forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 NOC BEZ KRAJA & CHICANOS - Biblioteka Libellus
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 22/10/2008 : 20:26:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gaston
u tiskaru ubrzo, a iz tiskare - Bog zna.


Ha-ha...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 01/02/2009 : 01:46:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
Tek sad procitao.Sto bi mogo film da se napravi po ovom stripu
Genijalstina.
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 01/02/2009 : 07:09:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message  Reply with Quote
Vidis da te nisam lagao.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 01/02/2009 : 08:50:42  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
a možda da ga slažeš da ove godine počnete sa prvim Tex-ovima?Nekad i laž dobro dođe.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 01/02/2009 : 10:40:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gaston

Vidis da te nisam lagao.



Odusevljen sam. Samo da ne spoilam nista - Iguana je nastavak iako deluje kao da je gotova prica?
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 01/02/2009 : 11:55:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message  Reply with Quote
Pa, kako se uzme, ali vidjet ces...

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 01/02/2009 : 12:00:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gaston

Pa, kako se uzme, ali vidjet ces...



Sad si mi sve razjasnio
Al' dobro videcu. Ne moze to da bude lose,ako je bar upola dobar.
Mada,trebao sam prvo da procitam Chicanose,ne znam kakav ce mi utisak biti posle Noci
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 01/02/2009 : 12:18:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
Ovo se ceka. Hoce li biti nastavka Libelus biblioteke?

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 01/02/2009 : 12:24:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message  Reply with Quote
Polako...

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 01/02/2009 : 12:26:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Gaston

Pa, kako se uzme, ali vidjet ces...



Sad si mi sve razjasnio
Al' dobro videcu. Ne moze to da bude lose,ako je bar upola dobar.
Mada,trebao sam prvo da procitam Chicanose,ne znam kakav ce mi utisak biti posle Noci



Je li ti mislis da moze biti lose nesto sto Trillo i Risso potpisu?!

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 12/02/2009 : 23:41:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
Uzeh ovo pre neki dan, i...pa, shta znam. Zabavno jeste, i ima interesantnih ideja, to sa beskrajnom noci koja traje koliko odgovara dramskoj radnji je najfenomenalniji detalj, ali imam problem sa strukturom radnje. Vrlo retko strip uspe da na dobar nachin porushi chetvrti zid i direktno se obrati publici a da to ne ometa, i ta pripovedachka struktura mi je i ovde najvishe zasmetala.

Iguana jeste fenomenalan negativac, i lepo je osetiti koliko se autorski tim zabavljao praveci ovaj strip, ali posle sve ove hvale, ochekivao sam da Noc bez kraja bude vanserijski strip, a ne tek jedna zabavna, lagana zhanrovska satira uz par ekscentrichnih momenata, shto vecim delom i jeste.

Uzecu i Iguanu kada stigne, jer me bash zanima kako su smislili nastavak ove priche. :)
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 26/06/2009 : 14:45:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
Ako sam dobro prorachunao, ovaj Vol.1 je otprilike ono shto je izdao IDW?
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 26/06/2009 : 23:57:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Le Samourai

Ako sam dobro prorachunao, ovaj Vol.1 je otprilike ono shto je izdao IDW?


Ne znam sto je tocno izdao IDW, ali ako je to ono sto ja mislim, onda da, odprilike bi to trebalo biti to.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 27/06/2009 : 10:04:20  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Le Samourai



Uzecu i Iguanu kada stigne, jer me bash zanima kako su smislili nastavak ove priche. :)


Nastavak sa Iguanom. Koliko se sjecam onaj tip ga je sredio na kraju!?

Noc bez kraja je sasvim ok, mada malo i previse perverzan za moj ukus.
Chicanos mi izgleda primamljivo.Nazalost jos nisam imao prilike da ga drzim u rukama.
Go to Top of Page

soulfly tribe
Average Member



Croatia
752 Posts

Member since 26/02/2009

Posted - 04/07/2009 : 21:59:30  Show Profile Show Extended Profile  Send soulfly tribe a Private Message  Reply with Quote
Jel ima još ''Noći bez kraja'' i ''Chicanosa'' za kupiti?
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 04/07/2009 : 22:03:36  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by soulfly tribe

Jel ima još ''Noći bez kraja'' i ''Chicanosa'' za kupiti?


Ima.
Go to Top of Page

soulfly tribe
Average Member



Croatia
752 Posts

Member since 26/02/2009

Posted - 04/07/2009 : 22:04:48  Show Profile Show Extended Profile  Send soulfly tribe a Private Message  Reply with Quote
Zahvaljujem
Go to Top of Page

Babilon
Advanced Member



Croatia
3083 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 13/02/2012 : 08:25:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Babilon's Homepage  Send Babilon a Private Message  Reply with Quote
NOĆ BEZ KRAJA
Libellus



Cijena 85,00 kn

Više informacija i pogled ispod naslovnice na:
http://www.babilon-strip.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=tpflypage.tpl&product_id=2864&category_id=210&keyword=NO%C4%86_BEZ_KRAJA&option=com_virtuemart&Itemid=53

Pozdrav iz Babilona!

Strip knjižara Babilon / Web shop : www.babilon-strip.com
info@babilon-strip.com / Mob. 098-776-766
Go to Top of Page

Babilon
Advanced Member



Croatia
3083 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 13/02/2012 : 15:10:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Babilon's Homepage  Send Babilon a Private Message  Reply with Quote
CHICANOS, knjiga 1
Libellus



Cijena 115,00 kn

Više informacija i pogled ispod naslovnice na:
http://www.babilon-strip.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=tpflypage.tpl&product_id=2865&category_id=210&keyword=chicanos&option=com_virtuemart&Itemid=53

Pozdrav iz Babilona!

Strip knjižara Babilon / Web shop : www.babilon-strip.com
info@babilon-strip.com / Mob. 098-776-766
Go to Top of Page

Babilon
Advanced Member



Croatia
3083 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 14/02/2012 : 20:40:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Babilon's Homepage  Send Babilon a Private Message  Reply with Quote
CHICANOS, knjiga 2
Libellus



Cijena 130,00 kn

Više informacija i pogled ispod naslovnice na:
http://www.babilon-strip.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=tpflypage.tpl&product_id=2866&category_id=210&keyword=chicanos&option=com_virtuemart&Itemid=53

Pozdrav iz Babilona!

Strip knjižara Babilon / Web shop : www.babilon-strip.com
info@babilon-strip.com / Mob. 098-776-766
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 22/02/2013 : 22:03:31  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Nakon SB, nastavljam sa čitanjem u ritmu Trillo-Mandrafina.
Noć bez kraja je definitivno sjajan strip koji se nikako ne bi trebao propustiti;ali nije mi bolji od SB - iako tek za nijansu lošiji.
Naslovnica je bezveze, ali to je i nebitno.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 23/02/2013 : 19:20:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Nakon SB, nastavljam sa čitanjem u ritmu Trillo-Mandrafina.
Noć bez kraja je definitivno sjajan strip koji se nikako ne bi trebao propustiti;ali nije mi bolji od SB - iako tek za nijansu lošiji.
Naslovnica je bezveze, ali to je i nebitno.



Pa dobro, u SB je bilo mnogo vise prostora da se razvije radnja i likovi, koji su, ne zna se ko je od koga ludji
Fenomenalna SB, mada sam imao tu malo zasicenje negde na momente u 3, 4 knjizi i cini mi se da tu postoji mali pad kvalitete serijala, ne secam se dal' je bilo i promene crtaca ili scenariste u nekom kracem delu (moguce da lupam, davno sam ih citao).
Ali opet 5 i 6 knjiga briljantne i konacna ocena ipak maksimalna.
Jedan od najboljih stripova koje sam ikad procitao.

S druge strane Noc bez kraja je kao solo album i imajuci u vidu broj stranica i vise nego sjajan.
Iguana takodje odlican, iako i nije bas neki direktni nastavak. Jako interesantno uradjen.

Neki dvojci (tandemi)jednostavno briljiraju. Meni mozda i najbolji Trillo/Mandrafina i Bernet/ Abuli

Kad se ja ovolko raskenjam i jos ima veze sa stripovima, onda je to sam vrh
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 23/02/2013 : 23:16:23  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Slažem se Texe.Trillo&Mandrafina zaista briljiraju.I SB i Noć bez kraja i Iguana su stvarno stripčine.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 23/02/2013 : 23:28:56  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Chicanosi vol. 1 me jako prijatno iznenadio.
Dok sam čitao komentare drugih forumaša za Noć bez kraja, kao da sam usput pročitao neke negativne komentare glede ovog stripa (iako mi se to samo učinilo, jer su Chicanosi nahvaljeni, a tek dvojici forumaša ovaj strip nije seo).
Tako da sam očekivao strip koji će za klasu biti lošiji od uradaka koje je Trillo uradio sa Mandrafinom, međutim Chicanosi su takođe jako,jako dobar strip.
Rissov crtež mi je dok na njega nisam navikao (čitajući 100 metaka) bio pomalo odbojan, međutim sada definitivno tvrdim da je on izuzetan crtač, iako nesvakidašnjeg stila.
U pitanju je akciono-detkktivski strip sa jakom dozom humora sa zaista neobičnom junakinjom (ili anti-junakinjom) koji se sastoji iz više kraćih priča koje čine celinu a koja se čita u dahu.
Ne propustiti.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 23/02/2013 : 23:30:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
chicanos je i meni odličan
ugodno iznenađenje
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000