forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 pisanje scenaria!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 01/03/2008 : 21:25:16  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message  Reply with Quote
ova tema ce vam se sigurno svideti.to mi je doslo danas pa evo...svako ko ima neke zanimljive ideje za scenario iz nekog stripa(samo bonelijevi)neka ukratko napise,i onda se dele ocene.nagrada za najboljiscenario moze da ide svake nedelje.skala ide od 0 do 100!!!!!onaj koji za nedelju dana naptravi najbolji scenario dobija nagradu scenarista nedelje!!!!cini mi se kao dobra zamisao!!!

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 01/03/2008 : 22:02:36  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
mališa, tvoje ideje su za svaku pohvalu. Istina, ova tema je već bila, ali dobro, novi si
Samo ti piši i čitaj stripove. Ajde, za početak, ti nabaci jedan scenarij, npr. za Dylan Doga

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 01/03/2008 : 22:14:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by weljko94

ova tema ce vam se sigurno svideti.to mi je doslo danas pa evo...svako ko ima neke zanimljive ideje za scenario iz nekog stripa(samo bonelijevi)neka ukratko napise,i onda se dele ocene.nagrada za najboljiscenario moze da ide svake nedelje.skala ide od 0 do 100!!!!!onaj koji za nedelju dana naptravi najbolji scenario dobija nagradu scenarista nedelje!!!!cini mi se kao dobra zamisao!!!




samo u tvom potpisu ima više radnje, akcije i preokreta nego u bar pola stripova

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 01/03/2008 : 22:31:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
@Cur
quote:
Originally posted by weljko94
samo bonelijevih



"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter

Edited by - Renky on 01/03/2008 22:32:34
Go to Top of Page

zagorovsky
Senior Member



Croatia
1835 Posts

Member since 07/08/2007

Posted - 01/03/2008 : 22:47:57  Show Profile Show Extended Profile  Send zagorovsky a Private Message  Reply with Quote
Ako imaš volje samo ti piši
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 01/03/2008 : 23:43:32  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message  Reply with Quote
nisam rekao ceo scenario,samo ukratko.evo ja cu...za dilana!!!
dilan i gruco su prezivljavali jos jednu tesku zimu,a dilanu je bilo jos teze sto je morao da slusa glupe fore njegovog prijatelja.za to vreme u tajnoj bazi americke vojske trazili su zamorcica za koga niko ne mari,da bi oprobali novi test na njemu.gruco je prolazio pored neke napustene kuce,i njega su neki ljudi koji lice na vojnike uhvatili i pristojno ga zamolili da legne da spava kundrakom u glavu.dilan se budi ali nigde nema gruca!za to vreme gruco je u napustenoj zgradi koja vise nije tako napustena!pored sebe video je pola coveka pola bik!dvoje cudnih ljudi od kojihse jedan zvao salion bacali su mrtvo zamorce pokusaja podvampirenja!gruco se najezio.dilan za to vreme trazi gruca i napadaju ga lopovi,koji ga isprebijaju.iznenada se budi u nekoj kuci,a pored njega je neka zena.znam gde je tvoj prijatelj.dilan je zbunjeno gleda,ona mu kaze da je u napustenoj fabrici na kraju grada.iznenada covek im prilazi ubija zenu i dilana!!!dilan se budi iz sna.gruca nema.dilan izlazi da ga potrazi i napadaju ga razbojnici koji ga isprebijaju.dilan se budi u kuci jedne zene ona mu kaze za gruca,covek sa pistoljem ih ubije.dilan se budi!!!gruca nema.izlazi napolje prebijaju ga.on se budi u kuci neke zene.ona mu prica za...ovo se vec desilo.dilan grabi pistolj,covek ulazi u kucu i dilan ga ubija.ali kako si znao upita ga zena???jednostavno...nastavak u sledecem broju!!!naravno to je ukratko...sta mislite???

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 02/03/2008 : 00:25:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by weljko94

nisam rekao ceo scenario,samo ukratko.evo ja cu...za dilana!!!
dilan i gruco su prezivljavali jos jednu tesku zimu,a dilanu je bilo jos teze sto je morao da slusa glupe fore njegovog prijatelja.za to vreme u tajnoj bazi americke vojske trazili su zamorcica za koga niko ne mari,da bi oprobali novi test na njemu.gruco je prolazio pored neke napustene kuce,i njega su neki ljudi koji lice na vojnike uhvatili i pristojno ga zamolili da legne da spava kundrakom u glavu.dilan se budi ali nigde nema gruca!za to vreme gruco je u napustenoj zgradi koja vise nije tako napustena!pored sebe video je pola coveka pola bik!dvoje cudnih ljudi od kojihse jedan zvao salion bacali su mrtvo zamorce pokusaja podvampirenja!gruco se najezio.dilan za to vreme trazi gruca i napadaju ga lopovi,koji ga isprebijaju.iznenada se budi u nekoj kuci,a pored njega je neka zena.znam gde je tvoj prijatelj.dilan je zbunjeno gleda,ona mu kaze da je u napustenoj fabrici na kraju grada.iznenada covek im prilazi ubija zenu i dilana!!!dilan se budi iz sna.gruca nema.dilan izlazi da ga potrazi i napadaju ga razbojnici koji ga isprebijaju.dilan se budi u kuci jedne zene ona mu kaze za gruca,covek sa pistoljem ih ubije.dilan se budi!!!gruca nema.izlazi napolje prebijaju ga.on se budi u kuci neke zene.ona mu prica za...ovo se vec desilo.dilan grabi pistolj,covek ulazi u kucu i dilan ga ubija.ali kako si znao upita ga zena???jednostavno...nastavak u sledecem broju!!!naravno to je ukratko...sta mislite???



Ruju, jesi to ti?
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 02/03/2008 : 00:51:04  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message  Reply with Quote
ko je ruju???

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 02/03/2008 : 00:55:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
jedan od scenarista dylana doga...
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 02/03/2008 : 01:14:39  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message  Reply with Quote
jbg ne znam bas te scenariste i crtace!sta!!!toliko sam dobar????ma daj!!!!

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 02/03/2008 : 01:43:00  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message  Reply with Quote
EVO JEDNOG OD ZAGORA!!!
zagor i cico su odmarali u kolibi,uzivali su u pecenoj ribi,sve dok zapovednik obliznje urvrde nije dosao kod zagora.zagor ga je lepo upitao kako ste,a ovaj mu je pucao u nogu.ciko je skocio na njega,ali ga je zapovednik onesvestio.zagor se budi u zatvoru.osumnjicen je za ubistvo podpredsednikove cerke!zagor je podivljao!!!nisam ja to uradio rece on!!!neamate dokaze.cuvar mu kaze kako su kod zrtve nasli zagorovu sekiru ,i deo njegove cudne odece.ocigledno da mu je bilo namesteno.sve je bilo na ciku da ga spasi...sada da li zelite da ja zavrsim ili vi nastavite!!!

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

Lucy Liu
Average Member



Croatia
691 Posts

Member since 14/09/2007

Posted - 02/03/2008 : 11:15:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Lucy Liu an AOL message  Send Lucy Liu an ICQ Message  Send Lucy Liu a Yahoo! Message  Send Lucy Liu a Private Message  Reply with Quote
Ovaj je topic 'ko stvoren za mene!Dakle-

Jednoga dana,Zagoru je bilo dosadno pa je odlučio poubijati sve.Ubio on tako Hellingena,Fridu Lang,Gambit,onog cetverookog what's-his-name poglavicu,Jimmia Gitaru,Chica,itd.Kad odjednom,pojavi se portal iz kojeg izleti Nathan Never,koji je bio poslan u prošlost da spriječi Zagora od poubijanja cijele Amerike!I tako Nathan izvadi svoj lightsaber,Zagor svoju famoznu sjekiru i počnu se oni boriti.Ali onda dođe Dylan Dog niotkuda,izvadi svoj pištolj i upuca i Nathana i Zagora!Tad Groucho dođe na scenu i objasni čitatelju da su on i Dylan bili poslani u prošlost,pomoču vremenskog stroja kojeg je izradila Beyonce Knowles,kako bi ubili Hitlera i time osigurali bolju budučnost,no nešto je pošlo ukrivo,i evo ih sad.No tad dođe Martin Mystere i kaže svima kao je on propotuvao kroz vrijeme kako bi promjenio budučnost u svoju korist.Tad se on posvađa s Dylanom,počne mu vrijeđati mamu,ali tad dođe Weljko94,poubija sve,i kaže čitatelju da baci strip u smeće,i da ode van među ljude.
THE END!

Šta nije fora?
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 02/03/2008 : 11:33:04  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
jebiga,ja sam vec odavno izasao iz pubertetskih godina
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3484 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 02/03/2008 : 12:12:45  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message  Reply with Quote
Ide Zagor šumom kad kočija proleti pokraj njega, ubrzo iz kočije ispadne viski, pa zagor kao lovac na prodavače viskija kreće za kočijom, hvata prodavača i odvodi ga u zatvor! 7 epizoda, crta: weljko
Go to Top of Page

c64
Senior Member

Cuba
1694 Posts

Member since 15/03/2006

Posted - 02/03/2008 : 12:16:47  Show Profile Show Extended Profile  Send c64 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by weljko94

nisam rekao ceo scenario,samo ukratko.evo ja cu...za dilana!!!
dilan i gruco su prezivljavali jos jednu tesku zimu,a dilanu je bilo jos teze sto je morao da slusa glupe fore njegovog prijatelja.za to vreme u tajnoj bazi americke vojske trazili su zamorcica za koga niko ne mari,da bi oprobali novi test na njemu.gruco je prolazio pored neke napustene kuce,i njega su neki ljudi koji lice na vojnike uhvatili i pristojno ga zamolili da legne da spava kundrakom u glavu.dilan se budi ali nigde nema gruca!za to vreme gruco je u napustenoj zgradi koja vise nije tako napustena!pored sebe video je pola coveka pola bik!dvoje cudnih ljudi od kojihse jedan zvao salion bacali su mrtvo zamorce pokusaja podvampirenja!gruco se najezio.dilan za to vreme trazi gruca i napadaju ga lopovi,koji ga isprebijaju.iznenada se budi u nekoj kuci,a pored njega je neka zena.znam gde je tvoj prijatelj.dilan je zbunjeno gleda,ona mu kaze da je u napustenoj fabrici na kraju grada.iznenada covek im prilazi ubija zenu i dilana!!!dilan se budi iz sna.gruca nema.dilan izlazi da ga potrazi i napadaju ga razbojnici koji ga isprebijaju.dilan se budi u kuci jedne zene ona mu kaze za gruca,covek sa pistoljem ih ubije.dilan se budi!!!gruca nema.izlazi napolje prebijaju ga.on se budi u kuci neke zene.ona mu prica za...ovo se vec desilo.dilan grabi pistolj,covek ulazi u kucu i dilan ga ubija.ali kako si znao upita ga zena???jednostavno...nastavak u sledecem broju!!!naravno to je ukratko...sta mislite???




Zanimljivo! KEEP PUMPING

Ovo što si naveo da Dylana isprebijaju lopovi par puta potsjeca na Dylan Dod broj 7 "DOKTOR TEROR" (izdanje System Comics) Ali u toj epizodi bobije po P*** os Skinsa

Dio sa tajnom bazom i pokusima ima elemnte iz Dylan Doga MAXI izdanje broj 1 epizoda "LJUDSKI ZAMORCI" i Dylan Dog broj 57 "SKENER" izdanje Slobodna Dalmacija. I još jedna epizoda koja ima slicne elemente Dylan Dog "ALMANAH STRAHA broj 1 epizoda "NAKON VELIKOG BLJESKA" izdanje LUDENS.

Sve u svemu maštovit si, imaš ideje a "priča" je bolja nego ova nova sranja od Dylana koja trenutno izlaze! (jedino EXTRA valja, regularna serija u otiša u Q****

Samo nastavi
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 02/03/2008 : 12:31:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jasa

Ide Zagor šumom kad kočija proleti pokraj njega, ubrzo iz kočije ispadne viski, pa zagor kao lovac na prodavače viskija kreće za kočijom, hvata prodavača i odvodi ga u zatvor! 7 epizoda, crta: weljko




minimalno sedam epizoda!
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 02/03/2008 : 13:16:22  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message  Reply with Quote
pa ja mislio da ce stariji ljudi vise pisati nego "klinci"!!!!e bre danasnji matorci stvarno nemaju maste!!
evo jos jednog dilana...
dilan i gruco sedeli su na plocniku ispred njihove kuce,dok im je sunce przilo ledja.sve je bilo mirno,sve dok neki sovek sede kose nije potrcao ka njima uplaseno vikati:"oni oce da me ubiju,drzi ovo covece"dade mu neku cudnu stvar koja je licila na pakovanje tic taca.iznenada pridje mu cudan covek obucen u templara i probode tog coveka.pogleda u dilana,i pobeze iza coska.dilan i gruco su se cudno gledali,sve dok gruco nije odvalio fazon:"gde se odrzava maskenbal???"dilan resi da ode kod nekog dobrog naucnika fizike,koji ce mozda resiti tajne misteriozne tic tac kutije.dilan je cekao 3 dana da naucnik otkrije tajnu.otisao je do njega,ali naucnik je bio proboden kopljem!!!!dilan brzo uze kutiju pored profesora,krene bezati,ali pred njega izadju 3-ca templara.zamahnu macevima na njega,dilan refleksno stisne kutiju,zacuje se urlik templara,iznenada sve utihnu.dilan otvori oci,nalazio se ispred drevnog zamka iz srednjeg veka.ljudi su ga cudno gledali zbog nacina odevanja.dilan je zaboravio pistolj u ...gde god to bilo."verovatno je ovo vremeplov"!!!kakvo cudo!!!dilan se zaputi u grad trazeci prodavnicu gde bi nasao odelo sa kojim bi se uklapao u ovaj zivot.iznenada ugleda jednog coveka sa belom kapuljacom,koga su par vitezova jurili,zbog toga sto je ubica.on se sudari sa njim i coveku spadne kapuljaca."pa...pa to sam ja!!!"nastavak u sledecem broju...!!!

nadam se da vam se svidelo!

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

Poncho
stripovi.com suradnik



Croatia
3377 Posts

Member since 31/08/2007

Posted - 02/03/2008 : 13:44:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Poncho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by weljko94

ova tema ce vam se sigurno svideti.to mi je doslo danas pa evo...svako ko ima neke zanimljive ideje za scenario iz nekog stripa(samo bonelijevi)neka ukratko napise,i onda se dele ocene.nagrada za najboljiscenario moze da ide svake nedelje.skala ide od 0 do 100!!!!!onaj koji za nedelju dana naptravi najbolji scenario dobija nagradu scenarista nedelje!!!!cini mi se kao dobra zamisao!!!


Pogledaj malo, ja san ima sličnu temu napisa san scenarija za jedno 50 epizoda Zagora...
Go to Top of Page

danielp
Senior Member



Serbia
1341 Posts

Member since 29/05/2004

Posted - 02/03/2008 : 17:29:04  Show Profile Show Extended Profile  Send danielp a Private Message  Reply with Quote
Uh ja bi bacio jedan scenario za Alan Forda, ali covek je naglasio da moze samo Boneli...
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 02/03/2008 : 17:41:24  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

jebiga,ja sam vec odavno izasao iz pubertetskih godina

Ma šuti starče i pusti mene i Weljka u našim pubertetskim godinama.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 02/03/2008 : 18:16:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by danielp

Uh ja bi bacio jedan scenario za Alan Forda, ali covek je naglasio da moze samo Boneli...



pa otkud znas da welja zna jel AF Bonelli ili ne?

Samo naprijed ljudi, pisite scenarije. Za welja smo vec zakljucili da je isti Ruju. What the hell, pa mogao bi biti i Chiaverotti?!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

djuna
New Member



Serbia
210 Posts

Member since 20/07/2004

Posted - 02/03/2008 : 19:10:26  Show Profile Show Extended Profile  Send djuna a Private Message  Reply with Quote
Ruju, jesi to ti?
[/quote]


E, skoro se nisam ovako nasmejao!

Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 02/03/2008 : 19:30:52  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message  Reply with Quote
ma pisi i za alana forda.ustvari pisi sta oces!!!SAMO da bude dobro

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 02/03/2008 : 23:26:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message  Reply with Quote
NIJE BONELLI AL SE MOŽE PRILAGODIT:))))

Na kraju šume bila je jedna trošna kuća.. Pored te kuće tekla je brza rijeka koju nikako nisi mogao prijeći.. Tamo je živjela baba sa naramkom šljiva.. Ona je svaki dan išla na plac da proda šljive kako bi mogla svom unuku kupit protezu koji nije imao ni ruku ni nogu.. I tako se jedan dan baba uputila na plac da proda šljive i hodavši tako šumom u jednom trenutku je iz grmlja zaskoči mala dlakava zvijer, poput Jape, i iskopa joj jedno oko.. U tom trenutku iz naramka joj ispadne jedna šljiva, a to je ustvari bila čarobna šljiva iz koje se, u trenutku kada je dotaknula tlo, izlegla crna ptica.. Baba počne zapomagati: "jao jao pomozi mi crna ptico", a crna ptica je onako poprijeko gleda i iskopa joj i drugo oko.. I tako je ćorava baba teturala šumom sedam dana i sedam noći dok naposlijetku nije iznemogla i izdahnula na obližnjem proplanku.. I dan danas je taj proplanak poznat kao "žumberački gonič"...

THE END

Edited by - Vjeko1980 on 03/03/2008 11:31:06
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 03/03/2008 : 10:37:32  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vjeko1980

NIJE BONELLI AL SE MOŽE PRILAGODIT:))))

Na kraju šume bila je jedna trošna kuća.. Pored te kuće tekla je brza rijeka koju nikako nisi mogao prijeći.. Tamo je živjela baba sa naramkom šljiva.. Ona je svaki dan išla na plac da proda šljive kako bi mogla svom unuku kupit protezu koji nije imao ni ruku ni nogu.. I tako se jedan dan baba uputila na plac da proda šljive i hodavši tako šumom iz naramka joj ispadne jedna šljiva, a to je ustvari bila čarobna šljiva iz koje se, u trenutku kada je dotaknula tlo, izlegla crna ptica.. I crna ptica gleda babu, gleda, i iskopa joj jedno oko.. A baba počne zapomagati: "jao jao pomozi mi crna ptico", a crna ptica joj iskopa i drugo oko.. I tako je baba teturala šumom sedam dana i sedam noći dok naposlijetku nije iznemogla i izdahnula na obližnjem proplanku.. I dan danas je taj proplanak poznat kao "žumberački gonič"...

THE END

Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 03/03/2008 : 10:48:03  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message  Reply with Quote
Jao, posvojiti ili ne..?
Osim Vjeke, on je ozbiljno zabrijao na temu hehe :)

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000