forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 397

emirem
Advanced Member



10797 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 08/06/2022 : 14:42:14  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
A Teller se nada Marku. 😕

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17734 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 08/06/2022 : 15:09:11  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
kapitalizam je kao stajanje s pedalanjem dok vozis bicikl
uzbrdo

mislim ideja stajanja na balun u kapitalizmu je sarto mortale

Utabanim stazama ocaja!

Edited by - zeljko on 08/06/2022 15:10:47
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15744 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/06/2022 : 15:17:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Lakse je devi proci kroz iglene usi, no bogatasu uci u kraljevstvo nebesko!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39881 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 08/06/2022 : 15:38:22  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Ma jednostavno nema šanse da sve ispratim,žao mi je....kada bi kupovao sve od njih mjesečno bi mi bilo 2000 kn samo za Libellus što mi je suludo.
Uzet ću uvijek neka izdanja od njih poput ovog Zagora kronika ili Mister No u Vijetnamu,ali kiosk izdanja ću sve manje



Jedino sam ovo od MN-a utrapio sto pre. To nije MN..
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15744 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/06/2022 : 15:45:36  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by sumohrvat

Ma jednostavno nema šanse da sve ispratim,žao mi je....kada bi kupovao sve od njih mjesečno bi mi bilo 2000 kn samo za Libellus što mi je suludo.
Uzet ću uvijek neka izdanja od njih poput ovog Zagora kronika ili Mister No u Vijetnamu,ali kiosk izdanja ću sve manje



Jedino sam ovo od MN-a utrapio sto pre. To nije MN..



Sto ljudi-sto cudi...
Mr No Revolution, kako mu i ime kaze, prava je revolucija i tresnja ucmalog serijla...
Strasna stvar! Sjajan strip! Po ko zna koji put, palac gore za SBE bez starih i dosadnih nakana. Odlican put koji su kao dosad tradicionalna strip kuca izabrali!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2841 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 08/06/2022 : 15:49:41  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by sumohrvat

Ma jednostavno nema šanse da sve ispratim,žao mi je....kada bi kupovao sve od njih mjesečno bi mi bilo 2000 kn samo za Libellus što mi je suludo.
Uzet ću uvijek neka izdanja od njih poput ovog Zagora kronika ili Mister No u Vijetnamu,ali kiosk izdanja ću sve manje



Jedino sam ovo od MN-a utrapio sto pre. To nije MN..



Sto ljudi-sto cudi...
Mr No Revolution, kako mu i ime kaze, prava je revolucija i tresnja ucmalog serijla...
Strasna stvar! Sjajan strip! Po ko zna koji put, palac gore za SBE bez starih i dosadnih nakana. Odlican put koji su kao dosad tradicionalna strip kuca izabrali!



I ja ga kao i sawitch "torpedirao" što dalje od mene. To nije MrNO.

Nemam ja ništa protiv modernizacije Bonellija čak što više recimo Bezdušni su mi odlični, Deadwood Dick također ali ono nema veze sa Mister No-om mogli su ga nazvati Pero, Đuro, Miki...ok ali Mister No nikako - promašena srž glavnog lika.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15744 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/06/2022 : 16:00:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
...a sto je tek dobro nacrtan, milina...

I jos je toga; MM sto bi bilo kad bi bilo, NN razne varijacije na temu...
Bezdusni dobri. Deadwood Dick top Vestern. Moze pod ruku s Borovnicom.
DD pripovjetke - cudim se Stanu...
Mladi Tex, promaseni slucaj s crtezom, dok su oni one shoot albumi s razlicitim autorima, pogledima na serijal i razlicitim stilovima - pun pogodak, poput neponovljih Tex Giganata.
Zagor Korjeni, Novele, ovo-ono, kao i svaki Zagor nit smrdi, nit mirise.
Uglavnom, nek se micu od centra i idu ka periferiji.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2841 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 08/06/2022 : 17:19:27  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Za Mladog Texa se baš ne bih složio ..tamo idu i dobre priče i dobri crtači tipa Rubini itd. Uostalom kritike u Italiji su dobre.

Dobro je uvoditi novine kao što je Audace program ali Bonelli mora u globalu ostat prepoznatljiv jer ga volimo zato što je takav kakav je.

Nitko ni od BD, amera ili mange ne traži da budu Bonelli pa ne treba ni obratno.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15744 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/06/2022 : 17:48:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
S pricama nemam problema. Sa dvoje nekadasnjih genijalnih crtaca imam! De Angelis i Bruno Brindisi, ne da se na mladom Texu nisu proslavili vec fusare. Narocito Roberto.i to sve gore i gore crta. Priko neke stvari. A ni Del Vecchio nije u điru...

SBE je odavno postao stravicno predvidljiv i dosadan ma koliko ga ja volio. I ti. I ostali...
Sve na isti sablon. Reciklaza. Da ne duzim sad, pisali smo... to smo valjda svi svjesni, mislim nakon svih ovih desetljeca, pa gdje i pronaci nove ideje kod starih junaka. Previse je tu prasine...

Zato od prije nekog vremena i novi mini serijali; Gea, Karavan, Demian, Shanghai, Skriveno lice, Morgan lost, Lilith, Sirocad, Mercurio Loi, Ut, Komesar Richardi, Adam Wild, Saguaro...itd itd
Plus riznice, one shootovi, Audace, price, ovo-ono...

To je sve pozitiva. Naravno nije sve dobro, i nije sve svakome dobro ali potez im je hvale vrijedan. To se razumijemo.

Mora se malo 'prodrmati' ucmalo trziste... tako izlete i kvalitetni biseri koje nitko nije ocekivao ni u ludilu, tipa Deadwood Dick! A nije na istrosenu vestern shemu koju su rabili 'stoljecima'.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2261 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 08/06/2022 : 18:15:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl
Mozda nade i ima...tko zna. Nada umire posljednja. Zaista je tesko stati s necim sto si marljivo sakupljao 15 godina, tipa; Martin Mystere recimo. Ali ne vidim kako ce to mnogi nastaviti... Bit ce prekid kod iksa, ipsilona, Sime, Marka i Duje, a to onda ide u manji tiraz, vecu cijenu, i to je tako. *sve znamo. Nazalost.

Ma Martin Mystere je (iako vrlo skup) meni sasvim ok za pratiti. Imam sve što je LL izdao. Sve spin-off serijale. Baš sve. Najrijeđe od svih izlazi i nije mi problem to pratiti. Ja recimo pratim i imam sve što je LL izdao od Nathan Nevera, Martin Mysterea i Zagora. Još i Siročad, ali to je kratki serijal. Sad ću uzimati i Alan Forda ali samo do 75. broja. Texa (sva izdanja) i Mister Noa (c/b) sam prodao jer sam shvatio na vrijeme da bi to bio katastrofalan udar na džep, a kamoli još i recimo kolor Mister No. Odlučio sam koji su mi prioriteti i toga se držim i ne predstavlja mi problem.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15744 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/06/2022 : 20:05:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ma kako sam vec kazao, nema nista od nabrajanja sto uzimamo ili sto vise necemo uzimati.

Sto to uopce znaci nekome da ja sad pobrojim sto kupujem kod LL-a?

Rekao sam vec, ne vidi se sira slika. Libellus je tek prvo stablo. A onda slijedi ogromna suma. (Ha, i ima poveznice sa situacijon, s papirom, da ne kazem atmosferom, globalnim zatopljenjem i gubljenjem blagodati eko sustava)

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
5035 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 14/06/2022 : 12:39:37  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dalen

quote:
Originally posted by ivanl
Mozda nade i ima...tko zna. Nada umire posljednja. Zaista je tesko stati s necim sto si marljivo sakupljao 15 godina, tipa; Martin Mystere recimo. Ali ne vidim kako ce to mnogi nastaviti... Bit ce prekid kod iksa, ipsilona, Sime, Marka i Duje, a to onda ide u manji tiraz, vecu cijenu, i to je tako. *sve znamo. Nazalost.

Ma Martin Mystere je (iako vrlo skup) meni sasvim ok za pratiti. Imam sve što je LL izdao. Sve spin-off serijale. Baš sve. Najrijeđe od svih izlazi i nije mi problem to pratiti. Ja recimo pratim i imam sve što je LL izdao od Nathan Nevera, Martin Mysterea i Zagora. Još i Siročad, ali to je kratki serijal. Sad ću uzimati i Alan Forda ali samo do 75. broja. Texa (sva izdanja) i Mister Noa (c/b) sam prodao jer sam shvatio na vrijeme da bi to bio katastrofalan udar na džep, a kamoli još i recimo kolor Mister No. Odlučio sam koji su mi prioriteti i toga se držim i ne predstavlja mi problem.



možeš slobodno uzimati AF-a do broja 300, bez obzira u pojedinom odstupanju u kvaliteti (kao i kod svih stripova), sve do broja 300 to je "dobra roba" a nakon 300 pratimo daljnje dogodovštine grupe TNT - ako ti je stalo, sve do "Minuette epopeje" zaokružuje serijal s raznim dogodovštinama, a o onim novim pričama (550+) ne bih sada puno

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39881 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 14/06/2022 : 14:51:45  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Meni je onaj deo sa Mangiom bas zanimljiv bio. Nisam citao godinama ali mi ostao takav utisak. Oko kog broja je to?
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
5035 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 14/06/2022 : 16:41:53  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Meni je onaj deo sa Mangiom bas zanimljiv bio. Nisam citao godinama ali mi ostao takav utisak. Oko kog broja je to?



Počinje ti u broju 237. i traje čak do 249. epizode.

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39881 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 14/06/2022 : 17:05:43  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Dotle cu sigurno da idem :) Mada i posle ima zanimljivih... Kad picis to sve redom ne moze da bude smor...
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2261 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 14/06/2022 : 21:34:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DOMI
quote:
Originally posted by Dalen

quote:
Originally posted by ivanl
Mozda nade i ima...tko zna. Nada umire posljednja. Zaista je tesko stati s necim sto si marljivo sakupljao 15 godina, tipa; Martin Mystere recimo. Ali ne vidim kako ce to mnogi nastaviti... Bit ce prekid kod iksa, ipsilona, Sime, Marka i Duje, a to onda ide u manji tiraz, vecu cijenu, i to je tako. *sve znamo. Nazalost.
Ma Martin Mystere je (iako vrlo skup) meni sasvim ok za pratiti. Imam sve što je LL izdao. Sve spin-off serijale. Baš sve. Najrijeđe od svih izlazi i nije mi problem to pratiti. Ja recimo pratim i imam sve što je LL izdao od Nathan Nevera, Martin Mysterea i Zagora. Još i Siročad, ali to je kratki serijal. Sad ću uzimati i Alan Forda ali samo do 75. broja. Texa (sva izdanja) i Mister Noa (c/b) sam prodao jer sam shvatio na vrijeme da bi to bio katastrofalan udar na džep, a kamoli još i recimo kolor Mister No. Odlučio sam koji su mi prioriteti i toga se držim i ne predstavlja mi problem.

možeš slobodno uzimati AF-a do broja 300, bez obzira u pojedinom odstupanju u kvaliteti (kao i kod svih stripova), sve do broja 300 to je "dobra roba" a nakon 300 pratimo daljnje dogodovštine grupe TNT - ako ti je stalo, sve do "Minuette epopeje" zaokružuje serijal s raznim dogodovštinama, a o onim novim pričama (550+) ne bih sada puno

Domi, ja sam sve to pročitao još 1970-tih i 1980-tih. I nešto vrlo malo početkom 1990-tih. Osobno mi je sve poslije 200-tog broja teško sranje, a i u tih od 76-200 (jer prvih 75 su nedodirljivi) ima isto tako (za mene) debelih sranja (naročito od 102 do 200) i u crtežu i u pričama. Imam prvi 101 broj Strip Agentovog HC-a i to mi i više nego ok. Žao mi je jedino da nisam kad je bilo jako jeftino uzeo i preostalih 99 brojeva do broja 200.

Edited by - Dalen on 14/06/2022 22:13:41
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25084 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 14/06/2022 : 21:48:23  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Meni je onaj deo sa Mangiom bas zanimljiv bio. Nisam citao godinama ali mi ostao takav utisak. Oko kog broja je to?



Meni upravo sa Mangiom počinje neverovatan sunovrat kod AF. Do broja 200 je sve manje više ok.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46984 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 14/06/2022 : 22:23:48  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Dotle cu sigurno da idem :) Mada i posle ima zanimljivih... Kad picis to sve redom ne moze da bude smor...



Može,može

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1078 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 23/06/2022 : 17:06:49  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
Bio sam jučer u Menartu u Avenue Mall pa rekoh sam sebi
da snimim te Mister No kolorce od Libellusa koji su bili
tema rasprave od prije par stranica. Oni s "greškom" na
kojima je crna boja ispala nešto blijeđe pa su poslani na
uništenje. Dakle, nisu uništeni, prodaju se što je meni i
nekako logično ali čisto da vide oni koji su tvrdili suprotno...

[url=https://postimg.cc/NLFyxK4T][/url]
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11089 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 23/06/2022 : 17:21:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Neznanje, neinformiranost... ili ono treće, zloba?

Nisu uništeni naravno.
Uništeni su oni primjerci koji su vraćeni izdavaču i zaminjeni za nove.

Ako trgovina nije vratila ( što je sasvim očito ) onda nije ni mogla dobiti nove.
Nikome nije naređeno da mora zamijeniti primjerke.
I kod mene doma su ostali ovi iz prve verzije jer iskreno nisan ni vidija neku razliku... niti me briga.

Ne, ne očekujem da se ispričaš izdavaču zbog dezinformacije.
Cmok!

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1078 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 23/06/2022 : 17:33:40  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

Neznanje, neinformiranost... ili ono treće, zloba?

Nisu uništeni naravno.
Uništeni su oni primjerci koji su vraćeni izdavaču i zaminjeni za nove.

Ako trgovina nije vratila ( što je sasvim očito ) onda nije ni mogla dobiti nove.
Nikome nije naređeno da mora zamijeniti primjerke.
I kod mene doma su ostali ovi iz prve verzije jer iskreno nisan ni vidija neku razliku... niti me briga.

Ne, ne očekujem da se ispričaš izdavaču zbog dezinformacije.
Cmok!



Ovo sa zlobom nema veze ali OK.
Naravno da se ispričavam ako je ovo shvaćeno kao pakost.
Ja sam nisam mijenjao primjerke i ostavio sam prvi otisak.
Napisao sam i prije par stranica a i ovdje da je po
mome mišljenju logično da se pošalju u prodaju ti primjerci
koje su mijenjali ljudi koji su osjetili za time potrebu.
Zašto bi se uništavalo nešto i tako se radio dodatni trošak
kad sa to isto može prodati?
Kada bih bio zloban napisao bih i upitao se znaju li
trgovine koje su dobile prvi otisak da su mogle mijenjati
stripove za drugu verziju?
Očekivao sam dobro objašnjenje od jednog od nekoliko
Libellusovih odvjetnika i dobio ga zadovoljavajuće vrlo brzo...
Cmok!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11089 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 23/06/2022 : 18:08:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Možda nije po pravilu “odvjetničke” struke ali krećem od kraja.

Naravno da su trgovine znale... pa to su im poslovni partneri i ne prikupljaju poluinformacijr po forumima već dobiju prave informacije sa prave adrese.

Uh, tek sad vidim da i nema puno materijala za priču🤣
Ali ipak...
Ako tiskara ispravlja svoju grešku onda želi da joj se dostavi na uništenje onoliko primjeraka koliko su uradili novih... koliko god mi plakali nad uništenim ( a s obzirom da ni ti ni ja nismo minjali primjerke ) obojica ne vidimo razlog zašto bi ih tribalo uništiti... osim logičnog traženja tiskare.
No u ovoj priči tvoje ili moje mišljenje je nebitno. I ponekad ne triba u svemu tražiti eventualno propust kako bi se napalo...
I na kraju, iskreno, ono zloba je namjerno napisano da bi vidija kako se lako može dobit etiketu ( hejtera ili odvjetnika ) mimo stvarnog stanja... jer nekako dosad nisan te ni svrsta u hejtere... ima ih par i zna se koji su.😉

Drago mi je da si zadovoljan sa mojim objašnjenjem i pišemo se😘

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1078 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 23/06/2022 : 19:52:26  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

Možda nije po pravilu “odvjetničke” struke ali krećem od kraja.

Naravno da su trgovine znale... pa to su im poslovni partneri i ne prikupljaju poluinformacijr po forumima već dobiju prave informacije sa prave adrese.

Uh, tek sad vidim da i nema puno materijala za priču🤣
Ali ipak...
Ako tiskara ispravlja svoju grešku onda želi da joj se dostavi na uništenje onoliko primjeraka koliko su uradili novih... koliko god mi plakali nad uništenim ( a s obzirom da ni ti ni ja nismo minjali primjerke ) obojica ne vidimo razlog zašto bi ih tribalo uništiti... osim logičnog traženja tiskare.
No u ovoj priči tvoje ili moje mišljenje je nebitno. I ponekad ne triba u svemu tražiti eventualno propust kako bi se napalo...
I na kraju, iskreno, ono zloba je namjerno napisano da bi vidija kako se lako može dobit etiketu ( hejtera ili odvjetnika ) mimo stvarnog stanja... jer nekako dosad nisan te ni svrsta u hejtere... ima ih par i zna se koji su.😉

Drago mi je da si zadovoljan sa mojim objašnjenjem i pišemo se😘




Sve u redu.
I ja nešto napišem što ne bih trebao...
Ovo sam uslikao čisto da dokažem da ima takvih
primjeraka u prodaji jer je netko ustvrdio da nema...
Ljudi smo, dakle griješimo...
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2611 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 23/06/2022 : 20:21:55  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
Kada je Libellus tiskao "nove" primerke, kako je mogao unapred da zna koliko ce ljudi zahtevati zamenu...
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11089 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 23/06/2022 : 20:46:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by john connor

Kada je Libellus tiskao "nove" primerke, kako je mogao unapred da zna koliko ce ljudi zahtevati zamenu...


Objavili su to javno i obavijestili kupce sa njihovog web shopa, naravno i striparnice koje su dalje obavijestile svoje kupce ( koji eventualno to već nisu znali )... bija je i određeni rok do kojeg datuma se moglo javit za zamjenu. Tek tada se doslo do određene cifre koju je tiskara radila ponovo. Mislim da je to bilo dovoljno fer i prema kupcima i tiskari.
Ne nužno da se nije potkralo tu i tamo da netko nije sazna za mogucnost zamjene ali... mala smo mi sekta, tu se zna tko di pišne akamoli ne za nesto ovako😉

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page
Page: of 397 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.59 seconds. Snitz Forums 2000