forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

maelstrom
Senior Member

1252 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 02/06/2020 : 17:35:57  Show Profile Show Extended Profile  Send maelstrom a Private Message  Reply with Quote
Tvrdi šta hoćeš Renky, pokolebati me nećeš ni u čemu, pogotovo zastrašiti.Navikao sam da iznosim svoje mišljenje i mnogo gori likovi i lažovi od tebe me nisu u tome uspeli sprečiti.
Izreći neki svoj stav je valjda osnovno demokratsko načelo modernog društva, no očito da za takve kao ti nije, pogotovo kada u celoj priči imaju neke koristi.
A ovo da nisi popio ni kap alkohola je valjda najbolji vic koji si mogao ispričati, pogotovo od tebe kad dođe.

Za aukcije, lagao si mog prijatelja i to danima, izgleda ti je navika da čim zineš i slažeš, mada nije tu toliko ni u tome stvar koliko si ponekad jednostavno izgubljen.Valjda sebi nećeš da priznaš taj očito veliki problem pa onda lažeš.

Edited by - maelstrom on 02/06/2020 17:40:24
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/06/2020 : 17:53:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dexters

Hmmm, ako sam dobro shvatio, cijela ova drama je zbog IvanL-a?



Nisi bas najbolje shvatio, ali;
Samo se za dobrim vrancima, prasina dize.

Los cukar na fritulama!

Edited by - ivanl on 02/06/2020 17:57:54
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/06/2020 : 17:56:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Renato brale, imas se i ti volje raspravljat. Ka da ne znas da se nekome nista nemore 'nacrtat'. Ni doslovno ni figurativno.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/06/2020 : 18:02:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by maelstrom

quote:
Originally posted by ZoranC

quote:
Originally posted by maelstrom

U suštini mene zanima da čujem i da se apsolviraju samo ove 3 stvari.

1.Da li izdavači zarađuju solidno na stripovima (pod tim ne mislim na neke ogromne pare već onako iznad prihoda velike većine svih nas ovde) ?

2.Da li izdavači gledaju šta im konkurencija radi, odnosno izdaje?

3.Da li se promovišu na bilo koji način, pogotovo preko foruma?


Znamo svi da je odgovor na ova 3 pitanja DA.

I to je sve U REDU I NORMALNO, ako treba da napišem još većim slovima, napisaću, nego ne znam zašto izdavači ove 3 stvari kriju kao zmija noge i nikako neće da priznaju već puštaju njihove idolopoklonike preko foruma da pišu sasvim suprotne stvari (vidi moj prethodni post).

Valjda im odgovara da igraju ulogu žrtve.

maelstrom, pa valjda je jasno da je odgovor na sva tri pitanja DA. Ja sam altruista, sigurno, ali ne bi mi palo na pamet da se bavim izdavastvom (ili bilo kojom drugom djelatnoscu) od koje nema koristi. meni kao kupcu je nebitno da li izdavac moze zivjeti od svog posla, a jos manje mi je bitno da li mu na kraju mjeseca ostane za kavu ili za apartman na moru. Zivi bili pa nas i dalje obasipali dobrim stripovima.
Konkurencija, posmatranje trzista, naravno. Dokle bi stigli kad bi zabili glavu u pijesak i furali svoj fazon?! Nije moje da razmisljam o tome. Moje je da zazalim ako netko od njih propadne i serijali koje skupljam ostanu nezavrseni. Zvuci egoisticno za jednog altruistu.




Evo ti si sve lepo napisao i slažem se apsolutno sa tobom, ali Ivanl i Renky drugu pesmu pevaju.Oni se uhvatili ljubavi, dovršavanja započetog, gubitaka ili bar pozitivne nule.I šta čovek tu više onda ima da doda, sami su sebe ogolili?Mada za Renky-ja mi je jasno, čovek kako i sam kaže ima veze sa libellusom pa ga razumem, a ostali, pa njihova stvar, neka obožavaju da pričaju bajke koliko im volja, na kraju svako ima pravo i na to.


Kako nemam veze? Za svaki promovirani primjerak dobijem lijepu proviziju!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 02/06/2020 : 18:55:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by maelstrom

Tvrdi šta hoćeš Renky, pokolebati me nećeš ni u čemu, pogotovo zastrašiti.Navikao sam da iznosim svoje mišljenje i mnogo gori likovi i lažovi od tebe me nisu u tome uspeli sprečiti.
Izreći neki svoj stav je valjda osnovno demokratsko načelo modernog društva, no očito da za takve kao ti nije, pogotovo kada u celoj priči imaju neke koristi.
A ovo da nisi popio ni kap alkohola je valjda najbolji vic koji si mogao ispričati, pogotovo od tebe kad dođe.

Za aukcije, lagao si mog prijatelja i to danima, izgleda ti je navika da čim zineš i slažeš, mada nije tu toliko ni u tome stvar koliko si ponekad jednostavno izgubljen.Valjda sebi nećeš da priznaš taj očito veliki problem pa onda lažeš.



Zastrašiti? Hi hi hi... Konstatacija da lažeš nije zastrašivanje.
Što se mišljenja tiče... znaš šta o tome kažu? No iznija si niz neistina. Argumentirano ih pobijam... i onda, kao što je Jaki dobro primjetija, idemo prominit temu jer će ljudi skužit šta sam pisao.. No dobro. Što se tiče aukcija, mislim da postoji arhiva pa izvoli... ali i dalje postoji šansa da odigraš potez sa "kolegom" kojeg sam "izvarao".

A što se alkohola tiče... to je tek pokazatelj koliko su ti procjene pogrešne i kao što ne možeš prihvatiti ništa od argumenata tako ne možeš prihvatiti ni činjenicu da netko ne pije alkohol. Da, čudno je, pogotovo tebi. Aj pozdrav.

Vratimo se na temu, nemojmo izgubiti nit.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25905 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 02/06/2020 : 19:39:33  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Koja je tema uopće?:)
aha,konkurencija?Zarada?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/06/2020 : 20:13:29  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Ali im se kupci djelomicno preplicu.I neki od tih kupaca nemaju novca za sve pa ce birati.



Ma svi su oni konkurencija. veća ili manja.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 02/06/2020 : 21:24:29  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
Bravo, Renky! Dobro je kad neko ima volje da se bori sa nuspojavama foruma.

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 02/06/2020 : 21:31:29  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Ne znam baš koliko Renky pije ili ne pije jer ne poznam toliko dobro čovjeka, ali nisam nešto dobio dojam da je levat kada su aukcije u pitanju. Uživo vrlo duhovita i zanimljiva osoba za slušanje priča i dogodovština sa raznih festivala i iz svijeta stripa, a na aukcijama po dalmatinski sve polako i bez nervoze, ali tvrditi da je čovjek prevarant i lažov je presmješno... I ne, nisam u nikakvom talu sa njim, nismo frendovi, ne čujemo se, čak niti ne pratimo na instaču tako da ovo ne govorim ni iz kakvog interesa
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7018 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 02/06/2020 : 21:40:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by maelstrom

Tvrdi šta hoćeš Renky, pokolebati me nećeš ni u čemu, pogotovo zastrašiti.Navikao sam da iznosim svoje mišljenje i mnogo gori likovi i lažovi od tebe me nisu u tome uspeli sprečiti.
Izreći neki svoj stav je valjda osnovno demokratsko načelo modernog društva, no očito da za takve kao ti nije, pogotovo kada u celoj priči imaju neke koristi.
A ovo da nisi popio ni kap alkohola je valjda najbolji vic koji si mogao ispričati, pogotovo od tebe kad dođe.

Za aukcije, lagao si mog prijatelja i to danima, izgleda ti je navika da čim zineš i slažeš, mada nije tu toliko ni u tome stvar koliko si ponekad jednostavno izgubljen.Valjda sebi nećeš da priznaš taj očito veliki problem pa onda lažeš.



Mislim da svakome tko pročita napisano u ovoj raspravi može biti jasno da si ti taj koji iznosi lažne informacije, namjerno formira krive zaključke, a i konstantno mijenja temu pokušavajući omalovažiti sugovornika iznoseći bezvezarije nevezane za temu.

Jesi li možda novinar ili političar?

Renky, idem u tvoju čast popiti coca-colu!
U biti, imam samo sky-colu doma, ali poslužit će.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20719 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 02/06/2020 : 22:10:32  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
pa sad,nije baš toliko maelstrom u krivu - mene je Renki prevario za Ralfa Azama;prošle godine sam mu pokonio 10 litara vrhunske čačanske ljute da obrlati Dade da izdaju Ralfa,makar i po 150 k/kom.Rakiju je rado uzeo,i obećao da ću u narednih pola godine videti toliko željeni strip u LL ruhu.Evo prođe i cela godina,a od RA ni crtice u Libelusu.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 02/06/2020 22:11:20
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7018 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 02/06/2020 : 22:33:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

pa sad,nije baš toliko maelstrom u krivu - mene je Renki prevario za Ralfa Azama;prošle godine sam mu pokonio 10 litara vrhunske čačanske ljute da obrlati Dade da izdaju Ralfa,makar i po 150 k/kom.Rakiju je rado uzeo,i obećao da ću u narednih pola godine videti toliko željeni strip u LL ruhu.Evo prođe i cela godina,a od RA ni crtice u Libelusu.





Eto, svečano obećavam da ću i ja uzimati tog Ralfa Azama ako ga tko izda, iako skoro više ništa od stripova i ne kupujem! (Prema mojim proračunima imam dovoljnu zalihu stripova do kraja života)

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 02/06/2020 22:39:43
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 02/06/2020 : 22:37:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
I ja. Ralph Azham je izdanje bez rizika za izdavača.

Svi ćemo ga kupiti samo da nas Anto više ne terorizira s njim.

Kupujemo ga pa makar i valjao .
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/06/2020 : 22:43:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Nega...
Zavrsava nam Mr No Revolution, Deadwood Dick, ide i jedan Nathan koji krpa toliko spminjanu rupu,(jos samo sest knjiga), te Ringo no.3. Meni sasvim lijepo u petoj turi! Teme topica sto se tice...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/06/2020 : 22:44:36  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

I ja. Ralph Azham je izdanje bez rizika za izdavača.

Svi ćemo ga kupiti samo da nas Anto više ne terorizira s njim.

Kupujemo ga pa makar i valjao .


Nacrtat cemo mu ga mi, pa poslati.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 02/06/2020 : 23:06:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

pa sad,nije baš toliko maelstrom u krivu - mene je Renki prevario za Ralfa Azama;prošle godine sam mu pokonio 10 litara vrhunske čačanske ljute da obrlati Dade da izdaju Ralfa,makar i po 150 k/kom.Rakiju je rado uzeo,i obećao da ću u narednih pola godine videti toliko željeni strip u LL ruhu.Evo prođe i cela godina,a od RA ni crtice u Libelusu.


Hm... Mora da ti je rakija završila u spamu, ništa nisan dobija. Pošalji ponovo pa ćemo vidit

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/06/2020 : 23:16:00  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by anto

pa sad,nije baš toliko maelstrom u krivu - mene je Renki prevario za Ralfa Azama;prošle godine sam mu pokonio 10 litara vrhunske čačanske ljute da obrlati Dade da izdaju Ralfa,makar i po 150 k/kom.Rakiju je rado uzeo,i obećao da ću u narednih pola godine videti toliko željeni strip u LL ruhu.Evo prođe i cela godina,a od RA ni crtice u Libelusu.


Hm... Mora da ti je rakija završila u spamu, ništa nisan dobija. Pošalji ponovo pa ćemo vidit


Vis' Renato, da se opet cuga spominje... nema bez dobre kapljice...
Ispritiskaj ti Dade dodatno, da 'pokrpaju' Nathan Nevera, pa cu ja dovuc bacvu...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 02/06/2020 : 23:21:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by anto

pa sad,nije baš toliko maelstrom u krivu - mene je Renki prevario za Ralfa Azama;prošle godine sam mu pokonio 10 litara vrhunske čačanske ljute da obrlati Dade da izdaju Ralfa,makar i po 150 k/kom.Rakiju je rado uzeo,i obećao da ću u narednih pola godine videti toliko željeni strip u LL ruhu.Evo prođe i cela godina,a od RA ni crtice u Libelusu.


Hm... Mora da ti je rakija završila u spamu, ništa nisan dobija. Pošalji ponovo pa ćemo vidit


Vis' Renato, da se opet cuga spominje... nema bez dobre kapljice...
Ispritiskaj ti Dade dodatno, da 'pokrpaju' Nathan Nevera, pa cu ja dovuc bacvu...


Coca Cole može

Edit:
Vidiš, čekam i ja da spoje NN pa da krenem ponovo... Kažu da je totalno drugačiji dojam nego ono što smo čitali kroz SD.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter

Edited by - Renky on 02/06/2020 23:23:11
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/06/2020 : 00:08:00  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Moze i Cole, naravno. Iako je to dobro samo za rezervoare prat. Je, jedva cekan da prispoje cili serijal, pa udrit maraton. Ispocetka, lipo, sve natanane. To ce bit gustancija ziva... nadan se za dvi godine tome, najprikovise tri.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

maelstrom
Senior Member

1252 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 03/06/2020 : 06:33:17  Show Profile Show Extended Profile  Send maelstrom a Private Message  Reply with Quote
Iskreno, apsolutno me zabole ona stvar šta ko ovde napisao ili rekao, ja ću i dalje da pišem šta god budem smatrao za shodno, a pojedinci mogu samo da mi pljunu pod prozor.
To je ono što mnogi ne mogu da shvate, da postoji neko koga zabole za forum, okupljanja, pijanke i ostale gluposti i ko sve gleda kroz prizmu strip scene i stanja na istoj.
Ako i ne budem pisao na forumu jer možda neko oceni da previše bodem oči i smeta, tako me savršeno briga, ionako sam veoma retko tu i svakako imam mnogo toga drugog na šta korisnije mogu da potrošim vreme.
No, u svakom slučaju, kada i budem nešto pisao, biće to bez ikakvog straha ili oklevanja, a nažalost na ovom forumu se mnogi itekako boje da napišu neke stvari.

Dakle, pojedinci neka shvate da im badava trud i da sve što napišu mene ne dotiče ni jotu.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 03/06/2020 : 07:21:09  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Ma piši ti šta hoćeš, ali nema potrebe za vrijeđanjem, optuživanjem nekoga za pijanstvo i prevaru te iznošenje potpuno neprovjerenih informacija bez ikakvih dokaza. Živiš na nekom svom oblaku, misliš da si u pravu bez obzira što ti sugovornici u raspravi argumentirano dokažu suprotno i tko smo mi onda da te išta više ubjeđujemo.
P. S. Sumohrvat,, nikakve veze sa Libellusom i trijezan već više od godinu dana 😀
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 03/06/2020 : 08:10:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by maelstrom

Iskreno, apsolutno me zabole ona stvar šta ko ovde napisao ili rekao, ja ću i dalje da pišem šta god budem smatrao za shodno, a pojedinci mogu samo da mi pljunu pod prozor.
To je ono što mnogi ne mogu da shvate, da postoji neko koga zabole za forum, okupljanja, pijanke i ostale gluposti i ko sve gleda kroz prizmu strip scene i stanja na istoj.
Ako i ne budem pisao na forumu jer možda neko oceni da previše bodem oči i smeta, tako me savršeno briga, ionako sam veoma retko tu i svakako imam mnogo toga drugog na šta korisnije mogu da potrošim vreme.
No, u svakom slučaju, kada i budem nešto pisao, biće to bez ikakvog straha ili oklevanja, a nažalost na ovom forumu se mnogi itekako boje da napišu neke stvari.

Dakle, pojedinci neka shvate da im badava trud i da sve što napišu mene ne dotiče ni jotu.


Nije tebi lako.

Trouble will find me
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39392 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 03/06/2020 : 09:25:22  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by maelstrom

Iskreno, apsolutno me zabole ona stvar šta ko ovde napisao ili rekao, ja ću i dalje da pišem šta god budem smatrao za shodno, a pojedinci mogu samo da mi pljunu pod prozor.
To je ono što mnogi ne mogu da shvate, da postoji neko koga zabole za forum, okupljanja, pijanke i ostale gluposti i ko sve gleda kroz prizmu strip scene i stanja na istoj.
Ako i ne budem pisao na forumu jer možda neko oceni da previše bodem oči i smeta, tako me savršeno briga, ionako sam veoma retko tu i svakako imam mnogo toga drugog na šta korisnije mogu da potrošim vreme.
No, u svakom slučaju, kada i budem nešto pisao, biće to bez ikakvog straha ili oklevanja, a nažalost na ovom forumu se mnogi itekako boje da napišu neke stvari.

Dakle, pojedinci neka shvate da im badava trud i da sve što napišu mene ne dotiče ni jotu.



Ovde je prosto navika da ljudi zauzimaju strane u nekom sukobu koji ih se ne tice, ali ako verujes u moj sud i iskustvo Renky nije prevarant samo sto je verovatno lenj kada su aukcije u pitanju. Ja ga isto pitam da mi proveri nesto pa mi se javi posle mesec dana. Ali u svetu u kom zivimo ja ga potpuno razumem. Znam ga licno i zajebant je poput vecine nas. Mislim da si malo prenaglio i valjalo bi spustiti loptu. No, kako hocete obojica.
Go to Top of Page

njofra32
Average Member

736 Posts

Member since 28/02/2017

Posted - 03/06/2020 : 09:34:26  Show Profile Show Extended Profile  Send njofra32 a Private Message  Reply with Quote
Renky je spor i trebao bi to popraviti. Desetak puta sam od njega kupovao na aukcijama i nikad nije zajebao.
A što se tiče Libellusa kao i ostalih izdavača, tko voli nek izvoli, ali bez cviljenja. Mješat se u politiku izdavača (poduzetnika) pod izlikom da svatko ima svoje mišljenje je u biti cviljenje.


Go to Top of Page

maelstrom
Senior Member

1252 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 03/06/2020 : 10:04:02  Show Profile Show Extended Profile  Send maelstrom a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by maelstrom

Iskreno, apsolutno me zabole ona stvar šta ko ovde napisao ili rekao, ja ću i dalje da pišem šta god budem smatrao za shodno, a pojedinci mogu samo da mi pljunu pod prozor.
To je ono što mnogi ne mogu da shvate, da postoji neko koga zabole za forum, okupljanja, pijanke i ostale gluposti i ko sve gleda kroz prizmu strip scene i stanja na istoj.
Ako i ne budem pisao na forumu jer možda neko oceni da previše bodem oči i smeta, tako me savršeno briga, ionako sam veoma retko tu i svakako imam mnogo toga drugog na šta korisnije mogu da potrošim vreme.
No, u svakom slučaju, kada i budem nešto pisao, biće to bez ikakvog straha ili oklevanja, a nažalost na ovom forumu se mnogi itekako boje da napišu neke stvari.

Dakle, pojedinci neka shvate da im badava trud i da sve što napišu mene ne dotiče ni jotu.


Nije tebi lako.



Tačno tako, vidiš kako si pogodio.Nije lako nekome zdravog razuma da se nosi sa potezima u ovom slučaju "rulje za linč" gde se većina povodi za krilaticom daj da iskoristim ovu priliku da se viđenijim strip pojedincima dobro uvučem što dublje.Trpaju se raznorazni drveni advokati, no to je za ovaj forum odavno sasvim uobičajena stvar, ja sam nešto slično i očekivao stoga možeš misliti kako sam i ušao u diskusiju očekujući sličnu reakciju, nema boljeg dokaza da me zaista briga šta ko rekao, napisao, pretio i ostale gluposti.

Inače, i ti si se lepo utrpao u priču, a da te nisam ni spomenuo, niti tvoju firmu, verovatno si se osetio u vezi nečega ugroženim, sam valjda znaš zašto je to tako.
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.67 seconds. Snitz Forums 2000