forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 DAMPYR (`Veseli cetvrtak`)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

Ferri
Senior Member



Montenegro
1809 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 22/02/2008 : 07:06:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Ferri a Private Message
Jucer svanuo na kioscima i DAMPYR prvi broj!

edicija `Veseli cetvrtak` - mesecno izdanje
DAMPYR broj 1 `DJAVOLJI SIN`
Naslov i broj originala: 1. `Il figlio del diavolo`
Tekst: Mauro Boselli i Maurizio Colombo
Crtez: Mario Rossi (Majo)
Naslovna: Enea Riboldi

Izdavac: Beostampa-Grafart,Beograd
e-mail: veselicetvrtak@beostampa.co.yu

Tiraz: 10.000
Cena: 150din, 2 euro, 120den

Naslovna:


Zadnja korica:






Edited by - Ferri on 22/02/2008 07:11:27

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 22/02/2008 : 08:21:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message
Jucerašnji cetvtvrtak je za promenu bio veseo u Kosovskoj Mitrovici. Dilan i Zagor su kasnili, ali su izdavaci izgleda stavili stvari na mesto. Dampir je stigao na vreme.
Juce sam i procitao strip. Nije loše, nije loše. Cudnovata tema. Borac protiv vampira, ali kakav borac. Videcemo kako ce to dalje izgledati. Pocetak je obecavajuci.
Momci iz Veselog cetvrtka su posao uradili odlicno. Korice su odlicne, povez vrhunski. same reci hvale.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 22/02/2008 : 09:19:29  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
Mislim da ce moje takozvane knjige Dampyra, prve cetiri, doskora na aukcije.
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 22/02/2008 : 09:45:23  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
quote:
Originally posted by VALTER

Mislim da ce moje takozvane knjige Dampyra, prve cetiri, doskora na aukcije.


Samo pazi da ne ostanes na prva dva-tri broja.
Reference: Abaton, Van Gogh...

Ja bi ipak pricekao s prodajom.

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2965 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 22/02/2008 : 09:59:14  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message
Ovo je do sada tehnicki najbolje odraden Veseli cetvrtak, stvari su izgleda legle na svoje mjesto. Cekamo Mister Noa sa nestrplenjem...

alen:
Primjedba na mjestu ali se nadam da ce biti netacna.

...
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 22/02/2008 : 10:07:38  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
quote:
Originally posted by vope

Ovo je do sada tehnicki najbolje odraden Veseli cetvrtak, stvari su izgleda legle na svoje mjesto. Cekamo Mister Noa sa nestrplenjem...

alen:
Primjedba na mjestu ali se nadam da ce biti netacna.


Naravno, idealna situacija je da stripovi izlaze uredno i da je prodaja dobra. To zelim svim izdavacima. A onda smo i mi kupci (stripoholicari ) sretni.

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 22/02/2008 : 10:33:31  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Hmmm... Svi znaju kakvi su neredi bili juce po Beogradu. Obijalo se, kralo, rušilo, spaljivalo... No, sa stripovske tacke gledišta možemo zakljuciti da je simptomaticno da se to dogodi baš u cetvrtak kad je izašao Dampyr. Narod je toliko željan "novog" Bonellijevog junaka da je poobijao sve kioske po gradu i pokrao dobar deo tiraža!!!
Eto, izdavaci, šta se dogodi kad pustite publiku da predugo ceka neki strip!!!

:)
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 22/02/2008 : 10:44:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Ma jok, ona bagra od juce ne ume da cita. :P

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

HC
Average Member



Croatia
942 Posts

Member since 28/11/2006

Posted - 22/02/2008 : 10:46:44  Show Profile Show Extended Profile  Send HC a Private Message
vjerojatno cu ga kupovati od 17-tog broja, prvih 16 imam od SA
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 22/02/2008 : 10:55:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Da, imam i ja prvih 16 brojeva i ni sam ne znam da li da ih kupujem dalje ili da cekam izdanja Veselog cetvrtka...
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 22/02/2008 : 11:14:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

Da, imam i ja prvih 16 brojeva i ni sam ne znam da li da ih kupujem dalje ili da cekam izdanja Veselog cetvrtka...

Ako VC izda 20 brojeva onda cu odustati od SA izdanja. Najbolje je cekati.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 22/02/2008 : 11:19:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by DusMan

Hmmm... Svi znaju kakvi su neredi bili juce po Beogradu. Obijalo se, kralo, rušilo, spaljivalo... No, sa stripovske tacke gledišta možemo zakljuciti da je simptomaticno da se to dogodi baš u cetvrtak kad je izašao Dampyr. Narod je toliko željan "novog" Bonellijevog junaka da je poobijao sve kioske po gradu i pokrao dobar deo tiraža!!!
Eto, izdavaci, šta se dogodi kad pustite publiku da predugo ceka neki strip!!!

:)



Imal' ko voljan da prošeta Terazijama i nabavi mi štogod stripova i tehnike u po cijene

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 22/02/2008 : 11:23:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by alen

quote:
Originally posted by VALTER

Mislim da ce moje takozvane knjige Dampyra, prve cetiri, doskora na aukcije.


Samo pazi da ne ostanes na prva dva-tri broja.
Reference: Abaton, Van Gogh...

Ja bi ipak pricekao s prodajom.



Bez obzira na reference i što cu... možda, uzeti MrNO i DD, Dampyra uzimam sigurno. Imam sve knjige BG/SA i kupovat cu ih i dalje no nekako mi je baš simpa imati ovaj strip u kiosk izdanju kao što to ovoj vrsti stripova i dolikuje.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Malicius
Senior Member



Germany
2380 Posts

Member since 21/09/2004

Posted - 22/02/2008 : 11:35:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Malicius a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by alen

quote:
Originally posted by VALTER

Mislim da ce moje takozvane knjige Dampyra, prve cetiri, doskora na aukcije.


Samo pazi da ne ostanes na prva dva-tri broja.
Reference: Abaton, Van Gogh...

Ja bi ipak pricekao s prodajom.



Bez obzira na reference i što cu... možda, uzeti MrNO i DD, Dampyra uzimam sigurno. Imam sve knjige BG/SA i kupovat cu ih i dalje no nekako mi je baš simpa imati ovaj strip u kiosk izdanju kao što to ovoj vrsti stripova i dolikuje.



iznendadilo bi me da ima neko izdanje koje ti ne kupujes
makar i duplo...hehe

"Don't pick a fight, but if you find yourself in one, i suggest you make damn sure you win."

The Duke
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17226 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 22/02/2008 : 11:35:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Pa, znaces za 16 meseci... ili malo ranije. Ali do tada, izaci ce jos neki broj "Strip agenta". No, mislim da ce, ako "Veseli cetvrtak" objavi vise od 10 brojeva, biti prilicno izvesno da ce nastaviti sa objavljivanjem.
Go to Top of Page

danielp
Senior Member



Serbia
1341 Posts

Member since 29/05/2004

Posted - 22/02/2008 : 11:37:06  Show Profile Show Extended Profile  Send danielp a Private Message
ja hocu da menjam mojih osam knjiga Dampyra. Verujem u VC, pa da ih menjam dok jos imaju neku vrednost. Sto kaze njegova visost: "Tko ne riskira taj ne profitira"!
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 22/02/2008 : 11:42:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Cekat cemo, vrijeme ce pokazati. Lijepo je imati mogucnost izbora.
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 22/02/2008 : 12:18:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
quote:
Originally posted by DusMan

Hmmm... Svi znaju kakvi su neredi bili juce po Beogradu. Obijalo se, kralo, rušilo, spaljivalo... No, sa stripovske tacke gledišta možemo zakljuciti da je simptomaticno da se to dogodi baš u cetvrtak kad je izašao Dampyr. Narod je toliko željan "novog" Bonellijevog junaka da je poobijao sve kioske po gradu i pokrao dobar deo tiraža!!!
Eto, izdavaci, šta se dogodi kad pustite publiku da predugo ceka neki strip!!!

:)



Znao sam da ce biti nereda kad izadje Dampyr ,sreca da je tiraz 10000.

Edited by - Porter on 22/02/2008 12:20:09
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 22/02/2008 : 12:44:46  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

Ma jok, ona bagra od juce ne ume da cita. :P


Znaju bar 4 slova: N,I,K,E...

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 22/02/2008 : 12:49:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by Malicius
iznendadilo bi me da ima neko izdanje koje ti ne kupujes
makar i duplo...hehe



Ima! MR iiiiiiiiii ... aupickumaterinu stvarno pretjerujem

Što je najgore... tija san napisat da cu kupit dva primjerka jer imam frendicu koja skuplja DD i LL, zadnje vrime govori kako bi tila nabaviti NN. Buduci da voli stripove sa horor tematikom jedan bi primjerak iša njoj. Mislim da ce joj se i MV svidit ali pomalo...

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

William_Wallace
Advanced Member



Serbia
3173 Posts

Member since 25/04/2007

Posted - 22/02/2008 : 14:09:53  Show Profile Show Extended Profile  Send William_Wallace a Private Message
quote:
Originally posted by morrison

quote:
Originally posted by Djole

Ma jok, ona bagra od juce ne ume da cita. :P


Znaju bar 4 slova: N,I,K,E...


Znaju jos:

11, 15, 19, 15, 22, 15; 10,5; 19, 18, 2, 9, 10, 1;
Ova slova su ovako rasporedjena u abecedi!
I oni samo njih i znaju!
Stoka jedna rusi grad!

Nego Dampyr je meni super, narocito ono kad ih izvredja zasto su krenuli u rat!

Every man dies,
not every man really lives.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 22/02/2008 : 14:56:59  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Za one koji su u dilemi,i Strip-Agent ce nastaviti sa Dampyrom.Možda vec ove godine.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17226 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 22/02/2008 : 15:37:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Ako "Veseli cetvrtak" bude konstantan sa Dampirom, onda ne vidim zasto bih uzimao znatno skuplje izdanje "Strip agenta" pa ma kako ono bilo kvalitetno i lepo.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 22/02/2008 : 15:48:10  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by alen

quote:
Originally posted by VALTER

Mislim da ce moje takozvane knjige Dampyra, prve cetiri, doskora na aukcije.


Samo pazi da ne ostanes na prva dva-tri broja.
Reference: Abaton, Van Gogh...

Ja bi ipak pricekao s prodajom.


Ja i dalje ljubomorno cuvam mojih 8 knjiga!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 22/02/2008 : 17:57:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by kico

Za one koji su u dilemi,i Strip-Agent ce nastaviti sa Dampyrom.Možda vec ove godine.


Ma koja dilema. Boneli je stvoren za kioske, Dampyr krece od prvog broja, nije skup. Kupujem sigurno, nadam se da ce potrajati. Da imam HC (a nemam), odmah bih se rješio...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 22/02/2008 : 18:10:18  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by kico

Za one koji su u dilemi,i Strip-Agent ce nastaviti sa Dampyrom.Možda vec ove godine.


Ma koja dilema. Boneli je stvoren za kioske, Dampyr krece od prvog broja, nije skup. Kupujem sigurno, nadam se da ce potrajati. Da imam HC (a nemam), odmah bih se rješio...


Ja se bezuspješno pokušavam riješiti Systemovih SC Magicnih Vetrova,a nisu bili skupi i krenuli su od prvog broja.
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.38 seconds. Snitz Forums 2000