forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Magični Vetar topic
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 76

anto
Advanced Member



Serbia
20722 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 27/12/2008 : 10:02:27  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Izašao je i možeš ga naći u Darkwoodu ili Alan Fordu

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 27/12/2008 : 10:49:43  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Pa dobro, a da li ga ima na kioscima?

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

aragon.sm
Average Member

Serbia
666 Posts

Member since 15/07/2007

Posted - 27/12/2008 : 11:01:36  Show Profile Show Extended Profile  Send aragon.sm a Private Message  Reply with Quote
pa 3 broj je izasao jos za sajam koliko se ja secam ili nesto oko pocetka novembra ali samo u striparnama,a da li ce mo ikad videti 4???/
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 27/12/2008 : 11:07:50  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by aragon.sm

pa 3 broj je izasao jos za sajam koliko se ja secam ili nesto oko pocetka novembra ali samo u striparnama,a da li ce mo ikad videti 4???/


Br.3 je izašao još na salonu stripa, a za četvorku sad tek čujem, već sam mislio da su prestali sa izdavanjem.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 27/12/2008 : 11:39:40  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message  Reply with Quote
hehe,kako sam neupucen strasno,ja imam samo prva dva broja...Treba jednog dana ako me ne bude mrzelo da skoknem do stripoteke i da kupim i nove volume-ove od BOI-a ovog magicnog,i ono od VC shto nije izaslo kod mene

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20722 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 01/01/2009 : 02:33:37  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
samo da prebacim topic na prvu stranu

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Magic Wind
New Member



Serbia
263 Posts

Member since 25/07/2008

Posted - 02/01/2009 : 12:31:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Magic Wind a Private Message  Reply with Quote
Čitao sam juče Dečak bele kose (br.22), odličan je, govori o sudbini Nedovih roditelja, naravno tu je i Hogan, koji je mnogima već dosadio. Ali priča je zaista dobra, kao uostalom i velika većina epizoda MV
Go to Top of Page

masni
Senior Member



Serbia
2239 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 02/01/2009 : 20:25:44  Show Profile Show Extended Profile  Send masni a Private Message  Reply with Quote
Ja sam Pre 4 dana citao sistemov broj 4 Cudoviste i zaista je dobar

Zelim Lone Vulf-a meke korice. Pristupacna cena kao ,blek i mark ludens
Go to Top of Page

Bruce Wayne
Senior Member



Serbia
1060 Posts

Member since 03/09/2008

Posted - 09/01/2009 : 01:04:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Wayne a Private Message  Reply with Quote
Zna li ko zasto na bonelijevom sajtu,posle broja 106 pise "Italy only"?????

Of all the gin joints in all the towns in all the world, she walks into mine.

Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9205 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 09/01/2009 : 16:41:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Uveli su euro pa se to odnosi na cijenu.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Bruce Wayne
Senior Member



Serbia
1060 Posts

Member since 03/09/2008

Posted - 11/01/2009 : 10:42:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Wayne a Private Message  Reply with Quote
thanx

Of all the gin joints in all the towns in all the world, she walks into mine.

Go to Top of Page

cibalia
Senior Member



Sierra Leone
1699 Posts

Member since 14/11/2008

Posted - 11/01/2009 : 16:03:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit cibalia's Homepage  Send cibalia a Private Message  Reply with Quote
Prije par dana pročitao i treću knjigu. Dobra i 7 i 9 dok je osma jako slaba. Znatni popravak od druge knjige, ali nije to na još na nivou.

U vlaku sam završio u istom vagonu s profesorom-inzom. Poceo mi je pricati o Zagorovim recenzijama, Zagorovim fanovima i autorima, te o Zagoru opcenito. Nakon 10 minuta sam se bacio pod tracnice...
Go to Top of Page

sai
Junior Member



Serbia
439 Posts

Member since 24/10/2008

Posted - 12/01/2009 : 20:37:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit sai's Homepage  Send sai a Private Message  Reply with Quote
Ovaj Magico vento mi zaista izgleda primamljivo(tek sad sam se zainteresovao za njega) i definitivno ću morati da počnem da ga kupujem.
Sami mi još treba par informacija tj.da li je system comics prestao da ga izdaje posle 15-og broja ili i dalje ide?
Ako je ugašen,onda je druga opcija Libellus,koji izdaje trobroje koliko mi se čini?
Go to Top of Page

bacho
Junior Member



Croatia
439 Posts

Member since 19/08/2007

Posted - 12/01/2009 : 21:23:48  Show Profile Show Extended Profile  Send bacho a Private Message  Reply with Quote
Imali šanse za novu turu Magičnog do sljedećeg tjedna?
Idem u Zg u ponedjeljak i šteta bi bila da se vratim praznih ruku. Velika šteta!!!

I´m too old for this shit.
Go to Top of Page

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 12/01/2009 : 22:20:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message  Reply with Quote
@sai - Libellus
@bacho, pa obično kad najave računaj još plus dva tjedna, dakle prije veljače vjerojatno neće. Šteta.

David Hayter: Legend is nothing but fiction, someone teels it, someone else remembers, everybody passes it on [/font=Trebuchet MS]
Solidus Snake: Brother, this is a whole different game from Liquid!

Don`t do lunch! That`s like the express lane to the friend zone!
-Ryan Reynolds-

Edited by - npetros2@htnet-dsl on 12/01/2009 22:21:18
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 12/01/2009 : 22:30:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message  Reply with Quote

ljudolovac stavi me na popis
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 12/01/2009 : 22:43:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sai

Ovaj Magico vento mi zaista izgleda primamljivo(tek sad sam se zainteresovao za njega) i definitivno ću morati da počnem da ga kupujem.
Sami mi još treba par informacija tj.da li je system comics prestao da ga izdaje posle 15-og broja ili i dalje ide?
Ako je ugašen,onda je druga opcija Libellus,koji izdaje trobroje koliko mi se čini?


Odustali na broju 15. Onda ide još 3-4 broja izdavača Sfera, ali i oni su nešto propali. A Libellus je skup.
Kod nas ima prvih 10 knjiga Libellus (30 epizoda - 10 trobroja) u knjižnici pa sam pročitao. Iako je strip super, ne vuče me na kupovinu jer mi niti jedno izdanje nije po volji (nekompletno, nije od prvog broja, skupo)...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 12/01/2009 22:44:41
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10000 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 13/01/2009 : 16:59:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan
Iako je strip super, ne vuče me na kupovinu jer mi niti jedno izdanje nije po volji (nekompletno, nije od prvog broja, skupo)...



Zar Libellus ne ide od prvog broja ?
Da je skupo izdanje to znam. Mozda i zbog toga se nisam trudio da pratim kako izdaju trobroje (da li idu originalnim redosledom).

Svet stripa - portal - forum - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 13/01/2009 : 17:26:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ultras

quote:
Originally posted by Obi-wan
Iako je strip super, ne vuče me na kupovinu jer mi niti jedno izdanje nije po volji (nekompletno, nije od prvog broja, skupo)...



Zar Libellus ne ide od prvog broja ?
Da je skupo izdanje to znam. Mozda i zbog toga se nisam trudio da pratim kako izdaju trobroje (da li idu originalnim redosledom).




Idu od prvog broja
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18409 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 13/01/2009 : 17:33:46  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Kvalitetno izdanje vredno svoje cene, i ja bi htio da je niža ali nije neki ubitačni tempo izdavanja, pa se skupi para za najboljeg Bonellijevog junaka(trenutno), a kad to kažem ja koji
bi život da za Zagora i TExa onda je Magični istinu dobar.Preporučujem, volio bi konačno da je i koji Magični od Libellusa razprodan.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 13/01/2009 : 18:02:03  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ma obi se samo malo nespretno izrazio, i ja sam ovu njegovu rečenicu povezao samo sa Libellusom. Mada cenim da je mislio:


Iako je strip super, ne vuče me na kupovinu jer mi niti jedno izdanje nije po volji (nekompletno SystemComics, nije od prvog broja Sfera, skupo Libellus).



I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 13/01/2009 18:02:43
Go to Top of Page

il cattivo
Average Member



Croatia
858 Posts

Member since 25/05/2005

Posted - 13/01/2009 : 18:19:27  Show Profile Show Extended Profile  Send il cattivo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Kvalitetno izdanje vredno svoje cene, i ja bi htio da je niža ali nije neki ubitačni tempo izdavanja, pa se skupi para za najboljeg Bonellijevog junaka(trenutno), a kad to kažem ja koji
bi život da za Zagora i TExa onda je Magični istinu dobar.Preporučujem, volio bi konačno da je i koji Magični od Libellusa razprodan.


Huh, ni Magico nisam čitao nikad.
Bojim se kao i za Kena da se ne navučem.
Onda bih otišao u tuki lagano.
Krediti, krediti
Zadrt sam, a globinja optužujem na temi Hajduk

To really live you must almost die
And it happened just that way with me
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 13/01/2009 : 22:19:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Ma obi se samo malo nespretno izrazio, i ja sam ovu njegovu rečenicu povezao samo sa Libellusom. Mada cenim da je mislio:


Iako je strip super, ne vuče me na kupovinu jer mi niti jedno izdanje nije po volji (nekompletno SystemComics, nije od prvog broja Sfera, skupo Libellus).






Jesi me stavio na popis ljudolovac?
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10000 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 13/01/2009 : 22:31:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Ma obi se samo malo nespretno izrazio, i ja sam ovu njegovu rečenicu povezao samo sa Libellusom. Mada cenim da je mislio:


Iako je strip super, ne vuče me na kupovinu jer mi niti jedno izdanje nije po volji (nekompletno SystemComics, nije od prvog broja Sfera, skupo Libellus).






Da, bice da je tako.
Mene je zbunio jer znam da su svi puni hvale kad je Libellusovo izdanje Magicnog V(j)etra u pitanju (osim cene, naravno)

Svet stripa - portal - forum - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 13/01/2009 : 22:34:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ultras

quote:
Originally posted by manhunter

Ma obi se samo malo nespretno izrazio, i ja sam ovu njegovu rečenicu povezao samo sa Libellusom. Mada cenim da je mislio:


Iako je strip super, ne vuče me na kupovinu jer mi niti jedno izdanje nije po volji (nekompletno SystemComics, nije od prvog broja Sfera, skupo Libellus).






Da, bice da je tako.
Mene je zbunio jer znam da su svi puni hvale kad je Libellusovo izdanje Magicnog V(j)etra u pitanju (osim cene, naravno)


Upravo tako.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page
Page: of 76 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.53 seconds. Snitz Forums 2000