forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Logan #1
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 06/03/2008 : 14:31:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message  Reply with Quote
BKV i Risso. U jednu ruku, ništa posebno, a u drugu, prekrasno napravljeno, i scenaristički i crtački.

Kada bi ovakav bio prosjek kvalitete svih Marvelovih stripova, to bi bilo lijepo.

www.stripgen.com

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 06/03/2008 : 14:35:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
>BKV i Risso. U jednu ruku, ništa posebno, a u drugu, prekrasno napravljeno, i scenaristički i crtački.

Imass link?

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 06/03/2008 : 14:41:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mcn

>BKV i Risso. U jednu ruku, ništa posebno, a u drugu, prekrasno napravljeno, i scenaristički i crtački.

Imass link?

mcn



Psst, s linkovima se radi ispod banka!

Ma, ususal suspects: Mininova i Prirate Bay, 0-day packovi.

www.stripgen.com
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 06/03/2008 : 15:08:58  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mcn


Imass link?





http://rapidshare.com/files/97425260/Logan_01__2008___Minutemen-Zone_.cbr

http://www.megaupload.com/?d=UAWJWMYA

http://www.filefactory.com/file/c67812

http://www.badongo.com/file/8152372

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 06/03/2008 : 15:54:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
Tenkju!

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 06/03/2008 : 15:56:58  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
juvelkam.
javni se sa impresijama za koji sekund.



jel se iko setja kad su se stripovi chitali duze od minut?
stara dobra vremena...
najsmeshnije mi je kad ljudi krenu da se chude kako to danashnji scenaristi uspevaju da pishu CHAK do 6 naslova mesechno...

jeboihbendisdaihjebosve...

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!

Edited by - BlekenDekara on 06/03/2008 15:57:34
Go to Top of Page

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 06/03/2008 : 16:03:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BlekenDekara

juvelkam.
javni se sa impresijama za koji sekund.



jel se iko setja kad su se stripovi chitali duze od minut?
stara dobra vremena...
najsmeshnije mi je kad ljudi krenu da se chude kako to danashnji scenaristi uspevaju da pishu CHAK do 6 naslova mesechno...

jeboihbendisdaihjebosve...



đe me nađe:)

Skupim jutros ja tih par naslova i kažem sebi: Aj' idem počet sa BKV-om, to će trajat samo minut. I padne mi na pamet štopat vrime. Službeni rezultat je 8 minuta. Šta znači da jedan suvremeni trejd ima zabavni ekvivalent od jedne TV epizode.


www.stripgen.com
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 06/03/2008 : 16:07:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
>javni se sa impresijama za koji sekund.

Tak-tak. Okej, ccita se enisovski, kraj je dobar.

Al' ekčueli ovdje ima i po 6 kadrova na stranu u usporedbi s 3-4 na Y-u. Potrudija se. :)

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 06/03/2008 : 16:15:23  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by The Hammer of Hell
Skupim jutros ja tih par naslova i kažem sebi: Aj' idem počet sa BKV-om, to će trajat samo minut. I padne mi na pamet štopat vrime. Službeni rezultat je 8 minuta.



ajde priznaj da si skinuo onaj sken sa reklamama pa si pri chitanju istih izgubio par minuta!:)ppp

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 06/03/2008 : 21:30:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message  Reply with Quote
Oho!
Ovo izgleda stvarno impresivno!
Prvo, sto su moje simpatije bezgranicno naklonjene ćudljivom loganu, a drugo sto se radi o izuzetno kvalitetnom stripu.
Citiram vrh, da su barem marvelovi stripovi, u proseku, dobri ko pola ovog, mi bi imali srecniju strip scenu u US-u...

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

henry
Senior Member



Serbia
1329 Posts

Member since 20/09/2005

Posted - 06/03/2008 : 23:40:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit henry's Homepage  Send henry a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BlekenDekara

juvelkam.
javni se sa impresijama za koji sekund.



jel se iko setja kad su se stripovi chitali duze od minut?
stara dobra vremena...
najsmeshnije mi je kad ljudi krenu da se chude kako to danashnji scenaristi uspevaju da pishu CHAK do 6 naslova mesechno...

jeboihbendisdaihjebosve...



E, kolega, ako si im odbrusio...

"Hegel is arguing that the reality is merely an a priori adjunct of non-naturalistic ethics, Kant via the categorical imperative is holding that ontologically it exists only in the imagination, and Marx is claiming it was offside."

Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 07/03/2008 : 19:22:09  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
dobro, jel ima netko ovdje da čita papirnato?
fack, ispadam glup što čekam po dva mjeseca da mi stigne nakon što izađe :)

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 07/03/2008 : 19:26:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fler

dobro, jel ima netko ovdje da čita papirnato?
fack, ispadam glup što čekam po dva mjeseca da mi stigne nakon što izađe :)



Svodi se na to da je izbor u potpunosti tvoj:
"Da li se osjećaš glupo što kupuješ na slijepo i čitaš tek kad imaš papirnatu verziju?"

www.stripgen.com
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 07/03/2008 : 19:40:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
>dobro, jel ima netko ovdje da čita papirnato?

Kupov'o sam masu stvari (i prodav'o, kad mi se ne bi svidjelo), al okreni-obrni sveska te izadje na 30 kuna (malo manje sad, s ovim dolarom) za 6 minuta ccitanja, a vjerojatnost da ih ne dobijess sve je iz nekog razloga rastucha. Tako da od sveski valjda sad uzimam samo Usagija. Bed mi je jer volim sveske, al' mi je gubitak energije na ukebavanje rupa postao neisplativ.

I tako to,

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 07/03/2008 : 21:27:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mcn

>dobro, jel ima netko ovdje da čita papirnato?

Kupov'o sam masu stvari (i prodav'o, kad mi se ne bi svidjelo), al okreni-obrni sveska te izadje na 30 kuna (malo manje sad, s ovim dolarom) za 6 minuta ccitanja, a vjerojatnost da ih ne dobijess sve je iz nekog razloga rastucha. Tako da od sveski valjda sad uzimam samo Usagija. Bed mi je jer volim sveske, al' mi je gubitak energije na ukebavanje rupa postao neisplativ.

I tako to,

mcn


Ista stvar, samo sto ja i kada hocu nesto da porucim, ne da mi se iz milion i jednog razloga...
Naravno da svako voli da nabavi papirnu verziju i da uziva svim culima, a ne klik po klik i to je to...

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 08/03/2008 : 03:10:08  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by The Hammer of Hell

Svodi se na to da je izbor u potpunosti tvoj:
"Da li se osjećaš glupo što kupuješ na slijepo i čitaš tek kad imaš papirnatu verziju?"




šalim se
ne smatram se glupim, dapače, iako ljudi koji kupovanje stripova smatraju bacanjem para ne dijele moje mišljenje.
stvar je u tome da u slučaju omiljenih autora/likova (kod ovog naslova oboje) uzimam na slijepo bez razmišljanja. ni u ludilu neću pročitati skenirano nešto što stvarno želim pročitati, ili papir ili ništa.
za stvari za koje nisam siguran pogledat ću sken par brojeva, kao i ono što me ne zanima dovoljno da bih kupovao (tipa Civil War i slično).
međutim, ponekad dođem u napast.. recimo, navukao sam curu na Hellblazera te joj skinuo kompletan serijal s neta (originale ne dam ni za živu glavu :) i poprilično joj zavidim, obzirom da će za par tjedana pročitati sve ono što skupljam već godinama i tko zna još koliko; ista stvar i s Preacherom, Sin Cityjem, Fables i hrpom drugih naslova koje sam uz krvav znoj kompletirao.
i sad, ako popustim i pročitam sve što mi fali - nije to više to. tvrdoglav sam strašno i želim si omogućiti što je više moguće onih neopisivih trenutaka sreće kad otvorim kvalitetan strip uz osjet papira pod prstima, koliko god trebalo čekati na nastavke pojedinih naslova.
uh, teško je bit principijelan

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 08/03/2008 : 03:17:23  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mcn
Bed mi je jer volim sveske, al' mi je gubitak energije na ukebavanje rupa postao neisplativ.



što se mene tiče, upravo tu leži jedna od čari kolekcionarstva. skupljanje stripova (naravno, ne skupljanje radi sebe samoga - ja sam apsolutno sve svoje pročitao, većinu i po nekoliko puta) je zahvalna stvar (jasno, ako si mazohist), ili izađe nešto novo ili otkriješ nešto što si propustio pa ganjaš uokolo. zabavi nikad kraja

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 08/03/2008 : 10:46:23  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fler
stvar je u tome da u slučaju omiljenih autora/likova (kod ovog naslova oboje) uzimam na slijepo bez razmišljanja. ni u ludilu neću pročitati skenirano nešto što stvarno želim pročitati, ili papir ili ništa.




vidish kod mene je isti sluchaj bio i onda sam posle par opekotina(kirkmanove marvel gluposti, druga sezona runawaysa) odluchio da ipak sachekam pre negoli se pretplatim na nove stripove dragih mi autora.
a papirno sam prestao da chitam josh odavno.
em sken prochitam neposredno po izlasku sveske em mi papir vishe ne drzi paznju ko ranije(ajm nat dzoking), em mogu da jedem i chitam ko chovek bez da cvikam dal tju unishtiti strip:))
josh uvek kupujem one stripove koje mi se svide ali ih samo prelistam nabrzaka i pohranim u vretjicu.
old news jbga:)

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 08/03/2008 : 12:04:52  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
quote:

vidish kod mene je isti sluchaj bio i onda sam posle par opekotina(kirkmanove marvel gluposti, druga sezona runawaysa) odluchio da ipak sachekam pre negoli se pretplatim na nove stripove dragih mi autora.




heh, Marvel Zombies sam davno prodao, a Runaways sam taman mislio nabavljat dalje (imam vol. 1) - znači, ne?

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 08/03/2008 : 12:28:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fler

quote:

vidish kod mene je isti sluchaj bio i onda sam posle par opekotina(kirkmanove marvel gluposti, druga sezona runawaysa) odluchio da ipak sachekam pre negoli se pretplatim na nove stripove dragih mi autora.




heh, Marvel Zombies sam davno prodao, a Runaways sam taman mislio nabavljat dalje (imam vol. 1) - znači, ne?



Ma šta ne. Ne slušaj te snobove:)
Isto bi bilo kao da odustaneš od Y-a zato jer ti se "Safeworld" nije svidio.


www.stripgen.com
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 08/03/2008 : 13:08:57  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
koji je to trejd po redu?
tek sam na trećem. ja to polako :)

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 08/03/2008 : 14:25:38  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by The Hammer of Hell

quote:
Originally posted by fler

quote:

vidish kod mene je isti sluchaj bio i onda sam posle par opekotina(kirkmanove marvel gluposti, druga sezona runawaysa) odluchio da ipak sachekam pre negoli se pretplatim na nove stripove dragih mi autora.




heh, Marvel Zombies sam davno prodao, a Runaways sam taman mislio nabavljat dalje (imam vol. 1) - znači, ne?



Ma šta ne. Ne slušaj te snobove:)
Isto bi bilo kao da odustaneš od Y-a zato jer ti se "Safeworld" nije svidio.





V2 runawaysa zaglibljuje mnogo dublje u regularni Marvel universe shto ga automatski chini loshijim.
chinjenica da su i zapleti osrednji, dobri dijalozi retki, super momenti sporadichni to ga chini loshijim, da.
toliko loshijim da odustanesh od chitanja u skenu?
ne, ali toliko loshijim da odustanesh od kupovine u sveskama(jer ti je ionako bio pun kurac reklama na svakoj drugoj strani) - OOoO da.
BKV se tih 20ak sveski gubio i mlatio okolo u potrazi za ciljem ali mu nije ishlo i odluchio je da odustane i preda serijal nekom kompetentnijem.
uletje chika Joss i spasava stvar sa brojem 25 koji je verovatno i najbolji runaways ikad od startnog arca naovamo.
to vredi.
videtjemo shta tje raditi terry moore na dalje ali ja ne nameravam da to pazarim na slepo barem dok ne ischitam prvih par svesKi nje3govog runa.

za Runaways V1 imash tri manga trejditja(ochajno i minijaturno odshtampana) i overisezed perfektno odshtampani HC za 30 baksa.
Runaways V2 mozesh da kupish od mene u sveskama:))

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 08/03/2008 : 15:16:31  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BlekenDekara

za Runaways V1 imash tri manga trejditja(ochajno i minijaturno odshtampana) i overisezed perfektno odshtampani HC za 30 baksa.
Runaways V2 mozesh da kupish od mene u sveskama:))



neka hvala :)
imam taj v1 HC, a jeftinije mi je i ostalo nabaviti uknjiženo.
naravno, crni Dekaro, ako se uopće odlučim baciti u kupovinu nakon ocrnjivanja serijala

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 08/03/2008 : 15:29:57  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
ma ne uzimaj ovo zdravo za gotovo.
chisto subjektivno mishljenje.
shmekni skenove pa vidi vredi li tih para.
meni do 25ice nije vredelo.

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

magirus
Junior Member



Serbia
445 Posts

Member since 30/07/2003

Posted - 13/03/2008 : 09:45:13  Show Profile Show Extended Profile  Send magirus a Private Message  Reply with Quote
Gde sada nalazite linkove za Marvel izdanja od kada su ih izbacili sa komics-livea i kaskusa. Ako neko zna neki forum ili sajt. Torrenti me nerviraju.
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1673 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 13/03/2008 : 10:26:35  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
http://kaskus.us/userframe.php?link=http://rapidsearch.yi.org/?s=.cbr

Svih mi helanki Fredija Merkjurija!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000