forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

maddjuro
Average Member



666 Posts

Member since 08/01/2008

Posted - 21/06/2020 : 04:20:38  Show Profile Show Extended Profile  Send maddjuro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by GGG

LL je odličan izdavač, njihova cijena je korektna za to što nude, imam i poprilično njihovih stripova, ali imao bi ih još i više, da ne idu (bar kod Bonellija) u ekstremno niske naklade. Razumljivo mi je, da se pokušavaju riješiti zaliha što prije, ali ako se nesto rasproda za par tjedana onda to očito nije optimalna poslovna odluka. U normalnom izdavaštvu je logičan sljedeči korak reprint, ali ne rade i to, pa su onda razumljive špekulacije os krivenim nakladama, povlaštenim preprodavačima i slično (I nije to ni tako rijetko, jer smo nešto slično radili farmaceutskoj firmi u kojoj sam radio prije 15 godina). S obzirom, da se radi o ljudima koji su navodno ljubitelji i poznavatelji stripova, ne vidim kakva je logika npr kod MM imati nakladu 300 komada za epizode koji nikad nisu izašli u ex-Yu i one koje su prije desetak godina izlazili na kioscima.

Što se tiče teme klinci i stripovi, tu je stvar več odavno propala i još najmanje če to preokrenuti CB izdanja na kioscima. Možda bi bio kakav interes za stripove koji prate kakve u tom trenutku popularne crtane filmove, ali malo vjeroatno. Bolje opcija su tinejdžeri, koji traže alternativu od poplave socialnih medija. A za tu i takvu publiku, vjerojatno je omrznuta Aama bolja opcija nego Asterix, Modesty ili Rip Kirby (iako mi je Rip onomad bio jedan od dražih stripova, danas ga ne bi čitao ni da mi ga badava daju...). Tako da to, što rade Markos i LL (ako izuzmemo naklade) je vjerojatno najbolji (i jedini) način strip zdavaštva u HR.




kako mi je davnih dana rečeno, ako se nije promjemilo, stvar s libellusom je da oni iako jesu izdavači nemaju svoju tiskaru, te stoga nemaju značajniji skladišni prostor. Naklada je takva kakva je bas zato jer nemaju di skladištiti sva ta "silna" izdanja. Cijena zavisi od tiraže, tako da i naprave reprint nečega, to bi vjerojatno bilo nekih 100 kom ali onda bi cijena vjerojatno bila i preko 300kn.
Teenageri ako i citaju ovo prije će to čitati na netu nego kupovati papirnata izdanja (sto zbog cijene sto zbog nemogućnosti nabave starijih brojeva), a tu je vjerojatno i ona vječna stigma oko čitanja stripova.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18382 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 21/06/2020 : 04:36:59  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mike

@telleru

Mozda ne bilo lose, da o nekim stvarima koje ne poznajes, radije nista pises. Ovako na brzinu izjave o Stripoteci su ti u najmanju ruku prdac u rosu, a tvoje pljuckanje i srackanje po Fibri ionako vise nije ni komentara vrijedno.

Naravno neka svatko pise sto misli, ali stvarno mi je vec smijesno kako ljudi imaju sto i jednu ideju sta bi sve trebalo uraditi oko izdavanja i najvise prodaje stripova. Pa pobogu, ako ima toliko ideja nek se ima muda pa pocne sa izdavanjem drukcije, kako to izlazi danas.

Imamo izdavaca u poslednjh 25 godina koji valjda najbolje znaju sta, gde i kako treba da se radi posao. Ali ne, neki su ocito pametniji, pa bi to radili ovako ili onako, samo ne tako, kako rade danasnji izdavaci, koji imaju ohoho znanja oko strip scene na nasim prostorima.

Pa eto telleru, ko ti brani izdavanje recimo Marka u boji i Hildu na kioscima ili trpanje 50 i vise godina starih junaka u Stripoteku? Mogu ti jedino pozelit svu srecu.

Da ne bude zabune, ovaj se post ne nanosi na nikoga te je napisan u dobroj vjeri, pa se nadam da ce ga i teller ovako shvatiti.




Sve ok..
Razmena mišljenja..
Valjda si u pravu..
Možda me samo pregazilo vrijeme..
I klinci mi to kadkad kazu..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 21/06/2020 04:38:04
Go to Top of Page

mmihoci
Average Member

944 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 21/06/2020 : 14:46:08  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by maddjuro

quote:
Originally posted by GGG

LL je odličan izdavač, njihova cijena je korektna za to što nude, imam i poprilično njihovih stripova, ali imao bi ih još i više, da ne idu (bar kod Bonellija) u ekstremno niske naklade. Razumljivo mi je, da se pokušavaju riješiti zaliha što prije, ali ako se nesto rasproda za par tjedana onda to očito nije optimalna poslovna odluka. U normalnom izdavaštvu je logičan sljedeči korak reprint, ali ne rade i to, pa su onda razumljive špekulacije os krivenim nakladama, povlaštenim preprodavačima i slično (I nije to ni tako rijetko, jer smo nešto slično radili farmaceutskoj firmi u kojoj sam radio prije 15 godina). S obzirom, da se radi o ljudima koji su navodno ljubitelji i poznavatelji stripova, ne vidim kakva je logika npr kod MM imati nakladu 300 komada za epizode koji nikad nisu izašli u ex-Yu i one koje su prije desetak godina izlazili na kioscima.

Što se tiče teme klinci i stripovi, tu je stvar več odavno propala i još najmanje če to preokrenuti CB izdanja na kioscima. Možda bi bio kakav interes za stripove koji prate kakve u tom trenutku popularne crtane filmove, ali malo vjeroatno. Bolje opcija su tinejdžeri, koji traže alternativu od poplave socialnih medija. A za tu i takvu publiku, vjerojatno je omrznuta Aama bolja opcija nego Asterix, Modesty ili Rip Kirby (iako mi je Rip onomad bio jedan od dražih stripova, danas ga ne bi čitao ni da mi ga badava daju...). Tako da to, što rade Markos i LL (ako izuzmemo naklade) je vjerojatno najbolji (i jedini) način strip zdavaštva u HR.




kako mi je davnih dana rečeno, ako se nije promjemilo, stvar s libellusom je da oni iako jesu izdavači nemaju svoju tiskaru, te stoga nemaju značajniji skladišni prostor. Naklada je takva kakva je bas zato jer nemaju di skladištiti sva ta "silna" izdanja. Cijena zavisi od tiraže, tako da i naprave reprint nečega, to bi vjerojatno bilo nekih 100 kom ali onda bi cijena vjerojatno bila i preko 300kn.
Teenageri ako i citaju ovo prije će to čitati na netu nego kupovati papirnata izdanja (sto zbog cijene sto zbog nemogućnosti nabave starijih brojeva), a tu je vjerojatno i ona vječna stigma oko čitanja stripova.



S Libellusom mi se čini da imamo najveće šanse da se ovi dugi Bonelli serijali kompletiraju. Pogotovo ovi koji su završeni (Pilot pa Nick).
Da Libellus sudjeluje u ovim "prljavim rabotama ispod stola" baš i ne vjerujem. Da netko individualno hoće "ušećariti" u ovoj situaciji, moguće je, i to mi je normalno.
Svaka čast onome koji od toga može živjeti, a ako se još obogati "kapa do poda".
A da Libellus ipak "mulja" s "individuama koje nešto hoće 'ušećariti'" mi nije bitno već samo znak da postoje velike šanse da dođu do kraja svakog serijala (još ak budem živ....).
O reprintovima i nakladi više puta su iznijeli svoj stav i to je tako kako je.
Iz sasvim sebičnih razloga ni ja ne bih htio da rade reprinte, draže mi je da izbacuju što brže i što više novih naslova.

Nego spominjanje Ripa i Modesty iz "onog" vremena me podsjetilo na Kelly Green koja mi je bila puno draža (valjda zbog više mračnijih i krvavijih priča) pa bih rado vidio njezin integral/knjižurinu/"ciglu".


Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20703 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 21/06/2020 : 19:16:00  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
jedno pitanje - kad će otprilike izaći Dik #3?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6057 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 21/06/2020 : 19:45:04  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

jedno pitanje - kad će otprilike izaći Dik #3?




A najavljen je, sada se znači čeka tiskara, pretpostavljam da ćemo znati cca 1-2 prije samog izlaska kao i uvijek. Vj do kraja lipnja.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15669 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 23/06/2020 : 12:56:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

jedno pitanje - kad će otprilike izaći Dik #3?



Sad za kraj Lipnja, ide Deadwood Dick trica. I s tim smo gotovi. Nekidan sam procitao Macanove i Kordejeve epizode Marsala Bassa, i uz Deadwooda, nisam odavno citao tako opak i zajeban western! Oba su mi iznenadenje godine. Prebolesni. Predobri. Prebrutalni.
Inace ide i treci Mr No revolution pa smo i s tim gotovi.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16868 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 23/06/2020 : 16:44:25  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Maršal Bass je i mene oduševio... To je definicija kako bi trebao izgledati pravi western.
S obzirom da je Deadwood Dick ipak malko blaži, ne previše, mogu reći da me je također vrlo ugodno iznenadio, pročitao sam cijeli serijal i u trećoj knjizi tek slijedi pravi vatromet u Bosellijevoj režiji sa fenomenalnim crtežom Andreuccija.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16362 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 23/06/2020 : 18:10:11  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Da li ova epizoda https://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-lex-143-145-bijeli-tigar/1216/ počinje u https://www.stripovi.com/enciklopedija/strip/zg-zg-libkb-49-kaznena-ekspedicija/35129/0/?

I da li ova epizoda https://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-lex-140-141-tajanstveni-jahac/1094/ počinje u https://www.stripovi.com/enciklopedija/strip/zagor-zg-libkb-50-covjek-i-zvijer/35130/0/?
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2168 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 23/06/2020 : 19:27:38  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by mmihoci

Mislim da "novi" klinci baš ne biraju strip u bilo kakvom "omotu" već prvo što "zagrizu”


Iznenadio bi se. Evo jedna poruka koju sam dobio jucer

Poštovani, danas su mom petogodišnjaku stigle dvije knjige stripovi o Hildi koje je sam odabrao (Povorka ptica i Kamena šuma). Stigle su stvarno brzo od trenutka plaćanja i na tome vam zahvaljujem. Čim su stigle, mališan je uzeo Kamenu šumu i ruke i nije ju ispustio dok je nije pročitao. Ponavljam da ima pet godina, ali čitač je od treće. Na zadnjoj stranici šokirano mi kaže: MAMA, NASTAVLJA SE!!! I tako smo sad u ogromnom neizvjesnosti, s čime se petogodišnjak teško nosi. Nismo naime znali da ima nastavak. Možete li mi reći je li Planinski kralj nastavak Kamene šume? Pozdrav od mame xxxxx i dječaka Xxxxx


Sjajno. Bas mi je to lijepo cuti/procitati. Zelim tom djecaku sto vise nastavaka i zadovoljstva u daljnjem citanju stripova.



Mene je prosli tjedan kad sam isao po klince u skolu, dok sam cekao s ostalim roditeljima, iznenadilo kad je jedan djecak (2. ili 3 razred) izletio iz skole, dotrcao do mame i kaze:"Mama, ja sam se zaljubio!"; i iz torbe vadi Alana Forda epizodu Formule...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15669 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 23/06/2020 : 20:40:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hrvoje23

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by mmihoci

Mislim da "novi" klinci baš ne biraju strip u bilo kakvom "omotu" već prvo što "zagrizu”


Iznenadio bi se. Evo jedna poruka koju sam dobio jucer

Poštovani, danas su mom petogodišnjaku stigle dvije knjige stripovi o Hildi koje je sam odabrao (Povorka ptica i Kamena šuma). Stigle su stvarno brzo od trenutka plaćanja i na tome vam zahvaljujem. Čim su stigle, mališan je uzeo Kamenu šumu i ruke i nije ju ispustio dok je nije pročitao. Ponavljam da ima pet godina, ali čitač je od treće. Na zadnjoj stranici šokirano mi kaže: MAMA, NASTAVLJA SE!!! I tako smo sad u ogromnom neizvjesnosti, s čime se petogodišnjak teško nosi. Nismo naime znali da ima nastavak. Možete li mi reći je li Planinski kralj nastavak Kamene šume? Pozdrav od mame xxxxx i dječaka Xxxxx


Sjajno. Bas mi je to lijepo cuti/procitati. Zelim tom djecaku sto vise nastavaka i zadovoljstva u daljnjem citanju stripova.



Mene je prosli tjedan kad sam isao po klince u skolu, dok sam cekao s ostalim roditeljima, iznenadilo kad je jedan djecak (2. ili 3 razred) izletio iz skole, dotrcao do mame i kaze:"Mama, ja sam se zaljubio!"; i iz torbe vadi Alana Forda epizodu Formule...


Wooo. Sto reci?
Moja dvojica vec citaju epizode Forda po kronologiji, i jako im se svida. 'beru baze' i smiju se, cak i one ozbiljne noar situacije razumiju i postavljaju prava pitanja. Malo citaju, pa malo stanu radi drugih obaveza i situacija, ali vracaju mu se, i bas im je dobar Alan Ford, na sto sam izrazito ponosan. Kao da dobivaju petice u skoli.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15669 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 23/06/2020 : 20:49:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Maršal Bass je i mene oduševio... To je definicija kako bi trebao izgledati pravi western.
S obzirom da je Deadwood Dick ipak malko blaži, ne previše, mogu reći da me je također vrlo ugodno iznenadio, pročitao sam cijeli serijal i u trećoj knjizi tek slijedi pravi vatromet u Bosellijevoj režiji sa fenomenalnim crtežom Andreuccija.


Oba serijala su paklena i pravo osvjezenje zanra kako scenaristicki tako i vizualno, a onaj Kordej nije normalan... Gdje je on dosao svojim zalaganjem i talentom to se ponoviti vise nece od nikoga. Macan takode rastura, ne mogu vjerovati sto su uradila ta nasa dvojica.
Da, sad u trecoj knjizi Deadwood Dicka ide prava 'panika mozga'... Inace i tu crtaci rasturaju, akcioni i dinamicni kadrovi da je prava milina. Meni su oba serijala najprijatnije strip iznenadenje godine. I oba su nevjerovatno ugodna oku u ruhu u kojem su prezentirana. Ne znam koje su knjige lijepse, Fibrine ili LL-ove... Preporuka ko neboder za ljubitelje westerna, a i za one druge. Bit ce iznenadeni ako ovo uzmu u ruke.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18382 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 23/06/2020 : 21:21:57  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Bassa spasava crtez..priča je spoj vulgarnosti i prostota..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15669 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 23/06/2020 : 21:33:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Bassa spasava crtez..priča je spoj vulgarnosti i prostota..


Bas kakav je bio taj divlji svijet tih divljih godina. Vjerno prikazan primitivizam i divljastvo na svim nivoima. Uostalom zato se i zove divlji zapad, zar ne?
Predobri stripovi su to Telleru, no mozda nisu za ljubitelja Mikija, Kita i ostalih romansiranih naivnih likova. Ti si strip entuzijast, pravi rendzer, stamen i posten pa te ovo mozda iritira. Ali to i jest svrha ovih serijala. Ljuti realizam bez milosti i romansiranja...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16868 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 23/06/2020 : 21:34:03  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Bassa spasava crtez..priča je spoj vulgarnosti i prostota..



Ne smeta, pa strip nije namijenjen djeci.
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 10/07/2020 : 10:54:11  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
“Pripovijesti sutrašnjice” novi su projekt legendarnog Tiziana Sclavija, kreatora Dylana Doga, a premijerni album pod naslovom “Nemoguća knjiga” zadnje je, deseto izdanje iz naše pete ovogodišnje ture koja će od večeras biti u prodaji.Smile

U ovoj izvrsnoj knjizi koja je u Italiji izvorno objavljena u studenome prošle godine, Sclavijeve zamisli fenomenalno je na papir prenio jedan od najboljih talijanskih crtača današnjice Gigi Cavenago, koji je ujedno i kolorirao sve, a autor je i naslovnice.Smile

“Nemoguća knjiga” ima 64 stranice A4 formata, a u njoj nam je jedan od najvećih talijanskih scenarista svih vremena donio sljedeće četiri kratke priče: “Vanjski svijet”, “Točka gledišta zombija”, “Pušenje” i “Prizivanje”.Smile

Kakve veze s cijelim ovim projektom imaju Hamlin i njegova Safarà imat ćete priliku već uskoro doznati, a za kraj još samo informacija da je naklada “Nemoguće knjige” 400 primjeraka, redovna cijena joj je 185 kn, a tijekom prva dva mjeseca moći ćete je kupiti za promotivnih 148 HRK.

Na kraju još jednom samo podsjetnik da se u 5. našoj ovogodišnjoj turi nalazi sljedećih 10 izdanja:

Tex 110 - “Karavana odvažnih”
Priče iz baze “Drugdje” 15 - “Dama koja je očarala Arsènea Lupina”
Martin Mystere 110 - “Gospodarica zmija”
Nathan Never 15 - “Strava na dnu” / “Ravenov povratak” / “Satelit ubojica”
Ringo 3 - “Djeca pobunjenici” / “Meso i čelik” / “Tabula rasa”
Mister No Nove pustolovine 4 - “Spletka u Manausu” / “Zračni pirati”
Mladi Tex Willer 2 - “Dezerteri”
Deadwood Dick 3 - “Black Hat Jack” / “Opsada Adobe Wallsa” / “Vjetar smrti”
Mister No Revolution 3 - “Amazonija”
Dylan Dog: Pripovijesti sutrašnjice 1 - “Nemoguća knjiga”

Evo kako izgleda “Nemoguća knjiga”:




Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 10/07/2020 : 13:28:15  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Bilo je vec i vrijeme....

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15669 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 11/07/2020 : 23:01:26  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Osam iz ove ture...
A ovom Cavenagovom Dylanu se posebno radujem.

Los cukar na fritulama!

Edited by - ivanl on 11/07/2020 23:02:20
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 11/07/2020 : 23:05:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Za mene samo Ringo i Deadwood dick
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18382 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 12/07/2020 : 05:54:46  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
2x Tex,2x pilot i Dick za mene iz ove ture..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17660 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 12/07/2020 : 09:29:03  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Samo dik :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6057 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 14/07/2020 : 14:00:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Kod mene Ringo, NN, MNO R, i MNO NP.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15669 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/07/2020 : 16:31:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Jel' netko 'procheckirao', ovog Dylana?

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4982 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 14/07/2020 : 20:38:04  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
čekam pošiljku ovih dana..
Vidim da u ITA izlazi već i br.2, očekujem ga i u skoroj Libellus turi tokom rane jeseni

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4982 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 14/07/2020 : 20:49:54  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
podsjetnik na br.2:
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=48146&whichpage=4

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 14/07/2020 : 23:11:34  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Bas si narucio NN15,MTW 2 i DYD pripovijesti.

Ovaj Dyd mi je bas u duhu zanra, sudeci po videu stih je pogodjen. Podsjeca na neke klasicne bajke u crtezu.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.89 seconds. Snitz Forums 2000