forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 XIII
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 26/03/2008 : 19:33:00  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zo

Je li netko kupio ovo? Kakvi su dojmovi?


Je Renky.
Al ne očekuj osvrt,jer on ne čita stripove...
Go to Top of Page

zo
Average Member



Bosnia and Herzegovina
619 Posts

Member since 10/01/2008

Posted - 26/03/2008 : 19:57:42  Show Profile Show Extended Profile  Send zo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by zo

Je li netko kupio ovo? Kakvi su dojmovi?


Je Renky.
Al ne očekuj osvrt,jer on ne čita stripove...



Renky je znači "slagač"

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 26/03/2008 : 20:03:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message  Reply with Quote
Pročitao popodne, sasvim OK (osim Faraonovog Miša:), boja u ovom stripu je dodatni doživljaj.

Mene više zanima šta je sa tajnim izdanjima Marketprinta, je li izašao XIII XVI?

www.stripgen.com
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 26/03/2008 : 20:29:41  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by The Hammer of Hell
Mene više zanima šta je sa tajnim izdanjima Marketprinta, je li izašao XIII XVI?


Koliko ja znam,nije.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 26/03/2008 : 20:29:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by zo

Je li netko kupio ovo? Kakvi su dojmovi?


Je Renky.
Al ne očekuj osvrt,jer on ne čita stripove...



Osvrt na pročitano ( Gil ) u pripadajućem forumu. "BD"

Usput, ne očekuješ valjda da ću pored gomile nepročitanih stripova odma udrit po XIII koju sam ( pretpostavljam kao i svi ) pročita bar po 5 puta. Ovi stari/nova ambalaža stripovi čekaju kraj petog miseca kad ću uživati sa nogama u moru i guzicom na plaži, paziti da me osoblje ne potkrada i usput čitati stripove.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

zo
Average Member



Bosnia and Herzegovina
619 Posts

Member since 10/01/2008

Posted - 26/03/2008 : 20:44:54  Show Profile Show Extended Profile  Send zo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by zo

Je li netko kupio ovo? Kakvi su dojmovi?


Je Renky.
Al ne očekuj osvrt,jer on ne čita stripove...



Osvrt na pročitano ( Gil ) u pripadajućem forumu. "BD"

Usput, ne očekuješ valjda da ću pored gomile nepročitanih stripova odma udrit po XIII koju sam ( pretpostavljam kao i svi ) pročita bar po 5 puta. Ovi stari/nova ambalaža stripovi čekaju kraj petog miseca kad ću uživati sa nogama u moru i guzicom na plaži, paziti da me osoblje ne potkrada i usput čitati stripove.



Zanima me kakvi su dojmovi što se tiče izdanja (uvez, boja, papir, prevod...). Priča je valjda ista ko i prije. Valjda! Ovo me zanima jer se oko Ramira digla žestoka prašina

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 26/03/2008 : 20:47:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zo

quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by zo

Je li netko kupio ovo? Kakvi su dojmovi?


Je Renky.
Al ne očekuj osvrt,jer on ne čita stripove...



Renky je znači "slagač"



Uh kako se varaš... Priznajem da neke i slažem. Trenutno ne čitam DD i MrNO... Zagora nikad, osim kad crta Marcello. Zadnje san čita ono kad zapne jedrenjak u ledu na sjeveru, sfinga i tako to. Nekoliko nastavaka. Za Zagora čak i pristojna epizoda. E da, pročita san i Princa elfova, onda, pomalo mi crtež vuka na Manaru pa počeja listat. Texa prilistam kad su mi dragi crtači, Fuente, Marcello... ali Tex ima dosta jako dobrih crtača. Sve ostalo doziram... da se ne zasitim.
Iskreno, samo na BD skočim odma kad kupim... uz prednost novim, neobjavljenim stripovima, ali gutam sve redom, druga je stvar dotrčim li odma na forum i svima objavim kako mi se diga... ili ne, tlak... zbog tehničkoprevoditeljskosjajnomatpapirnozijevajućekoričnoglektorskodizajnerskih karakteristika. Jbga, ja volim stripove a iza njih je nečiji trud. Od prve ideje pa do trenutka kad se zavalim i počnem čitati. Cijenim taj trud svih umiješanih u proces pa po njima pljujem umjereno... da ne zahrđaju.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

zo
Average Member



Bosnia and Herzegovina
619 Posts

Member since 10/01/2008

Posted - 28/03/2008 : 22:36:00  Show Profile Show Extended Profile  Send zo a Private Message  Reply with Quote
Renky, care, ne odgovori mi kakva je XIII-ka (prevod, boja, papir, uvez...). Isplati li se kupovat?




https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 29/03/2008 : 03:16:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Aj sutra prelistam pa slijedi izvješće

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter

Edited by - Renky on 29/03/2008 03:17:52
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 30/03/2008 : 00:03:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message  Reply with Quote
... uh, moram da kazem da sam se bas radovao ovome... medjutim kad sam uzeo u ruke... cena [2000 dinara] je sramotna s obzirom na nacin i opremu u kojoj je uradjeno... dakle svi treba da se klanjamo Belom putu!!!


Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 31/05/2008 : 13:07:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

... uh, moram da kazem da sam se bas radovao ovome... medjutim kad sam uzeo u ruke... cena [2000 dinara] je sramotna s obzirom na nacin i opremu u kojoj je uradjeno... dakle svi treba da se klanjamo Belom putu!!!


Ako ti to bilo šta znači imaš i moj potpis na ovome.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 31/05/2008 : 14:44:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

... uh, moram da kazem da sam se bas radovao ovome... medjutim kad sam uzeo u ruke... cena [2000 dinara] je sramotna s obzirom na nacin i opremu u kojoj je uradjeno... dakle svi treba da se klanjamo Belom putu!!!



Dok god se mi budemo klanjali njima... ne valja!

U jednih će biti jeftinije, u drugih redovitije, u trećih raznovrsnije, u četvrtih... Kad sve zbrojiš možda ispadne jedan prosječan izdavač... možda!

Pun mi je kurac takvih izdavača ( sami nek odlučew spadaju li u neku od loših kategorija ) kojima se triba klanjati kao da mi od njih živimo.
Klanjam se mom gostu jer mi ostavlja novac od kojeg živim!!!!

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 31/05/2008 : 16:35:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Ne trebamo se klanjati, ali Beli Put je najbolji po odnosu cijena-kvalitet. Meni je postkupovno zadovoljstvo ubjedljivo najjače kada u rukama držim nešto od BP-a...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 31/05/2008 16:36:04
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 31/05/2008 : 17:16:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Ne trebamo se klanjati, ali Beli Put je najbolji po odnosu cijena-kvalitet. Meni je postkupovno zadovoljstvo ubjedljivo najjače kada u rukama držim nešto od BP-a...



Može biti...

No za moj pojam, postkupovno zadovoljstvo je ubjedljivo prerijetko...

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 31/05/2008 : 21:17:19  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Ne trebamo se klanjati, ali Beli Put je najbolji po odnosu cijena-kvalitet.

Ovo je i po meni istina. Izdavaju više nego pristojna izdanja za stvarno male pare. Jebiga, zadovoljstvo je jeftino kupiti kvalitetne stripove u solidnoj opremi. A tko kaže da lova nije bitna - laže.

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2300 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 31/05/2008 : 21:35:29  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
Zadovoljan sam knjigom.U pravu su i oni koji kazu da je skuplja,ali to je sto je...zadovoljstvo nema cenu...Nadam se samo da ce Bookglobe istrajati i sve knjige objaviti...bice to super biblioteka...

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 31/05/2008 : 21:43:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Ne trebamo se klanjati, ali Beli Put je najbolji po odnosu cijena-kvalitet.


To isto ima svoje dobre i lose strane.
Beli put ima nisku cijenu jer ima jako velike tiraze.
No, s druge strane, broj izdanja im je (po meni) dobrim dijelom iz istog razloga, relativno malen. E sad... kako kome vise odgovara, neko bi brzi ritam, netko bi jeftinije, to je sad osobna stvar. Samo hocu reci da svaka medalja ima dvije strane.

Trouble will find me
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2300 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 31/05/2008 : 21:51:34  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Obi-wan

Ne trebamo se klanjati, ali Beli Put je najbolji po odnosu cijena-kvalitet.


To isto ima svoje dobre i lose strane.
Beli put ima nisku cijenu jer ima jako velike tiraze.
No, s druge strane, broj izdanja im je (po meni) dobrim dijelom iz istog razloga, relativno malen. E sad... kako kome vise odgovara, neko bi brzi ritam, netko bi jeftinije, to je sad osobna stvar. Samo hocu reci da svaka medalja ima dvije strane.



Istina je uvek negde izmedju...mnogi ovde drze slovo o raznim izdanjima a da ista nisu ni videli uzivo...Fibra ima kvalitet ali i cenu...Beli Put ima kvalitet ali i povoljnu cenu...Razocaran sam dizajnom za Torgala,onda kad sam knjigu dobio shvatio sam kako je dizajn pogresan i los.Knjiga je tehnicki savrsena ali je dizajn los,i to ne moze da se opravda nicim...

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

Raymond
Senior Member



USA
1023 Posts

Member since 05/05/2006

Posted - 16/08/2008 : 14:50:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Raymond a Private Message  Reply with Quote
evo konacno sam uzeo u ruke i opet procitao od Bookgloba XIII integral i moram reci da je naj naj izdanje, sve mi se svidja od korica [onaj matte finish kao u Libellusu Migicni Vjetar] i papir mi se svidza jer se boja vidi dobro i ne sija u oci...ne znam je li ovo neka nova verzija kolora ili izgleda bolje od drugih izdanja zato sto su bila na sjajnom papiru kao na primjer americko izdanje.

Bilo bi vrh kad bi se mogle ubaciti u sledecim integralima razne olovke crtezi koje je Vance radio a mogu se naci samo u francuskim/ili belgijskim? izdanjima velikog deluxe formata samo za kolekcionare XIII Tirage de Tete...

Jedva cekam drugu integral knjigu
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 16/08/2008 : 15:04:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
Ukolko imate prilike pogledajte film Dejana Zečevića IIII čovek ( namerno sam napisao IIII, jel je tako i u naslovu). Nikola Kojo glumi glavnu ulogu, a film je očigledno urađen po uzoru na XIII. Štaviše nije ni loš film. Dobar je.
Inače u Srbiji ga ima na svakom kiosku. Pored Koja glumi i fenomenalni Bogdan Diklić i Marija Karan.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

nika331
Senior Member



Croatia
1375 Posts

Member since 13/10/2006

Posted - 16/08/2008 : 22:01:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit nika331's Homepage  Send nika331 a Private Message  Reply with Quote
ja ovo upravo čitam i izvrsno je kolorirano!
Go to Top of Page

MladenT
New Member

Croatia
259 Posts

Member since 16/10/2007

Posted - 08/09/2008 : 19:25:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit MladenT's Homepage  Send MladenT a Private Message  Reply with Quote
xiii je dobra, lijepo izgleda, ko i hawker ali kad cemo vidjet nastavke? bruno brasil jos nisam stigel procitat ali cu i to za koji dan.
Go to Top of Page

DrB
Senior Member



Serbia
1128 Posts

Member since 04/06/2003

Posted - 19/11/2008 : 12:24:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DrB a Private Message  Reply with Quote
koliko kostaju market printovi kojih je sad 18 ako se ne varam?
I zar to ne bi trebao biti kraj serijala ?
Go to Top of Page

vlada035
Junior Member



Serbia
451 Posts

Member since 26/10/2008

Posted - 19/11/2008 : 20:02:16  Show Profile Show Extended Profile  Send vlada035 a Private Message  Reply with Quote
mislim da kostaju 320 din/kom,ista cena je i kod Marketprinta i u Alan fordu
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 12/04/2009 : 14:17:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Uzeo konačno i ja u knjižnici. Izdanje stvarno super, tvrde korice, 3 epizode (ne bi škodilo ni da je više, ali nije loše), posebne pohvale za papir koji se ne presijava pa nema problema kod čitanja. Ja bih sve stripove na ovaj papir, nikako na sjajni koji se presijava koko god okrenuli i ubija zadovoljstvo čitanja. Prvi put čitam ovaj strip i oduševljen sam. Na žalost, za dalje oduševljenje ću se vjerovatno načekati...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000