forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 NOC BEZ KRAJA & CHICANOS - Biblioteka Libellus
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

Raymond
Senior Member



USA
1023 Posts

Member since 05/05/2006

Posted - 18/12/2007 : 05:19:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Raymond a Private Message  Reply with Quote
Od Tacconija isto jos jedna knjiga bila je u strip art-u kad je isao cini mi se u haitiju? i ta je dobra...one dzentlemene sto je radio mi nisu bas...
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 18/12/2007 : 09:42:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raymond

Obadvije knjige su super nema sta...Ja bih volio od Fonta da vidim onaj Roner ili kapetan Rhoner cini mis ee da su bile dvije tri knjige na francuski, I Taksi mi se svidja isto.

Dobro bi bilo broj 3 Roner [sve stranice u toj knjigi sem ako nije previse]
knjiga 4 Taksi :)


Taxi je u boji pa neće u Biblioteku Libellus

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 18/12/2007 : 11:43:34  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
Pročitao "Noć bez kraja" i započep "Chicanose"....
Noć bez kraja je preporuka svakome.
Stvarno izvrstan strip.
A Iguana ulijeva strah čak i preko paprirnatih stranice.
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 18/12/2007 : 13:31:34  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message  Reply with Quote
Vidim da si se oporavio od ćevapa, lokanja i lumpovanja i sada lagano čitaš albume kojima mi vadiš mast. Srami se...
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 18/12/2007 : 13:51:29  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wiskey

Vidim da si se oporavio od ćevapa, lokanja i lumpovanja i sada lagano čitaš albume kojima mi vadiš mast. Srami se...


Hehe...
a Chicanosi su mi fenomenalni...
...da samo znaš!
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 18/12/2007 : 15:18:49  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message  Reply with Quote
Znam to iz Dadine priče, ali ih još nisam uspio zgrabiti. Vjerojatno u petak...
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 09/01/2008 : 14:36:34  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message  Reply with Quote
Dobih, pročitah i uvjerih se u dosadašnje tvrdnje. Oba stripa su SUPER!!!
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 10/01/2008 : 09:05:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message  Reply with Quote
nisu mi sili chicanosi
teško mi je gledat onu jadnu malu

kad ce mirko i Slavko od prvog broja
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 10/01/2008 : 13:25:27  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message  Reply with Quote
E, jesi osjećajan...
Go to Top of Page

BiDi
Senior Member

Slovenia
2418 Posts

Member since 06/05/2002

Posted - 30/01/2008 : 18:31:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit BiDi's Homepage  Send BiDi an ICQ Message  Send BiDi a Private Message  Reply with Quote
Dali ima u planu da se izbaci i album "Iguana", koj bi trebao da bude nekakav "Noč bez kraja 2" ?




Tako mi mlijeka u prahu, kidam naljevo
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 30/01/2008 : 19:36:33  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
uuuuu,to bi valjalo....!!!!
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 30/01/2008 : 22:48:17  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message  Reply with Quote
Kod ovog stripa mi je jedino zasmetao izgled ovog ubojice Iguane. Mora li baš toliko ličiti na guštera, pa nije dovoljno u faci nego mora još imati njegove prste? Meni je to malo glupo.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7018 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 30/01/2008 : 23:55:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wiskey

Kod ovog stripa mi je jedino zasmetao izgled ovog ubojice Iguane. Mora li baš toliko ličiti na guštera, pa nije dovoljno u faci nego mora još imati njegove prste? Meni je to malo glupo.



A rep? Njega nisi uočio?

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 30/01/2008 : 23:59:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BiDi

Dali ima u planu da se izbaci i album "Iguana", koj bi trebao da bude nekakav "Noč bez kraja 2" ?


Ima...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 31/01/2008 : 07:24:59  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by BiDi

Dali ima u planu da se izbaci i album "Iguana", koj bi trebao da bude nekakav "Noč bez kraja 2" ?


Ima...


To je meni jedino važno....!
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 31/01/2008 : 16:04:15  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message  Reply with Quote
Naravno, tko bi mogao rep previdjeti?
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 01/02/2008 : 14:08:47  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Pročita jedno i drugo.Doduše ne u izdanju Libellusa, ali valjda je sve isto.
Chicanos mi nije baš lega.Ni crtež, ni priča.Daleko od toga da je to loše, al jednostavno mi nije lega.Možda san na osnovu pozitivnih reakcija na forumu previše očekiva, ali mi je zato Big hoax zakon.Crtež za 10(drugo od Mandrafine nisan ni očekiva), priča za 20.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 18/02/2008 : 20:53:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Pročitao Chicanose... Dobre priče, ne baš tako privlačan crtež, no odlično ocrtava svu tu dekadenciju i fizičku nakaradnost likova. NIje baš da ne volim kratke priče, no više bi mi se dopadalo da ima neka priča iza svega toga, a ne samo momenti u životu jedne Chicanosice. Preporuka!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 02/04/2008 : 00:30:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message  Reply with Quote
Samo da pohvalin ovo fantastično izdanje, budući da Trillo ovo potpisuje morao san ovo kupiti što prije! Prava riječ kojom se opisuje ova dva stripa je - zabava, i to kakva! Mandrafina & Risso? Ne zna se ko je bolji! Svaka čast i za dizajn, lijepa crvena slova, a iza crna pozadina, zaista lijepo izgleda. I iskreno se nadam da nećete nastavljati izdavati iduće knjige u boji,(izgleda da je Risso neke radio u koloru, pa zato pitam) ako se mene pita prezirem te u coloru, sama kvaliteta crteža nikako da ispliva...

David Hayter: Legend is nothing but fiction, someone teels it, someone else remembers, everybody passes it on [/font=Trebuchet MS]
Solidus Snake: Brother, this is a whole different game from Liquid!

Don`t do lunch! That`s like the express lane to the friend zone!
-Ryan Reynolds-
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 14/05/2008 : 16:03:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
Pročitao Čikanose. Odličan strip. Trilo je, što bi rekli u ovim krajevima "pička majčina"!
Riso je takođe izuzetan crtač.
Uz Čikanose sam kupio i prvu Klaru. Klara je takođe vrh.
U subotu stižu i Noć bez kraja i ostatak Klara. Radujem se tome.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 14/05/2008 : 16:06:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
Da ne zaboravim da pohvalim samo izdanje. Libelusov kvalietet je vrhunski.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 17/05/2008 : 00:30:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
Sutra stiže i Noć bez kraja, a ja idem da još jednom pročitam Čikanose.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 17/05/2008 : 23:01:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
Stigla je i noc bez kraja. Ovo je tek stripcina. Slazem se da je bolji od Cikanosa.
Zamerka Libelusu sto nema neki propratni tekstic. Ja bi licno preferirao Macanov. Steta. Svrsenom poslu mane nema.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 22/10/2008 : 18:51:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message  Reply with Quote
Dado reci molim te, kad idu ove dvije ludorije? Chicanos 2 & Iguana?

David Hayter: Legend is nothing but fiction, someone teels it, someone else remembers, everybody passes it on [/font=Trebuchet MS]
Solidus Snake: Brother, this is a whole different game from Liquid!

Don`t do lunch! That`s like the express lane to the friend zone!
-Ryan Reynolds-
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 22/10/2008 : 19:06:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message  Reply with Quote
Upravo radimo na njima, sto znaci da ce u tiskaru ubrzo, a iz tiskare - Bog zna.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000