forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 24/12/2021 : 00:43:12  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Odoakar

Dobre preporuke. Jedino nisam čitao Čovjek koji nije volio vatreno oružje.



Nisi puno propustio, ima puno boljih kolorki, pa čak od istog autora.

Od preporučenih nisam čitao Velikog mrtvaca, 2 su mi bezveze, 2 nisu moj đir, ali u svojoj niši moguće da su vrh, Posvojenje je ok, a za preostale 4 apsolutna preporuka i od mene :)
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 24/12/2021 : 08:59:14  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ja jos nisam procitao losu Kolorku. Kao da ih je Marko za mene radio. Sve su mi od jako dobre do samo tako odlicne. Svaka iscitana bar dva puta, a neke i vise... Ama bas sve od prve do zadnje mi se svidaju. Najbolja edicija koju sam ikad uopce vidio, a gomile sam ih se nagledao. Vrh strip izdavastva u svjetskim okvirima, kako po kvaliteti izabranih naslova, preko same izvedbe i vanjstine albuma do najpovoljnije cijene.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 24/12/2021 : 09:14:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Onda očito nisi citao Rebetiko ili Salvatorea
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 24/12/2021 : 09:48:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Onda očito nisi citao Rebetiko ili Salvatorea


Meni ok. Imam sve od Fibre, cujeli katalog osim Tvrdi i Zekana, (sorry Anto, nemoj poluditi sad)

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 24/12/2021 : 10:24:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Meni je Salvatore predobar. Ako ima manu, onda je ta što je nedovršen.

Rebetiko je specifičan strip i daleko je od lošega (uostalom rasprodan je čini mi se kod oba izdavača).

Prije kupnje bilo kojeg naslova najbolje da sami provjerite (knjižnice ili skenovi) da li vam se neki strip sviđa jer stripovi u knjigama dosta koštaju.
Go to Top of Page

Odoakar
Junior Member



411 Posts

Member since 04/02/2017

Posted - 24/12/2021 : 11:01:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Odoakar a Private Message  Reply with Quote
Ja recimo Svjetla Amaloua nisam uspio do kraja pročitati, takav zamor od stripa.

Ali za preporuku bih svakako spomenuo Garulfa i Azimut, nevjerojatno duhoviti i prekrasno nacrtani stripovi.
Go to Top of Page

borg
Senior Member



Serbia
1671 Posts

Member since 13/01/2020

Posted - 24/12/2021 : 11:33:18  Show Profile Show Extended Profile  Send borg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Onda očito nisi citao Rebetiko ili Salvatorea



Al si ubo... Po meni u samom vrhu kolorki!
Oni su samo drugačiji od većine naslova.

Resistance is futile.
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 24/12/2021 : 12:34:58  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo
Rebetiko je specifičan strip i daleko je od lošega (uostalom rasprodan je čini mi se kod oba izdavača).



Točno, ali nemaju svi nos za lijepo i dobro štivo :)

Rebetiko je ne samo dobar strip vec i dokument vremena. Strip koji ima višestruku vrijednost.


Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 24/12/2021 : 12:36:58  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Odoakar

Ja recimo Svjetla Amaloua nisam uspio do kraja pročitati, takav zamor od stripa.

Ali za preporuku bih svakako spomenuo Garulfa i Azimut, nevjerojatno duhoviti i prekrasno nacrtani stripovi.



Ako ga povoljno proidaješ javi se. Nerazumijevanjem moderadora sam bil izbačen i nisam ga uspel nabaviti u zadnjoj fibrinoj aukciji a mislim da je otišel baš po povoljnoj cijeni. Strip mi djeluje kao fantastično dobro štivo.

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3112 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 24/12/2021 : 13:45:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
Ne može niko nikad i nigde da izda 200 izdanja i da sva budu odlična. Objektivno. Subjektivno, naravno drago bude ti sve, lepo izgledaju i bla bla.
Evo baš sad prevrtih katalog Kolorki (nisam pročitao možda 7-8 ukupno) i recimo 10 od pročitanih su mi baš bezveze. To je odličan prosek.

I da, Svjetla Amalua je jedan od tih.
Go to Top of Page

Odoakar
Junior Member



411 Posts

Member since 04/02/2017

Posted - 24/12/2021 : 13:56:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Odoakar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BeaGea

quote:
Originally posted by Odoakar

Ja recimo Svjetla Amaloua nisam uspio do kraja pročitati, takav zamor od stripa.

Ali za preporuku bih svakako spomenuo Garulfa i Azimut, nevjerojatno duhoviti i prekrasno nacrtani stripovi.



Ako ga povoljno proidaješ javi se. Nerazumijevanjem moderadora sam bil izbačen i nisam ga uspel nabaviti u zadnjoj fibrinoj aukciji a mislim da je otišel baš po povoljnoj cijeni. Strip mi djeluje kao fantastično dobro štivo.



Iznajmio u knjižnici.
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 24/12/2021 : 14:24:36  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

Ne može niko nikad i nigde da izda 200 izdanja i da sva budu odlična. Objektivno. Subjektivno, naravno drago bude ti sve, lepo izgledaju i bla bla.




Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 24/12/2021 : 14:29:47  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
tj. mogu onima koji nisu formirali vlastiti ukus i kriterije...

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 24/12/2021 : 14:35:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BeaGea

quote:
Originally posted by Odoakar

Ja recimo Svjetla Amaloua nisam uspio do kraja pročitati, takav zamor od stripa.

Ali za preporuku bih svakako spomenuo Garulfa i Azimut, nevjerojatno duhoviti i prekrasno nacrtani stripovi.



Ako ga povoljno proidaješ javi se. Nerazumijevanjem moderadora sam bil izbačen i nisam ga uspel nabaviti u zadnjoj fibrinoj aukciji a mislim da je otišel baš po povoljnoj cijeni. Strip mi djeluje kao fantastično dobro štivo.


Krivo ti djeluje.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 24/12/2021 : 15:06:30  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
kad bi birali neku, verujem da bismo se slozili mi koji se oko inace nicega ne slazemo, da svetla amaloua jesu najgora kolorka/fibra
a nije delovalo kao toga u pocetku stripa, ebem li ga
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 24/12/2021 : 16:04:29  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Malo nas je skršilo sa svih strana pa dok pohvatamo opet sve konce...BigGrin

Evo, nije za laku noć, ali je za dobar dan.BigGrin

Dakle, 11. tura:



I dvanaesta...

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 24/12/2021 : 16:06:40  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
8 Mister Noa u boji odjednom?
Jadni kupci

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 24/12/2021 : 16:19:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
@jaki,mislio sam da te ne zanima MN u koloru. Ugodno sam iznenađen!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 24/12/2021 : 16:44:00  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Pa ne zanima me🙂
Samo mi je fira izbacit 8 komada odjednom.
Mogu misliti kako se sad osjećaju oni koji žele kupiti a ipak im je 8 komada odhednom previše.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/12/2021 : 16:51:34  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

kad bi birali neku, verujem da bismo se slozili mi koji se oko inace nicega ne slazemo, da svetla amaloua jesu najgora kolorka/fibra
a nije delovalo kao toga u pocetku stripa, ebem li ga

ima i gorih

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/12/2021 : 16:52:29  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Pa ne zanima me🙂
Samo mi je fira izbacit 8 komada odjednom.
Mogu misliti kako se sad osjećaju oni koji žele kupiti a ipak im je 8 komada odhednom previše.

malo,tribalo je izbacit i više

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 24/12/2021 : 16:56:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Bar duplo, omar' da stignemo cb-ove, cim pri. Ali ocemo, nema brige...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 24/12/2021 : 17:40:33  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
uz opasku da Tehniku međice i Kako pauci dolaze na svet nisam čak ni uzeo u razmatranje,Svetla Amaloa i Relist su mi dve najslabije kolorke od za sada pročitanih.Svetla posebno.A sjajno je strip počeo.

Rebetiko i Salvatore su sjajni naslovi.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 24/12/2021 17:41:14
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11584 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 24/12/2021 : 17:49:12  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Ima ih bar 10 slabijih od Amaloua.

Have mercy
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 24/12/2021 : 18:46:06  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
nabroj 5

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.75 seconds. Snitz Forums 2000