forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Fibra, stanje na skladištu
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 119

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1753 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 26/09/2020 : 10:51:47  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by john connor

Ako bih voleo videti nastavke nekog serijala ti su Ljubav i rakete, pa i smanjena naklada, veca cena...fenomenalan strip...



I ja bih isto voleo iako sam citao samo ono malo sto je Vuk objavio.
Kupio sam komplet pa cu da se bacim na citanje cim mi stigne u ruke. Jedva cekam!

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2394 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 26/09/2020 : 11:31:24  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
Uzivaces, javi dojmove.
Go to Top of Page

RaoulDuke
Junior Member



Croatia
426 Posts

Member since 02/05/2016

Posted - 28/09/2020 : 20:21:14  Show Profile Show Extended Profile  Send RaoulDuke a Private Message  Reply with Quote
Otišao Maršal Bass 1 i Torpedo 2. Čudno, dvojka prije jedinice
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 28/09/2020 : 20:44:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Jedinica je reprintana

Trouble will find me
Go to Top of Page

RaoulDuke
Junior Member



Croatia
426 Posts

Member since 02/05/2016

Posted - 28/09/2020 : 20:47:55  Show Profile Show Extended Profile  Send RaoulDuke a Private Message  Reply with Quote
To ima smisla, promaklo mi je da je išao reprint jedinice
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 28/09/2020 : 21:15:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Jedinica je reprintana


To znači da ista sudbina čeka i dvojku?


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

chkuna
New Member



Croatia
192 Posts

Member since 26/09/2006

Posted - 28/09/2020 : 21:52:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit chkuna's Homepage  Send chkuna a Private Message  Reply with Quote
Taaako je, samo raditi reprinte i to je to. A nas koji trošimo velike pare na rasprodana izdanja jer ne znamo da će biti reprint ili se najprije govori kako reprinta neće biti, a onda, vidi vraga, nakon neznamkolko godina (Metabaruni) ipak reprint! Ili se odluči: reprintaj sve ili ništa.

Zapalit cu pol vugrada,
da zasadim vinograda!!!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 28/09/2020 : 23:01:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Umjesto da sam reprintao Metabarune, za te novce mogao sam npr. kupiti jedan vrlo solidan novi auto.
Tako da ako misliš da je tvoja dilema hoćeš li potrošiti "velike" pare na rasprodana izdanja toliko teška, razmisli još jednom.
Lako je tuđim kurcem gloginje mlatiti.

Trouble will find me
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1753 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 29/09/2020 : 09:10:41  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
Marko, valjalo bi da stoji na sajtu sta je reprintovano da ne jurimo informacije po forumu. Meni je svejedno koje je izdanje ali valja biti obavesten.

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/09/2020 : 09:20:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Pa ako je izdanje reprintano, onda više nije među rasprodanima, zar to nije dovoljna informacija?

Trouble will find me
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 29/09/2020 : 09:25:03  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote

Svaki reprint/dotisak? Marko najavi.
A ako nama nema razlike između prvog i slijedećih onda ne vidim potrebu da ga gnjavimo sa nepotrebnim stvarima.
Uostalom ,vjerovatno neki forumaš ima listu što je sve reprintirano pa neka stavi na forum.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 29/09/2020 : 10:14:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by chkuna

Taaako je, samo raditi reprinte i to je to. A nas koji trošimo velike pare na rasprodana izdanja jer ne znamo da će biti reprint ili se najprije govori kako reprinta neće biti, a onda, vidi vraga, nakon neznamkolko godina (Metabaruni) ipak reprint! Ili se odluči: reprintaj sve ili ništa.



Ebate izjave. Ne branim nikog, ali možeš biti ljut jedino sam na sebe ako si se odlučio isprsit nekom muški za rasprodano izdanje jer si ga htio sad i odmah.
Ja sam se između ostaloga registrirao na ovaj forum baš zbog Metabaruna tj jer sam ih tražio i htio, a tada mi taj pojam skupog rasprodanog stripa i slično nije bio poznat. Nije bilo Fibrinog, nije bilo od Belog Puta. Pitao Marka hoće li biti reprinta, čovjek napisao nažalost ne jer je prava preuzeo tada čini mi se Hangar 7. Reko Ok i kupio ENG izdanje za dosta love u manjem formatu(opet osjetno jeftinije od kako ameri kažu scalpera sa Fibrinim izdanjem). Marko napravio reprint, ja kupio i njegovo, ENG prodao i mirna Bosna.
Čovječe, glasaj novčanikom, kako kod izdavača, tako i kod scalpera.
Mogao si si uzet i jeftinije ČK izdanje. Ja sam uzeo njihovo Oružje i Castaku (BTW odlično izdanje), i isto prodao ENG izdanja, a realno nisam morao. Pa nitko me nije tjerao, moja odluka, moji novci.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 29/09/2020 10:17:51
Go to Top of Page

chkuna
New Member



Croatia
192 Posts

Member since 26/09/2006

Posted - 29/09/2020 : 10:27:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit chkuna's Homepage  Send chkuna a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by chkuna

Taaako je, samo raditi reprinte i to je to. A nas koji trošimo velike pare na rasprodana izdanja jer ne znamo da će biti reprint ili se najprije govori kako reprinta neće biti, a onda, vidi vraga, nakon neznamkolko godina (Metabaruni) ipak reprint! Ili se odluči: reprintaj sve ili ništa.



Ebate izjave. Ne branim nikog, ali možeš biti ljut jedino sam na sebe ako si se odlučio isprsit nekom muški za rasprodano izdanje jer si ga htio sad i odmah.
Ja sam se između ostaloga registrirao na ovaj forum baš zbog Metabaruna tj jer sam ih tražio i htio, a tada mi taj pojam skupog rasprodanog stripa i slično nije bio poznat. Nije bilo Fibrinog, nije bilo od Belog Puta. Pitao Marka hoće li biti reprinta, čovjek napisao nažalost ne jer je prava preuzeo tada čini mi se Hangar 7. Reko Ok i kupio ENG izdanje za dosta love u manjem formatu(opet osjetno jeftinije od kako ameri kažu scalpera sa Fibrinim izdanjem). Marko napravio reprint, ja kupio i njegovo, ENG prodao i mirna Bosna.
Čovječe, glasaj novčanikom, kako kod izdavača, tako i kod scalpera.
Mogao si si uzet i jeftinije ČK izdanje. Ja sam uzeo njihovo Oružje i Castaku (BTW odlično izdanje), i isto prodao ENG izdanja, a realno nisam morao. Pa nitko me nije tjerao, moja odluka, moji novci.


Upravo tako, moji novci, moja odluka. Zato mi je i žao novaca kad izađe reprint, a ja sam masno platio dok je još bilo rasprodano. Ili da prodam prvo izdanje pa kupim reprint?

Zapalit cu pol vugrada,
da zasadim vinograda!!!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 29/09/2020 : 10:36:18  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Zašto ne ako neko hoće platiti više za prvo nego li ćeš ti platiti reprint.Ili ako voliš više mat papir jer mi se čini da su prvi Metabaruni bili na sjajnom papiru a reprint je na mat papiru.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/09/2020 : 10:42:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by chkuna
Upravo tako, moji novci, moja odluka. Zato mi je i žao novaca kad izađe reprint, a ja sam masno platio dok je još bilo rasprodano. Ili da prodam prvo izdanje pa kupim reprint?


Jel ti čitaš što ja pišem? Ti si riskirao, ne znam, 500 kuna, za rasprodano izdanje, a ja za reprint riskiram 150.000. Helou?

Trouble will find me
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 29/09/2020 : 10:43:04  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by chkuna

Taaako je, samo raditi reprinte i to je to. A nas koji trošimo velike pare na rasprodana izdanja jer ne znamo da će biti reprint ili se najprije govori kako reprinta neće biti, a onda, vidi vraga, nakon neznamkolko godina (Metabaruni) ipak reprint! Ili se odluči: reprintaj sve ili ništa.


Umjesto da pohvališ potez od Marka i budeš zahvalan što se odluči reprintat neka od kultnih rasprodanih izdanja tako da ne dostižu sulude cijene poput recimo Libellusovih Mister Noa ti nađeš prostora za kritiku.... Stvarno svašta.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 29/09/2020 : 11:02:18  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
opusteno, sta god da se radi tu su nezadovoljni
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2394 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 29/09/2020 : 11:13:51  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
Da, ne valja kad se rasproda, ne valja kad se reprinta...

Svaki Fibrin reprint je za svaku pohvalu.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 29/09/2020 : 11:36:21  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RaoulDuke

Otišao Maršal Bass 1 i Torpedo 2. Čudno, dvojka prije jedinice


e do kurca,a ja sve planiram uzeti dvojku i uvek zaboravim na to.

pretpostavljam da će se i ona kao kec reprintovati?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 29/09/2020 : 11:44:16  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
sve planiram,umesto što nabavljam skoro sve od noviteta,da par meseci prikočim sa njima,te nabavim sve matorije naslove za koje smatram da bi se mogli rasprodati - Starllajt,Sestra,O'boys,Huan Solo,Diter Lupen,Silas Kori 1,2,Salvatore,Smrt caru,Dvorska luda,Fanomasov gnev.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 29/09/2020 : 11:44:41  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by chkuna

quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by chkuna

Taaako je, samo raditi reprinte i to je to. A nas koji trošimo velike pare na rasprodana izdanja jer ne znamo da će biti reprint ili se najprije govori kako reprinta neće biti, a onda, vidi vraga, nakon neznamkolko godina (Metabaruni) ipak reprint! Ili se odluči: reprintaj sve ili ništa.



Ebate izjave. Ne branim nikog, ali možeš biti ljut jedino sam na sebe ako si se odlučio isprsit nekom muški za rasprodano izdanje jer si ga htio sad i odmah.
Ja sam se između ostaloga registrirao na ovaj forum baš zbog Metabaruna tj jer sam ih tražio i htio, a tada mi taj pojam skupog rasprodanog stripa i slično nije bio poznat. Nije bilo Fibrinog, nije bilo od Belog Puta. Pitao Marka hoće li biti reprinta, čovjek napisao nažalost ne jer je prava preuzeo tada čini mi se Hangar 7. Reko Ok i kupio ENG izdanje za dosta love u manjem formatu(opet osjetno jeftinije od kako ameri kažu scalpera sa Fibrinim izdanjem). Marko napravio reprint, ja kupio i njegovo, ENG prodao i mirna Bosna.
Čovječe, glasaj novčanikom, kako kod izdavača, tako i kod scalpera.
Mogao si si uzet i jeftinije ČK izdanje. Ja sam uzeo njihovo Oružje i Castaku (BTW odlično izdanje), i isto prodao ENG izdanja, a realno nisam morao. Pa nitko me nije tjerao, moja odluka, moji novci.


Upravo tako, moji novci, moja odluka. Zato mi je i žao novaca kad izađe reprint, a ja sam masno platio dok je još bilo rasprodano. Ili da prodam prvo izdanje pa kupim reprint?



Ne, nisi shvatio. Mogao si i ne kupit papreno skupo i rasprodano izdanje. Nije da su stripovi životna potreba.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 29/09/2020 : 11:56:12  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH
Nije da su stripovi životna potreba.


Srami se zbog ove izjave 😃😃😃😃
Blokiram te na viberu, brišem sa facebook prijatelja dok je ne povučeš...
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1854 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 29/09/2020 : 13:04:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by RaoulDuke

Otišao Maršal Bass 1 i Torpedo 2. Čudno, dvojka prije jedinice


e do kurca,a ja sve planiram uzeti dvojku i uvek zaboravim na to.

pretpostavljam da će se i ona kao kec reprintovati?


I mene to zanima...

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 29/09/2020 : 13:06:58  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Pa nije da nema tog Torpeda 2 po knjižarama?
Baš bi moga danas do Hoću knjigu u Jokera pa da vidim ima li šta?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

kifi
Junior Member

431 Posts

Member since 30/10/2005

Posted - 29/09/2020 : 13:22:15  Show Profile Show Extended Profile  Send kifi a Private Message  Reply with Quote
Ja sam kupio Metabarune i veliko Hvala Marku na reprintu.
Go to Top of Page
Page: of 119 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000