forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

mmihoci
Average Member

942 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 23/06/2022 : 20:57:46  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
Da malo pogledate i LL forum onda bi znali:
1) onaj koji je tražio novi primjerak, javio se i dobio ga
2) tiskano je novih samo onoliko koliko je traženo u zamjeni
3) vraćeni primjerci su uništeni uz prisustvo LL u tiskari
4) oni koji nisu tražili novi primjerak imaju taj "falični"

Ima "bisera" (kao što sam ja) pa imam obje verzije.

Osim toga, imate lijepe upise na LL formu o razlikama i tolerancijma prilikom tiskanja.

Onaj tko je ustvrdio da takvih "faličnih" primjeraka neće biti u prodaji je u zabludi i nema mu pomoći bez obzira koliko mu se objašnjavalo.


Edited by - mmihoci on 23/06/2022 20:59:01
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2394 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 23/06/2022 : 21:39:54  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
Pa sam kazes "tiskano je novih samo onoliko koliko je trazeno u zamjeni", odakle ti oba?
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1753 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 23/06/2022 : 22:09:03  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by john connor

Pa sam kazes "tiskano je novih samo onoliko koliko je trazeno u zamjeni", odakle ti oba?



Verovatno je kupio odmah dva kompleta i jedan zamenio.

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 23/06/2022 : 22:49:25  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Nisu tu cista posla

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

petarStripovi10
Senior Member

Croatia
1049 Posts

Member since 03/12/2014

Posted - 23/06/2022 : 22:56:56  Show Profile Show Extended Profile  Send petarStripovi10 a Private Message  Reply with Quote
Al to ne mijenja činjenicu da u Menartu u Avenue Mall i dalje prodaju stare primjerke s greškom.
Ako su obavijestili kupce LL web shopa, naravno i striparnice jesu li obavijestili i Menartu u Avenue Mall i slijedom toga je li Menartu u Avenue Mall obavijestio svoje kupce?

Edited by - petarStripovi10 on 23/06/2022 22:57:42
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 24/06/2022 : 01:39:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by petarStripovi10

Al to ne mijenja činjenicu da u Menartu u Avenue Mall i dalje prodaju stare primjerke s greškom.
Ako su obavijestili kupce LL web shopa, naravno i striparnice jesu li obavijestili i Menartu u Avenue Mall i slijedom toga je li Menartu u Avenue Mall obavijestio svoje kupce?



Ako već želiš sudjelovati u raspravi zasto ne procitas bar zadnjih par postova.
Već je rečeno da jesu... no odluka dućana je ocito da nije bilo potrebe ili koliko god zvucalo cudno, mozda nisu prodali....ili su mozda zaminili jedan dio.... Mislim da su čak se primjerci mogli zaminit i direktno kod Libellusa cak i ako nisu uzeti u njih.
I to nisu primjerci sa greškom za većinu kupaca, već sasvim normalni stripovi😉
Ali ajmo dalje... next!😁

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

mmihoci
Average Member

942 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 24/06/2022 : 08:28:13  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AleksandarN

quote:
Originally posted by john connor

Pa sam kazes "tiskano je novih samo onoliko koliko je trazeno u zamjeni", odakle ti oba?



Verovatno je kupio odmah dva kompleta i jedan zamenio.


Ne baš.
Nisam mijenjao već kupio još ove "popravljene".

I da sad ne pomislite da mislim prodavat "falične".
Ne. Sad su u mojoj kolekciji "defektnih" stripova.

Ako će se prodavat onda će to moji nasljednici raditi, ja ne.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 24/06/2022 : 08:37:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Pa da ih i prodaješ - tvoja stvar
Kupio si ih i možeš raditi sa njima što hoćeš
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 24/06/2022 : 09:01:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mmihoci

quote:
Originally posted by AleksandarN

quote:
Originally posted by john connor

Pa sam kazes "tiskano je novih samo onoliko koliko je trazeno u zamjeni", odakle ti oba?



Verovatno je kupio odmah dva kompleta i jedan zamenio.


Ne baš.
Nisam mijenjao već kupio još ove "popravljene".

I da sad ne pomislite da mislim prodavat "falične".
Ne. Sad su u mojoj kolekciji "defektnih" stripova.

Ako će se prodavat onda će to moji nasljednici raditi, ja ne.



Ali netko radi i ovakvu kolekciju? Stvarno nas ima svakakvih.

Edited by - Hercule Poirot on 24/06/2022 09:01:37
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2394 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 24/06/2022 : 09:01:50  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
Moze raditi sa njima sto hoce, ali sam sebe demantira, zar ne rece tiskano onoliko koliko je trazeno u zamjeni, znaci ne za prodaju nego zamjenu "falicnih", koji zatim idu na unistenje...


Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 24/06/2022 : 09:05:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by john connor

Moze raditi sa njima sto hoce, ali sam sebe demantira, zar ne rece tiskano onoliko koliko je trazeno u zamjeni, znaci ne za prodaju nego zamjenu "falicnih", koji zatim idu na unistenje...






Mmihoci je jedan od poznatog trojca obrambenih igrača Libellusa na ovom forumu. On se bar me skriva i slagao se ili neslagao s njim, ali ja ga u tom smisli uvažavam.
Go to Top of Page

mmihoci
Average Member

942 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 24/06/2022 : 09:10:57  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by john connor

Moze raditi sa njima sto hoce, ali sam sebe demantira, zar ne rece tiskano onoliko koliko je trazeno u zamjeni, znaci ne za prodaju nego zamjenu "falicnih", koji zatim idu na unistenje...





A jesi naporan da "boli" glava.
Tebi nešto objasniti nema smisla.
Go to Top of Page

mmihoci
Average Member

942 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 24/06/2022 : 09:20:24  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

quote:
Originally posted by john connor

Moze raditi sa njima sto hoce, ali sam sebe demantira, zar ne rece tiskano onoliko koliko je trazeno u zamjeni, znaci ne za prodaju nego zamjenu "falicnih", koji zatim idu na unistenje...






Mmihoci je jedan od poznatog trojca obrambenih igrača Libellusa na ovom forumu. On se bar me skriva i slagao se ili neslagao s njim, ali ja ga u tom smisli uvažavam.



Nisam ja "obrambeni igrač".
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4969 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 24/06/2022 : 10:59:03  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
Dućani nisu obavezni zamijeniti "falične" ako to ne žele...
Uostalom, onaj tko nasumično kupi knjige i ne radi kolekciju, razliku će teško uočiti...

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1969.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 24/06/2022 : 11:05:32  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
mislis normalni ljudi neće uočiti pogrešku? :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 24/06/2022 : 11:37:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Upadam ko padobranac sad, ali šta je sa Nathan Never gigantima? U Italiji ih ima 16 komada, a Libellus ih je objavio 12 (ili 13?), i to već ima puno vrimena da je izaša zadnji.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 24/06/2022 : 11:45:35  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Upadam ko padobranac sad, ali šta je sa Nathan Never gigantima? U Italiji ih ima 16 komada, a Libellus ih je objavio 12 (ili 13?), i to već ima puno vrimena da je izaša zadnji.



objavljuju po redovnom izdavanju..nakon redovnog broja 237 izlazi gigant 14..ukratko evo samo što nije
Libellus je izdao zadnji redovni broj 236

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".

Edited by - risbozg on 24/06/2022 11:46:27
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 24/06/2022 : 11:48:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Aha, vrh. Hvala!

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Edi B
Average Member



Croatia
779 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 24/06/2022 : 18:48:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Edi B a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Mmihoci je jedan od poznatog trojca obrambenih igrača Libellusa na ovom forumu. On se bar me skriva i slagao se ili neslagao s njim, ali ja ga u tom smisli uvažavam.


Ma dobro na mmihocia smo navikli, skroz normalna pojava na ovom forumu, čovik ima svoj đir i voli LL više od života, to vec i moja dica znaju.
Nego mene zanima tko je treci?
Nesto mi je ocito promaklo.
Gospodin logo111 je drugi..
Nisan zna da ima i treci
Go to Top of Page

mmihoci
Average Member

942 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 24/06/2022 : 20:03:41  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Edi B

quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Mmihoci je jedan od poznatog trojca obrambenih igrača Libellusa na ovom forumu. On se bar me skriva i slagao se ili neslagao s njim, ali ja ga u tom smisli uvažavam.


Ma dobro na mmihocia smo navikli, skroz normalna pojava na ovom forumu, čovik ima svoj đir i voli LL više od života, to vec i moja dica znaju.
Nego mene zanima tko je treci?
Nesto mi je ocito promaklo.
Gospodin logo111 je drugi..
Nisan zna da ima i treci




Ne moraš razbijat glavu.
Ima nas više, čak i od "seratora" po Bonelli autorima.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 26/06/2022 : 08:17:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Edi B

quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Mmihoci je jedan od poznatog trojca obrambenih igrača Libellusa na ovom forumu. On se bar me skriva i slagao se ili neslagao s njim, ali ja ga u tom smisli uvažavam.


Ma dobro na mmihocia smo navikli, skroz normalna pojava na ovom forumu, čovik ima svoj đir i voli LL više od života, to vec i moja dica znaju.
Nego mene zanima tko je treci?
Nesto mi je ocito promaklo.
Gospodin logo111 je drugi..
Nisan zna da ima i treci




Baci oko na Alan Ford temu pa ćeš vj ubrat i 3-eg.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 27/06/2022 : 14:29:15  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mmihoci

quote:
Originally posted by AleksandarN

quote:
Originally posted by john connor

Pa sam kazes "tiskano je novih samo onoliko koliko je trazeno u zamjeni", odakle ti oba?



Verovatno je kupio odmah dva kompleta i jedan zamenio.


Ne baš.
Nisam mijenjao već kupio još ove "popravljene".

I da sad ne pomislite da mislim prodavat "falične".
Ne. Sad su u mojoj kolekciji "defektnih" stripova.

Ako će se prodavat onda će to moji nasljednici raditi, ja ne.



Ja sam se zajeba sta nisam i blide ostavija...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 27/06/2022 : 14:30:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

quote:
Originally posted by john connor

Moze raditi sa njima sto hoce, ali sam sebe demantira, zar ne rece tiskano onoliko koliko je trazeno u zamjeni, znaci ne za prodaju nego zamjenu "falicnih", koji zatim idu na unistenje...






Mmihoci je jedan od poznatog trojca obrambenih igrača Libellusa na ovom forumu. On se bar me skriva i slagao se ili neslagao s njim, ali ja ga u tom smisli uvažavam.



A tko se skriva?
U javnost s njima...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 27/06/2022 : 14:32:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mmihoci

quote:
Originally posted by Hercule Poirot

quote:
Originally posted by john connor

Moze raditi sa njima sto hoce, ali sam sebe demantira, zar ne rece tiskano onoliko koliko je trazeno u zamjeni, znaci ne za prodaju nego zamjenu "falicnih", koji zatim idu na unistenje...






Mmihoci je jedan od poznatog trojca obrambenih igrača Libellusa na ovom forumu. On se bar me skriva i slagao se ili neslagao s njim, ali ja ga u tom smisli uvažavam.



Nisam ja "obrambeni igrač".



Nisam ni ja. Ja sam napadac. Prava devetka. (Duga) koja obrana, Bogati...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

malimarinko
New Member



129 Posts

Member since 01/01/2021

Posted - 07/07/2022 : 07:30:22  Show Profile Show Extended Profile  Send malimarinko a Private Message  Reply with Quote
Baš sam nešto njuškao na njuškalu. Nisam imao pojma da je Libellus izdavao pilota i u mekim koricama. Zapravo jedino što sam znao da je LL izdao mekoukoričeno je ona njihova kolekcija 3u1.

https://www.njuskalo.hr/europski-strip/mister-no-amazonija-libellus-oglas-35436832
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.71 seconds. Snitz Forums 2000