forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 397

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11089 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 16/05/2023 : 14:59:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Da ali to je nakon sta su svi rezervirali.
Trebalo je odmah u najavi kad su napisali minimalni broj napisat i koliki će bit maksimalni broj.
Osobno,nisam htio uložit 200 eura u nešto šta ne znam u koliko komada će biti napravljeno.




A jesi tvrdoglav To je broj koji je određen rokom za prijavu. Bubam, nedilja 0:00… nakon toga nema više. Sad mi se neda tražiti ( a i ti da si tija moga si sve iŠČitati 😁pa nebi bilo potrebe za ovolikom prepiskom😩) koji je to datum bija ali znalo se do kad je rok. Naravno znali su oni kojima je bilo zanimljivo… tebi, kao sto si gori napisa, nije bilo tada zanimljivo ali danas je… pa zato imaš svoga Renkyja da ti objasni.😘 I bilo je kasnije interesa ali kao što kažeš limitirana izdanja se brzo rasprodaju pa je za te i takve “rasprodano”.

Aj sad nešto opet…

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26402 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 16/05/2023 : 15:18:29  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Ti ne razumiš.
Broj(ili gornja granica)primjeraka je važna(najvažnija)stavka kod kolekcionarskih i limitiranih izdanja.
A nismo je znali u trenutku kad je trebalo odlučiti hoćemo li se predbilježit ili ne.
I ne kukam ja sad niti žalim šta se nisam predbilježija i šta neću imat to izdanje, samo mislim je tribalo napisat potencijalnim kupcima da znaju tu gornju granicu.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1836 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 16/05/2023 : 15:36:07  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6154 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 16/05/2023 : 15:43:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by jaki

Kolika je nova cijena?



249 eura.



A koja je bila?



Početno je bila 1495kn (199€), kada se saznalo da ide tih 188 primjeraka je spuštena na 1395kn (185€), a sada opet dignuta na 249€ (1875kn).


-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 16/05/2023 15:45:49
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15744 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 16/05/2023 : 15:47:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by jaki

Kolika je nova cijena?



249 eura.



A koja je bila?



Dvi stoje Eura. Sad je dvi ipo.

Los cukar na fritulama!

Edited by - ivanl on 16/05/2023 15:48:20
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15744 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 16/05/2023 : 15:50:39  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
I vrijeme je da se ovakvi projekti cesce rade. Da ih bude vise na svijetlu dana. Ocekujem bar par ovakvih stvarcica godisnje od Libellusa. Koza, zlato, saten, srebro, mahagonij...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11089 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 16/05/2023 : 15:50:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Ti ne razumiš.
Broj(ili gornja granica)primjeraka je važna(najvažnija)stavka kod kolekcionarskih i limitiranih izdanja.
A nismo je znali u trenutku kad je trebalo odlučiti hoćemo li se predbilježit ili ne.
I ne kukam ja sad niti žalim šta se nisam predbilježija i šta neću imat to izdanje, samo mislim je tribalo napisat potencijalnim kupcima da znaju tu gornju granicu.



Ajmo iznova... u prvoj objavi/najavi rečeno je 111 komada pa je potražnja ( a i komunikacija sa kupcima ) dovela do 188 ograničeno vremenskim rokom... što je korektan broj za takva izdanja. Ne premali, ne prevelik. Svi su znali za taj broj od 188 komada i onaj kome je to bija veliki broj moga je odustati. Iskreno za ovakva izdanja čak mislim da se moglo ići i na dvisto. To je klasika i kod stranaca koji procjenom moguće prodaje i granice atraktivnosti broja primjeraka idu u produkciju.
Dakle znao se broj... pa se onda odlučilo ići na vrimensko ograničenje. I na kraju, tko misli da izdanje gubi na atraktivnosti većim brojem primjeraka on ga ne uzima, odnosno odustane od rezerviranog broja.

Kiša je... tu sam, slobodno se opet ponovi.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7288 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 16/05/2023 : 15:53:53  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Btw rast će ovome cijena sigurno jer nije svatko ko želi primjerak u mogućnosti sad il uskoro ga kupit.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15744 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 16/05/2023 : 16:04:02  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by jaki

Ti ne razumiš.
Broj(ili gornja granica)primjeraka je važna(najvažnija)stavka kod kolekcionarskih i limitiranih izdanja.
A nismo je znali u trenutku kad je trebalo odlučiti hoćemo li se predbilježit ili ne.
I ne kukam ja sad niti žalim šta se nisam predbilježija i šta neću imat to izdanje, samo mislim je tribalo napisat potencijalnim kupcima da znaju tu gornju granicu.



Ajmo iznova... u prvoj objavi/najavi rečeno je 111 komada pa je potražnja ( a i komunikacija sa kupcima ) dovela do 188 ograničeno vremenskim rokom... što je korektan broj za takva izdanja. Ne premali, ne prevelik. Svi su znali za taj broj od 188 komada i onaj kome je to bija veliki broj moga je odustati. Iskreno za ovakva izdanja čak mislim da se moglo ići i na dvisto. To je klasika i kod stranaca koji procjenom moguće prodaje i granice atraktivnosti broja primjeraka idu u produkciju.
Dakle znao se broj... pa se onda odlučilo ići na vrimensko ograničenje. I na kraju, tko misli da izdanje gubi na atraktivnosti većim brojem primjeraka on ga ne uzima, odnosno odustane od rezerviranog broja.

Kiša je... tu sam, slobodno se opet ponovi.



Koliki je sad tiraz tocno za dvi ipo stoje? Zna li se? Nisan otvorija LL site misecima...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

petarStripovi10
Senior Member

Croatia
1134 Posts

Member since 03/12/2014

Posted - 16/05/2023 : 16:10:22  Show Profile Show Extended Profile  Send petarStripovi10 a Private Message  Reply with Quote
Ok, ko voli nek izvoli. Meni je to legalan transfer akumuliranog kapitala Dadama. U lagano sjećanje dolazi legendarna epizoda Naivčine iz Elkinsa. Mogli bi i nju staviti u kožu sa zlatnom gravurom. Ali opet sve je to ok. Cromwell je to lijepo objasnio.
Go to Top of Page

mmihoci
Senior Member

1031 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 16/05/2023 : 16:15:42  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by jaki

Ti ne razumiš.
Broj(ili gornja granica)primjeraka je važna(najvažnija)stavka kod kolekcionarskih i limitiranih izdanja.
A nismo je znali u trenutku kad je trebalo odlučiti hoćemo li se predbilježit ili ne.
I ne kukam ja sad niti žalim šta se nisam predbilježija i šta neću imat to izdanje, samo mislim je tribalo napisat potencijalnim kupcima da znaju tu gornju granicu.



Ajmo iznova... u prvoj objavi/najavi rečeno je 111 komada pa je potražnja ( a i komunikacija sa kupcima ) dovela do 188 ograničeno vremenskim rokom... što je korektan broj za takva izdanja. Ne premali, ne prevelik. Svi su znali za taj broj od 188 komada i onaj kome je to bija veliki broj moga je odustati. Iskreno za ovakva izdanja čak mislim da se moglo ići i na dvisto. To je klasika i kod stranaca koji procjenom moguće prodaje i granice atraktivnosti broja primjeraka idu u produkciju.
Dakle znao se broj... pa se onda odlučilo ići na vrimensko ograničenje. I na kraju, tko misli da izdanje gubi na atraktivnosti većim brojem primjeraka on ga ne uzima, odnosno odustane od rezerviranog broja.

Kiša je... tu sam, slobodno se opet ponovi.



Koliki je sad tiraz tocno za dvi ipo stoje? Zna li se? Nisan otvorija LL site misecima...



Poslan je e-mail na svakog tko je rezervirao svoj primjerak da potvrdi ili poništi svoju rezervaciju.

Vjerojatno se na kraju neće ni znati koliki je tiraž.

Možda objave poslije ali sumnjam.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11089 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 16/05/2023 : 16:15:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
@ivanl
Ne znam. Pretpostavljam da se tu neće tiraž bitno minjati nego mislim da je ovo uzrokovano porastom cijena papira i usluga.
E kažem "bitno minjati" jer koliko znam svi koji su se upisali za prinjerak obaviješteni su o novoj kalkulaciji i situaciji te ima je ponuđena i opcija odustajanja... a moje mišljenje... neće tu biti puno odustajanja.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 16/05/2023 : 16:23:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Po meni je ovo izdanje promašaj ne zbog cijene, već zbog sadržaja.

Cijena je takva kakva je, nekome je skupo nekome nije. Mislim, ja to ne bi nikad kupio, no lagao bih kad bi rekao da je ružno. Stvarno lijepo izgleda sve skupa, kutija, korice, sve...

Što se sadržaja tiče, Cromwell je dobro rekao. U jednom ovakvom izdanju (po mom mišljenju) moralo je biti još dodatnog materijala... Scenarij, radne skice, skenovi originalnih tabli, itd. Pogotovo zato što ovo nitko neće kupiti čisto eto da bi pročitao ove epizode. Ovo je kolekcionarska igračka u kojoj osim ambalaže praktički i nema ničega šta bi opravdalo otvaranje korica.

Al jebiga, lipo izgleda, šta je je.

"Šareni artikl", reka bi TBF.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7288 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 16/05/2023 : 16:32:11  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Nije to samo šareni artikl. Meni ovo ima vrijednost koju nekome imaju i Blago Crvene Planine ili Nasilje u Darkvudu.

Jer pazi, Petar implicira da su kupci naivčine, budaletine, a eto on i ti ste pametni, jer vas ne zanimaju šarene igračke za dicu debile.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 16/05/2023 : 16:36:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Ne ne, možda si me krivo shvatio.
Ja ne mislim da su kupci naivčine. Pa valjda je jasno šta kupuju, sve je napisano i razloženo u najsitnije detalje. Ne mislim da netko ovdje prodaje mačka u vrići.
Oću reći da bi ovakvo luksuzno izdanje po ovoj cijeni, po mom mišljenju, trebalo imati više sadržaja osim "obične" priče u c/b i u boji.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11089 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 16/05/2023 : 16:47:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Tko zna postoji li išta od “dodatnog” materijala a da je dostupno… znam, sa današnje distance izgleda nemoguće da nema materijala ali bila su druga vrimena i autori ( na žalost također nedostupni ) nisu mogli ni sanjati o “epidemiji” koju su izazvali u exyu a pogotovo nisu mogli sanjati o ovakvom izdanju. Možda…

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26402 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 16/05/2023 : 16:47:45  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

Ajmo iznova... u prvoj objavi/najavi rečeno je 111 komada pa je potražnja ( a i komunikacija sa kupcima ) dovela do 188 ograničeno vremenskim rokom... što je korektan broj za takva izdanja. Ne premali, ne prevelik. Svi su znali za taj broj od 188 komada i onaj kome je to bija veliki broj moga je odustati. Iskreno za ovakva izdanja čak mislim da se moglo ići i na dvisto. To je klasika i kod stranaca koji procjenom moguće prodaje i granice atraktivnosti broja primjeraka idu u produkciju.
Dakle znao se broj... pa se onda odlučilo ići na vrimensko ograničenje. I na kraju, tko misli da izdanje gubi na atraktivnosti većim brojem primjeraka on ga ne uzima, odnosno odustane od rezerviranog broja.

Kiša je... tu sam, slobodno se opet ponovi.


Nije bitno je li broj korektan ili ne,je li mali ili velik.
Bitno je da se nije napisalo u trenutku kad se trebalo odlučiti za uzeti.To što ti govoriš da se moglo odustat nakon šta se saznao broj mene više nije zanimalo jer sam odmah na prvu odustao zbog upitnog broja komada.
Kako su napisali minimalni broj trebali su napisati i maksimalni broj komada.
Tu je gotova priča.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 16/05/2023 : 16:51:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

Tko zna postoji li išta od “dodatnog” materijala a da je dostupno… znam, sa današnje distance izgleda nemoguće da nema materijala ali bila su druga vrimena i autori ( na žalost također nedostupni ) nisu mogli ni sanjati o “epidemiji” koju su izazvali u exyu a pogotovo nisu mogli sanjati o ovakvom izdanju. Možda…



Ma normalno, sve to stoji, ko zna kakva je situacija sa svime time.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15744 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 16/05/2023 : 16:52:26  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mmihoci

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by jaki

Ti ne razumiš.
Broj(ili gornja granica)primjeraka je važna(najvažnija)stavka kod kolekcionarskih i limitiranih izdanja.
A nismo je znali u trenutku kad je trebalo odlučiti hoćemo li se predbilježit ili ne.
I ne kukam ja sad niti žalim šta se nisam predbilježija i šta neću imat to izdanje, samo mislim je tribalo napisat potencijalnim kupcima da znaju tu gornju granicu.



Ajmo iznova... u prvoj objavi/najavi rečeno je 111 komada pa je potražnja ( a i komunikacija sa kupcima ) dovela do 188 ograničeno vremenskim rokom... što je korektan broj za takva izdanja. Ne premali, ne prevelik. Svi su znali za taj broj od 188 komada i onaj kome je to bija veliki broj moga je odustati. Iskreno za ovakva izdanja čak mislim da se moglo ići i na dvisto. To je klasika i kod stranaca koji procjenom moguće prodaje i granice atraktivnosti broja primjeraka idu u produkciju.
Dakle znao se broj... pa se onda odlučilo ići na vrimensko ograničenje. I na kraju, tko misli da izdanje gubi na atraktivnosti većim brojem primjeraka on ga ne uzima, odnosno odustane od rezerviranog broja.

Kiša je... tu sam, slobodno se opet ponovi.



Koliki je sad tiraz tocno za dvi ipo stoje? Zna li se? Nisan otvorija LL site misecima...



Poslan je e-mail na svakog tko je rezervirao svoj primjerak da potvrdi ili poništi svoju rezervaciju.

Vjerojatno se na kraju neće ni znati koliki je tiraž.

Možda objave poslije ali sumnjam.


Je znam. Poslali su naravno i meni. Ja sam opet potvrdio kupnju. Nego sam misluo mozda netko ima tocan podatak koliko ih ide sad. Uostalom sam cu ih to pitati. Nema veze. Uglavnom meni se jako svida ova nekome drugome 'sarena laza' i papilova, a i nisam bogme ortodoksni Zagor fan...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

petarStripovi10
Senior Member

Croatia
1134 Posts

Member since 03/12/2014

Posted - 16/05/2023 : 16:56:02  Show Profile Show Extended Profile  Send petarStripovi10 a Private Message  Reply with Quote
@vice - ne impliciram ja ništa. Rekao sam da je to ok, ko voli nek kupuje. Ja sigurno neću.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11089 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 16/05/2023 : 17:05:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by Renky

Ajmo iznova... u prvoj objavi/najavi rečeno je 111 komada pa je potražnja ( a i komunikacija sa kupcima ) dovela do 188 ograničeno vremenskim rokom... što je korektan broj za takva izdanja. Ne premali, ne prevelik. Svi su znali za taj broj od 188 komada i onaj kome je to bija veliki broj moga je odustati. Iskreno za ovakva izdanja čak mislim da se moglo ići i na dvisto. To je klasika i kod stranaca koji procjenom moguće prodaje i granice atraktivnosti broja primjeraka idu u produkciju.
Dakle znao se broj... pa se onda odlučilo ići na vrimensko ograničenje. I na kraju, tko misli da izdanje gubi na atraktivnosti većim brojem primjeraka on ga ne uzima, odnosno odustane od rezerviranog broja.

Kiša je... tu sam, slobodno se opet ponovi.


Nije bitno je li broj korektan ili ne,je li mali ili velik.
Bitno je da se nije napisalo u trenutku kad se trebalo odlučiti za uzeti.To što ti govoriš da se moglo odustat nakon šta se saznao broj mene više nije zanimalo jer sam odmah na prvu odustao zbog upitnog broja komada.
Kako su napisali minimalni broj trebali su napisati i maksimalni broj komada.
Tu je gotova priča.



E sad, pomalo mi je postalo nejasno…
Ljut si što nisi upa u kompoziciju jer nisi zna koliko će vagona biti?
Ljut si što je od objave početne brojke do objave konačne brojke prošlo cilih 18!!! dana?
Ljut si što si odusta jer su se svi smijali na optimisticno željenih 111 vagona a ti si mislija da će ta kompozicija biti brojnija od 188 vagona?
Ljut si što te ovo izdanje ne zanima ali se ipak trudiš svima pojasniti di je strojovođa zajeba?
Ljut si što će ovo biti u kutiji a na tvojoj pošti nemaju kutija ( za neupućene pogledati topic o paketomatu )?
Ljut si što je južina?

Znaš da se za vrime Dubrovačke republike južina uzimala kao olakotna okolnost ako je prekršaj/zločin počinjen u vrime južine?
Mislim da je ipak južina😜
Love Is All Around😘

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2841 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 16/05/2023 : 17:05:19  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Odličan kolekcionarski projekat sa legendarnom epizodom za fanove Zagora ali i za one koji to nisu jer se radi o junaku koji je obilježio stripovsku povijest ovih prostora.

Potpuno razumijem kolekcionare koji su htjeli a i mogli do svog primjerka.

Nažalost nisam među sretnicima kojima će ovo izdanje krasiti police i zbog toga im malo zavidim.



Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39881 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 16/05/2023 : 18:08:53  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Malo je nefer dati jednu cenu, kasniti dve godine sa izdanjem i onda bubnuti 25% vise.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6154 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 16/05/2023 : 18:16:40  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
A nikoga ne sile, poslali su ljudima mail da im odg u roku od 48h zanima li ih i dalje po većoj cijeni ili ne.
Ja sam nekako siguran da ih neće odustati niti 10%. Na tu cijenu šta im je 50€ gore/dole.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7288 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 16/05/2023 : 18:20:30  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Malo je nefer dati jednu cenu, kasniti dve godine sa izdanjem i onda bubnuti 25% vise.



S obzirom na toliku latenciju i očekiva san osjetno poskupljenje. Fer je šta je svaki pretplatnik ima opciju odustat jer ovdje nije bilo nikakvog plaćanja unaprid ka šta zna bit običaj kod limitiranih izdanja. E sad, koliko ih je odustalo je druga stvar.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page
Page: of 397 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.58 seconds. Snitz Forums 2000