forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 MISTER NO - Knjige 11 & 12
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 02/12/2007 : 19:36:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
S ponosom predstavljamo dvije nove knjige iz Biblioteke Mister NO.

Knjiga 11: ODREDIŠTE HAITI + OTOK MAGIJE
HC, 228 stranica, 2 dodatne kolorne naslovnice, naklada 500 primjeraka.
Cijena u strip knjizari Libellus: 100 kuna.

Knjiga 12: ATLANTIK! + LJUDSKA ŽRTVA + ŽUTA FURIJA
HC, 274 stranice, 3 dodatne kolorne naslovnice, naklada 500 primjeraka.
Cijena u strip knjizari Libellus: 120 kuna.

Zahvaljujemo se Melini na sjajnom dizajnu (i na jos mnogo toga), Doku na odlicnom prijevodu,
Curuniru na izvrsnoj lekturi, Dekari na neumornom upisu i pripremi i svima ostalima koji su dali svoj doprinos.
Posebno bi se zeljeli zahvaliti Markosu na pomoci kod knjige 11. pri kojoj nam je ustupio
svoja izvorna izdanja za pripremu materijala, jer su tutto izdanja (koja smo jedino mogli dobiti)
imale promjene u odnosu na prvo talijansko izdanje, te smo tako mogli knjigu 11 pripremiti na najbolji nacin.











Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne

Edited by - Dado on 02/12/2007 19:38:47

Malicius
Senior Member



Germany
2380 Posts

Member since 21/09/2004

Posted - 02/12/2007 : 19:39:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Malicius a Private Message  Reply with Quote
jako lijepa vijest,

svaka cast

"Don't pick a fight, but if you find yourself in one, i suggest you make damn sure you win."

The Duke
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 02/12/2007 : 19:57:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
Počinjem da skupljam Mister No-a. Ipak ste u pravu. Stranac je zaslužio tvrdi povez. Bravo!

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 02/12/2007 : 20:05:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado

S ponosom predstavljamo dvije nove knjige iz Biblioteke Mister NO.

[
Posebno bi se zeljeli zahvaliti Markosu na pomoci kod knjige 11. pri kojoj nam je ustupio
svoja izvorna izdanja za pripremu materijala, jer su tutto izdanja (koja smo jedino mogli dobiti)
imale promjene u odnosu na prvo talijansko izdanje, te smo tako mogli knjigu 11 pripremiti na najbolji nacin.





Da ne bude zvocanja:), za neupućene, radi se o katastrofalnim izmjenama, kako u crtačkom, tako u povijesnom i lingvističkom smislu (crnci u Livnu). Zato još jednom Hvala Marku, i ponosan sam što je moje kukanje, naricanje, dosađivanje i moljenje urodilo plodom. A da uredništvo nije trebalo previše nagovarati, to svakako, odmah im je bilo jasno da tutto preinake ne valjaju... Problem je bio kako doći do materijala, što je Dado preuzeo na sebe, naravno.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11091 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 02/12/2007 : 20:19:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Zato je zadnjih dana onako zabrinuto izgleda. Nije zna u kakvom stanju će mu originali biti vraćeni.

Bravo za kolegu po frizuri!!!!! Godina zaključena!

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 02/12/2007 : 20:21:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

Zato je zadnjih dana onako zabrinuto izgleda. Nije zna u kakvom stanju će mu originali biti vraćeni.

Bravo za kolegu po frizuri!!!!! Godina zaključena!



I to nezaboravna godina.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 02/12/2007 : 20:22:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
I sad je valjda konacno doslo vreme za najavvu sta nas iduce godine ocekuje od Libellusa
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 02/12/2007 : 20:23:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
pa TEH BILDER od prvog broja, narafski

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 02/12/2007 : 21:57:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

pa TEH BILDER od prvog broja, narafski



Ne znam zasto,ali imam utisak da vec postajem predmet zajebancije vama iz Libellusa
Nemoj ni u sali to da mi najavljujes,jer se uvek ponadam da ima bar malo istine
Ima li??????
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11091 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 02/12/2007 : 22:21:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Curunir

pa TEH BILDER od prvog broja, narafski



Ne znam zasto,ali imam utisak da vec postajem predmet zajebancije vama iz Libellusa
Nemoj ni u sali to da mi najavljujes,jer se uvek ponadam da ima bar malo istine
Ima li??????



Paz' sad!

Vozimo se Dado ( Gaston ) i ja iz Zagreba i slušamo na radiju konferenciju za tisak povodom izbora. U jednom trenutku nastane muk i glasnogovornica kaže: "Ima li tko kakvo pitanje?" a meni izleti k'o iz topa... "Kad će Tex od prvog broja?"

Pišali smo se od smija!!!!

Na kraju nismo mogli ne prokomentirati tvoja navaljivanja ali u pozitivnom kontekstu. Budi bez brige.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25191 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 02/12/2007 : 22:21:27  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by Dado

S ponosom predstavljamo dvije nove knjige iz Biblioteke Mister NO.

[
Posebno bi se zeljeli zahvaliti Markosu na pomoci kod knjige 11. pri kojoj nam je ustupio
svoja izvorna izdanja za pripremu materijala, jer su tutto izdanja (koja smo jedino mogli dobiti)
imale promjene u odnosu na prvo talijansko izdanje, te smo tako mogli knjigu 11 pripremiti na najbolji nacin.





Da ne bude zvocanja:), za neupućene, radi se o katastrofalnim izmjenama, kako u crtačkom, tako u povijesnom i lingvističkom smislu (crnci u Livnu). Zato još jednom Hvala Marku, i ponosan sam što je moje kukanje, naricanje, dosađivanje i moljenje urodilo plodom. A da uredništvo nije trebalo previše nagovarati, to svakako, odmah im je bilo jasno da tutto preinake ne valjaju... Problem je bio kako doći do materijala, što je Dado preuzeo na sebe, naravno.




Pffff, kada bi gospoda čitala recenzije

http://www.stripovi.com/Recension.asp?hero=MN&StoryID=427

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 02/12/2007 : 23:01:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Curunir

pa TEH BILDER od prvog broja, narafski



Ne znam zasto,ali imam utisak da vec postajem predmet zajebancije vama iz Libellusa
Nemoj ni u sali to da mi najavljujes,jer se uvek ponadam da ima bar malo istine
Ima li??????



Paz' sad!

Vozimo se Dado ( Gaston ) i ja iz Zagreba i slušamo na radiju konferenciju za tisak povodom izbora. U jednom trenutku nastane muk i glasnogovornica kaže: "Ima li tko kakvo pitanje?" a meni izleti k'o iz topa... "Kad će Tex od prvog broja?"

Pišali smo se od smija!!!!

Na kraju nismo mogli ne prokomentirati tvoja navaljivanja ali u pozitivnom kontekstu. Budi bez brige.



Al' bez zajebancije,oduvek mi je najdrazi junak(ne Blek,Mark,Zagor kako obicno pocinje to).
I hiljadu puta da naruce brdo krompirica sa biftecima ispod uz pivo i pitu,meni je uvek smesno.I sva ta ponavljanja,klisei koji se prebacuju scenarijima za Texa su meni bas dragi i ne zelim po tom pitanju nikakve izmene.
Nesto kao fora iz Alo,alo - uvek isto ono "You stupid woman" i uvek umirem od smeha.

Btw.sta ti je Gaston odgovorio???
I kad ce vise plan za narednu godinu?
I hoce li bar da povecaju broj knjiga na 12?
I hoce li Nik Rajder?
Kazi ako znas nesto,vidis da se oni femkaju ko neke udavace
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 02/12/2007 : 23:06:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by Dado

S ponosom predstavljamo dvije nove knjige iz Biblioteke Mister NO.

[
Posebno bi se zeljeli zahvaliti Markosu na pomoci kod knjige 11. pri kojoj nam je ustupio
svoja izvorna izdanja za pripremu materijala, jer su tutto izdanja (koja smo jedino mogli dobiti)
imale promjene u odnosu na prvo talijansko izdanje, te smo tako mogli knjigu 11 pripremiti na najbolji nacin.





Da ne bude zvocanja:), za neupućene, radi se o katastrofalnim izmjenama, kako u crtačkom, tako u povijesnom i lingvističkom smislu (crnci u Livnu). Zato još jednom Hvala Marku, i ponosan sam što je moje kukanje, naricanje, dosađivanje i moljenje urodilo plodom. A da uredništvo nije trebalo previše nagovarati, to svakako, odmah im je bilo jasno da tutto preinake ne valjaju... Problem je bio kako doći do materijala, što je Dado preuzeo na sebe, naravno.




Pffff, kada bi gospoda čitala recenzije

http://www.stripovi.com/Recension.asp?hero=MN&StoryID=427



ti da ćutiš, matori... prikazao si ovu pricu u negativnom svetlu koristeci blesavu tutu umesto originala

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25191 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 02/12/2007 : 23:21:01  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

ti da ćutiš, matori... prikazao si ovu pricu u negativnom svetlu koristeci blesavu tutu umesto originala



Ja mator
Ja, u cvetu svoje mladosti??? Ako se nekako dokopam Mafesta sledeće godine, moraću da razmenim dve-tri reči sa tvojom kolektorskom personom..
Nisam je prikazao u negativnom, već u realnom svetlu, ali to vi mladi ne možete još da razumete
Elem, da su se gospoda udostojila da bace jedan pogled, bar bi znali šta ih čeka. Nadam se da ste se baš puuno mučili...

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11091 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 02/12/2007 : 23:30:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer
Btw.sta ti je Gaston odgovorio???
I kad ce vise plan za narednu godinu?
I hoce li bar da povecaju broj knjiga na 12?
I hoce li Nik Rajder?
Kazi ako znas nesto,vidis da se oni femkaju ko neke udavace



Samo se smija Čuj ne pratim toliko Texa da bi napamet zna koliko je priskočenih epizoda ali znam da ima dosta materijala koji je neobjavljen. Zaključak izvuci sam. No gnjavi ih i dalje... kao ja za Riđobradog.

Mislim da je Dado na jednom topicu izjavija da samo na katalog stavimo 2008 i eto plana. Šalim se. Nemam pojma, razgovarali jesmo no zamisli da nešto rečeno kao mogućnost ili želja citiram ovdje pa onda svi navale na njih dvojicu ni krive ni dužne. Mislim da rade fantastičan posao. Ako se ne varam jedini su ispunili sva izdavačka obećanja i to u roku. Meni je to dovoljno. Sto puta san u prilici pitati šta dalje, ali veći mi je gušt probuditi se i naći poruku na mobitelu ili viditi Sticky na forumu... to je otprilike za mene osjećaj odlaska do kioska gdje ugledam izložen omiljeni strip. U tome je draž.

Pa striktno gledajući i bilo ih je 12 u godini dana.Dadin je favorit ali je Dado i pametan čovik

Čuj, ja recimo do objave na forumu nisan ni zna da planiraju NR Almanah. Citirat ću bradonju sa Cetine vrijeme/prodaja će pokazati.
Volija bi zbog Milazza i Parlova ali nama je lako sipati želje no oni ulažu novce.

Bitno je da "udavače" rade punom parom!!!! Fala in!

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 03/12/2007 : 06:09:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message  Reply with Quote
Mogli bi sljedeće godine objaviti barem 16 knjiga.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

izzy
Starting Member



Slovenia
52 Posts

Member since 02/04/2007

Posted - 03/12/2007 : 07:29:19  Show Profile Show Extended Profile  Send izzy a Private Message  Reply with Quote
Eto opet mi ode pare! Ali bit ce mi lijep poklon za novu godinu. Poklonit cu to sam sebi, naravno

If you would tell me, just what my life means.... Walking a long road, never reaching the end
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 03/12/2007 : 09:53:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SejoSexon

Mogli bi sljedeće godine objaviti barem 16 knjiga.



Kratko receno,ali pametno
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 03/12/2007 : 11:09:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by Renky
Bitno je da "udavače" rade punom parom!!!! Fala in!


Nego, Renky, reci ti nama na cemu to sada udavace rade punom parom? pretpostavljam da je zadnja tura za ovu godinu vec u tiskari , tako da sigurno vec rade na necem novom?



I ja sam prezadovoljan njihovim radom,postovanjem termina,kvalitetom,ali sam i radoznao do ludila
Ajde bar nek kazu okvirni datum kad ce nam postaviti topic sa najavama za 2008 da krenem sa planiranjem i radovanjem
KAD CE PLAN RADA ZA 2008 NERADNICI???
Bar do Nove godine???
Go to Top of Page

ordell
Senior Member



Slovenia
1899 Posts

Member since 20/08/2006

Posted - 03/12/2007 : 11:13:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ordell a Private Message  Reply with Quote
Nisam ni procita još 9 i 10, a već nove knjige!!!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11091 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 03/12/2007 : 12:02:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by Renky
Bitno je da "udavače" rade punom parom!!!! Fala in!


Nego, Renky, reci ti nama na cemu to sada udavace rade punom parom? pretpostavljam da je zadnja tura za ovu godinu vec u tiskari , tako da sigurno vec rade na necem novom?



Udavače trenutno planiraju lipi odmor za Božić i Novu!

Zaslužili su

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 03/12/2007 : 12:55:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message  Reply with Quote
Odlično izabrane naslovnice!!
Ljudi, najbolji ste, ovo što ste napravili u 2007 je za svaku pohvalu!
Ogroman, ali i uspješan posao. Can`t wait!

David Hayter: Legend is nothing but fiction, someone teels it, someone else remembers, everybody passes it on [/font=Trebuchet MS]
Solidus Snake: Brother, this is a whole different game from Liquid!

Don`t do lunch! That`s like the express lane to the friend zone!
-Ryan Reynolds-
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 03/12/2007 : 15:15:17  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by npetros2@htnet-dsl
Ljudi, najbolji ste, ovo što ste napravili u 2007 je za svaku pohvalu!
Ogroman, ali i uspješan posao. Can`t wait!


Slazem se da je napravljen ogroman posao u 2007-oj, ali to neka vam sluzi samo kao uvertira u 2008. godinu i da napravite jos i veci posao nego do sada!!
Svaka cast ekipa!


Potpisujem!!!!
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 03/12/2007 : 15:16:33  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

KAD CE PLAN RADA ZA 2008 NERADNICI???



Pa plan rada je isti kao i ove 2007.godine
osim par iznenađenja i preinaka
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2621 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 03/12/2007 : 21:42:30  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message  Reply with Quote
Sad znam što poklanjam sebi za Božić.

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 03/12/2007 : 22:25:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Kico, sve si zarazio!!! Svi sami sebe darivaju!!!!!!!!!!!

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000