forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Voajeri!!!! Ovamo!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 237

Hale99
Starting Member



Serbia
14 Posts

Member since 14/10/2009

Posted - 02/11/2010 : 16:11:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Hale99 a Private Message  Reply with Quote
I jos malo...





Go to Top of Page

Hale99
Starting Member



Serbia
14 Posts

Member since 14/10/2009

Posted - 02/11/2010 : 16:13:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Hale99 a Private Message  Reply with Quote
I za kraj...







Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 02/11/2010 : 16:15:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message  Reply with Quote
Fino! Vidim ima svacega, i bonelija i stranih izdanja...
Sta ti je ovo Fantasy Roleplay? Verujem mape, minijatere, tokeni, DMScreenovi i slicno? ili knjige?

Edited by - Grujah. on 02/11/2010 16:17:13
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 02/11/2010 : 16:15:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
Odlično..
Moram priznat da mi ja za oko zapela Vaderova kaciga..............;);););););)

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9542 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 02/11/2010 : 16:22:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
HALE

I Andrej isto

Imam istu figuru Ventress kao i ti

a hocu i ostale!!!!!!!!!!!!!!!

(BTW, na nekim od prethodnih stranica, nadji Darkwood Devilov post,d a vidis tek kakvu on kolekciju figura ima )

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 02/11/2010 : 16:31:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
Hvala!
Da vidio sam već Devilov post,stvarno ima odlične figure(ako se ne varam ono je Kotobukyia)......
A ova Ventress je meni osobno najdraža(nažalost nisam uspio nabavit exclusive edition) ;).Općenito mi je Sideshow omiljeni proizvođać SW figura.
Sad baš čekam da mi stigne Sideshow Leia Boushh 12"............

"War will cease when we refuse to fight"

Edited by - Andrej on 02/11/2010 16:32:51
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8199 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 02/11/2010 : 16:34:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
@Hale99

Veličanstveno

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9542 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 02/11/2010 : 16:57:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Andrej

Hvala!
Da vidio sam već Devilov post,stvarno ima odlične figure(ako se ne varam ono je Kotobukyia)......
A ova Ventress je meni osobno najdraža(nažalost nisam uspio nabavit exclusive edition) ;).Općenito mi je Sideshow omiljeni proizvođać SW figura.
Sad baš čekam da mi stigne Sideshow Leia Boushh 12"............



mrzim teeeeeeeeeeeeeeeeeee
mrzim vas sveeeeeeeeeeeeeeeee




Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Hale99
Starting Member



Serbia
14 Posts

Member since 14/10/2009

Posted - 02/11/2010 : 19:34:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Hale99 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Grujah.

Fino! Vidim ima svacega, i bonelija i stranih izdanja...
Sta ti je ovo Fantasy Roleplay? Verujem mape, minijatere, tokeni, DMScreenovi i slicno? ili knjige?



Ima svega i svacega u laganom haosu Ne pravim razliku izmedju Diznija, Bonelija, BD-a, samo je bitno da mi strip "cucne"

A za ovo drugo, to ti je najnovija inkarnacija Warhammer FRP-a. U kutijama su knjige i jos gomila tokena, tabela, rostera...itd
Go to Top of Page

Hale99
Starting Member



Serbia
14 Posts

Member since 14/10/2009

Posted - 02/11/2010 : 19:35:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Hale99 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Andrej

Odlično..
Moram priznat da mi ja za oko zapela Vaderova kaciga..............;);););););)



Jebes kucu bez Vejderove kacige...
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 02/11/2010 : 21:11:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hale99

quote:
Originally posted by Andrej

Odlično..
Moram priznat da mi ja za oko zapela Vaderova kaciga..............;);););););)



Jebes kucu bez Vejderove kacige...



E to je istina

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9542 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 02/11/2010 : 21:28:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hale99

quote:
Originally posted by Grujah.

Fino! Vidim ima svacega, i bonelija i stranih izdanja...
Sta ti je ovo Fantasy Roleplay? Verujem mape, minijatere, tokeni, DMScreenovi i slicno? ili knjige?



Ima svega i svacega u laganom haosu Ne pravim razliku izmedju Diznija, Bonelija, BD-a, samo je bitno da mi strip "cucne"

A za ovo drugo, to ti je najnovija inkarnacija Warhammer FRP-a. U kutijama su knjige i jos gomila tokena, tabela, rostera...itd




Ako bi mi pomogao, mom nevestom oku su izmakli ti Diznijevi stripovi, zanima me sta imas



Inace, ono sto sam malopre zaboravio da kazem, a to je da pohvalim Andrejevu kolekciju, koja nije obimna, ali opet izgleda tako lepo i raznovrsno i vidi se da se sakuplja, cita i slaze sa dusom :) bas zato sto je tako lepo slozeno raznovrsno, a ne sve u liniju horizontale ili vertikale, plus su police obogacene posterima, figurama....sjajno, totalno po mom ukusu, i bez rezerve kazem da mi se ova najvise svidja do sada!!!!

keep up good work!!!!


i ne, ne govorim ovo iskljucivo zato sto imas mali Star wars shrine

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 02/11/2010 : 22:36:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
Puno hvala na pohvalama

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

Hale99
Starting Member



Serbia
14 Posts

Member since 14/10/2009

Posted - 03/11/2010 : 14:35:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Hale99 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by Hale99

quote:
Originally posted by Grujah.

Fino! Vidim ima svacega, i bonelija i stranih izdanja...
Sta ti je ovo Fantasy Roleplay? Verujem mape, minijatere, tokeni, DMScreenovi i slicno? ili knjige?



Ima svega i svacega u laganom haosu Ne pravim razliku izmedju Diznija, Bonelija, BD-a, samo je bitno da mi strip "cucne"

A za ovo drugo, to ti je najnovija inkarnacija Warhammer FRP-a. U kutijama su knjige i jos gomila tokena, tabela, rostera...itd




Ako bi mi pomogao, mom nevestom oku su izmakli ti Diznijevi stripovi, zanima me sta imas





Nemam puno od Diznija, barem za sad Imam one dve cuvene knjige "Kad je Miki bio mlad" I "Zlatne godine M. Mausa", Flojda Gotferdsona ali su u jako losem stanju Takodje imam nekoliko skorijih trejdova koje je izbacio BOOM! medju kojima "Life & Times Of Scrooge McDuck". Imao sam jednu knjigu iz Carl Barks Library, kompleta od fenomenalnih 30 knjiga koje su izasle osamdesetih, ali sam na volseban nacin ostao bez nje...
Sad cekam sledecu godinu i najavu Fantagraphica o kompletnoj Gotferdsonovoj biblioteci...'ce vidimo.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9542 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 03/11/2010 : 14:51:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hale99

Nemam puno od Diznija, barem za sad Imam one dve cuvene knjige "Kad je Miki bio mlad" I "Zlatne godine M. Mausa", Flojda Gotferdsona ali su u jako losem stanju Takodje imam nekoliko skorijih trejdova koje je izbacio BOOM! medju kojima "Life & Times Of Scrooge McDuck". Imao sam jednu knjigu iz Carl Barks Library, kompleta od fenomenalnih 30 knjiga koje su izasle osamdesetih, ali sam na volseban nacin ostao bez nje...
Sad cekam sledecu godinu i najavu Fantagraphica o kompletnoj Gotferdsonovoj biblioteci...'ce vidimo.


i ja jedva cekam to izdanje

pre mesec/dva sam nabavio podosta Gladstoneovih albuma, ce da ti pokazem.

najpre Giant comic album serija od 7 albuma



a zatim i jedan deo "regularne" Walt Disney comic album series, ne mogu se sve naci po povoljnoj ceni na Amazonu :(





imam i ja LATOSMD od BOOM!-a (mamu im njihovu, prodaju stripove po duploj ceni od Gemstonea, samo zbog jbnh tvrdih korica ) a imam i prvih 9 poglavlja u 3 Gladstone Uncle Scrooge in color albuma, fali mi samo jos cetvrti

imam i Zlatne godine
a imam i neka norveska izdanja :)

sve ih je vise i vise, i bice ih sve vise i vise


Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.

Edited by - Lord Vader89 on 03/11/2010 14:58:34
Go to Top of Page

all_ba
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4149 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 03/11/2010 : 14:59:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit all_ba's Homepage  Send all_ba a Private Message  Reply with Quote
Svaka čast momci, kod mene još uvijek sve na podu stoji. Dokle će vidjećemo, valjda dok ne nabavim odgovarajuće police.:)

C'est la vie...
https://www.facebook.com/Revija-Bosona-455611547926400/timeline/
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 03/11/2010 : 15:48:43  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by split85

@Hale99

Veličanstveno



potpisujem , momak ima dara

feka
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 03/11/2010 : 16:03:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Hale99, odlično očuvana i raznolika kolekcija, mora da je koštalo... Svaka čast!

On visoke edicije od R.A. Salvatorea, jel to imaš sve od njega, Drizzta i ostale -logije? Kakvi su to integrali? Meni su bile draže ove male džepne knjižice...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Hale99
Starting Member



Serbia
14 Posts

Member since 14/10/2009

Posted - 03/11/2010 : 22:38:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Hale99 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by Hale99

Nemam puno od Diznija, barem za sad Imam one dve cuvene knjige "Kad je Miki bio mlad" I "Zlatne godine M. Mausa", Flojda Gotferdsona ali su u jako losem stanju Takodje imam nekoliko skorijih trejdova koje je izbacio BOOM! medju kojima "Life & Times Of Scrooge McDuck". Imao sam jednu knjigu iz Carl Barks Library, kompleta od fenomenalnih 30 knjiga koje su izasle osamdesetih, ali sam na volseban nacin ostao bez nje...
Sad cekam sledecu godinu i najavu Fantagraphica o kompletnoj Gotferdsonovoj biblioteci...'ce vidimo.


i ja jedva cekam to izdanje

pre mesec/dva sam nabavio podosta Gladstoneovih albuma, ce da ti pokazem.

najpre Giant comic album serija od 7 albuma

a zatim i jedan deo "regularne" Walt Disney comic album series, ne mogu se sve naci po povoljnoj ceni na Amazonu :(


imam i ja LATOSMD od BOOM!-a (mamu im njihovu, prodaju stripove po duploj ceni od Gemstonea, samo zbog jbnh tvrdih korica ) a imam i prvih 9 poglavlja u 3 Gladstone Uncle Scrooge in color albuma, fali mi samo jos cetvrti

imam i Zlatne godine
a imam i neka norveska izdanja :)

sve ih je vise i vise, i bice ih sve vise i vise





lepo, lepo... Inace ja sam se stripovima vratio ozbiljno pre dve do tri godine..kao ono konacno se zaposlio, otisao sa porodicnog kazana, bogato se ozenio Onda sam se bacio na nadoknadu onog sto sam bio prinudjen da prodam veselih devedesetih, tako da sam dosao skoro i do Diznija i bio sam razocaran kad sam video kavo je je stanje kod amera. Propali izdavaci (Gladsone i Gemstone) i prakticno ne postojece kolekcije po autorima...katasrofa. Nadam se da ce se u buducnosti pojaviti integrali Barksa, Rose, Taliafera, kao sto je najvljen Gotferdson...
Go to Top of Page

Hale99
Starting Member



Serbia
14 Posts

Member since 14/10/2009

Posted - 03/11/2010 : 22:39:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Hale99 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by feka82

quote:
Originally posted by split85

@Hale99

Veličanstveno



potpisujem , momak ima dara



Hvala, hvala ali de momak? Sprcao sam 35 godina u zadnjicu...
Go to Top of Page

Hale99
Starting Member



Serbia
14 Posts

Member since 14/10/2009

Posted - 03/11/2010 : 22:45:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Hale99 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Hale99, odlično očuvana i raznolika kolekcija, mora da je koštalo... Svaka čast!

On visoke edicije od R.A. Salvatorea, jel to imaš sve od njega, Drizzta i ostale -logije? Kakvi su to integrali? Meni su bile draže ove male džepne knjižice...



Da je kostalo...jest'. Srecom zena dobro zaradjuje pa kad god sebi kupi gomilu garderobe, ja napravim tuznu facu i eto meni nove ture sa amazona

Inace o Driztu ima sve knjige do The Two Swords. Do Silent Blade-a su pocket book izdanja a posle imam HC. Dalje nisam kupovao jer me vise nije toliko interesovao a i upisao sam u to vreme specijalizaciju pa sam jako redukovao citanje ne strucne literature
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9542 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 03/11/2010 : 22:47:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hale99
lepo, lepo... Inace ja sam se stripovima vratio ozbiljno pre dve do tri godine..kao ono konacno se zaposlio, otisao sa porodicnog kazana, bogato se ozenio Onda sam se bacio na nadoknadu onog sto sam bio prinudjen da prodam veselih devedesetih, tako da sam dosao skoro i do Diznija i bio sam razocaran kad sam video kavo je je stanje kod amera. Propali izdavaci (Gladsone i Gemstone) i prakticno ne postojece kolekcije po autorima...katasrofa. Nadam se da ce se u buducnosti pojaviti integrali Barksa, Rose, Taliafera, kao sto je najvljen Gotferdson...


Ameri su imali od '88. Gladstone, koji je bio strasan izdavac!!!! Sacica fanova, koji su krpili kraj sa krajem, ali su gurali stripove, i to samo od probranih autora, plus nesto sto su sami finansirali i pravili, citaj - Don Rosa je za Gladstone nacrtao prvi svoj strip ;) E sad....u prvom naletu su izdali gomiletinu stripova, ali je eventually Rosa prestao da radi za njih, zato sto je Dizni zabranio da se originali vracaju autorima....pa su na kraju prestali skroz, jer im je Dizni oduzeo licencu i poceo da proizvodi stripove pod sopstvenim okriljem (prvi put u istoriji!).
Posle su radili jos jedan period od 3-4 godine, da bi pukli za stalno.

Svejedno, u tom periodu u kom su radili, izbacili su gomiletinu stripova, u super opremi (A4 format, boja, dobar papir, kartonske korice, odabrani autori....), (njihovo izdanje LATOSMD mi je najomiljenije od svih, a imam jos 2 razlicita i proslo mi je kroz ruke jos nekolicina) ali jbg....mislim da ih je ubila ta pauza izazvana glupim hirovima kompanije Disney.

Plus, i oni su imali Carl Barks biblioteku, u albumima! Ne znam bas da li su izdali kompletno delo, najverovatnije nisu, ali toga ima koliko hoces. Naravno, ni pomena o tome da se to sada moze kupiti :) No, ako naleti neko dobro integralno izdanje eventually, eto super prilike :)

Skoro sam cuo neko pitanje upuceno Rosi u fazonu "Sta se desava sa Don Rosa library, hoce li biti toga na engleskom?", tako da....you never know. mada, glavnina njegovih fanova se nalazi u Evropi, a tu vec skoro sve zemlje imaju svoja izdanja njegovih stripova, tako da.... Barem imamo Gotfredsona od Fantagrafiksa sledece godine :)))

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Hale99
Starting Member



Serbia
14 Posts

Member since 14/10/2009

Posted - 03/11/2010 : 23:05:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Hale99 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Barem imamo Gotfredsona od Fantagrafiksa sledece godine :)))



Amen to that!!!
Go to Top of Page

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 06/11/2010 : 14:54:41  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message  Reply with Quote
Evo - uslikane police, koje sam nabavio izpred 2 tjedna! Sada je popunjena oko 65 % (2 police za 200 AF ne racunam) i drži več 2 tjedna ovako!





Imam još 4 slične police sa drugim izdanjima ali su slike več bile...I naravno te police drže več par godina...
Go to Top of Page

Ignus
Senior Member



1357 Posts

Member since 22/06/2009

Posted - 06/11/2010 : 15:04:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Ignus a Private Message  Reply with Quote
odlično izgleda! samo ja bih sve stripove sa brojevima poredao s desna na lijevo

Zar nitko nece pomoci udovicinu sinu?
Go to Top of Page
Page: of 237 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.64 seconds. Snitz Forums 2000