forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 397

Oki
Advanced Member



Croatia
5223 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 19/05/2020 : 19:26:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
@ivanl
...možda kakav instrumental ili klasika, ali uz čitanje stripa slušati pjesme mi gotovo sigurno djeluje kao smetnja.

Edited by - Oki on 19/05/2020 19:28:00
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15744 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/05/2020 : 19:28:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by mpavin

Ja kad vidin da Markosova izdanja u boji i na velikom formatu koštaju manje od Libellusov cb u klasičnom Bonelli formatu (i to nerijetko sa istim i li čak manjim brojem stranica) dođem do zaključka da je Libellus neopravdano skup. Pa vi palamudite koliko oćete.


To je istina i toga smo svi svjesni, ali cijena stripa nije nešto o čemu vrijedi raspravljati.


Ma vrijedi raspravljati...
Ponovo i ponovo. Masu ekipe ne razumije da drugi nisu ko oni, i da im ta i ta cijena ne predstavlja problem. Sta mene briga sto neko kupuje patike u vrijednosti pet Fibrinih integrala? Nek kupi. Ima pravo. Ja ne bi. Rade uzimam 'Fibrine cigle' kako se slikovito izrazio Teller. Ili rade uzmem bocu nekog skupog vina negoli primjerice 'rebatinke'. Ali koga to briga? A za LL sto reci? Nego po stoti put; koliko para toliko i glazbe.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46984 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/05/2020 : 19:30:59  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Fibra ima 10% dobrih izdanja, 10% prosjecnih i 80% da ne kažem cega..
Hvalit se da uzimas Fibrine cigle za jedno citanje je isto glupo ko uzeti 5 reprint Kolor Zagora Libellus.. ja uzimam pola Libellusa i sve sa kioska..Fibre jako malo jer malo dobrog i ima..za moj ukus naravno..
Bezveze je pljuvat Bonelli i hvalit Fibru.. sranja ima svuda.. samo zavisti koliko ga plačamo..
Meni je Bonelli bio i ostalo broj jedan.. Ne menjam jednog Malog Rendžera za ciglu betena, Vendete, kurcevih Nadziraca, Spageta boloneze ili cega več..



Koliko Bonelli ima izdanja danas? Oko 20-tak junaka otprilike? a od toga čitaš možda 5 na koje si navika u djetinjstvu i dugoročniji su od one Marisol serije.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15744 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/05/2020 : 19:33:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

@ivanl
...možda kakav instrumental ili klasika, ali uz čitanje stripa slušati pjesme mi gotovo sigurno djeluje kao smetnja.


A ne znam...
Ja sam svasta slusao uz Zagora i Alan Forda primjerice. Od Azre do Judas Priesta, da sad ne nabrajam. Ali priznajem, neki bas jaki strip, dubokoumni, primjerice 'Fibrine cigle' zahtjeva apsolutnu tisinu i posvecenost.
Ima kako sam ti rekao bas stripova poput Jonathana u kojem se bas predlaze odredena glazba. Ima i masu knjiga uz koje mi je legla neka atmosfericna glazba, kao King na primjer uz laganog Watersa u pozadini, ili Tool...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15744 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/05/2020 : 19:36:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Fibra ima 10% dobrih izdanja, 10% prosjecnih i 80% da ne kažem cega..
Hvalit se da uzimas Fibrine cigle za jedno citanje je isto glupo ko uzeti 5 reprint Kolor Zagora Libellus.. ja uzimam pola Libellusa i sve sa kioska..Fibre jako malo jer malo dobrog i ima..za moj ukus naravno..
Bezveze je pljuvat Bonelli i hvalit Fibru.. sranja ima svuda.. samo zavisti koliko ga plačamo..
Meni je Bonelli bio i ostalo broj jedan.. Ne menjam jednog Malog Rendžera za ciglu betena, Vendete, kurcevih Nadziraca, Spageta boloneze ili cega več..


Telleru, Telleru...
Rendzerologija i to s malim rendzerom te Spaghetti bros, koje si tako lakomisleno stavio u istu recenicu, je u najmanju ruku svetogrde. Blasfemija.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 19/05/2020 : 20:24:49  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by teller

Fibra ima 10% dobrih izdanja, 10% prosjecnih i 80% da ne kažem cega..
Hvalit se da uzimas Fibrine cigle za jedno citanje je isto glupo ko uzeti 5 reprint Kolor Zagora Libellus.. ja uzimam pola Libellusa i sve sa kioska..Fibre jako malo jer malo dobrog i ima..za moj ukus naravno..
Bezveze je pljuvat Bonelli i hvalit Fibru.. sranja ima svuda.. samo zavisti koliko ga plačamo..
Meni je Bonelli bio i ostalo broj jedan.. Ne menjam jednog Malog Rendžera za ciglu betena, Vendete, kurcevih Nadziraca, Spageta boloneze ili cega več..



Koliko Bonelli ima izdanja danas? Oko 20-tak junaka otprilike? a od toga čitaš možda 5 na koje si navika u djetinjstvu i dugoročniji su od one Marisol serije.


Al' nisu dugoročniji od Santa Barbare, ne postoji ništa na svijetu što ima toliko epizoda.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15744 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/05/2020 : 20:38:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Tu i jest 'kvaka'... SBE ima masu od vrlo dobrih do odlicnih 'novih' kratkih serijala. Na dobru su se politiku izdavastva prebacili zadnjih godina. I ta im je politika odlicna. No, tradicionalisti ne bi to bili da ne 'kukaju' i ostaju na 5 dugovjecnih sad vec poodavno dosadnjikavih junaka, ne zeleci ni pruziti sansu necem novom. Cast iznimkama naravno, kako junacima serijala tako i fanovima.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3223 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 19/05/2020 : 20:45:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by teller

Fibra ima 10% dobrih izdanja, 10% prosjecnih i 80% da ne kažem cega..
Hvalit se da uzimas Fibrine cigle za jedno citanje je isto glupo ko uzeti 5 reprint Kolor Zagora Libellus.. ja uzimam pola Libellusa i sve sa kioska..Fibre jako malo jer malo dobrog i ima..za moj ukus naravno..
Bezveze je pljuvat Bonelli i hvalit Fibru.. sranja ima svuda.. samo zavisti koliko ga plačamo..
Meni je Bonelli bio i ostalo broj jedan.. Ne menjam jednog Malog Rendžera za ciglu betena, Vendete, kurcevih Nadziraca, Spageta boloneze ili cega več..



Koliko Bonelli ima izdanja danas? Oko 20-tak junaka otprilike? a od toga čitaš možda 5 na koje si navika u djetinjstvu i dugoročniji su od one Marisol serije.


Al' nisu dugoročniji od Santa Barbare, ne postoji ništa na svijetu što ima toliko epizoda.


Santa Barbara je mala maca za teškaše. 9 sezona, 1400 epizoda
Coronation Street, u 60-oj godini snimanja, preko 10000 epizoda.
Go to Top of Page

karuro
New Member



119 Posts

Member since 29/06/2019

Posted - 19/05/2020 : 20:51:09  Show Profile Show Extended Profile  Send karuro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin

Ja kad vidin da Markosova izdanja u boji i na velikom formatu koštaju manje od Libellusov cb u klasičnom Bonelli formatu (i to nerijetko sa istim i li čak manjim brojem stranica) dođem do zaključka da je Libellus neopravdano skup. Pa vi palamudite koliko oćete.



Potpis, plus to sta ne rade reprint. Pa onaj tko nije poceo kupovat od njih prije 10 godina nemre nista ukompletirati. Ajde kuzim za zagor i ove ostale junake koje imas i u kiosk izdanju, pa onda hoces deluxe. Ali izdaju recimo NN kojeg nitko drugi ne izdaje na ovim prostorima. Pa bi bilo ok kad bi uzeli u obzir da postoji i novopridosla ekipa koja bi to skupljala.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15744 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/05/2020 : 21:16:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by karuro

quote:
Originally posted by mpavin

Ja kad vidin da Markosova izdanja u boji i na velikom formatu koštaju manje od Libellusov cb u klasičnom Bonelli formatu (i to nerijetko sa istim i li čak manjim brojem stranica) dođem do zaključka da je Libellus neopravdano skup. Pa vi palamudite koliko oćete.



Potpis, plus to sta ne rade reprint. Pa onaj tko nije poceo kupovat od njih prije 10 godina nemre nista ukompletirati. Ajde kuzim za zagor i ove ostale junake koje imas i u kiosk izdanju, pa onda hoces deluxe. Ali izdaju recimo NN kojeg nitko drugi ne izdaje na ovim prostorima. Pa bi bilo ok kad bi uzeli u obzir da postoji i novopridosla ekipa koja bi to skupljala.


Da ponovimo lekciju. Onda ne bi bila kolekcionarska izdanja, kad bi isla masovnije. A i o tome je publika podavno dala svoj glas, kad su izdanja isla u puno vise primjeraka i puno manje novcanih jedinica, tako da...jbg.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18705 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 19/05/2020 : 21:20:52  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin

Ja kad vidin da Markosova izdanja u boji i na velikom formatu koštaju manje od Libellusov cb u klasičnom Bonelli formatu (i to nerijetko sa istim i li čak manjim brojem stranica) dođem do zaključka da je Libellus neopravdano skup. Pa vi palamudite koliko oćete.


je,, istina Fibra je jeftinija, ima vise tiraze občino, mozda je tu razlog..
Libellus je skup ali ako nesto želiš... zasto ne uzet... nebi da sam bezobrazan, i psece govno nije skupno pa ga nitko osim Čistoče ne sakuplja...
Ako je nesto jeftinije od drugo to nije garancija da je i bolje.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 19/05/2020 21:27:11
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18705 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 19/05/2020 : 21:23:37  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by AleksandarN

quote:
Originally posted by ivanl
Ti si kupac kiosk/roto izdanja i albumi/knjige nisu za tebe. Niti ces svojim bojkotom rusiti nakladu, niti bi tvoja eventualna kupnja pospjesila neki tiraz. To je sve okej. Imas kiosk izdavace i prilagodili su se tebi, ili ti njima...kako god. Ja osobno, jedva sam docekao pojavu strip knjiga kakve tiskaju Libellus. Ili fenomenalnih albumskih integrala koje tiska Fibra, primjerice. Svakom svoje...



Vidi se da me ne poznajes pa nema potrebe da pises nesto o cemu nemas pojma. To sto sam rekao da od Bonelli izdanja kupujem samo VC i jos onih par serijala sto su objavili ili objavljuju domaci izdavaci to ne znaci da ne kupujem izdanja Fibre, Carobne Knjige, DW-a, Strip-Agenta, Bookglobe-a, Lokomotive... Zasto bih papreno placao Bonelli serijale koji zasluzuju iskljucivo kiosk izdanja kada za te pare mogu da kupim sjajne albume i serijale koje rade pomenuti izdavaci?


A tko si ti da određuješ kakva izdanja zaslužuju pojedini stripovi. U svakoj strip školi ima i dobrih i loših stvari, 100 stranica (ili koliko već) prosječnog Bonellija i superherojštine je potpuno isti vrag, bitno je samo koliko si ih platio. Da kojim slučajem Libellus objavljuje superheroje po istom sistemu i cijenama kao i Bonelli serijale, takvi stripovi ne bi ništa više ili manje zasluživali HC izdanje. Sve je to prvobitno zamišljeno kao jeftina zabava, samo su se vremena promijenila pa zato imamo ovu današnju situaciju, ako hoćeš čitati HC strip moraš izdvojiti puno veće novce nego za kiosk izdanje.



CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

karuro
New Member



119 Posts

Member since 29/06/2019

Posted - 19/05/2020 : 21:24:36  Show Profile Show Extended Profile  Send karuro a Private Message  Reply with Quote
Pa dobro kolekcionarska izdanja su i fibrina, pa opet ima Marko sluha sta se trazi za reprint ili ne. Nije bad za zagora kojeg ima stampanog u 100 verzija, pa hajde sada 300 komada ako netko hoce deluxe. Ovak kad jedini izdajes kao u slucaju NN,mogla bi pasti i iznimka.
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1860 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 19/05/2020 : 21:26:40  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

Asteriosa sam čitao odmah nakon izlaska...prošlo je mnogo godina. Kao što sam napisao, scenarij mazi crtež na recikliranom papiru i to je dojmljivo i pamtljivo, priča očito nije jer sam je zaboravio.
Eternaut je drugi par cipela, tu imamo starinski crtež koji naravno ima svoj šarm, ali priča je ono glavno, nešto što jednostavno ne možete zaboraviti.
Nekoć sam i sam kupovao sve i čitao sve...što mi se nije svidjelo išlo je u prodaju, zamjenu i sl. Mislim da se prije nije gubilo gotovo ništa financijski na prodaji stripova koje sam po pravilu kupovao sa 15% popusta, tako da mi je bilo svejedno što kupujem.
Danas kada je situacija nešto drugačija jer uz obitelj, financijske mogućnosti nisu kao nekada, fibrine stripove po pravilu kupujem sa godinom zakašnjenja na interliberu. Kriterij za odabir...čitam dosta komentara na forumu i recenzijama, i po pravilu, ima tu nekoliko forumaša čija mišljenja cijenim (ljudi koji popljuju ako je nešto loše i naravno pohvale ako je nešto dobro), zatim uradim spisak prioriteta za nabavku i čitam kada uhvatim vremena i naravno ništa ne listam prije čitanja zbog mogućih “spojlera”. Najgore od svega je to što mi se nagomilalo previše nepročitanih stripova, ali sve će doći na svoje.

Nego, Aleksandre ako je po tvome ukusu i navođenju sav bonelli bezvrijedno štivo, a sve što fibra izdaje su remek djela...daj mi molim te nabroji nekoliko stripova koje je izdala fibra a da ti nisu sjeli ako takvi uopće postoje kod tebe?
Jednostavno ako si ljubitelj stripa, ne mogu ti svi stripovi biti remek djela jer po meni ako raspravljamo o stripovima, ja kažem da je mnogo mnogo lošijih i precjenjenih stripova naspram onih koje vrijedi pročitati i više puta...




Oki, nekada se zapitam da li ti mene uopste razumes. Nigde nisam napisao da je Bonelli bezvredno stivo. Zar nisi procitao da imam skroz sve sto je VC (Veseli Cetvrtak, da ne bude zabune) objavio + Greystorm, Julia, Price, sve ono od CK (Carobna Knjiga, da ne bude zabune) i jos svasta nesto. Samo sam govorio da je MENI neopotrebno u HC povezu i da mi nije vredno za tu cenu, nista vise.
I naravno da postoji odabir. Ne verujem da se ikome svidja bas sve sto neki izdavac objavi pa cak ni Antu sva Fibrina izdanja iako su mu 10/10.

Pitao si za lose fibre, evo nekih naslova koje sam procitao a nisu mi bili bas nesto uz izvinjenje Marku zbog kontra reklame:
Putovanje na Samotne otoke (prelep crtez ali sam ga jedva procitao, ne secam se da sam se toliko mucio da procitam neki strip)
U potrazi za Petrom Panom (ne mogu da kazem da je los ali mi je bio dosadan)
Rebetiko (jedan od najdosadnijih stripova koje sam citao, doduse imam Komiko izdanje)
Realist (isto kao za Rebetiko, dosadno, takodje imam Komiko izdanje)

Par stripova me nikako ne privlaci pa ih necu ni kupovati a to su:
Salvatore
Mrtve prirode

To je samo sto se tice Kolorki, bio bi veci spisak da sam uzeo u obzir i ostalo ali me mrzi da trazim. Naravno, ne volim superheroje osim Nadziraca i Betmena iako Betmena ne bih nazvao superherojem. Iste ne kupujem ni od jednog izdavaca.

@ivanl uvek slusam muziku dok citam i nikako ne mogu da citam u tisini kod kuce. Ovih dana se vrti Tiamat ali i pomenuti Judas Priest. Uglavnom slusam doom metal ali stari heavy metal mi mnogo prija ovih dana. Uz Motorhead sam krecio sobu za stripove i komsiluk je slusao uz mene.

@DODSFERD sad mogu da te pitam "a ko si ti da se meni uopste i obracas?" ali necu. Vidi, druze, razmisli za sta forum sluzi pa ce ti biti jasno. Svi iznosimo svoje misljenje i o tome diskutujemo, zar ne? I eno ti gore, ne superheroji me ne zanimaju ni malo.

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx

Edited by - AleksandarN on 19/05/2020 21:29:34
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18705 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 19/05/2020 : 21:34:09  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Jos cu u 50-tim saznsti da je Betmen istinski tip a Zagor fikcija.. Joker postoji u stvarnosti a Helingen je izmišljen lik totalno..ne stvarno je skakati po drvecu ali je u plasti skocot iz nebodera na neboder mačji kasalj..
Betmen ima bolje crtace to ga spasava..kod Zagora je to svaki treci recimo na nivoju...
Superherojstina i bonelijanka su tu tu po kvaliteti.. nebi nesto nekog posebno dizao na piedestal..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 19/05/2020 21:37:17
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1860 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 19/05/2020 : 21:47:29  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Jos cu u 50-tim saznsti da je Betmen istinski tip a Zagor fikcija.. Joker postoji u stvarnosti a Helingen je izmišljen lik totalno..ne stvarno je skakati po drvecu ali je u plasti skocot iz nebodera na neboder mačji kasalj..
Betmen ima bolje crtace to ga spasava..kod Zagora je to svaki treci recimo na nivoju...
Superherojstina i bonelijanka su tu tu po kvaliteti.. nebi nesto nekog posebno dizao na piedestal..



I Joker i Helingen postoje, rekao mi je Dranki Dak jutros kada mi je doneo nove stripove koje mi je poslao Harvi Dent. Pre neki je Supermajk bio do mene na kafi i pricao mi je kako je prasio Zenu Macku u Betmobilu. Sa Robinom sam sinoc skakao sa Beogradjanke na Skupstinu i bilo je vrhunski. Sve moze, sve je realno, sve postoji!

"Superherojstina i bonelijanka su tu tu po kvaliteti.. nebi nesto nekog posebno dizao na piedestal.."
Tu se slazem iako superheroje ne mogu da citam a Bonelli mi je uglavnom super osim par nekih. Necu da pisem koji su mi tacno dosadni da se ne uvredis.

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15744 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/05/2020 : 22:31:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Rendzeri?
Inace Aleksandre, pa sto ima bolje od heavy metala uz citanje stripova? Blagodarim! Narocito NWOBHM. Uz Judas Priest, Saxon ili Accept recimo, mogao bi pokusati i rendzere citati...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15744 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/05/2020 : 22:44:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by karuro

Pa dobro kolekcionarska izdanja su i fibrina, pa opet ima Marko sluha sta se trazi za reprint ili ne. Nije bad za zagora kojeg ima stampanog u 100 verzija, pa hajde sada 300 komada ako netko hoce deluxe. Ovak kad jedini izdajes kao u slucaju NN,mogla bi pasti i iznimka.


A eto, Zagor je poceo s tirazem od 1200 primjeraka pa je dosao na ovo. Nema ti to puno veze sa sluhom nakladnika. (Svaka cast Marku) Bilo pa proslo, tesko da ce reprintirati/repetirati NN-a. I on je poceo sa 500 primjeraka, pa gdje je tad bila ta publika koja bi ga danas uzimala? Lako cemo. Ima vremena. Biti ce. Ovo ono... jbg. Prosla baka s kolacima. Ja bi prvi stvarno bio u bedu da nemam izdanja tog fantasticnog junaka. A sad kad ga je LL nastancao 140 knjiga, (i u pripremi sad jos dvije nove), razumijem da je tesko uhvatiti prikljucak. Ali moglo se nekad. A nije. Pa su uredno smanjili na 300 komada, sve prodaju i chiao! Nema robe na skladistu, sve ide bez brige, itd...itd... Pronadena je najbolja formula i funkcionira. Evo sad im ide deset izdanja, a bio je krizni mjesec.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

karuro
New Member



119 Posts

Member since 29/06/2019

Posted - 20/05/2020 : 02:22:56  Show Profile Show Extended Profile  Send karuro a Private Message  Reply with Quote
Pa da. Tko je kupio 2010 je kupio. Sad iducih 50 godina nitko nov nece moci citati dok netko ponovno ne uzme to izdavati. To se zove poluprofesionalizam i fušanje. Uzet nesto delati, a nemres to isfurat do kraja kako spada, jer nemas zalihu para na pocetku da se posao zalaufa vec ocekujes da ces sve u 2 dana prodati, i da ces se pokriti od toga.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 20/05/2020 : 05:20:31  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Razočarala me ova rasprava zadnje dvije stranice, nigdje poređenje Fićo/Ferari, c,c,c... bilo je tu i skupog vina i patika, psećih govana, ali Fićo/Ferari forever!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11718 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/05/2020 : 05:29:17  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

Razočarala me ova rasprava zadnje dvije stranice, nigdje poređenje Fićo/Ferari, c,c,c... bilo je tu i skupog vina i patika, psećih govana, ali Fićo/Ferari forever!



Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16940 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 20/05/2020 : 07:31:00  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

Razočarala me ova rasprava zadnje dvije stranice, nigdje poređenje Fićo/Ferari, c,c,c... bilo je tu i skupog vina i patika, psećih govana, ali Fićo/Ferari forever!



Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1860 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 20/05/2020 : 08:08:57  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl
Inace Aleksandre, pa sto ima bolje od heavy metala uz citanje stripova? Blagodarim! Narocito NWOBHM. Uz Judas Priest, Saxon ili Accept recimo, mogao bi pokusati i rendzere citati...



Ja sam vise za sporiju varijantu dok citam (a i uopste) kao sto su Saint Vitus, Count Raven, Reverend Bizarre, stari Candlemass, Pentagram, prva 4 albuma od Black Sabbath, Fall Of The Idols, Iron Man, Pagan Altar ali moze i Witchfinder General i Cirith Ungol. Samo neka je sporo i tesko!
Ali, volim, naravno i stari HM.

p.s.vidim da imas Motorhead avatar, samo da dodam da su mi Hawkwind omiljeni bend a najbolji albumi su sa Lemmy-jem.

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29608 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 20/05/2020 : 08:44:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AleksandarN

quote:
Originally posted by teller

Jos cu u 50-tim saznsti da je Betmen istinski tip a Zagor fikcija.. Joker postoji u stvarnosti a Helingen je izmišljen lik totalno..ne stvarno je skakati po drvecu ali je u plasti skocot iz nebodera na neboder mačji kasalj..
Betmen ima bolje crtace to ga spasava..kod Zagora je to svaki treci recimo na nivoju...
Superherojstina i bonelijanka su tu tu po kvaliteti.. nebi nesto nekog posebno dizao na piedestal..



I Joker i Helingen postoje, rekao mi je Dranki Dak jutros kada mi je doneo nove stripove koje mi je poslao Harvi Dent. Pre neki je Supermark bio do mene na kafi i pricao mi je kako je prasio Zenu Macku u Betmobilu. Sa Robinom sam sinoc skakao sa Beogradjanke na Skupstinu i bilo je vrhunski. Sve moze, sve je realno, sve postoji!

"Superherojstina i bonelijanka su tu tu po kvaliteti.. nebi nesto nekog posebno dizao na piedestal.."
Tu se slazem iako superheroje ne mogu da citam a Bonelli mi je uglavnom super osim par nekih. Necu da pisem koji su mi tacno dosadni da se ne uvredis.




obećao si da nećeš nikomu reći
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15744 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/05/2020 : 09:00:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

Razočarala me ova rasprava zadnje dvije stranice, nigdje poređenje Fićo/Ferari, c,c,c... bilo je tu i skupog vina i patika, psećih govana, ali Fićo/Ferari forever!


Naravno. Naravno. Netko ima za Ficu a htio bi Ferrari. To nije sporno. Zelje su upravo kao pseca govna. Ima ih koliko hoces...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page
Page: of 397 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.58 seconds. Snitz Forums 2000