forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Fibra predstavlja: Orka specijal 1 - Eternaut
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 21

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 25/03/2015 : 19:56:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Barney



Markos, a da ipak izbaciš i nastavak?
Bez obzira bio bolji ili lošiji od Eternauta, kupit ću ga svakako. Razlika je samo u tome da li ću ga nakon kupovine pročitati jednom ili više puta, ali kupujem ga obavezno.
Vjerujem da većina kolekcionara tako razmišlja.






Ima nas, ima



Da to ista valja izaslo bi davno.

Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 26/03/2015 : 11:32:32  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Je li mijenjan papir u reprintu ili je kunstdruck kao i u prvom izdanju?

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 26/03/2015 : 12:41:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Knusdruck, ali malo bolji, voluminozniji i s manje odbljeska.

Trouble will find me
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 26/03/2015 : 15:09:04  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Super, to je dobra odluka.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 26/03/2015 : 21:15:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mord



Da to ista valja izaslo bi davno.





Ne valja ni bar 70 % SBE izdanja pa se kupuju iz kolekcionarskih razloga. Sto ne bi nastavak jednog remek dela?
A niko nije rekao da je dobar, ja ne znam - nisam citao, ti jesi?
A sve i da jesi (a verujem da nisi), i da ti je los, ne znaci da ce i osalima biti los. Znas da o ukusima ne vredi...
Go to Top of Page

Residents
New Member



Serbia
138 Posts

Member since 15/02/2015

Posted - 26/03/2015 : 23:04:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Residents a Private Message  Reply with Quote
Dajte i Bosanske basne, kad ste krenuli sa tolikim reprintima.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 26/03/2015 : 23:08:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
6 reprinta teško da je neka navala.
Bosanske basne su nedavno objavljene u Sloveniji u Buchovom izdanju, sadržaj je isti kao i u Fibrinom izdanju (uostalom, ja sam im dao materijale), tako da koga taj strip zanima, neka kupi to izdanje.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 26/03/2015 : 23:12:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Mord



Da to ista valja izaslo bi davno.





Ne valja ni bar 70 % SBE izdanja pa se kupuju iz kolekcionarskih razloga. Sto ne bi nastavak jednog remek dela?
A niko nije rekao da je dobar, ja ne znam - nisam citao, ti jesi?
A sve i da jesi (a verujem da nisi), i da ti je los, ne znaci da ce i osalima biti los. Znas da o ukusima ne vredi...


Ne, nije uopće loš. Osim kad se mjeri s prvim nastavkom. Ali malo je stripova koji se uopće mogu mjeriti s Eternautom, kao što je još manje onih čiji su nastavci izdržali toliki teret očekivanja na osnovu tako uspješnog prvijenca.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Residents
New Member



Serbia
138 Posts

Member since 15/02/2015

Posted - 26/03/2015 : 23:13:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Residents a Private Message  Reply with Quote
Nije fer Marko, slati svoje kupce kod drugog prodavca. Hoću baš Fibrino izdanje, a ne daje mi se 70 eura. Basne i Ken 13 i 15, su jedino što mi fali od Fibre. Daj nas obraduj barem sa K.P. Br.15.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 26/03/2015 : 23:39:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Dakle, ja bih trebao potrošiti 5-6 tisuća eura, da ti ne bi potrošio 70?;) Reprint Kena je poprilično riskantan. Svi ostali brojevi se mogu naći na aukcijama po normalnim cijenama, tako da...

Trouble will find me
Go to Top of Page

Residents
New Member



Serbia
138 Posts

Member since 15/02/2015

Posted - 27/03/2015 : 00:07:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Residents a Private Message  Reply with Quote
Ok to je u redu, nadam se da ćeš barem održati obećanje. Sećam se da je neko pitao, pre nekoliko godina, kada će izaći reprinti Svagdanje borbe,Alvara, Eternauta i drugih rasprodanih izdanja. I ti si tada odgovorio koliko se sećam, da ti ne pada na pameti da reprintujes svoja izdanja. Kapiram da se vremena menjaju, i da ne bude zabune, ja sam prvi za reprint izdanja, iako sam masno platio pojedina izdanja. Smeta mi to sto se izdavači ne trude da stanu u zaštitu svojih kupaca. Dobar primer za to je Libellus i famozni Zagor u koloru. Jedini koji profitiraju su dileri, ali ko još mari za kupce....
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/03/2015 : 07:27:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ne sjećam se toga, ali u svakom slučaju, samo budala ne mijenja mišljenje. Ken će se teško reprintati, žao mi je ali preskupo je.
Što se zaštite kupaca tiče, ja mislim da se Fibra odnosi vrlo fer prema svojim kupcima.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 27/03/2015 : 07:39:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Mord



Da to ista valja izaslo bi davno.





Ne valja ni bar 70 % SBE izdanja pa se kupuju iz kolekcionarskih razloga. Sto ne bi nastavak jednog remek dela?
A niko nije rekao da je dobar, ja ne znam - nisam citao, ti jesi?
A sve i da jesi (a verujem da nisi), i da ti je los, ne znaci da ce i osalima biti los. Znas da o ukusima ne vredi...



Ma neka objavi. Nece nikome skoditi. Ja sam samo pretpostavio da kad bi to bilo i priblizne kvalitete kao prvi nastavak da bi odmah isao kao serijal. Isao sam logikom da ako imas neki strip od cca 3 nastavka a izdavac koji ne inace kompletist objavi samo prvi mora postojat
i neka
kvaka. A jedina koja mi pada na pamet je da je to ipak dosta losije od prvog. A tako nesto su i komentirali oni koji su citali na kraju krajeva. U svakom slucaju meni ni iz dzepa ni u dzep.
Go to Top of Page

Residents
New Member



Serbia
138 Posts

Member since 15/02/2015

Posted - 27/03/2015 : 09:38:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Residents a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Ne sjećam se toga, ali u svakom slučaju, samo budala ne mijenja mišljenje. Ken će se teško reprintati, žao mi je ali preskupo je.
Što se zaštite kupaca tiče, ja mislim da se Fibra odnosi vrlo fer prema svojim kupcima.

Slažem se da je Fibra jedna od retkih koja misli na svoje kupce. I zato joj jedna velika hvala. Nadam se da će biti još nekih reprinta, i da ću jednog dana i ja doći na red. Velika podrška za izdavanje Eternauta 2, a znam još nekoliko ljudi koji bi ga rado kupili. Makar za prvo izdanje izašao u 400 primeraka, a kasnije budemo videli. Hvala Markosu na odvojenom vremenu i odgovorima.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10826 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 27/03/2015 : 10:06:08  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
mozda da Markos objavi Eternauta 2 u sklopu Breccinih sabranih dela
Go to Top of Page

karven
Senior Member



Serbia
1871 Posts

Member since 16/07/2006

Posted - 27/03/2015 : 10:06:57  Show Profile Show Extended Profile  Send karven a Private Message  Reply with Quote
Nek objavi kako god zeli, samo neka objavi

All is one in Darkseid. This mighty body is my church. When I command your surrender, I speak with three billion voices. When I make a fist to crush your resistance. It is with three billion hands.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12782 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 27/03/2015 : 10:21:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

mozda da Markos objavi Eternauta 2 u sklopu Breccinih sabranih dela


Breccia nije crtao nastavak Eternauta.

Oesterheld i Breccia su 1969. godine stvorili remake Eternauta, pri čemu je Oesterheld ponešto izmijenio originalnu priču.

Godine 1975. i 1976. Oesterheld i Francisco Solano López objavili su nastavak originalnog Eternauta.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10826 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 27/03/2015 : 10:29:49  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
aha, ok, thx
nadam se remakeu Eternauta u sabranoj Breccinoj kolekciji
Go to Top of Page

boddhisatva
Senior Member



Croatia
1315 Posts

Member since 08/01/2013

Posted - 27/03/2015 : 14:34:52  Show Profile Show Extended Profile  Send boddhisatva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Što se zaštite kupaca tiče, ja mislim da se Fibra odnosi vrlo fer prema svojim kupcima.



i to i izuzetno, ovo priznajem kao dugogodišnji kupac i kao djelatnik u povezanoj branši (radim u NSK)
naročito ako uzmem i u obzir priče (zasada samo priče i naklapanja na forumu, ali barem nešto) da se planira i sa Spaghetti Bross uraditi isto što i sa Alvar Mayorom
samo oko Alvara se vidi odnos prema kupcima i tu skidam kapu Marku i Fibri, treba stvarno uvidjeti koliko je to i bio riskantan potez...

Pike Bishop: Let's go!
Lyle Gorch: Why not?
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 27/03/2015 : 14:57:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
E Spagete u komadu bih rado kupio, čak i pod cijenu da bude mala i debela, kada već ne mogu doći do visokih i vitkih.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 27/03/2015 : 17:09:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Amos

E Spagete u komadu bih rado kupio, čak i pod cijenu da bude mala i debela, kada već ne mogu doći do visokih i vitkih.



Vidim da su se prvi brojevi visokih i vitkih spageta vec poceli pojavljivati ranim znacima proljeca. Kad bude definitivna najava bit ce ih koliko hoces. Tako da tko ima kasnije brojeve...
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10826 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 27/03/2015 : 17:12:47  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
ah, ja bih tako slatko zavalio ovaj moje alvare, al sad je kasno, kasno, prekasno...
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5279 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 27/03/2015 : 17:55:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

ah, ja bih tako slatko zavalio ovaj moje alvare, al sad je kasno, kasno, prekasno...


Mislis u zamenu za ovajintegral nadam se
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5279 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 27/03/2015 : 17:57:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

6 reprinta teško da je neka navala.
Bosanske basne su nedavno objavljene u Sloveniji u Buchovom izdanju, sadržaj je isti kao i u Fibrinom izdanju (uostalom, ja sam im dao materijale), tako da koga taj strip zanima, neka kupi to izdanje.


Na kom jeziku su objavljene Basne u Bucovom izdanju, Slovenackom ili
H/S ?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/03/2015 : 18:33:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Pa isti je jezik u oba izdanja, svi likovi u stripu govore svojim jezicima ... Fibrino izdanje je bilo identicno originalnom slovenskom iz '97, nismo promijenili niti jedno slovo (iako smo trebali, jer ima par krivih č i ć/ije i je ;) )

Trouble will find me
Go to Top of Page
Page: of 21 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000