forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Army@love
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 21/02/2008 : 00:16:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
Proccitao maloprije prve 4 skenske i bass mi se svidjelo (especijalno gitarijada u #2 i krebilova mater u #4). Ruzznjikavo, ali devil is in the details, i skripta i crtezza. Mi lajk.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 21/02/2008 : 00:17:38  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message  Reply with Quote
I ja sam fan serijala! Seks i rat! Gde ces bolje?
Dekara ce naravno da nam srusi sve iluzije i da kaze kako je naslov kenslovan ili jednostavno smor.
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 21/02/2008 : 00:19:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message  Reply with Quote
Dobro, ruku na srce... negde pre 10. svescice je i meni malo smor.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 21/02/2008 : 02:52:21  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DusMan

I ja sam fan serijala! Seks i rat! Gde ces bolje?
Dekara ce naravno da nam srusi sve iluzije i da kaze kako je naslov kenslovan ili jednostavno smor.



samo da je kenselovan(sa mogutjnoshtju V2 reboota u toku `08)
nije mi se dalo chitati...
mozda probam uz ruchak sutra... ako ne zaglavim na Amethyst opet:))

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 21/02/2008 : 10:19:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Ako govoriš o Amethyst od Ernie Colóna možeš li mi reći ima li kakav trade za nabaviti ...
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 21/02/2008 : 11:01:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message  Reply with Quote
Nasao si koga da pitas za trejd.
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 21/02/2008 : 11:30:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Prosvijetli me o DusMane ...
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 21/02/2008 : 12:02:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message  Reply with Quote
Ma Dekara mrzi trejdove, pa se ja sad pravim pametan.
Inače, Amethyst je neki matori sword and sorcery strip, sa nekom Red Sonja lookalike ribom? Ili sam nešto pomešao?
Go to Top of Page

jurica
Senior Member

1799 Posts

Member since 19/02/2003

Posted - 21/02/2008 : 12:09:48  Show Profile Show Extended Profile  Send jurica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DusMan

Ma Dekara mrzi trejdove, pa se ja sad pravim pametan.
Inače, Amethyst je neki matori sword and sorcery strip, sa nekom Red Sonja lookalike ribom? Ili sam nešto pomešao?



ajme meni! pa to je nekad izlazilo u nastavcima u nekom nasem casopisu! idem odmah skinuti koji svescic da se prisjetim...
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 21/02/2008 : 12:54:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Baš sam pogodio za Dekaru i trade-ove ... K'o prstom u oko ...

Amethyst je izlazila u Laseru i čini mi se Eks-u par epizoda.

Meni je taj strip bio simpatičan i maštovit ...
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 21/02/2008 : 15:01:41  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
jeste.. meni jedan od najdrazih setjanja iz netakodavne mladosti i chak i dan danas volim da prelistam pokoju sveshchicu i skontam kolko su svi ti stripovi superiornije izgledali c/b i na vetjem formatu u EkSu.
jedan od retkih stripova koji je kod mene izdrzao "test vremena".
Peyo, trejdova naravno za amethyst nema ali sveschice mozesh natji na ebayu za poprilichno sitne pare.
ja se sve nekako nadam nekom showcaseu da se iznenada pojavi.
to bi pazario ne trepnuvshi.
za sve romantichare i pichkice(koji vole tak`e "zenske" stripove) Crossgen je odradio serijalchitj Crossovers koji je filingom(i jednim delom i prichicom) bio dobri pandan Amethyst.
robert rodi pisao, neki francuz(ilishtalije) lepo iscrtao.
vredi pogledati ako nishta drugo a ono skenirano.
speakeasyjev Grimoire je ipak bolji a slichni filing je takodje prisutan. i brutalno dobri crtez.
a nevezano za sve to - vredi pogledati i novu inkarnaciju Amazinga koja je ...odlichna.
posle onog slotovog tri partera mislio sam da je to ultra ok.
sad sam ischitao gugenhajmove dve sveske i to je to - spajdi kakav treba da bude a jok ko ono JMSovo sranje(i pochetno i zavrshno).
za sve one matore prdare koji misle da je spajdi trebalo da ostane u EKSashkim vremenima ovo je pravi naslov:)

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 21/02/2008 : 15:18:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
jebote, na trenutak sam se uhvatio kako se pokusavam sjetiti tko je taj francuski crtac ilishtalije;)

Trouble will find me
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 21/02/2008 : 15:34:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Ilishtalije nije Francuz.

On je iz zemlje Otkudalije ...
Go to Top of Page

Witchblade
Senior Member



Croatia
2754 Posts

Member since 22/07/2002

Posted - 21/02/2008 : 15:48:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Witchblade a Private Message  Reply with Quote
To je kad pises po Vuku. Da je Dekara napisao kako treba, Illychtalier, odmah bi znao o kome se radi.

"All deaths horrible. Also inevitable. Nod. Get treat."
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 21/02/2008 : 15:53:04  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
Wuka je Markos juche izbacio tako da danas vishe niko ne pishe po njemu!:))

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

jurica
Senior Member

1799 Posts

Member since 19/02/2003

Posted - 21/02/2008 : 17:48:21  Show Profile Show Extended Profile  Send jurica a Private Message  Reply with Quote
hahahahahahahaha!!!
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 21/02/2008 : 19:08:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BlekenDekara

niko ne pishe po njemu!:))


Ali zato mnogi pišu o njemu.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000