forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor almanah 11
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

TrOMISLAWSKI
Average Member

863 Posts

Member since 16/06/2004

Posted - 27/02/2013 : 21:20:55  Show Profile Show Extended Profile  Send TrOMISLAWSKI a Private Message  Reply with Quote


Na kioscima 09.03.2013.

Nisam ja kriv za tipfelere, sami su se pojavili.

Edited by - TrOMISLAWSKI on 27/02/2013 21:21:11

Poli
Advanced Member



Slovenia
37444 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 27/02/2013 : 21:29:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

covjek-buš



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 27/02/2013 : 22:35:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7893 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 27/02/2013 : 22:38:16  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kit Carson





ziv si?
ajd da ti se pridruzim.


Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 27/02/2013 : 22:38:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Nebo mi je glavno... ima dvostruke boje... mrak na jednoj strani, a sunce na drugoj...
zona sumraka, mozda?

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18456 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 27/02/2013 : 22:40:34  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
bravo za almanah.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 27/02/2013 : 23:18:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Ovo žućkasto svjetlo s lijeve strane je svjetlo letećeg tanjura koji se spušta na Darkwood.

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2372 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 27/02/2013 : 23:38:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Ovo žućkasto svjetlo s lijeve strane je svjetlo letećeg tanjura koji se spušta na Darkwood.

Sve je moguće...

Carpe diem
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7642 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 28/02/2013 : 02:27:14  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
nakon maxija od prošlog mjeseca,bilo je i za očekivati da ćemo dobiti i almanah...
nakon godine/a(ne da mi se sad računati) kada smo imali samo jedan maxi i almanah godišnje,igleda da ćemo ove imati barem po 2.
kažem barem jer mi ova dva termina izlaska dosta podsjećaju na period od prije 3-4 godine kada smo imali 4 čika i 4 specijala godišnje koji su izlazili sistemom januar i februar, pa mjesec pauze pa opet u naredna dva mjeseca po jedno izdanje.
sad kad čiko ne izlazi,a specijal samo jednom u godini,možda i ovo krene na po 4 broja godišnje što bi možda i bilo nerealno za očekivati..
nešto nisam primjetio da oni reprinti specijala i čika više izlaze pa možda ipak i vidimo malo više novih i neobjavljenih izdanja kod nas.

edit: sad vidjeh da je tek od marta na kioscima,ali opet se nadam da bi u ovoj godini mogli vidjeti puno više novih brojeva almanaha i maxija...



Soggetto e Sceneggiatura: Luigi Mignacco
Disegni: Alessandro Chiarolla
Copertina: Gallieno Ferri

Edited by - zlatan bihac on 28/02/2013 02:32:55
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1857 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 01/03/2013 : 23:58:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message  Reply with Quote
Naslovnica šaka jada. Dalje ćemo vidjeti...

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11410 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/03/2013 : 16:23:26  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Ovo crta Chiarolla videcemo na sta ce da lici...

Edited by - going going on 02/03/2013 16:23:46
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16884 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 02/03/2013 : 19:37:53  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Ovo crta Chiarolla videcemo na sta ce da lici...



Uh...
Chiarolla, nije mi baš drag, ali ima i gorih.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14645 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 05/03/2013 : 18:04:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Kada je ovo izaslo?
Odlica naslovnica
Kakva je prica?
Ajme u zaostatku sam sa specijalcima, maksijma, klasicima i almanahima.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16884 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 08/03/2013 : 22:38:00  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Kada je ovo izaslo?
Odlica naslovnica
Kakva je prica?
Ajme u zaostatku sam sa specijalcima, maksijma, klasicima i almanahima.



Piše da bi na kioscima trebao bit sutra... Hm, sumnjam, ali nema veze, blizu je ponedjeljak.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16884 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 08/03/2013 : 22:39:19  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hajo

Naslovnica šaka jada. Dalje ćemo vidjeti...



Aha, izgleda da je Ferri ovo crtao u nekakvoj pauzi za ručak... I bez naočala.
Go to Top of Page

dnevni boravak
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 26/07/2008

Posted - 08/03/2013 : 22:47:16  Show Profile Show Extended Profile  Send dnevni boravak a Private Message  Reply with Quote
E ovo kupujem zbog Alesandra Karijole, baš sam ga se zaželio!

I'm working on a dream Though sometimes it feels so far away
I'm working on a dream And I know it will be mine someday......
Go to Top of Page

Ferri
Senior Member



Montenegro
1815 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 09/03/2013 : 04:55:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Ferri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dnevni boravak

E ovo kupujem zbog Alesandra Karijole, baš sam ga se zaželio!




Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18456 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 09/03/2013 : 05:24:17  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ferri

quote:
Originally posted by dnevni boravak

E ovo kupujem zbog Alesandra Karijole, baš sam ga se zaželio!







nije jedini, ja bih ga kupio i bez Chiarola ali kad je on unutra još sa većim zadovoljstvom...
Zagor i Čiko su mu malo karikaturni ali su njegovi pejsaži maestralni...poseban stil crtanja,,kod njega nema trte-mrte ili cile-mile, il se ti njegov stil dopada ili ne....meni je ok ali nije da padam u trans..bolji mi je od Laurentija,Sediolija,Cassara,Darcagnella....negdje u zlatnoj sredini.
a ne vidim po čemu je ta naslovnica nešto lošija od ostalih za almanahe...vidi se da je almanah Ferriju posao dosadan pa to nacrta onako na brzaka...još kad se slika proteže na zadnju koricu...muka živa i dosada...korektno nacrtano, i ni gram više.
i kao za utjehu sljedeći almanah je Darcagnolijev grrrrrr...onda opet Chiarola,pa Gramacioni...one bolje štede za redovni serijal izgleda.
a ono svjetlo sa lijeve strane šume,... tako je i u originalu..naslovnica se proteže(kad razširiš korice)i na zadnju stranicu pa to sad izgleda malo čudno ali ima smisla....

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 09/03/2013 05:37:18
Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 09/03/2013 : 07:19:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by Hajo

Naslovnica šaka jada. Dalje ćemo vidjeti...



Aha, izgleda da je Ferri ovo crtao u nekakvoj pauzi za ručak... I bez naočala.



Dobra-dobra

nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16405 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 09/03/2013 : 09:57:12  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Kad neko ovo kupi, neka napiše ovdje naslov epizode.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 09/03/2013 : 10:22:39  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

poseban stil crtanja,,kod njega nema trte-mrte ili cile-mile, il se ti njegov stil dopada ili ne....meni je ok ali nije da padam u trans..bolji mi je od Laurentija,Sediolija,Cassara,Darcagnella....negdje u zlatnoj sredini.




darcangelo i sedioli može, ali Laurenti, pa on je pet najboljih crtača zagora ikada a cassarovi su meni dosta dobri, nikad nisam shvaćao što vassmeta kod njih

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

goghy
Average Member



Croatia
619 Posts

Member since 11/12/2012

Posted - 09/03/2013 : 12:03:17  Show Profile Show Extended Profile  Send goghy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

Kad neko ovo kupi, neka napiše ovdje naslov epizode.


Čudovište crnog mjeseca
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16884 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 09/03/2013 : 20:29:39  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by teller

poseban stil crtanja,,kod njega nema trte-mrte ili cile-mile, il se ti njegov stil dopada ili ne....meni je ok ali nije da padam u trans..bolji mi je od Laurentija,Sediolija,Cassara,Darcagnella....negdje u zlatnoj sredini.




darcangelo i sedioli može, ali Laurenti, pa on je pet najboljih crtača zagora ikada a cassarovi su meni dosta dobri, nikad nisam shvaćao što vassmeta kod njih



Mene kod Cassarovih smeta to što uopće crtaju, morali su se baviti nečim drugim, ovo je stvarno tlaka.
Laurenti kad hoće-može i zna, sjajan u akcijskim scenama, ponekad se potrudi i u pejsažima, ali u zadnje vrijeme grabi krupnim koracima unatrag, sve je gori.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 09/03/2013 : 21:00:06  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by teller

poseban stil crtanja,,kod njega nema trte-mrte ili cile-mile, il se ti njegov stil dopada ili ne....meni je ok ali nije da padam u trans..bolji mi je od Laurentija,Sediolija,Cassara,Darcagnella....negdje u zlatnoj sredini.




darcangelo i sedioli može, ali Laurenti, pa on je pet najboljih crtača zagora ikada a cassarovi su meni dosta dobri, nikad nisam shvaćao što vassmeta kod njih



Mene kod Cassarovih smeta to što uopće crtaju, morali su se baviti nečim drugim, ovo je stvarno tlaka.
Laurenti kad hoće-može i zna, sjajan u akcijskim scenama, ponekad se potrudi i u pejsažima, ali u zadnje vrijeme grabi krupnim koracima unatrag, sve je gori.


dobro, oko Cassarovih sam mislio na neki konkretniji odgovor, a Laurenti je ovaj zadnji naš Maxi savršeno nacrtao, a almanah Demonski otok također

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16884 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 10/03/2013 : 00:28:57  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by teller

poseban stil crtanja,,kod njega nema trte-mrte ili cile-mile, il se ti njegov stil dopada ili ne....meni je ok ali nije da padam u trans..bolji mi je od Laurentija,Sediolija,Cassara,Darcagnella....negdje u zlatnoj sredini.




darcangelo i sedioli može, ali Laurenti, pa on je pet najboljih crtača zagora ikada a cassarovi su meni dosta dobri, nikad nisam shvaćao što vassmeta kod njih



Mene kod Cassarovih smeta to što uopće crtaju, morali su se baviti nečim drugim, ovo je stvarno tlaka.
Laurenti kad hoće-može i zna, sjajan u akcijskim scenama, ponekad se potrudi i u pejsažima, ali u zadnje vrijeme grabi krupnim koracima unatrag, sve je gori.


dobro, oko Cassarovih sam mislio na neki konkretniji odgovor, a Laurenti je ovaj zadnji naš Maxi savršeno nacrtao, a almanah Demonski otok također



Slažem se da je maxi Laurenti dobro nacrtao.
Cassarovi, što reći, meni kod njih ne valja ama baš ništa, svaki crtač ima bar nešto po čemu je ok, ali oni su živi očaj. Jedino gdje su bili donekle ok su oni MM iz 80-ih, tada su valjda bili u formi
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 10/03/2013 : 10:28:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Cassarovi, što reći, meni kod njih ne valja ama baš ništa, svaki crtač ima bar nešto po čemu je ok, ali oni su živi očaj. Jedino gdje su bili donekle ok su oni MM iz 80-ih, tada su valjda bili u formi



Potpisujem!

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000