedino što vrijedi kod njih. Serijski Boneli dobrano tuče serijske američke superjunake, mada i Boneli u zadnje vrijeme pada što se tiče ovih novih junaka. Čak su i Francuzi dobrano pali u zadnje vrijeme.


tako sam napisao..a što mislim je drugo pitanje...
Iz ove ture što se najavljuje za mene 2 Texa, 1 pilot i 1 Zagor...
4/8 je ok...za budžet i da se ima nesšto pametno za pročitat.







Svakako zanimljivo štivo. I da, puno bolje od tih trash superjunaka.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/05/2020 : 22:27:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Pa slozio bi se u konacnici da je taljanski trash zasigurno bolji i pitkiji od americkog.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4120 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 21/05/2020 : 14:23:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH
Nisam, ali ga uopće nisam ocjenio.
Pravdao se da šta ima veze da su stripovi u dobrom stanju.
Ja bi ih vrlo vj svejedno uzeo, ali bilo bi lijepo da je napisao da u lotu ima i takvih stripova.


Ne samo da bi bilo lijepo nego se takve stvari obavezno moraju navesti u aukciji.
Opravdanje je isto genijalno. Čisti bezobrazluk koji zaslužuje negativni bez puno razmišljanja.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 21/05/2020 : 14:37:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
tako i mene dopao jednom primjerak iz knjižnice
hehe
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 21/05/2020 : 14:39:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

quote:
Originally posted by DiSkAcH
Nisam, ali ga uopće nisam ocjenio.
Pravdao se da šta ima veze da su stripovi u dobrom stanju.
Ja bi ih vrlo vj svejedno uzeo, ali bilo bi lijepo da je napisao da u lotu ima i takvih stripova.


Ne samo da bi bilo lijepo nego se takve stvari obavezno moraju navesti u aukciji.
Opravdanje je isto genijalno. Čisti bezobrazluk koji zaslužuje negativni bez puno razmišljanja.


Jbg. prijatelju, koliko bi tad bilo negativnih... Evo, govorit cu samo o Alan Ford aukcijama, koje redovno pratim dugi niz godina i vise znam sve prodavace i redovne kupce. Dakle, znamo da se tu radi o starim stripovima, ali cije knjizice dan danas mozes naci u odlicnom stanju. E sad neki ljudi uopce ne navedu zguzvanost, fleke, saranje penkalom, ispunjene Fordaljke, izrezane/zarezane/odvojene stranice, a mrtvi ladni napisu; ocijena 5! E sad, zna se sto je 'petica' i kako takav strip treba izgledati, a njihov je nekakva 'cetvorka'. Tajvi deklarirani stripovi u ocijeni 5, redovito i 'skoce' do jako pristojnog novca, da ne kazem zbilja ozbiljnog... Sto da mu ja poslije dam ,a nije naveo nedostatke koji se ne vide na fotografiji? A placeni su i vec su ti stigli doma... Nisam od onih koji ce mu dati minus uglavu iako je zasluzen. Jbg.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 21/05/2020 : 14:41:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
pa onda si si sam kriv za te loše stripove, zar ne?
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 21/05/2020 : 14:49:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

pa onda si si sam kriv za te loše stripove, zar ne?


Kako u p.m.?
Ako ja na slici ne vidim potpis bivseg vlasnika na predlistu, fleke od starosti od stranice 33 do 103, valovitost od vode koja je protekla 1973, pet rijeci u Fordaljci, punte od briskule i tresete na odjavnij stranici? A to nije navedeno. I nema sanse da je vidljivo na fotografiji, mozda samo tebi rengenskim pogledom kroz korice i listove i to na daljinu, posto imas Supermanove moci... Kako onda?

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4120 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 21/05/2020 : 15:11:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
@ivanl: Za stare stripove je po defaultu očekivati veće ili manje nedostatke unutar stripa. Pa ne očekuje se valjda da prodavač pročita i detaljno provjeri svaki strip koji postavi na aukcije.
Osim toga glanc picajzle mogu vrlo lako poslati poruku prodavaču i zatražiti dodatno očitovanje i slike.
Kome nije svejedno za svoje novce i očuvanost to će naravno i napraviti. Inače si je sam kriv.

Što se tiče novih stripova prodavač naravno može staviti cijenu kakvu god hoće. Međutim Libellusov žig je s razlogom tu i svaka utaja navođenja da je strip "označen" je čista prevara.
Naravno, može se dogoditi da netko previdi ili zaboravi napisati u aukcijama ali onda je pošteno i ljudski da se kasnije cijena korigira ili dogovori na neki drugi način.

Objašnjenje u stilu ovog koje je dobio Diskač je čisti lopovluk.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 21/05/2020 : 15:27:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by supermark

pa onda si si sam kriv za te loše stripove, zar ne?


Kako u p.m.?
Ako ja na slici ne vidim potpis bivseg vlasnika na predlistu, fleke od starosti od stranice 33 do 103, valovitost od vode koja je protekla 1973, pet rijeci u Fordaljci, punte od briskule i tresete na odjavnij stranici? A to nije navedeno. I nema sanse da je vidljivo na fotografiji, mozda samo tebi rengenskim pogledom kroz korice i listove i to na daljinu, posto imas Supermanove moci... Kako onda?




ako ti (i drugi) ne daješ/dajete negativne ocjene takvima, onda se ne možeš čuditi što ti takvi prodaju stripove
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 21/05/2020 : 15:33:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Cromwell, s drugim dijelom replike se slazem, s prvim niposto ne. 'Glanc picajzle' koje su spremne iskrcat svojom nadasve slobodnom voljom 'lipu lovicu' na stari strip, ocekuju korektan opis istog. Zna se sto su stari i rijetki stripovi i sto znaci i nosi ocijena '5'. Ono malo sto sam prodao jer mi je smetalo prostorno, postavio sam s jasnim opisnim ocjenama. Kupci su mi se poslije javljali kazavsi mi da su moje 'cetvorke' tude 'petice'. Stari skupi strip mora imati jasno naznacene nedostatke. Uostalom mene osobno uopce nije briga na cifru koju cu 'pljuniti' ako to strip zasluzuje. Jbm. se za lovu, hocu strip koji meni znaci. U tom i takvom stanju.

Los cukar na fritulama!

Edited by - ivanl on 21/05/2020 15:34:12
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 21/05/2020 : 15:37:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by supermark

pa onda si si sam kriv za te loše stripove, zar ne?


Kako u p.m.?
Ako ja na slici ne vidim potpis bivseg vlasnika na predlistu, fleke od starosti od stranice 33 do 103, valovitost od vode koja je protekla 1973, pet rijeci u Fordaljci, punte od briskule i tresete na odjavnij stranici? A to nije navedeno. I nema sanse da je vidljivo na fotografiji, mozda samo tebi rengenskim pogledom kroz korice i listove i to na daljinu, posto imas Supermanove moci... Kako onda?




ako ti (i drugi) ne daješ/dajete negativne ocjene takvima, onda se ne možeš čuditi što ti takvi prodaju stripove


Ocito se necemo usaglasiti ni razumjeti. Nije mi eto, lako 'opalit' negativan, iako jesam jednom, jako jako zasluzeno, pa to ti je... no ionako je ovo Libellus topic ne neka aukcijska rasprava...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2259 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 21/05/2020 : 16:26:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by teller
Jos cu u 50-tim saznsti da je Betmen istinski tip a Zagor fikcija.. Joker postoji u stvarnosti a Helingen je izmišljen lik totalno..ne stvarno je skakati po drvecu ali je u plasti skocot iz nebodera na neboder mačji kasalj..
Betmen ima bolje crtace to ga spasava..kod Zagora je to svaki treci recimo na nivoju...
Superherojstina i bonelijanka su tu tu po kvaliteti.. nebi nesto nekog posebno dizao na piedestal..
Što to čujem i ti si pokleknuo. Superjunaci su smeće nad smećem, to je tako prazan strip. Postoje neka izdanja sa više stranica i to je jedino što vrijedi kod njih. Serijski Boneli dobrano tuče serijske američke superjunake, mada i Boneli u zadnje vrijeme pada što se tiče ovih novih junaka. Čak su i Francuzi dobrano pali u zadnje vrijeme.
tako sam napisao..a što mislim je drugo pitanje...Iz ove ture što se najavljuje za mene 2 Texa, 1 pilot i 1 Zagor...4/8 je ok...za budžet i da se ima nesšto pametno za pročitat.

Nije 4/8 nego 4/10 I ja sam 4/10 ali samo nam je Zagor isti
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 21/05/2020 : 17:02:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
7/10 kod mene. Nazalost i meni je samo Zagor isti kao kod njega.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.83 seconds. Snitz Forums 2000