forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Gde je nestao HC Ludens?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 21

hua
Average Member



Serbia
768 Posts

Member since 04/01/2003

Posted - 03/03/2008 : 12:30:22  Show Profile Show Extended Profile  Send hua a Private Message  Reply with Quote
Pitam, ako neko zna:
Zašto godinu dana nema tvrdo ukoričenih stripova iz Ludensa?

Da li se sprema veeeeeeeelika tura ili ih više neće ni biti?

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 03/03/2008 : 12:46:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hua

Pitam, ako neko zna:
Zašto godinu dana nema tvrdo ukoričenih stripova iz Ludensa?

Da li se sprema veeeeeeeelika tura ili ih više neće ni biti?



Od nekih specijalaca je proslo i godinu 4-5 meseci,a niko nema nikakve informacije.
Zvao sam i Darkwood - nemaju pojma,a do pre nekoliko meseci su pricali da ce do nove godine,pa odmah posle NG - i nista od toga
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 03/03/2008 : 15:06:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message  Reply with Quote
HC Bonelli specijalci by Ludens pusteni prosli tjedan u prodaju!



BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 03/03/2008 : 15:21:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darkwood Devil

HC Bonelli specijalci by Ludens pusteni prosli tjedan u prodaju!






Ozbiljno,ili se samo grubo salis sa bolesnim kolekcionarima poput mene
Go to Top of Page

magirus
Junior Member



Serbia
445 Posts

Member since 30/07/2003

Posted - 03/03/2008 : 15:21:36  Show Profile Show Extended Profile  Send magirus a Private Message  Reply with Quote
Koji brojevi su izasli?
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 03/03/2008 : 15:41:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Darkwood Devil

HC Bonelli specijalci by Ludens pusteni prosli tjedan u prodaju!






Ozbiljno,ili se samo grubo salis sa bolesnim kolekcionarima poput mene



Pa ne vidim nigdje smajlice da bih se salio.

Izasli su:

2 x ZAGOR MAXI
4 x ZAGOR SPECIJALI
3 x CHICO
2 x DYLAN DOG SPECIJALA
2 x MISTER NO SPECIJALA


Ovaj tjedan bi jos trebali:

2 x TEX MAXI
1 x DYLAN DOG MAXI
1 x MISTER NO MAXI





BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 03/03/2008 : 15:42:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message  Reply with Quote
U 12. mjesecu su izasli:

ZAGOR KLASIK od 3 do 7

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 03/03/2008 : 15:52:10  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
....i svi zašutiše začuđeni...
nakon mudrog obraćanja Darkwood Devila!


To,stari!
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 03/03/2008 : 16:01:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kico

....i svi zašutiše začuđeni...
nakon mudrog obraćanja Darkwood Devila!


To,stari!



Haug velikom belom bratu niskog rasta!

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22159 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 03/03/2008 : 16:28:40  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
u more comics nema jos nista
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 03/03/2008 : 18:27:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kico

....i svi zašutiše začuđeni...
nakon mudrog obraćanja Darkwood Devila!


To,stari!



Di cutim,nisam bio tu
JUUUUUUUUUUUPIIIIIIIIIIIIIII
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 03/03/2008 : 19:35:31  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
HC me od Ludensa ne zanima, dosta mi je ovih HC Libellusovih i Fibrinih, ko bi sve to pokupovao jos i od Ludensa?

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 03/03/2008 : 23:07:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Bas dobra vijest za izlazak HC Zagora,Texa maxi....ovo sam dugo cekao
Mister Noa i zaboravio da je izasao broj 2,uskoro ce se imati potpuna kolekcija maxia od MNo-a.
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 04/03/2008 : 09:22:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
Ma šta će ti taj HC kad je šlampavo napravljeno.
Pa ja neznam, jel to tolika filozofija? Ok, za Maxije i specjalce, al
kod HC ZAGOR CLASSIC sa strane nisu trebali imat numeraciju, eventualno godinu izdanja ili broj originalne epizode.
A unutra su luđaci još napisali br. originala npr. 65, a classic ima 250 strana.I još i naslovnica fali.Kako loše.
Pa šta jednostavno nisu kopirali od ludensa -tex HC- koncept, kad već rade, da rade kako triba.
Kad bi se to rješilo, pa classic Zagor bi u HC iša po par iljada komada svaki misec.
Na strane to šta opet nisu počeli kako triba, od prvog broja, al nek naprave ove korekcije i krenu opet od Classic - Zagor priča, jedanput misećno, to bi bija Boom među stripovima, nebi požalili.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 04/03/2008 : 10:36:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Ah koja gomila... sinoć sve pokupija, 19 komada ukupno. Mislim da ovdje nije spomenuto, izaša je još jedan Mark i dva Bleka ( ili obratno ). DD doživija promjenu dizajna, hrbat u crvenoj boji, što mi se sviđa. Bilo mi je monotono što su svi HC slični. Volija bi da su od početka furali hrbat u prevladavajućoj boji naslovnice. No ok. Prezadovoljan sam... osim što mi sad fali još metar police.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

danielp
Senior Member



Serbia
1349 Posts

Member since 29/05/2004

Posted - 04/03/2008 : 11:09:53  Show Profile Show Extended Profile  Send danielp a Private Message  Reply with Quote
Cekao sam na ovo, kupujem samo maxije u HC od kad mi se raspao prvi Zagor maxi (dao sam ga na citanje nekom retardu koji ga je skeniro!!! pa se prepolovio na dva dela) Kolko kuna je skuplji HC od obicnog? Kontam da je nesto minorno..
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 04/03/2008 : 11:25:20  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

Ah koja gomila... sinoć sve pokupija, 19 komada ukupno. Mislim da ovdje nije spomenuto, izaša je još jedan Mark i dva Bleka ( ili obratno ). DD doživija promjenu dizajna, hrbat u crvenoj boji, što mi se sviđa. Bilo mi je monotono što su svi HC slični. Volija bi da su od početka furali hrbat u prevladavajućoj boji naslovnice. No ok. Prezadovoljan sam... osim što mi sad fali još metar police.




Gdje si kupio? More comics ima inventuru, a u Libellusu i Tini nema, a nikad negdje drugdje nisam kupovao

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

bitola
Average Member



USA
821 Posts

Member since 22/02/2003

Posted - 04/03/2008 : 18:09:10  Show Profile Show Extended Profile  Send bitola a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

Ah koja gomila... sinoć sve pokupija, 19 komada ukupno.


Jel po standardnoj ceni :specijalci po 35 kuna a maxi po 50 kuna?
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 04/03/2008 : 18:24:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Ne znam cijene točno po komadu ali ako su toliko koštali ranije onda se, mislim, nije ništa minjalo. Uz ovo išla je još kutija ipo stripova u zajedničkoj cifri. Ono što znam, računalo se u tisućama i kilometraža i cifra


"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 04/03/2008 : 19:30:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
Gde ti je Mr No Maxi
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 04/03/2008 : 20:32:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Mislim da ga nije bilo... još

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 04/03/2008 : 20:44:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

Mislim da ga nije bilo... još



Znaci,i za Marka i Bleka si bio u pravu da je bilo izaslo po nekoliko brojeva.
A na MC jos stoji da su samo do desetke...
Vec sam resio da prodam one HC sto imam,nabavim SC i batalim da ih cekam vise. Na svu srecu evo ih
Jebes Godoa,ovo je bilo zajebano docekati
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 04/03/2008 : 20:56:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Aaaa... misliš na onu izjavu od ranije?

Sramoto! Pa zar moje informacije dovodiš u sumnju???

PS
Kilavog golmana... sve što mu Sevilla opucala po golu za sad je ušlo... kroz uši!

EDIT:
I onda nakon produžetaka penali a Demirel ( valjda se tako piše ) skine 3 penala!!!! Popije 2 pacerska u utakmici pa digne 3 penala, jbte!!!

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter

Edited by - Renky on 04/03/2008 23:29:59
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 04/03/2008 : 21:07:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

Aaaa... misliš na onu izjavu od ranije?

Sramoto! Pa zar moje informacije dovodiš u sumnju???

PS
Kilavog golmana... sve što mu Sevilla opucala po golu za sad je ušlo... kroz uši!



Znaci,sad znam kog da gnjavim za informacije sto se tice tata Brade
Aj nek je i to izaslo konacno
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 04/03/2008 : 21:20:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Može... al' imam manu...

Slabo pamtim a brzo zaboravljam

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

bitola
Average Member



USA
821 Posts

Member since 22/02/2003

Posted - 05/03/2008 : 10:33:39  Show Profile Show Extended Profile  Send bitola a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

Ne znam cijene točno po komadu ali ako su toliko koštali ranije onda se, mislim, nije ništa minjalo. Uz ovo išla je još kutija ipo stripova u zajedničkoj cifri. Ono što znam, računalo se u tisućama i kilometraža i cifra





Hvala za ovu vizuelnu informaciju.
Sad da vidim jos kako cu nabaviti ove zagore
Go to Top of Page
Page: of 21 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000