forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 punisher war zone
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

sloppy
Average Member



703 Posts

Member since 23/07/2002

Posted - 30/11/2008 : 22:08:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit sloppy's Homepage  Send sloppy a Private Message  Reply with Quote
još pet dana

http://punisherwarzonemovie.com/



http://tdksonomatopeia.blogspot.com/

osirus
Starting Member



45 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 30/11/2008 : 23:28:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit osirus's Homepage  Send osirus a Private Message  Reply with Quote
Jedva čekam! Ray Stevenson mi rula još od serije Rome, koja mi je jedna od najdražih ikada.
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 01/12/2008 : 11:31:20  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
nadajmo se da neće razočarati kao prošla dva.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

osirus
Starting Member



45 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 01/12/2008 : 14:18:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit osirus's Homepage  Send osirus a Private Message  Reply with Quote
Dva? :)
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 01/12/2008 : 14:32:36  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
http://www.imdb.com/title/tt0098141/ , koji je katastrofa, i
http://www.imdb.com/title/tt0330793/ , koji je nešto bolji ali svejedno loš.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

sloppy
Average Member



703 Posts

Member since 23/07/2002

Posted - 01/12/2008 : 18:46:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit sloppy's Homepage  Send sloppy a Private Message  Reply with Quote
pa ako če biti razlika barem tolikva ko izmedzu prvog i drugug onda smo super.
a na drugu stranu hulka nisu baš nešto spasili.

http://tdksonomatopeia.blogspot.com/
Go to Top of Page

osirus
Starting Member



45 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 01/12/2008 : 23:04:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit osirus's Homepage  Send osirus a Private Message  Reply with Quote
Joj, da. Dolph Lundgrenova verzija :)))))))))))))))))))))))))))))))))
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 02/12/2008 : 00:00:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
Dolfov je za ocenu nula, ali je makar smeshni tresh koji ima par dovitljivih doskochica, dok je Dzejnov takodje za nulu, ali je toliko dosadan i neinteresantan, da mi je iskreno josh gori.
Go to Top of Page

sloppy
Average Member



703 Posts

Member since 23/07/2002

Posted - 02/12/2008 : 00:11:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit sloppy's Homepage  Send sloppy a Private Message  Reply with Quote
najlošije kod ovog s john travoltom jest da punisher ima tamo od oka najviše 30 godina i fura neka jebačka američka kolica. da ne vjeruješ da uzmu priču od ennisa sa ludim susjedima i trani rusom i naprave to smeće.

http://tdksonomatopeia.blogspot.com/
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 02/12/2008 : 16:03:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message  Reply with Quote
meni taj film i nije toliko los, ali posto nisam pratio strip nisam ga ni imao sa cim usporediti

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 05/12/2008 : 14:07:17  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
uglavnom, nije dobro:
http://www.imdb.com/title/tt0450314/usercomments


Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

sinister
Average Member



Bosnia and Herzegovina
699 Posts

Member since 10/04/2004

Posted - 22/02/2009 : 18:14:46  Show Profile Show Extended Profile  Send sinister a Private Message  Reply with Quote
Pogledao danas i nisam pretjerano oduševljen. Akcije i nasilja ima u izobilju, ali fali malo drame i karakterizacije likova uopšte. Stevenson je dobar kao Punisher, što ne mogu reći za neke druge glumce i njihove izvedbe, prvenstveno mislim na lik detektiva Soap-a. West kao Jigsaw mi je u nekim dijelovima odličan, a u nekim loš. Sve u svemu, nije to toliko loše, ali da je moglo (puno) bolje, jeste. Pogledajte, ako ništa onda zbog uporedbe s prijašnjim filmovima.

Don't regret the rules I broke, when I die bury me in smoke.
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 22/02/2009 : 19:31:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message  Reply with Quote
moze jos koji komentar

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 22/02/2009 : 20:06:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
Bash se pojavio rip sa blureja na netu, chim prodje Fest bacam se na Frenka, bash me zanima na shta lichi.
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 25/02/2009 : 12:06:22  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
pogledao sinoć.
ono, užasno loše.
mogući SPOJLERI:

em je gluma slaba (naravno, nitko ne očekuje karakternu dramu, ali hej, zar je previše tražiti da likovi budu makar nešto više od recitatora teksta), em je radnja u najmanju ruku dosadna; plus, nasilu ubačeni humorni elementi (ostaju na razini pokušaja, jer nisu nimalo smiješni - Soap je uber-iritantan, recimo, a ona scena s olovkom u nosu jednostavno kretenska. Rambo 3 i barut mi padaju na pamet kao uvjerljiviji prizor.) su skroz suvišni - film se ne može odlučiti želi li biti MK Punisher (Ennis je ipak puno bolje odigrao kartu crnog humora) ili MAX verzija istoga (okej, nasilja ima puno ili taman, ovisno o ukusima).
vizualno, film na trenutke jako dobro izgleda i režija je čak korektna, no osim gore spomenutog opći dojam upropaštava i grozna glazbena podloga koja je skroz neprimjerena pojedinim scenama; da se razumijemo, volim metal, ali sam mišljenja da bi jedan ozbiljan film koji se bavi tragičnim likom profitirao od epskih, mračnih instrumentala (tipa Terminator 2, npr). no, kako ovo ipak nije takav film, zapravo je i realno očekivati mejnstrim konfekcijsku pržionu.
što se samih glumaca tiče, Stevenson još i nije loš izgledom, no izvedba je ono, daska s pištoljima koja pusti par suza, tipa Keanu Reeves. Julie Benz je tu samo kao ukras, Soap je kreten, Micro nevjerojatno neuživljen (LOL, stalno sam očekivao da izvali neku Newmanovu repliku), a glavni negativci su više smiješni nego zastrašujući, iako imaju potencijala.
itd, moglo bi se ovako do sutra.

vrlo, vrlo sam ljut (ne znam, možda se i primijeti :) jer mi je Punisher jedan od omiljenih likova, i IMHO zaslužuje ozbiljan, mračan, uvjerljiv film. čekao sam sto godina na MAX izdanje, prvog pravog Punishera, nakon u biti ne baš sjajnih regularnih serijala i specijalki (čast iznimkama, no od npr. Purgatory minija me jeza hvata) koji su popunili period između Circle Of Blood i Ennisa, ali oni ga i dalje tretiraju kao, ne znam, nešto što izgleda ne zaslužuje više od ovakvog mediokritetnog, rutinskog uratka.
nikako mi nije jasno, zašto Marvel dopušta snimanje tako loših filmova (Daredevil? Elektra? Fantastic Four?) koji srozavaju "ugled" likova?
čitam nedavno o Watchmen filmu, autor dotičnog teksta navodi da je jako zadovoljan (živi bili..) zato jer se, citiram, za razliku od uobičajenog postupka ulagivanja fanovima (koji isključivo vuku paralelu između filma i stripa, a film im kao takav uopće nije bitan; ovdje čak ni to nije uspjelo, recimo Pittsy i Ink su naprosto smiješni itd.) Snyder odlučio za ozbiljan pristup koji zadovoljava obje strane. pa onda je tu Dark Knight, film koji je uvjerljiv koliko već priča o čovjeku koji u tajicama glumi šišmiša može biti uvjerljiv, što znači da se može.
ako se hoće.
uh.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 26/02/2009 : 16:43:50  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
Nabavio.
Sutra gledam!
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 26/02/2009 : 17:04:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message  Reply with Quote
hey fantastic 4 nije tako los :)

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

Zika
Starting Member



Serbia
89 Posts

Member since 17/11/2008

Posted - 02/03/2009 : 10:50:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Zika a Private Message  Reply with Quote
A joj majko moja odgledao sam ga sinoc. Strasno! Krs od filma.
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 05/03/2009 : 22:03:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message  Reply with Quote
evo pogledao ga i ja shiiit, stvarno sam se trudio da opravdam ovaj film ali to je stvarno nemoguce... prvih sat vremena film se dobro drzi al nakon toga ode sve u %$#

Jigsaw me cak podsjeca na two facea Tomy lee Jones style Blaaaaaaaaah
sad trebamo cekati nekih 10 godina na sljedeceg Punisher-a fuck fuck fuck

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 13/03/2009 : 16:14:36  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zika

A joj majko moja odgledao sam ga sinoc. Strasno! Krs od filma.


Ja ga jedva odgledao do kraja....
Katastrofa.
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 16/03/2009 : 00:47:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
Kako ga napljuvaste, spustila mi se ochekivanja i ispao mi, kako je Panisher u pitanju, skroz korektan. Bolji od oba dosadashnja za 15 duzhina. Jigsaw je fenomenalan i mislim da su u velikoj meri pogodili ton filma i lik Panisher. Ipak, film je losh, jer je rezhija losha. Leksi voli Skorsezea, ali mu nije ni do kolena. Takodje, primetan je nizak budzet, te onaj shootout na kraju deluje vishe nego bedno. Sa druge strane, film bi bio josh bolji da ga ni nema, so there's that.

Ukratko, da je film preuzeo jedan dobar rezhiser i uradio josh makar jednu ruku scenarija, sa ovom glumachkom postavom, i kada bi cela stvar bila malo skracena za sporedne likove policajaca koji nas zhivotno ne zanimaju, bio bi odlichan. Ovako, dosta toga jeste pogodjeno, ali je vizuelno rezhija na trenutke podsmeshljivo diletantska.
Go to Top of Page

Logan
Junior Member



Croatia
362 Posts

Member since 02/12/2003

Posted - 23/03/2009 : 22:18:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Logan a Private Message  Reply with Quote
Ne sjećam se kad sam zadnji put gleda ovako usrano loš film.
Go to Top of Page

osirus
Starting Member



45 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 25/03/2009 : 23:14:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit osirus's Homepage  Send osirus a Private Message  Reply with Quote
Meni je isto očajan. Ono, neki ga hvale kao da ima pravi trash value, ali ja sam samo gledao užasno loš film s prelošom glumom i još katastrofalnijim scenarijem :(
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1734 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 30/03/2009 : 01:29:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
Film je ocajan

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6027 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 28/04/2009 : 16:14:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Volim pogledati koji film iako nisam neki stručnjak,ali sinoć sam pogledao War Zone i mogu reći da ovako lošeg filma već dugo nisam gledao.Ono što me najviše iritira je katastrofalno,ali stvarno katastrofalno loša gluma..na trenutke mi je izgledalo kao da će likovi kad-tad prasnuti u smijeh dok recitiraju.Scene nasilja su - onako kako priliči Punisheru - korektne,ali na trenutke mi je film izgledao kao nekakva komedija.Loše do bola..

Bond.James Bond.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.98 seconds. Snitz Forums 2000